Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taktyka United
Kastet Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #16
Skład
W ataku pewniakiem jest Rooney :twisted: Każdy o tym wie a kto jako partner????Hmmm.. Jest wiele opcjiiBig GrinBig Grin Ja osobiście postawilbym na duet Rooney-Saha lub Rooney-Rossi.Giuseppe ma zajebisty talent i szkoda ze tak rzadko gra.Jeszcze jest mozliwosc Rooney-Solskjaer która jest bardziej prawdopodobna od duetu z Rossim.Do tego można dopisać pare innych możliwości np:Rooney-Ronaldo,Rooney-Giggs,Rooney-Park
NAJPRAWDOPODOBNIEJSZY JEST DUET ROONEY-SAHA
23-08-2006 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #17
 
Eh Kastet. Ronaldo Giggs i Park nie nadaja sie do ataku. Najbardziej Cris, ale on woli czarowac na skrzydle. Pomocnikiem ktory moglby grac w napadzie jest Scholes ale mamy Saha`e, Rossiego i Smith`a.

amor patriae nostra lex
23-08-2006 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Irish Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Pewniakiem oczywiscie jest Rooney, a obok neigo powinien grac Francuz - Saha. Juz pod koniec sezonu potwierdzil, ze jesli jest w pelni zdrow to moze zastapic godnie Van the Man'a. Saha to swietny napastnik, ja jestem pewien, ze jesli omina go kontuzje to przekroczy bariere 20 goli w tym sezonie (tak jak to powiedzial nasz manager).

Wchodzacym na koncowki napadziorem powinien byc Ole lub Rossi. Szczegolnie licze na Norwega, ze bedzie czarowal forma jaka kiedys prezentowal.
27-08-2006 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgdalenka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #19
.............
Sądzę, że najlepszy atak to Rooney i Saha... a z ławki Solskjer...Wydaje się być w wyśmienitej formie co pokazał w meczach towarzyskich no i strzelając bramke w lidze. pozdro Big GrinBig GrinBig Grin

MANCHESTER UNITED FOREVER
27-08-2006 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
Re: .............
mgdalenka napisał(a):Sądzę, że najlepszy atak to Rooney i Saha... a z ławki Solskjer...Wydaje się być w wyśmienitej formie co pokazał w meczach towarzyskich no i strzelając bramke w lidze. pozdro Big GrinBig GrinBig Grin

MANCHESTER UNITED FOREVER

Ja bym nie skreslal jeszcze Rossiego, bo napewno Fergie widzial co robi nie wypozyczajac go, wiec napewno mlody Włoch znajdzie miejsce w kadrze United.
27-08-2006 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgdalenka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #21
Re: .............
Grzeho napisał(a):Ja bym nie skreslal jeszcze Rossiego, bo napewno Fergie widzial co robi nie wypozyczajac go, wiec napewno mlody Włoch znajdzie miejsce w kadrze United.

Sądzę, że masz rację, ale z racji młodego wieku będzie raczej żadziej wstawiany niż doświadczony Norweg...Ale mam nadzieję, że będzie się rozwijał i za jakiś czas będzie podporą ataku Diabłów. POzDRo
27-08-2006 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zib Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #22
Atak ManUtd
Tak jak już napisaliście, ja również uważam, że Roo i Saha to najlepsza para a Ole i Rossi z ławki. Saha ma bardzo dobre uderzenie i dobre wyczucie jako napastnik, a Roo to wszyscy wiedzą jaki jest Smile. Ole znowu powraca do wysokiej formy i przez to, że jest po kontuzji póki co powinien wchodzić z ławki a potem kto wie. Rossi będzie zapewne wchodził na boisko w mniej ważnych momentach żeby nabyć doświadczenia. Tak czy siak napd mamy mocny i dobrze. Ciekawe co będzie z Trezegeut'em? Ja jakoś nie jestem przekonany żeby się przenosił na OT ze Stadio Delle Alpi. Chyba nie bedzie pasował do MU.
28-08-2006 06:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Również uważam, że najbardziej optymalny atak w tej chwili to Rooney - Saha. Solskjaer obecnie to pierwszy rezerwowy. Norweg powraca do wyśmienitej dyspozycji po długich problemach z kontuzjami i należą mu się szanse na grę. Rossi będzie ich miał mniej, będzie występował głównie w Carling Cup, FA Cup itp. ale mam nadzieję, ż Ferguson da mu pograć więcej niż w ubiegłym sezonie, bo w końcu po to go chyba zostawiał w klubie, nie?
Martwi mnie to, że większość z was pomija Smitha przy namysłach nad naszą linią ataku. Alan niesamowicie szybko wraca do gry po bardzo ciężkim urazie; wystąpił już nawet w meczu rezerw. Dokonując tego, pokazał swój diabelski charakter, w który nigdy nie wątpiłem. Z wypowiedzi jego i Fergusona można wywnioskować, że w tym sezonie wróci do gry w napadzie (w rezerwach grał właśnie na tej pozycji), z czego się bardzo cieszę. Jeśli dojdzie do swojej optymalnej formy, na pewno będzie walczył o miejsce w podstawowej jedenastce z Sahą i Rooney'em.
Trezeguet? Teoretycznie nie jestem zwolennikiem jego przyjścia na Old Trafford, ale jeśli miałby strzelić kilkanaście bramek w sezonie to raczej jestem za. Na pewno nie byłby moim ulubieńcem, ale jakiś potencjał to on ma i mimo że nie bardzo lubię jego styl gry to tak jak mówię - będzie skuteczny tak, będzie nieskuteczny nie. Ale kto to wie jak będzie? Dlatego mam mieszane uczucia co do niego. W obecnej sytuacji nie jest konieczny nowy napastnik (chyba że jakiś młody typu: Torres, Tevez itp.), a dodatkowym minuesem jest wiek tego piłkarza. (Dalsze rozmowy o Trezeguecie prznieśmy do tematu: Propozycje [Nasze i prasy])
29-08-2006 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
No to już wiadomo o co chodzi z tą bazooką Tongue Nasi piłkarze tym znakiem strzelają do przeciwnika, ponieważ jak wiadomo zdobyli już 38 bramek po 17 kolejkach. Gracze United grają także w sieci w strzelankę z piłkarzami z Chelsea o nazwie SOCOM 3: US Navy Seals. Zagadkę "bazooka" chyba odgadł Pejter, to on był najbliżej Tongue

Nie wiedziałem gdzie to dać, więc tu dałem Big Grin

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-12-2006 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #25
 
Nie wiem co powiedziec...

Ole kontuzja, Larsso odchodzi, Rooney nie wiadomo czy bedzie mogl grac!

Zostaja Saha, Smith i Dong...Oj cos ciezko widze najblizsze mecze...Chyba ze np. CR7 zagra w ataku...

amor patriae nostra lex
04-03-2007 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Zashi napisał(a):Larsso odchodzi, Rooney nie wiadomo czy bedzie mogl grac!

Ja myślę, że jeśli kontuzja Rooneya będzie jakaś poważniejsza (kilka tygodni) to Ferguson na pewno przedłuży wypożyczenie Larssona. Stanie na głowie, aby to zrobić :wink:
04-03-2007 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Zastanawia mnie jedno - jak Sir Alex ułoży zespół po przyjściu Hargreavesa, Naniego i Andersona? Czy cała trójka załapie się do pierwszego składu? Czy wszyscy usiądą na ławie? Co do ostatniego pytania, nie sądzę. Dlatego też wydaje mi się, że czeka nas zmiana taktyki. Niby 4-4-2 jest wielbione przez Alexa, używa go bardzo często, ale...
Widziałbym to tak:

Rooney
Giggs - Scholes - Ronaldo
Carrick - Hargreaves

Nani jako wchodzący za Giggsa na podmęczonego rywala, tak samo Anderson za Scholesa. Trochę moja wizja podupada, bo Gill nie wykluczył transferu napastnika - przyjście kogoś do ataku oznaczałoby bezdyskusyjnie grę 4-4-2. Jednak jeżeli to się nie stanie, możemy być świadkami małych roszad w taktyce.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
09-06-2007 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Valverde napisał(a):Niby 4-4-2 jest wielbione przez Alexa, używa go bardzo często, ale...

... ale w tym sezonie już wielokrotnie widziałem Rooneya na lewej pomocy i graliśmy 4-5-1 (lub coś na wzór tego), więc myślę, że Alex powoli będzie zmierzał do takiego ustawienia, choć raczej podstawowym nadal będzie 4-4-2. Jeśli będziemy mieli 2 napastników w dobrej formie to raczej będzie 4-4-2, jeśli będą jakieś problemy z napastnikami to przejdziemy na coś podobnego do twojej taktyki, Valve. Zobaczymy, jak to się będzie układać w sparingach, a do nich już nie tak dużo czasu zostało. Szybko to leci.

P.S. Mylicie mi się z Ciampelem z powodu avatarów :lol:
10-06-2007 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Grajac w poprzednim sezonie 1 napastnikiem osiagalismy bardzo slabe wyniki, nie sadze by cos to zmienilo w tym, tym bardziej, ze kupilismy jeszcze mlodych i nie zapoznanych z murawa Prem zawodnikow.

Priotytetem jest ustawienie 4-4-2 ktore nam najlepiej wychodzi, i nawet jesli nie kupimy napastnika, oraz nie sprzedamy albo sprzedamy Sahe albo przyjdzie Rossi, powinnimy sie grac dwojka z przodu ( trzeba na tej pozycji wyprobowac Naniego )

Ronaldo - Carrick - Scholes - Nani

Giggs - Rooney

Moze i tez tak, choc lata kiedy Giggs'y gral z przodu minely.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Może Smith jeszcze z Rooneyem coś ustrzeli. Nie wiadomo do końca jak to będzie wyglądało, bo chyba atak to na dzień dzisiejszy największa zagadka. Mam tylko nadzieję, że O'Shea nie będzie się tam pchał Tongue A tak pozanim to kazdy z wyżej przez Wojtka wymienionych może na napadzie strzelać.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości