Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerard Pique
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Gerard Pique
Losy Pique wyjasnią się w ciagu tych 2-3 tyg. Jeśli teraz Ferguson mu nie zaufa to już tego nie zrobi. Jestem tego dziwnie pewna. A mało jest młodych, wiernych piłkarzy, Wątpie by gerard do nich należał.
Cytat:W Barcelonie ani w żadnym gigancie europejskim grać też nie będzie. Jest za młody i za mało doświadczony.
Troche racji w tym jest, tym bardziej jak ma za rywali takąparke jak Rio i Vida^^

Ja osobiście życze mu dobrze, to dobry piłkarz, ale jak potoczy sie jego kariera, tego nie wiem. Znając życie przejdzie do sredniaka w Hiszpani, zagra kilka meczów w reprezentacji i na tym sie skończy.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
05-04-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Gerard Pique
No to jutro zobaczymy Pique w akcji, od razu na głęboką wodę został rzucony. Ale to moim zdaniem od strony psychologicznej jest dużo lepsze niż powolne wprowadzanie gracza do gry. Ci powolnie wprowadzani, czują presję o nich się mówi, może dziś moze jutro, sami się zastanawiają jak im pójdzie. A tak prosto z mostu, trzeba zagrać i pokazać się z najlepszej strony. Coś mi się wydaję, że Ci, którzy przeszli taką próbę charakteru są dziś ostoją MU. Pamiętacie jak zaczął grać Evra, cieniował ale się nie poddał Smile. Mimowolnie SAF stosuje techniki zalecane, przy szkoleniu Specnazu Big Grin

Obstawiam, że da sobie radę. Jeśli SAF w niego uwierzy, to Pique zostanie. Wszystko w rękach SAF'a i nogach Pique Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
08-04-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Gerard Pique
Pique, gdy grał w meczach LM wykazywał się chirurgiczną precyzją podczas wykańczania akcji, może jutro też coś strzeli Big Grin Chociaż ważniejszy jest oczywiście dobra gra w obronie.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
08-04-2008 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Gerard Pique
Kisia92 napisał(a):a osobiście życze mu dobrze, to dobry piłkarz, ale jak potoczy sie jego kariera, tego nie wiem. Znając życie przejdzie do sredniaka w Hiszpani, zagra kilka meczów w reprezentacji i na tym sie skończy.

O nie! Z góry ci mówię, że ten zawodnik jeszcze wiele osiągnie i nie będą to sukcesy w średniaku Hiszpanii tylko w Barcelonie lub Realu, a jeśli będzie grał dalej w Anglii w Man Utd kiedyś będzie naszą przyszłością! To bardzo utalentowany gracz, szybko rozwija swoje umiejętności, strzelił już nawet bramkę :twisted: a jest to gracz rezerwowy, no ale obecnie ze składu Rio lub Vidy nie wykopie.
Może trochę przesadziłem, ale takie jest moje zdanie. :ugeek:
09-04-2008 06:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Gerard Pique
Wiem, że jest świetny, jestem za tym by grał jak najczęściej zamiast Johnego czy tez Browna, ale Ferguson mu nie ufa. Mógł go wystawić kilkakrotnie(np. z takim Derby) ale się bał!
Bez zaufania trenera daleko nie zajdzie. Jeśli w dziesiejszym meczu nie zabłyśnie to coś czuje, że nas opuści. I bd znowu żałować tak jak było z Rossim (ja bynajmniej żałuje).
Warto też zauważyć że Gerard ma 100% skuteczność w tym sezonie w LM 1 mecz i jeden gol :mrgreen:

Używaj polskich znaków. // paolo

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
09-04-2008 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Gerard Pique
Kisia92 napisał(a):Wiem, że jest świetny, jestem za tym by grał jak najczęściej zamiast Johnego czy tez Browna, ale Ferguson mu nie ufa.

IMO nie masz racji. Dzisiaj w Przeglądzie Sportowym można przeczytać:

Cytat:Jeśli Ferdinand nie da rady się wyleczyć, to partnerem Wesa Browna na środku obrony będzie Gerard Pique. Młody piłkarz grywa rzadko, ale jeśli już dostanie szansę, zazwyczaj nie zawodzi. Tak było w meczu z Middlesbrough, gdy wszedł za reprezentanta Anglii. - Zagrał wyśmienicie. To znakomity zawodnik, mam do niego pełne zaufanie - mówi Ferguson

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-04-2008 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Gerard Pique
To że tak powiedział nie znaczy, że tak jest.
Ile okazji do gry miał w tym sezonie Pique? Tak ciężko było go wystawić na mecz z Derby, zy innym spadkowiczem? Jakby Ferguson miał do niego pełne zaufanie to chłopak by grał, a nie gra.
Nie popełnił żadnych karygodnych błędów by była jakaś podstawa do nie wystawiania go na murawe. Tylko a może aż brak ogrania, ale siedząc na ławie czy tez grając w rezerwach doświadczenia nie nabyje.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
09-04-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #23
Re: Gerard Pique
mufc.pl napisał(a):Angielska prasa od dłuższego czasu sugeruje, że po zakończeniu obecnego sezonu Gerard Pique może odejść z Manchesteru United. Klubowy kolega Hiszpana, Rio Ferdinand jest jednak przekonany, że 21-latka w zespole mistrza Anglii czeka świetlana przyszłość.

"Pique to klasowy zawodnik. Należy pamiętać, że miniony sezon spędził na wypożyczeniu. Kilka klubów było zainteresowanych jego osobą ze względu na poziom jaki prezentował" - powiedział Ferdinand. - "Menedżer chciał go jednak zatrzymać w klubie, więc niech to świadczy o tym, jak dobrym jest zawodnikiem. Świetnie panuje nad piłką i ma doskonałą technikę."

"Gerard jak każdy inny zawodnik chce grać. W tym sezonie nie miał zbyt dużo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Menedżer pokazał jednak, że wierzy w niego i wystawił go w meczu z Arsenalem. On sam udowodnił, że może grać w spotkaniach o wysoką stawkę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Starcie z Arsenalem miało duży wpływ na walkę o mistrzostwo, więc to na pewno wpłynie na jego pewność siebie. Teraz wie, że trener wysoko ocenia jego umiejętności"
No może po takich wypowiedziach Rio, Pique spróbuje powalczyć o miejsce w składzie. Należy pamiętać, że ma zaledwie 21 lat, co jak na środkowego obrońcę jest wiekiem śmiesznym. Kto, wie może przed Hiszpanem świetlana przyszłość. Jeśli tak, to chciałbym, żeby w United Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-04-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Gerard Pique
Pique ma ogromny potencjał. Rok temu na wypożyczeniu w Saragossie spisywał się bardzo dobrze. Jestem pewny, że w większości klubów z Premiership grałby w podstawowym składzie. U nas nie ma co się oszukiwać grają dwaj dużo lepsi stoperzy jak na dzisiejszy dzien czyli Rio i Vidic. Mimo to chciałbym żeby Hiszpan u nas został jest doskonałym zmiennikiem dla naszej pary obrońców. Myślę, że w przyszłości stać go będzie na stanie się podstawowym obrońcą, ale to jeszcze nie teraz. Jak powiedział Muszeq ma dopiero 21 lat i ma czas żeby się ukształtować
22-04-2008 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Gerard Pique
Ponoć Pique po sezonie odchodzi do Barcelony, szkoda by było takiego zawodnika, choć hiszpańskiemu 'AS' na razie nie ma co za bardzo ufać.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
15-05-2008 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #26
Re: Gerard Pique
Mam nadzieję, że to jest tylko taka plotka, ale w sumie w Barcelonie miałby raczej pewne miejsce w składzie, bo tam chyba Milito złapał kontuzję na jakiś dłuższy czas... Chłopak chce grać a w Hiszpanii mogą mu to zapewnić. Ostatnio SAF wypowiadał, się że Hiszpan może zagrać 25-30 meczy w sezonie, ale czy tak będzie naprawdę :?: W tym sezonie przecież mógł grać częściej, ale boss przy kontuzji Vidica stawiał w środku na Browna a na prawej śmigał Hargo. Dobry obrońca jest zawsze potrzebny. On w przyszłości może rządzić w defensywie, no ale czy poczeka, czy będzie na tyle cierpliwy- czas pokaże. Mam nadzieję, iż pozostanie na OT.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-05-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Gerard Pique
No właśnie SAF ostatnio wypowiadał się na temat Pique więc może chce go pozostawić... Jednak dość mało kwota jest za tego utalentowanego obrońce...
Również mam nadzieje, że pozostanie na OT

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
15-05-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Gerard Pique
Sprawa wygląda nieciekawie. Ponoć Barcelona chce wyłożyć na niego 5 mln Euro. Nie wiem czy to plotka. W Barcie prawdopodobnie grałby częściej w przyszłym sezonie. Militto jest ciężko kontuzjowany, Marquez ma odejść więc to właśnie Pique miałby grać u boku Puyola. Jest jeszcze Oleguer, ale wątpie by to on grał u boku Carlesa po przyjściu Gerarda. Tak czy inaczej mam nadzieje, że się tak nie stanie.
15-05-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Gerard Pique
Jest już właściwie pewne, że latem Pique przejdzie do ... Barcelony :/
Pique przybył na OT w wieku 17lat a w barwach United rozegrał 23 mecze.

Mnie osobiście szkoda takiego zawodnika, a Barcelona ... :evil:
17-05-2008 10:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
deren Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Gerard Pique
Cytat: muszeq napisał(a):
Zauważ, że w obronie nie stawia się na młodych. Lepiej postawić na doświadczonych obrońców. Natomiast w ataku trzeba mieć szybkość i odrobinę kreatywności, więc młodzi zawodnicy się tu idealnie nadają.
To znaczy że jak obrońca jest młody to nie może grać w utytułowanym klubie?!Bez sensu, liczą się umiejętności a kreatywność jest moim zdaniem potrzebna na każdej pozycji.
17-05-2008 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości