Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata 2006
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ja bym raczej nie stawiał na Niemców, moge sie mylic ale Niemcy to juz nie ta drużyna, ktora grala jak szwajcarski zegarek, grali bardzo składnie i ładnie, teraz chyba nie maja zawodników do takiej gry, mozecie mnie skrytykowac, ale takie jest moje zdanie (Niemcy królowali w latach 70-90)

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-04-2006 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
A młode gwiazdy na Mistrzostwach Swiata ? Kto wg was będzie błyszczał ?

- Cristiano Ronaldo
- Wayne Rooney
- D'Aleesandro
- Lionel Messi
- Lukasz Podolski

Mysle ze ktos z ktorych wymieniłem ma największe szanse zostac objawieniem turnieju. Nie wiecier moze czy Adu jedzie ze Stanami na MŚ ?

A faworyt ? Hmmm no Brazil przede wszytskim Big Grin A potem Argnetyna, Niemcy, Anglia .. być moze Holandia. Jak nie wygrają Brazylijczycy to bedzie to wielka niespodzianka Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wojtek3 napisał(a):- Lionel Messi

Messi ostatnio jest poważnie kontuzjowany, mówiło się, że wróci na mecz z Milanem, jednak okazało się, że uraz jest bardzo poważny. Z pewnością do MŚ się wyleczy (choć nie siedzę w info o Barcelonie, ani Argentynie), ale czy będzie w tej formie, w której był przed tą kontuzją :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2006 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Moim zdaniem wygra Argentyna/Brazylia
Co do Polski niedawno jeszcze się łudziłem ale po ostatnich cyrkach(wybór bramkarza,skuteczność napastników) to nie zdziwie się jak z grupy nie wyjdziemy.
27-04-2006 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Polska, Polska, Polska :roll: Żeby tylko po zakończeniu mistrzostw Daniec i inni kabareciarze ni musieli znowu zabawiać ludzi. Grupę mamy raczej średnią. Niemcy faworyt, ale to nie jest drużyna z tej najwyższej półki, przynajmniej dla mnie. Ekwador już raz pokonaliśmy w Barcelonie, ale to był mecz towarzyski wygrany zresztą 3-0. Własnie tego meczu będę się najbardziej obawiał. Wtedy bosiko było nie do grania, bardziej techniczni poludniowcy na takiej murawie nie mogli pokazać zupełnie nic, a Polska wygrała. Nawet piętą bramki strzelała. Żeby tylko teraz nie zlekceważyć Ekwadoru, bo to silna drużyna, która potrafi pokonać najlepszych. Kostaryka to dla mnie niewiadoma. Ja chyba jak większość liczę, na awans z grupy, no a potem każdy już wie.

Faworyci: Brazylia, Anglia, Argentyna

Można do tego grona dodać jeszcze Holandię, choć nie wiem w jakiej formie sa teraz pomarańczowi. Nazwiska mają nawet dobre, ale meczu z ich udziałem bardzo dawno nie widziałem. Włosi mogą coś namieszać, ale te 3 druzyny na pierwszym miejscu.

A dla mnie takim czarnym koniem będzie Australia, cos a'la Korea z 2002 :wink: No i niewiadomo jak spiszą się drużyny z Afryki, to zawsze jest wielka niewiadoma.
28-04-2006 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
zespolami, ktorym bede kibicowal sa : Holandia (Za Ruuda i Van Der Sara, lecz dlatego tez, ze maja takich swietnych pilkazy jak wszyscy z poczatkiem nazwista Van - Der Meyde/Der Vaart itp. Lubie tez Heitninge po ostatnich Euro, nienawidze Robbena lecz mam dla niego duzy szacunek i mysle, ze jest on swietnym zawodnikiem), Anglia (Zawodnich United, a szczegolnie Rooney i oczywiscie tak jak Kuba_^^ napisal tez uwielbiam Premiership u mnie jest jednak inaczej, jest to jedyna liga, ktora sie interesuje) Polska (Wiadomo, gdyby nie pan Lech K.......i bylbym bardziej po stronie polski, na szczescie sa w polsce tacy ludzie jak moj ulubiony prezenter telewizyjne Szymon Majewski, ale tu nie o tym mowa mamy niezlych pilkazy i wydaje mi sie, ze powinnismy wyjsc z grupy nawet z pierwszego miejsca jezeli szczescie sie do nas usmiechnie, a pozniej kto wie.... Mozemy sie tylko modlic Tongue ) Trynidad & Tobago (Bardzo lubilem duet Yorke & Cole to pierwsza rzecz, a druga to, ze oni zagraja pierwszy raz na Mistrzostwach, a przeciez beniaminkow trzeba chociaz troche dopingowac, tak na dobry poczatek Wink ) i......Australia (Gra tam bardzo duzo zawodnikow z mojej ulubionej ligi [Premiership] i jeden moj taki ulubiony Cahill - gra on w drugim z moich ulubionych zespolow, a wiec chyba wiadomo, dlaczego im kibicuje)

Z tych wszystkich zespolow najwieksze szanse na zwyciestwo ma oczywiscie Anglia, ale prawdopodobnie tego nie zrobi, bo sa jescze zespoly takie jak Brazylia, Francja i te inne, wiec konkurencja jak zwykle bedzie duza, ale zawsze jest jakas chociaz mala szansa na wygranie WC dla kazdej druzyny, ktora sie do niego zakwalifikowala. Wink
28-04-2006 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Tylko 2 drużyny sie dla mnie liczą Polska i Anglia!
Jesli zabraknie obu to mistrzostwa automatycznie sie dla mnie konczą. Ale nie wydaje mi sie by taki scenariusz sie sprawdzil,bo Anglia ma mocny skład i jest jednym z faworytów! Rooney pokaze klase 8)
29-04-2006 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Faworyt jest od lat jeden, oczywiście chodzi mi o Brazylie. Jeżeli Ronaldinho sam ciągnie całą grę w drugiej linii Barcy, do tego strzela sporo bramek, to nie zdziwie się, jak obejmie tą rolę przywódcy na MŚ. Nie ukrywajmy, że oprócz niego jest tam jeszcze masa wspaniałych graczy, do tego wyszkolonych technicznie, co może mieć ogromne przełożenie na wynik ich spotkań. W końcu technika zawsze przodowała w stylu gry na MŚ, a żaden inny kraj nie ma AŻ tylu wyspecjalizowanych w tym rzemiośle graczy. Anglia, Holandia, Włochy i Niemcy też mają nazwiska, ale to nie to, co ekipa z Am. Płd. Brytyjski styl gry rzadko wybijał się na większych imprezach i jeżeli Anglicy chcą o coś tam powalczyć, to zdecydowanie potrzebna jest zmiana w ich taktyce. Zresztą, nie trzeba chyba przypominać kiedy ostatnio każda z w/w grupki drużyna zdobyła ten tytuł. Poza Brazylią nie widzę drużyny godnej miana najlepszych, ale kibicował będę Polsce, Anglii, Holandii i Portugalii.

Polska - nie jestem żadnym kosmopolitą, mimo wszystko uważam się za Polaka, choć sytuacja w Polsce i stosunek polityki wobec obywateli daje dużo do myślenia ... Janas zorganizował sobie ekipę na poziomie, o czym świadczą bardzo dobre moim zdaniem wyniki w eliminacjach. Grupa nie trafiła nam się zbyt mocna, ale to samo mówiliśmy w Korei. Jeżeli zawodnicy skoncentrują się na grze, Mistrzostwach, a wszystko inne (reklamy, kontrakty i pozostałe pierdoły) zrzucą na dalszy plan, to o wyjście z grupy jestem absolutnie spokojny. W dobrej formie z małą pomocą szczęścia możemy chyba nawet powieźć Niemców.

Anglia - Premiership interesuje się stousnkowo najbardziej, do tego wielu zawodników UNITED gra w tej ekipie. Eriksson tym razem miał farta w losowaniu, może poza wyjątkiem Szwecji, z którą na ostatnim mundialu miał spore problemy. Mimo to, ich awans raczej będzie faktem, ale im dalej, tym gra Anglików będzie gorsza, tak, jak zawsze. Choć liczyłbym na przełamanie tej reguły.

Holandia - oczywiście ze względu na Ruud'a i Edwin'a. Jeśli spojrzeć na nazwiska, to mają chyba najlepszy atak na świecie, ale nigdy nic z tego nie wynika. Van Basten może sobie stosować zasadę "do wyboru, do koloru", co w el. przynosi efekty, ale na samym Mundialu Pomarańczowi są zwykle spięci. Cztery lata temu w ogóle nie grali, no a niewątpliwie powinni. Czas obalić tezę swojej słabośći.

Portugalia - nieźle zaczyna grać tam Ronnie, po ostatnich nieudanych MŚ, na których nie był obecny, to ON musi poprowadzić repre jak najdalej. W młodzieży siła w końcu. Grupy nie mają zbytnio wygórowanej, więc JAZDA! Niech da czadu, jak na EURO. Choć teraz w pierwszym składzie wyjdzie raczej od inauguracyjnego meczu.

Czarnym koniem będzie Australia - w tej kwestii nie ma się co zastanawiać. Hiddink jest chyba skazany na prowadzenia takich drużyn. Teraz oni, wcześniej Korea. Niech Listkiewicz się zacznie poważnie myśleć nad wyborem trenera po dymisji Janasa, która niewątpliwie kiedyś nastąpi. Da Hiddink'owi 5mln$/rok i jest nasz. A przecież z okręgówki zrobiłby nawet finalistów MŚ.

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2006 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dla mnie oczywiste jest, że tytuł zdobędzie Brazylia, a jedyna niewiadomą jest to kto zagra z nią w wielkim finale. Nie będę typować, bo przed nami jeszcze trochę czasu i wszystko może się jeszcze zmienić.
Polska i Hiszpania! Te drużyną są dla najważniejsze. Ale sprzyjać będę też Meksykowi, Ukrainie i Czechom. Do Brazyli też nic nie mam.
01-05-2006 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja - standardowo - liczę na Anglików. I byliby oni moim wiekim faworytem do tytułu, gdyby nie beznadziejny bramkarz. I selekcjoner, który nie potrafi poskładać wszystkich wielkich gwiazd w jeden kolektyw.
Żałuję kontuzji Roo, chociaż liczę na to, że uda mu się wyleczyć do Mundialu.

Komu jeszcze kibicuję? Polsce naturalnie, poza tym Czechom i Holendrom Smile
01-05-2006 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Dlaczego beznadziejny bramkarz ? Możei anglicy nie mają super ale Robinson robi niezłe wrażenie. Co do trenera to się zgodze. Wystawia jakieś dziwne składy. Teraz jeszcze kontuzje ma Roo i jeszcze się kuruje Ashley Cole. Ale ogólnie skład w tym roku Anglia ma mocy. Na obronie Terry + Ferdiand i moze Cole i jest gites. Pomoc Downing/Lampard/Gerrard itp. A na ataku Rooney z Owenen Smile
02-05-2006 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Zapomniałeś wspomnieć o kapitanie anglików- Davidzie Beckhamie. Ja kiedyś słyszałem, że Erikkson ustala skład i taktykę przy pomocy... właśnie Davida, co wg mnie jest trochę dziwne, bo przecież niby jest kapitanem i podstawą drużyny, ale od czego jest II trener, sztab szkoleniowy i scouci? Dla mnie to się nie podoba. Jeżeli Roo nie będzie mógł wystąpić na MŚ to sposób rozgrywania akcji w drużynie Angolów diamentralnie sie zmieni. Przez Wayne'a przechodziło więcej akcji środkiem boiska, a teraz musiałby brać taki ciężar gry na siebie któryś z duety Lampard/Gerrard.
02-05-2006 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Corey napisał(a):Dlaczego beznadziejny bramkarz ?
Dla mnie jest on "najsłabszym ogniwiem" w reprezentacji Anglii. Po prostu Wink

Beckham ustala skład? :evil: Na moje oko coś takiego nie ma prawa mieć miejsca :roll:
02-05-2006 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Właśnie dlatego napisałem, że jest bardzo specyficzny przypadek który również wg mnie nie powinnien zajść, ale tak było. Bodajże o tym dowiedziałem się podczas październikowego meczu Anglii z Polską w eMŚ. Komentator wtedy komentował chyba wystawienie jednego zawodnika na ławce, czy coś takiego. Nie mniej jednak, jeżeli komentator się nie mylił to chyba troszkę nie w porzadku.
02-05-2006 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Racanel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ja w odróżnieniu od innych nie kibicuje Brazylii i nie uważam że zdobędą Mistrzostwo świata. Z całego serca kibicuje oczywiście Polsce, ale także Portugalii, Szwajcarii i Wybrzeżu Kości Słoniowej. A mundial uważam wygra Anglia.
24-05-2006 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości