Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode Diabły
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
David7 napisał(a):
Zashi napisał(a):Ja moje myslenia o przyszlosci opieram narazie tylko na młodym włochu: Guisseppe Rossi`m...Takich zawodnikow nam potrzeba, walecznym i kreatywnych!!


Zapomniałeś :?: chyba o Pique który też jest bardzo kreatywny i gra świetnie w obronie to tez jest przyszłość Manchesteru.Napewno będziemy mieli z niego pożytek i to nie zły :twisted:

Wiesz David7 mam juz 15 lat i to nie ta pamiec co kiedys. Ale musze Ci racje przyznac, widziałem pare filmikow z neta krotki z jego motywami, ladnie zatrzymywał innych i nawet dobrze do ataku sie właczał nieraz...

amor patriae nostra lex
09-06-2006 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zashi napisał(a):
David7 napisał(a):
Zashi napisał(a):Ja moje myslenia o przyszlosci opieram narazie tylko na młodym włochu: Guisseppe Rossi`m...Takich zawodnikow nam potrzeba, walecznym i kreatywnych!!


Zapomniałeś :?: chyba o Pique który też jest bardzo kreatywny i gra świetnie w obronie to tez jest przyszłość Manchesteru.Napewno będziemy mieli z niego pożytek i to nie zły :twisted:

Wiesz David7 mam juz 15 lat i to nie ta pamiec co kiedys. Ale musze Ci racje przyznac, widziałem pare filmikow z neta krotki z jego motywami, ladnie zatrzymywał innych i nawet dobrze do ataku sie właczał nieraz...

Jak będziesz chciał zobaczyć Pique w akcji to obejrzyj sobie ME do lat 19 na Eurosporcie Wink.Całkiem nieźle sobie tam radzi.
20-07-2006 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
W dzisiejszym meczu zdobył nawet dwie bramki Smile oby tak dalej to będziemy mieli z niego dużo pożytku

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
20-07-2006 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
No, ale nasz młody diabełek doznał kontuzji i nie dokończył meczu. Miejmy nadzieję, że już w następnym spotkaniu będzie mógł grać.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
20-07-2006 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Moim zdaniem SAF powinien w tym sezonie nie wypozyczac nigdzie Rossiego, bo gdy odejdzie RvN to bedzie mial szanse naa przebicie sie do 1 skladu chociaz nie wim czy bedzie mial szanse z Louisem Saha.

Cytat:Jakiś czas temu Sir Alex Ferguson, trener Manchesteru United powiedział, iż w tym roku będziemy świadkami podobnej taktyki pod względem wypożyczeń jak w poprzednim sezonie. To nie były słowa rzucone na wiatr, Szkot postanowił odesłać swoich pięciu piłkarzy w ramach wypożyczenia do Royal Antwerp.

Belgijska drużyna Royal Antwerp jest znana ze współpracy z Manchesterem United. Już w poprzednim sezonie wielu młodych Diabłów właśnie tam szlifowało swoje umiejętności na wypożyczeniach.

Piłkarze, którzy trafiają do pierwszej jedenastki Antwerp mogą cały czas się rozwijać, a także poznać smak towarzyszący grze w wyjściowym składzie. Właśnie z tego względu, Sir Alex Ferguson bez zastanowienia posyła swoich młodych graczy do belgijskiej drużyny.

Szkot i tym razem postanowił dokonać takiego manewru. W przyszłym sezonie, w trykocie Royal Antwerp ujrzymy Dong'a Fangzhuo, Jonny'ego Evans'a, Fraizer'a Campbell'a, Danny'ego Simpson'a i Darron'a Gibson'a.

Moim zdaniem to bardzo dobry krok ze strony Ferguson, ktory daje sie ograc na wypozyczeniach mlodym zdolnym diabełkom.Ciekawi mnie jedna rzecz, mianowicie, czy Dong przyjmie europejskie obywatelstwo, SAF bardzo by chcial aby tak zrobil, ale gdy tak postapił nie mogl by juz wystepowac w reprezentacji Chin, gdyz tam nie uznaje sie podwojnego obywatelstwa.

Ciampel -> nie piszemy dwóch postów pod rząd! Zedytowane ...
25-07-2006 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat: Newcastle United have agreed a shock loan swoop for Manchester United's young striker Giuseppe Rossi.

The Italian youth international is highly-rated at Old Trafford and had been expected to make an impact on the United first team during the coming campaign after the sale of Ruud van Nistelrooy to Real Madrid.

Indeed, Ferguson refused to allow the American-born Rossi to move to West Bromwich Albion as part of the deal that saw Tomasz Kuszczak join The Red Devils.

However, Glenn Roeder's Magpies have now managed to convince Ferguson that Rossi's interests will be best served at St James' Park in a loan move until January.

Ze SkySports ;]

No to się porobiło o_O Giuseppe do powrotu Owena, czyli do stycznia będzie grał w NUFC. Duża szansa dla niego, NU to klub, w którym Rossi będzie mógł potwierdzić swój talent i aspiracje do pierszego składu Man United. Bardzo się cieszę, bo i United i Rossi zyskają bardzo wiele na tym wypożyczeniu. Powodzenia Ross!
30-08-2006 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Jest to na pewno troche zaskakujace posunięcie, bo nie mamy zbyt wielu napastników, ale myśle ze FERGIE postąpił dobrze wypożyczając Włocha dzięki temu Rossi nabierze doświadczenia i po pworocie na Old Trafford będzie mógł grywać znacznie czeciej w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
31-08-2006 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Biorąc pod uwagę, że na Old Trafford zostanie teraz tylko 3 napastników- Rooney, Saha, Smith (ewentualnie czwarty- Ole) to to wypożyczenie mnie zaskoczyło, bo liczyłem na występy Rossi'ego w barwach United. Ale skoro młody Włoch sam chciał tego wypożyczenia to ok nie ma sprawy, napewno będzie w Newcastle częściej występował niż w Manchesterze i przez ten okres nabieże dużo doświadczenia :wink: Niech strzeli tam kilka bramek :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
31-08-2006 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Gracek_11 napisał(a):Niech strzeli tam kilka bramek :wink:

Ale nie przeciwko nam Wink

Trochę się zdziwiłem, ale cóż, na pewno dobre posunięcie, Włoch nabierze doświadczenia i może po powrocie będzie częściej grał w barwach United. Powodzenia w Newcastle, miejmy nadzieję, że ten pobyt na St. James Park (pis.) będzie udany dla Rossi'ego.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-08-2006 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Kuba_^^ napisał(a):Ale nie przeciwko nam Wink

Przeciwko nam napewno nie strzeli, bo w umowie o wypozyczenie jest zawarta klauzura ze Rossi nie moze grac przeciwko swojemy macierzystemu klubowi,ale licze na to,ze nabierze potrzebnego mu doswiadczenia w skaldzie Srok i po powrocie bedzie strzelal dla nas.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
31-08-2006 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Nam nie strzeli ze względów kontraktowych, ale ciekaw byłbym reakcji naszych kibiców po przegranym meczu z Newcastle za sprawą Rossi'ego. Takiej sytuacji na pewno nie będzie, ale warto sobie pogłówkować, jak fani zachowaliby się w stosunku jego powrotu do drużyny. Tak czy siak jego wypożyczenie nam i jemu nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie - zostanie tam poddany ciężkim testom twardej gry w Premiership i przy okazji okaże się, czy wytrzyma presję. Co do bramek, to niech się nie rozstrzela za bardzo, bo jeszcze zabierze Wayne'owi koronę tego najlepszego i będzie kolejna wojna domowa Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
31-08-2006 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Do grona wypożyczonych Młodych Diabłów dołączył także Chris Eagles, który do stycznia bądz troszkę dłużej będzie grał w Holandii w drużynie NEC Nijmegen. Kolejny młodzian, który posmakuje gry, bo nie wyobrażam sobie by w Nijmegen nie grał regularnie. Ten to już napewno przeciwko United nie zagra (chyba, że w jakimś meczu towarzyskim) więc o niego nie ma co się obawiać :lol:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
31-08-2006 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ehhh... zapomniałem, że gracz wypożyczony do klubu nie może wystąpić przeciwko drużynie, z której został wypożyczony :? Przecież niedawno podobnie było z Fosterem, że nie mógł zagrać przeciwko nam Tongue Ja i moja głupota...

Co do Eagles'a, podobnie jak David Jones poszedł do NEC, ten drugi radził sobie tam bardzo dobrze, więc mam nadzieję, że Chris również będzie grał dobrze w holenderskiej drużynie Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-08-2006 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
David Jones został wypożyczony do Derby County z opcją definytywnego transferu za 1 mln funtów. Bedzie tam grał do stycznia i zobaczymy co wtedy przyszłosc przyniesie. Ja już sie pogubiłem, gdzie Ty Diabełki wszystkie wyemigrowały Wink Powodzenia David !

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2006 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wojtek3 napisał(a):David Jones został wypożyczony do Derby County z opcją definytywnego transferu za 1 mln funtów. Bedzie tam grał do stycznia i zobaczymy co wtedy przyszłosc przyniesie. Ja już sie pogubiłem, gdzie Ty Diabełki wszystkie wyemigrowały Wink Powodzenia David !
To wypożyczenie przekreśliło jego przyszłość w United - coś ta ostatnia "porcja" utalentowanych juniorów nie jest wcale taka utalentowana. Sprzedaż Ebans-Blake`a, Spectora, Pique grzeje ławę w Saragossie, Rossi nie przebija się w słabym NU, a jeszcze kilku gra w Antwerpii. Większość z nich nie dostanie szansy - gdyby byli dobrzy, to by swą szansę dostali - widocznie są za słabi na United. Składa się też na to fakt, że SAF nie może sobie pozwolić na takie eksperymenty, bo Man United walczy o zbyt duże stawki - nie tak, jak kiedyś, gdy "92" wprowadził się do zespołu. Dobrze życzę naszym młodym piłkarzom, ale nie bardzo wierzę, że osiągną coś w MUFC.
18-11-2006 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości