Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Liverpool (23.03.2008)
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
No i już po wszystkim... 3:0 to wysoki i pewny wynik, ale myślę, że nie mogliśmy być pewni tego zwycięstwa przez całe 90 minut. Piłkarzom The Reds zdarzały się momenty przebłysków i mieli swoje okazje. Na szczęście niezbyt dobrze wykończone...

Mecz stał na wysokim poziomie, ale czegoś jednak brakowało. Liverpool w pewnym momencie spuścił z tonu i z podciętymi skrzydłami wyłącznie się bronił, co nieco popsuło widowisko.

Przez pierwszych kilka minut niby to Liverpool przeważał, ale to my mieliśmy dogodne sytuacje do strzelenia bramki, nie oni. Sytuacja Mascherano oczywista, myślę, że Benitez będzie mógł zgłaszać pretensje wyłącznie do swojego zawodnika, a nie do sędziego, bo Bennetowi po tym spotkaniu nie miałby wiele do zarzucenia. Szkoda, że Javier zachował się, jak idiota, bo spowodował dobicie własnego zespołu. Prosił się o tę kartkę i wreszcie ją otrzymał. Niech się cieszy, że tak późno, bo spokojnie mógłby ją zarobić wcześniej.

Kto zasługuje na wyróżnienie w tym spotkaniu? Na pewno Rooney, który tyrał na boisku za trzech. Scholes w środku pola królował i nie dał rywalom dojść do głosu. Nani także pokazał się z dobrej strony, ambitnie walcząc i udowadniając, że należy mu się więcej nić 20 minut gry. Troszkę zawiódł dziś Ronaldo – marnował okazję za okazją. To i tak dobrze, że strzelił, bo dziennikarze faktycznie zaczęliby mówić, że sobie z najlepszymi rywalami nie radzi [co jest oczywistą bzdurą, bo przecież należy zwrócić uwagę, że obrońcy najlepszych drużyn zdwajają siły i skupiają się właśnie na tych najbardziej bramkostrzelnych]. Denerwował mnie także Anderson, który zamiast celować w światło bramki, wolał posyłać piłkę kibicom. Chociaż oczywiście nie można mu odmówić ambicji i woli walki. Sporo jednak musi się jeszcze ten chłopak nauczyć. Cieszy mnie także bramka Browna, chociaż po jej strzeleniu faktycznie spuścił nieco z tonu i zdarzały mu się głupie błędy. Ryan troszkę dziś przygasał, miał opóźniony start do piłki, parę strat i złych podań. Niestety, ale nie można od niego oczekiwać, że do 40-ki będzie czołowym zawodnikiem na boisku. Kto tam jeszcze...? Rio [pomijając jeden błąd], Carrick i Vida zaprezentowali się jak zwykle solidnie. Edwin natomiast wiele do roboty nie miał, więc nie ma go za co ani karcić, ani chwalić.

Ogólnie chłopaki zaprezentowali się dobrze, choć rywal tak naprawdę nic dziś nie pokazał i zbyt trudnych warunków nie postawił. Zwycięstwo nad Liverpoolem to jednak ogromny prestiż i do statystyk pójdzie wynik, a nie to, jak kto się zaprezentował Wink Brawo panowie!

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
23-03-2008 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Niedziela, święta, pełny stół, fotel i mecz.

Mecz, ale za to jaki mecz. Liverpool przyjeżdża na Old Trafford. O ile jestem zawsze spokojny jak przyjeżdża LFC do Manchesteru, to tym razem byłem wyjątkowo spokojny. I miałem rację. Poszło łatwo, 3:0 i lider utrzymany (chociaż nawet w wypadku naszej porażki, a zwycięstwa Arsenalu byłby utrzymany).

Od początku znów raziła nieskuteczność, jak w meczu z Portsmouth i Derby. Rooney zachował się niesamowicie fair play i nie zapuścił nura, jak zrobiłby to zapewne Ronaldo, lecz próbował strzelić z gry. Za to powinniśmy bić mu brawo. Ogólnie, to Rooney miał wiele okazji do zdobycia bramki, jednak raz mu nie wyszło, innym razem wolał podać, a jeszcze innym ktoś mu w ostatniej fazie przeszkodził. Ronaldo to samo. Dwa wyjścia prawie sam na sam z Reiną i brak goli. Scholes mu ładnie podrzucił piłkę jak Rooneyowi z Milanem, w pierwszym półfinałowym meczu ubiegłorocznej LM, to trafił w Reinę. Drugim razem myślał, że spalony (moim zdaniem stał równo w linii z obrońcą LFC, tylko że tamten odbiegał od bramki, więc złudzenie było takie, że spalony powinien być). Reina sparował i poprzeczka i róg, po którym pada gol. Reina i jego zachowanie? Naprawdę żenujące. Czemu nie przeszkadzała mu decyzja sędziego o niepodyktowaniu spalonego od razu po tej akcji, tylko dopiero po golu? To, że znów nie zdążył za piłkarzem United przy centrze pod bramkę jest tylko jego winą, więc niech się uspokoją.

Tak samo Mascherano. Jego zachowanie karygodne, i naprawdę oczekuję, że The FA jakąś dyskwalifikacją bądź też karą finansową go ukarze. Przecież to jakieś prymitywne zachowanie, poziomu 4 ligi polskiej...

No, więc 73 punkty.
23-03-2008 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Cudowny mecz w naszym wykonaniu, po prostu miód...

Od samego początku zagraliśmy taktyką 4-3-3 więc dość ofensywną, co prawda na boisku był tylko jeden nominalny napastnik ( Rooney ) który tak na prawdę pełnił rolę pomocnika, dwoił się i troił, świetnie rozgrywał piłki ale za to ciągle trwa jego strzelecka niemoc :/ cały czas trafiał w Reinę, cóż kiedyś na pewno się chłopak przełamie Wink.
Pierwszą bramkę zdobył nasz Wes, który nie chce podpisać kontraktu, strzał dość dziwny bo z pleców Smile ( asysta Roo ).
Druga braka padła po rzucie rożnym, Cris z głowy wpakował piłkę do bramki po wrzutce Naniego ( dopiero co wszedł na boisko ).
Trzeci gol w wykonaniu Naniego, piękna bramka po podaniu oczywiście Wayne'a.

Dla mnie kluczowym momentem było wejście Teveza i Naniego, w ogóle się zdziwiłem że Carlos nie grał od początku meczu :? ale najważniejsze jest to że wygraliśmy w pięknym stylu i mamy 6 pkt przewagi nam Arsenalem, oni się teraz "biją" z CFC na Stamford Big Grin oby był remis albo tak jak powiedział Alex niech obydwoje przegrają swoje mecze :lol: .
23-03-2008 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Piękny prezent na Wielkanoc dało nam dizś United. Nie marzylem nawet o takim zwycięstwie nad Liverpoolem. Mecz świetny, choć o pierwszej połowie iwele nie powiem, strasznie mi się cieła (magia oglądania spotkań przez internet :| ). Gola jednak nie widziałem, albo inaczje, widząłem go ale z co 3 sekundowymi przerwami. Co do kartki dla Mascherano - nie wiemy co Argentyńczyk powiedział sędziemu, ale miał już jedną na koncie więc mógł się zastanowić nad swym zachowaniem.

Druga połowa świetna, a powiem, że do 2 gola bałem się o wynik spotkania bo L'pool nie dawął za wygraną. Niezadowolony jestem z występu Andersona, Brazylijczyk latał jak szalony, ale jego strzały... Jednak jest młody, więc mu wybaczam ;] Gol Crisa troche kontrowersyjny, nie wiem jak było z tym spalonym sam... zawsze mam porblem z tym przepisem. Dobrze, że wpadł, bo wtedy właściwie mogliśmy zakończyć mecz, "Teh Reds" było podłamane, a Nani to wykorzystął i strzelił ładnego gola na 3:0. Ferguson przeprowadził świetne zmiany, dzieki czemu wygraliśmy mecz Wink Aha, Torres powinnien dostać czerwien za tą symulke.

YOU'LL NEVER WALK ALONE

Form Is Temporary, Class Is Permanent
23-03-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Viking napisał(a):Nie marzylem nawet o takim zwycięstwie nad Liverpoolem.

Jak wychodziłem z kościoła dostałem SMS od NiLoka o takiej treści:
Cytat:Fergie to jebany geniusz vol.3? 4-5-1 ;-)

Skąd się to wzięło z tym geniuszem? Strzeliłem ten tekst jak zobaczyłem skład na mecz z Arsenalem w FA Cup, i tak zostało jak Fergie coś ciekawego wymyśli i tak też było tym razem ;-).

Jak wróciłem do domu i zobaczyłem skład to wiedziałem, że nie przegramy :-), a po paru pierwszych minutach byłem już całkiem spokojny :-). A potem jak nasi zaczęli robić 4-3-3 to i miażdżyli Liverpool to już był miód cud i orzeszki Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-03-2008 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Przed meczem duzo mowilo sie o tym, ze L'pool przyjezdza zrewanzowac sie za porazke z poprzedniej rundy, o tym, ze eksploduje wielki talent Torresa,a jak bylo to wszyscy wiemy.. Na boisku rzadzili nasi kopacze. Wreszcie Ronaldo strzelil gola w meczu o 'cos' ,bo przewaznie blyszczal w meczach z cieniasami. Rooney wg mnie gracz meczu, nie strzelil gola,ale asystowal, walczyl, staral sie i chwala mu za to.
Glory Glory ManUtd

//staraj się używać polskich znaków i przestrzegać zasad pisowni ;_) - radzio

Pele good, Maradona better, George Best
23-03-2008 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jankes_1986 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Ja byłem niemalże przekonany, że Wygramy z Liverpoolem, ja typowałem 2-0 ale skoro wygralismy 3-0 to trudno hihihi. Manchester obroni tytuł, sprzed roku. Smile
24-03-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
jankes_1986 napisał(a):Manchester obroni tytuł, sprzed roku. Smile
Do końca jeszcze 7 kolejek, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć, co nie zmienia faktu, że trzeba być dobrej myśli i wierzyć w swój zespół.

Pele good, Maradona better, George Best
24-03-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Pogromca napisał(a):Oceny "Sky":
Edwin van der Sar 6 - Wes Brown 6, Rio Ferdinand 6, Nemanja Vidić 7, Patrice Evra 7 - Cristiano Ronaldo 7, Paul Scholes 8, Anderson 7 (73' Carlos Tevez 5), Michael Carrick 6, Ryan Giggs 6 (73' Nani 7) - Wayne Rooney 7.

Oceny "MEN":
Edwin van der Sar 6 - Wes Brown 7, Rio Ferdinand 8, Nemanja Vidić 8, Patrice Evra 7 - Cristiano Ronaldo 7, Paul Scholes 9, Anderson 8 (73' Carlos Tevez 7), Michael Carrick 7, Ryan Giggs 6 (73' Nani 8) - Wayne Rooney 7.

Po raz kolejny martwi mnie postawa Giggsa, gdzieś zgubił formę z zeszłego sezonu. Wczoraj kompletnie przyćmiony w środku pola przez Andersona i Scholesa, a jak wszyscy wiemy po zejściu Giggsa, Nani wniósł zdecydowanie więcej do gry. Carrick z tyłu robił co miał robić, nie rzucał się w oczy więc taka a nie inna ocena.
24-03-2008 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Ktos nie oglądał lub chce sobie nagrać a nie lubi RS i ściągania w kawałkach to mam propozycję Smile Podaje torrenty, jak ktoś to pobierze to niech da znać bo nie wiem czy jest sens na przyszłość wrzucać. Oba z angielskim komentarzem

Opcja nr. 1
http://www.mediafire.com/?5zphzndinmd

Setanta Sports
450 MB
WMV
600k

Opcja nr. 2

1.poł http://www.mininova.org/tor/1265568
2.poł http://www.mininova.org/tor/1265564

785 MB
XviD
Sky Sports 1

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-03-2008 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Temat blokuję i przenoszę do archiwum. Zapraszam do dyskusji o kolejnych meczach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-03-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości