Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOSC Lille vs Manchester United 20.02.07
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wczoraj Lille w meczu na szczycie ligi francuskiej ostatecznie przegrało z Lyonem 1-2. Ponoć na trybunach siedział sam Alex, więc wyraźnie nam pokazuje, że zrobi wszystko, aby zmazać zeszłoroczny blamaż. LOSC wyszło na prowadzenie tuż po przerwie, ale Houllier znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji i Squillaci "uratował" liderowi tyłek. Taki rezultat jest na pewno korzystny dla nas z perspektywy wtorkowej potyczki. Zawodnicy inaczej są nastawieni po porażce, inaczej po zwycięstwie - natomiast nastroje po przegranej w tak nagłaśnianym i ważnym meczu to już w ogóle inna bajka. Sami wiecie, co czuliśmy (i my, i zawodnicy) po spotkaniach z Arsenalem - teraz podobnie mają nasi rywale z Ligi Mistrzów. Są lekko podłamani i to też trzeba wykorzystać.

Stojkovic napisał(a):Bycie nastawionym: "Jesteśmy United i nikt z nami nie ma szans wygrac, bo nikt na to nie zasługuje, bo tylko MU zasługuje na wszelkie tytuły" jest poprostu postawą próżną i pyszałkowatą! Piłka nożna nie jest sprawiedliwa!!!

No i prawidłowo - wyjdźmy na plac, jakby po drugiej stronie barykady stał Milan czy LFC z lat świetności Wink Choć z drugiej strony - zawodnicy przeżyli już zawód wystarczającą ilość razy i dokładnie wiedzą, co należy zrobić, by ponownie nie wpaść w to "bagno".

capo di tutti capi

MUSC PL
17-02-2007 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ciampel napisał(a):Ponoć na trybunach siedział sam Alex, więc wyraźnie nam pokazuje, że zrobi wszystko, aby zmazać zeszłoroczny blamaż.

To tylko świadczy o tym, że sAF myśli o drużynie i robi wszystko w tym kierunku, aby szło nam jak najlepiej. Tak powinien zachowywać się każdy trener.

Stojkovic napisał(a):Bycie nastawionym: "Jesteśmy United i nikt z nami nie ma szans wygrac, bo nikt na to nie zasługuje, bo tylko MU zasługuje na wszelkie tytuły" jest poprostu postawą próżną i pyszałkowatą! Piłka nożna nie jest sprawiedliwa!!!
Oglądał ktoś mecz Polska - Portugalia :lol: ?

GLORY GLORY MAN UNITED
18-02-2007 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Mecz z LOSC zapowiada sie niezwykle ciekawie, gdyż od tego meczu będzie bardzo duzo zalezało czy w końcu awansujemy do ćwierć finału Ligi Mistrzów, United w 1/4 tych rozgrywek nie był już od sezonu 2002/2003 kiedy odpadlismy z Realem przegrywajac 3:1 a na Old Trafford pokonując przyjezdnych 4:3. W seoznie 2003/2004 odpadlismy właśnie w 1/8 przegrywając rywalizacje pechowo z FC Porto w pierwszym meczu dostalismy 2:1, a u ans padł remis 1:1 gola dla nas zdobył Scholes później drugiego ale sędzie nie uznał prawidłowo zdobytej bramki w 89 mincie pado wyrownanie fatalny błąd popełnij Tim Howard odbijając piłke przed siebie, a Costinha wbł do siatki... Przyszedl czas na sezon 2005/06 tam przyszła nam cięzka batalia z AC Milanem juz zawalislimy pierwszy mecz przegrywając u siebie 0:1 no i na San Siro przy 12 tysięcznej ekipie Red Army Diabły i tak nie dały rady i poległy rownież 1:0 naszym katem był Crespo, najblizej szczescia był Giggs który trafił w słupek no ale niestety sie nie udało.

Poprzednie rozgrywki pamietają doskonale wszyscy, zagralismy w LM wręcz fatalnie i zajelismy ostatnie - 4 miejsce w grupie za Villarreal, Benficą i właśnie Lille które ugrało z nami aż 4 punkty wyworzac z Old Trafford cenny remis a we Francji pokonując nas 1:0.

Lille w tym sezonie do tej pory zajmuje 3 miejsce w lidze z dorobkiem 39 punktów ma strate 4 punkty do drugiego Lens. 31 goli zdobytych 23 stracone, United jest liderem znacznie silniejszej ligi z 6 punktowa przewagą nad mistrzem Anglii Chelsea, nie wspominając o fenomenalnym bilansie bramkowym MUFC.

Lille miało więcej czasu na odpoczynek, gdyż swój mecz rozgrywali w piątek ale mieli spotkanie z mistzrem Francji - Lyonem które dosc pechowo przegrali 1:2 tracąc gole w 83 i 89 minucie.

My mielsimy wczoraj mecz z Reading dalismy odpocząc kiku zawodnikom Rooney, Giggs, Ferdinand, Gary Neville z ławki weszli Evra i Scholesy po kontuzji na mecz z LOSC pewnie wróci Edwin van der Sar który jest pewniejszym bramkarzem niż Tomasz Kuszczak.

Zagramy zapewne w składzie:

------------------Edwin--------------
Gary----Rio----Nemanja----Patrice
Cristiano--Paul----Michael--Ryan-
----------Louis------Wayne-------

Możliwe że skład Lille będzie podobny do tego co grali z Lyonem:
1 Tony Sylva
4 Efstathios Tavlaridis
5 Rafael Schmitz
20 Gregory Tafforeau
26 Stephan Lichtsteiner
7 Yohan Cabaye
8 Michel Fernandes Bastos
12 Mathieu Bodmer
17 Jean Makoun
9 Johan Audel
23 Abdul Kader Keita
13 Nicolas Fauvergue
13 Ludovic Obraniak
14 Peter Odemwingie

Ogólnie mam pewne obawy co do tego meczu, bo wyjazdy w Europie w ostatnich latach nie idą nam zbyt dobrze przypomijmy kilka pechowych wyników
Kopenhaga 1:0 MUFC
Celtic 1:0 MUFC
Lille 1:0 MUFC
Benfica 2:1 MUFC
Milan 1:0 MUFC
Fenerbahce 3:0 MUFC
itp itd

Choć były tez lepsze takie jak:
Benfica 0:1 MUFC
Villarreal 0:0 MUFC

Gdzie te czasy co biło sie Juve 0:3 Big Grin

Mój typ 0:1 dla UNITED Wink

WE ALL FALLOW MAN UNITED Smile

COME ON UNITED :!: :!: :!:

RED ARMY FROM POLAND pozdrawia 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
19-02-2007 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Mecz z Lille będzie okazją do pokazania, że "nadrobiliśmy zaległości" i wyciągneliśmy wnioski z meczów takich jak na Celtic Park. Napewno to będzie także moment do drugiego po Benfice rewanżu. Drużyna Lille stała się mocniejsza niż rok temu ale zauważmy, że Czerwone Diabły także są bardziej konsekwente i uważne. Na moje oko najważniejszą rolę odegra dyspozycja Rio, Vidy a także Scholesa i Rooneya. Jeśli ta czwórka zagra na 110% swoich możliwości to zwiększają się nasze szanse o 25% :wink: . Wydaje mi się, że Cristiano Ronaldo zagra słabo bo w meczach o duża stawkę jeszcze mi nie zainponował. Rooney natomiast ma się przełamać i to raz dwa :twisted: . Mecz będzie ważny osobiście dla Evry, który jak wiemy długo grał we Francjii i o jego formę jestem raczej spokojny :wink: . Najważniejsze to nie zacząć marnie tak jak w arcyważnym pojedynku z Benfica na OT, tylko przycisnąć rywala i zdobyć środek pola.


COME ON DEVILS !
19-02-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #20
 
a na jakim programie bedzie mecz losc-manutd :?: :?: :?:
20-02-2007 11:38
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
stosik napisał(a):a na jakim programie bedzie mecz losc-manutd

Mecz będzie emitowany na żywo na platformie cyfrowej "n" na kanale 68. Przynajmniej tak jest napisane na interii. No a jeśli jest na satelitarnej to chyba będę musiał się zadowolić relacja on-line na manutd.pl o ile taka będzie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
20-02-2007 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #22
 
A nie lepiej ogladac mecz w internetowej telewizji? Ja dzisiaj bede jechał. Na poczatku sie troche tnie, ale po kilku minutach mam plynny obraz.

amor patriae nostra lex
20-02-2007 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
marcelo napisał(a):No a jeśli jest na satelitarnej to chyba będę musiał się zadowolić relacja on-line na manutd.pl o ile taka będzie.

Będzie, będzie Wink

Jestem tego zdania, że internetowa telewizja przy prędkości internetu mniejszej niż 512kb/s w ogóle nie spełnia swoich pierwotnych założeń, bo buforowanie jest niestety co chwilkę. Ja już mam mały prowiancik na meczyk, umówiony jestem z Grackiem na ten sam kanał i niemalże wspólne kibicowanie Wink Jeszcze tak niedawno pamiętam w TVP emitowali potyczkę z Benficą, gdzie emocje były równie duże. A co do rewanżu - mam nadzieję, iż "fachowcy" z telewizji publicznej po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich spotkań wybiorą właśnie naszą konfrontację z Lille na OT.

COME ON UNITED!

Do oglądających "video" -> wypatrywać RED ARMY FROM POLAND!

capo di tutti capi

MUSC PL
20-02-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #24
 
LOSC Lille 0-1 Manchester United

"Kocham" Giggsa Smile

84' minuta i nasz genialny pomocnik strzela decydujacego gola. Tak samo bylo w meczu ligowym z Tottenhamem.

Meczu nie ogladalem bo mialem problemy z obrazem na TV Ants :/ Na pewno gdzies obejze chociaz bramki. Wazna bramka bo na wyjeździe - wreszcie sie przelamalismy z Lille. Watpie aby ugrali Francuzi na Old Trafford. Jestesmy w nastepnej rundzie...

amor patriae nostra lex
20-02-2007 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
TAAAAKKKK !!! DO PRZODU !!! :twisted: :twisted: :twisted: uwazam ze byl to bardzo dobry mecz w wykonaniu united tylko brakowalo skutecznosci,ale chlopaki nadrobili sprytem Ryan BRAWO !!! dziwi mnie tylko jedna sprawa czemu Alex nie zdjął Larssona azamiast Ronaldo, Larrson gral slabo a Cris wrecz przeciwnie.Ale coz liczy sie ze wygralismy !!! teraz spokojnie bedziemy grac na Old Trafford.Widzieliscie miny zawodnikow i kibicow Lille bo bramce dla MU ? :twisted: :twisted: :twisted: muhahahah swietne
20-02-2007 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
nie oglądałem meczu ale wygrali. :twisted: :twisted: :twistedTongueo prostu diabelska siła w składzie Manchester United :twisted: :twisted: :twisted: SUPER!!!!!!!!!!!!

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
20-02-2007 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Pięknie !

Ja zaś oglądałem mecz, ale też miałem czasami spore problemy. Gra United przez większą część spotkania się nie układała, trudno było się przedrzeć przez obronę Lille, a jeśli to miało miejsce to trudno było wykończyć akcję, brakowało skuteczności. Jednak Czerwone Diabły zdołały wbić gola, co prawda trochę kontrowersyjny, ale ile to razy już strzelano podobne bramki bez gwizdka sędziego Wink Drużyna Lille była bardzo zdenerwowana jeszcze tym, że to im nie zaliczono bramki. Ale mniejsza o to, ważne, że wygrana na wyjeździe z dość nie leżącym nam rywalem 8) Ciekaw jestem tylko, co jutro będą pisać media o tym, jak zareagował Ronaldo na opuszczenie boiska, był "trochę" wściekły... :roll:

UNITED UNITED UNITED !

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-02-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
no włąśnie coś angielscy komentatorzy bulwrersowalis iez achowaniem piłkarzy lille, a w pierwszej połowie kibiców united(coś się działo?)
ważne ze zwyciestwo chgoc wymęczone jak dla mnie z tego co słyszałam w relacji. co do Ronaldo to moze takie pokazanie mu, że jak bedzie grał znowu samolubnie jak kiedys to nic z tego...myuślę, ze przemysli sobie co nieco i będzi egrał jeszcze lepiej. A Larsson to taki piłkarzs którego ciężko ściągnac bo on się moze zawsze przydać nawet przy złym dniu i w decydującym momencie strzelić gola- w koncu to weteran. Choć ściąganie tak szybko Rnaldo to napradę dziwna sprawa. Ale Fergie zawsze był dziwny :lol:
20-02-2007 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Sory ale jestem zbyt zdenerwowany ( czytaj wkur...ny) po powrocie z meczu LOSC:MU by napisac dzis cos wiecej poza slowem OSZUSTWO :!:
21-02-2007 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Tom 59 napisał(a):Sory ale jestem zbyt zdenerwowany ( czytaj wkur...ny) po powrocie z meczu LOSC:MU by napisac dzis cos wiecej poza slowem OSZUSTWO :!:
Pamiętam że sezon lub dwa sezony temu była podobna akcja w meczu Arsenalu - Henry zdobył gola w identyczny sposób. Tutaj nie widzę większego oszustwa, tak samo jak przy nieuznanej bramce Lille. Zresztą wiadomo, że każdy będzie mówić "pod siebie".

Jednak muszę przyznać, że Lille grało lepiej, United tylko czasem rwało do przodu, coś Wayne mieszał i to na tyle... Optycznie to LOSC miało przewagę, ale konkretniejsze sytuacje miało United. Szczęście trochę nam sprzyjało, tym niemniej nie jestem zadowolony z postawy MUFC - potwierdza się reguła, że na wyjeździe w LM nasi grają słabo. Dobrze, że to 0-1 udało się uciułać.

Pozdrawiam Smile
21-02-2007 02:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości