Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-1 Derby County (08.12.2007)
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Mam nadzieje dzisiaj zobaczyc conajmniej kilka goli Diabelkow i najlepiej zadnych straconych Smile
Kazdy inny wynik niz zwyciestwo MU byloby ogromna niespodzianka.
Licze oczywiscie tez na kolejny dobry wystep Ronaldo, ktory zapewne jakas brameczke dzisiaj dorzuci Wink

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
08-12-2007 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Gola strzela nam Derby, zespol ktory dotad na wyjazdach tego nie zrobil. Niby nic takiego ale denerwuja mnie takie zdarzenia. Wole 1:0 z takim zespolem i pelna kontrola wydarzen na boisku tyle ze brak troche wiecej szczescie i skutecznosci niz kanonada 8:1 i 1 gola tak stracony. Teraz ( stan na 78 minute ) do przodu bylo 3 wiec nic sie nie stalo. Ale przy lepszych zespolach to sie msci, zeby nie szukac daleko ( i doslownie i czasowo ) niedawno w Boltonie.Oszukano nas panowie.
Final LM w Moskwie jest powaznie zagrozony.

PS - Ronaldo znowu swoje, przez takich jak on na ulicy wszyscy patrza na mnie jak na oszusta gdy eskponuje klubowe logo.
To juz nie czasy Cantona, Keana, Pallistera, Bruca czy Solskjaera. O tempora o mores !

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
08-12-2007 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Wygrywamy 4:1,ale znow United mnie nie zachwycilo stylem swojej gry.Najwazniejsze oczywiscie,ze sa 3 punkty.Na najwieksze pochwaly zasluguje Anderson oraz Giggs.Zdecydowanie nasi najlepsi gracze w tym spotakniu.Teves strzelil dwie bramki,ale w moim odczuciu rozegral bardzo przecietne spotkanie.Rooney dzisiaj byl praktycznie niewidoczny,poza zmarnowana "seta".Gdyby pobiegl do konca za pilka to by ja dobil,a on wolal juz biec sie cieszyc Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-12-2007 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
WoLaK napisał(a):Wygrywamy 4:1,ale znow United mnie nie zachwycilo stylem swojej gry.Najwazniejsze oczywiscie,ze sa 3 punkty.Na najwieksze pochwaly zasluguje Anderson oraz Giggs.Zdecydowanie nasi najlepsi gracze w tym spotakniu.Teves strzelil dwie bramki,ale w moim odczuciu rozegral bardzo przecietne spotkanie.Rooney dzisiaj byl praktycznie niewidoczny,poza zmarnowana "seta".Gdyby pobiegl do konca za pilka to by ja dobil,a on wolal juz biec sie cieszyc Big Grin

To obejrz jeszcze raz mecz i patrz sie przez caly mecz na Tevez'a a pozniej na Giggs'a. A nastepnie zeedytuj swoj powyzszy post.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-12-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
WhatARocket napisał(a):To obejrz jeszcze raz mecz i patrz sie przez caly mecz na Tevez'a a pozniej na Giggs'a. A nastepnie zeedytuj swoj powyzszy post.

Nie mam zamiaru go edytowac.Dla mnie Teves zagral przecietny mecz.W porownaniu do swoich poprzednich wystepow ten byl naprawde sredni.
O wiele bardziej wartosciowy dla zespolu byl Giggs.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-12-2007 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
WoLaK napisał(a):
WhatARocket napisał(a):To obejrz jeszcze raz mecz i patrz sie przez caly mecz na Tevez'a a pozniej na Giggs'a. A nastepnie zeedytuj swoj powyzszy post.

Nie mam zamiaru go edytowac.Dla mnie Teves zagral przecietny mecz.W porownaniu do swoich poprzednich wystepow ten byl naprawde sredni.
O wiele bardziej wartosciowy dla zespolu byl Giggs.

Po pierwsze Tevez nie Teves. Po drugie o ile dobrze pamietam narzekales na jego mecze gdy strzelal jedna bramke Sportingowi albo wcale i pisales, ze jest sredni, a teraz piszesz ze zagral srednio ? :lol:
Ogladajcie mecze a nie realcje radiowe albo live na stronach bo smiech na sali. Jesli dzis Tevez zagral srednio to kiedy on zagra lepiej ? Kiedy ? A no na razier nigdy, bo dzis zagral bardzo dobre spotkanie.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-12-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Widze,ze zaczyna sie znow never ending story.Ty swoje ja swoje ...
Wiesz dla mnie to,ze ktos strzelil bramke nie znaczy,ze zagral dobry mecz.

A propos Sportingu:
Wolak napisał(a):W drugiej Carlitos znacznie ożywił nasza gre.Wreszcie zaczelismy dynamicznie atakowac i zagrazac bramce Sportingu.

Ze sie tak wyraze,nie wkladaj mi nie moich slow w usta Smile

Carlosa skrytykowalem za mecz z Fulham i swoje zdanie podtrzymuje.

WhatARocket napisał(a):Ogladajcie mecze a nie realcje radiowe albo live na stronach bo smiech na sali. Jesli dzis Tevez zagral srednio to kiedy on zagra lepiej ? Kiedy ? A no na razier nigdy, bo dzis zagral bardzo dobre spotkanie.

Relacji radiowej zazwyczaj sie nie oglada Smile
Ogladalem caly mecz na kanale Canal + Sport.Piszesz tak jakbym ja za punkt honoru obralbym sobie krytyke Teveza.Otoz mecz,w ktorym mu sie ode mnie dostalo, byl to mecz z Fulham i o ile pamietam wiecej nie mialem zastrzezen do gry Carlosa.A dzisiaj mi jego gra nie przypadla dp gustu i o tym napisalem.Wiem,ze bardzo Cie dziwi,ze ktos mysli inaczej niz Ty,ale ja mam swoje zdanie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-12-2007 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Wolak napisał(a):Teves strzelil dwie bramki,ale w moim odczuciu rozegral bardzo przecietne spotkanie.

Z tym sie nie zgodze nigdy bo przecietnie nie zagral. Po zejciu Giggs'a chyba nie ogladales meczu.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-12-2007 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Mecz wygralismy,ale styl w jakim to zrobilismy woła o zemste do nieba! W moim odczuciu zagraliśmy dobrze od 35 do 45 minuty no i kilka akcji z drugiej polowy moglbym wybrac.
Derby które nie strzela na wyjazdach akurat nam pakuje gola.

W moim mniemaniu zagralismy dzisiaj słabo i na Liverpool to moze nie starczyc (tłumaczyc ich może tylko fatalna pogoda)
Podobał mi sie dzisiaj Evra,przy golu zawinił Edwin który niepotrzebnie wybiegał gdyż Rio i Nemanja byli w pobliżu!
Ronaldo znowu sie pokłada,zdecydowanie nie należał sie rzut karny! Ale to może odpowiedz na pomyłke sędziego z 2 minuty kiedy Rooney świetnym podaniem wypuszcza Teveza na czyste pole,jednak odgwizdany spalony ktorego nie bylo!
08-12-2007 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
kull napisał(a):Podobał mi sie dzisiaj Evra,przy golu zawinił Edwin który niepotrzebnie wybiegał gdyż Rio i Nemanja byli w pobliżu!

IMO blad Evry. Zapomnial o napastntiku Derby, jak juz co to na spole blad.

Co do splnonego Tevez'a to raczej glowny sluzyl sie bocznym, przy krnym juz nie.

Under The Boardwalk - United Warriors
08-12-2007 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
WhatARocket napisał(a):IMO blad Evry. Zapomnial o napastntiku Derby, jak juz co to na spole blad.

Dokładnie. Evra i Edwin ponoszą winę za tę bramkę. No i Rio już na boisku nie było, Skull.

Skull napisał(a):Ronaldo znowu sie pokłada,zdecydowanie nie należał sie rzut karny!

Nie widziałem powtórek, ale wg mnie karny jak najbardziej słuszny.

Tevez zagrał bardzo dobry mecz, choć momentami było trochę gorzej, ale to nie może wpływać na ogólną ocenę jego gry.

Gra nie była najlepsza, ale wg mnie tylko dlatego, że zawodnikom United się wyraźnie nie chciało. Można to było zauważyć wiele razy.

A bramka? No cóż, przecież pierwszego wyjazdowego gola kiedyś musieli strzelić.

Pocieszmy się tym, że Reading wygrał 3-1 z Liverpoolem Big Grin
08-12-2007 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Pejter napisał(a):Skull napisał:
Ronaldo znowu sie pokłada,zdecydowanie nie należał sie rzut karny!


Nie widziałem powtórek, ale wg mnie karny jak najbardziej słuszny.

Ja widzialem powtorki i mi sie wydaje ze karny sie nie nalezal.


Pejter napisał(a):Gra nie była najlepsza, ale wg mnie tylko dlatego, że zawodnikom United się wyraźnie nie chciało. Można to było zauważyć wiele razy.

Dokladnie, tez odnioslem takie wrazenie. Styl nie byl ladny, ale wazne trzy punkty. Miejmy jednak nadzieje, ze w meczu z L'pool'em chlopcy pokaza na co ich naprawde stac.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-12-2007 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cieszy oczywiście zwycięstwo, styl taki jaki był, czyli średni, ale ważne, że na koncie UNITED są kolejne 3 punkty. Szkoda tej głupio straconej bramki, również mnie to zdenerwowało, zwłaszcza, że Derby przełamało na nas swoją złą passe... Dobre spotkanie Teveza, który wreszcie się przełamał i strzelił dwie bramki, 100 gol Giggsa, który mógł strzelił 101, jednak słupek, Rooney również pechowo trafił w słupek, szkoda, bo byłaby ładna bramka, jednak jak już pisałem wcześniej, ważne 3 'oczka' no i jeszcze przegrana Liverpoolu Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-12-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
O meczu to co napisali koledzy wyżej. Z Liverpoolem musimy zagrać dużo lepiej. Ja do pierwszej bramki byłem tak zdenerwowany, że szkoda gadać. Praktycznie żaden zawodnik się nie wyróżnił niczym specjalnym. Akcje miały słabe tempo, chyba że te z okresu 35-40 minuty :wink:

Doping w drugiej połowie niezły, piękna owacja dla Andersona, ale jak Derby strzeliło gola i ich kibice sobie "ucztę" zrobili to mnie krew zalewała.
08-12-2007 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Meczu nie widzialem. Po wyniku mozna sadzic, ze bylo fajnie, ale po tym co piszecie to nie do konca. Szkoda straconej bramki przeciwko takiemu zespolowi. Rooney nadal bez gola po kontuzji. Moze z Liverpoolem sie odnajdzie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-12-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości