Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #331
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie, to co zrobił było jeszcze lepsze od asysty.
06-04-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #332
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie asystował, ale zagrał jakąś 60-metrową piłkę na skrzydło, Giggs świetnie przyjął w biegu i wycofał po ziemi do Rooneya. Ten mając 3/4 bramki odsłoniętej nie miał problemów z wpakowaniem jej do siatki.

Nie asystował, ale akcja składała się z dwóch podań, a podanie Carricka było takie genialne, że jakieś 60% za bramkę to jego zasługa.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-04-2011 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #333
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Gra Carricka to lepszy mindfuck niż 'Incepcja', ja już się na jego temat nie wypowiadam.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
06-04-2011 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #334
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas napisał(a):I tak Ci zaraz ktoś napisze, że jedno podanie nic nie zmienia

A zmienia? Bardzo ważne zagranie, ale ile takich krosów widziałeś w wykonaniu Anglika w tym sezonie? Prawie w ogóle, a co dopiero mówić o takim dokładnym zagraniu. :arrow: Jedno podanie nie zmienia oceny Carricka za ten sezon, a jest on w jego wykonaniu przeciętny, tak jak i poprzedni.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-04-2011 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #335
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Carrick w tym sezonie gra tak jak w poprzednim? Nie mam pytań...
06-04-2011 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #336
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tak jak w poprzednim? Niemal cały poprzedni sezon miał słaby. W tym z początku też miał problemy, ale od pewnego czasu prezentuje się przynajmniej dobrze.

Co do tego zagrania, to nie zmienia. Ale już profesorska gra Carricka w pierwszej części owszem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-04-2011 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #337
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas napisał(a):I tak Ci zaraz ktoś napisze, że jedno podanie nic nie zmienia :lol:

10 min later:

RedLucas napisał(a):Co do tego zagrania, to nie zmienia.

:mrgreen:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-04-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #338
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ojj pawlik, pawlik, jak wiesz albo i nie z takimi, którzy nie dostrzegają czegoś takiego jak boiskowa inteligencja, ustawianie się, przerywanie akcji, możesz prowadzić dyskusję tylko na pojedyncze zagrania, które i tak oni bagatelizują. Zaś dla tych, którzy dostrzegają zajebistość Carricka to podanie nic nie znaczy, bo liczy się dzisiejsza super gra. Ot cała filozofia Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-04-2011 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #339
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Powinien Berba odejść czy nie powinien?

Nie można takiego wariantu wykluczyć i wcale by mnie taki obrót sprawy nie zdziwił. Jeżeli ma być w przyszłym sezonie tym 3 w kolejce do pierwszego składu, to nie ma go co trzymać, bo on w roli rezerwowego się nie sprawdza. Po drugie SAF dalej mu nie ufa w meczach z trudniejszymi rywalami(bądź też nie pasuje mu do koncepcji), a trzymać go tylko na jakieś Blackburny czy Boltony nie ma sensu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-04-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #340
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Z jednej strony się marnuje, na tej ławie, ale jakby na to nie patrzeć to wtedy mamy 3 zajebistych grajków no i Danny'ego, któremu przydałoby się dać szansę. A w przypadku odpukać, jakiejś kontuzji to Berba byłby niezastąpiony.
19-04-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #341
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Moim zdaniem powinien zostać.
Ma swój najlepszy sezon, strzelił najwięcej bramek w zespole jak i w całej lidze i chcemy się go pozbywać? <świr> Wydaje mi się że klub nie będzie się go sprzedać, chyba że sam Dimitar zadecyduje o tym że chce odejść, że taka gra mu nie odpowiada, ale jego wcześniejsze wypowiedzi na to nie wskazują. W tej chwili mamy 3 wspaniałych zawodników w ataku, których Ferguson może dowolnie zestawiać, robić rotację która zapewnia świeżość. Faktycznie, w najważniejszych meczach Berbatow siedzi ale tak już wygląda koncepcja Fergusona. Jeśli już pozbywać się napastnika to prędzej Owena, który swoim odejściem zrobi miejsce Welbeckowi.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-04-2011 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #342
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tak na szybko.

Może po prostu nie ma go w kadrze na Newcastle, bo dokucza zdrowie ? Poza tym, jeśli nie ma sensu trzymać Berby na te słabsze zespoły, to w takim razie co nam da pozyskanie innego napadziora w jego miejsce. W końcu na jedno i to samo wyjdzie. Zresztą Berba może coś sklecić wchodząc z ławki, pokazał to w meczu z West Hamem. Wtedy, kiedy naprawdę atakujemy, nie pozorujemy Bułgar wchodzący z ławki może okazać się pomocny. A nie, tak jak z Bayernem, gdy daję zmianę, nie mogąc nic zrobić, bo zespół nic, dosłownie nic nie gra. Po prostu nie jest typem zawodnika, który sam odmieni losy meczu, tak jak np. może to zrobić Chicharito korzystając ze swojego nieprawdopodobnego przyśpieszenia i bardzo dobrego ustawienia. A zresztą, Rooney i Hernandez całego sezonu nie pociągną, a taki rezerwowy, choć oczywiście role w przyszłości mogą się zmieniać, jak Berbatov to skarb.

I Matysie, chciałbyś ( biorąc pod uwagę Berbe jako trzeciego ) za jednym zamachem pozbyć się dwóch napastników ?
19-04-2011 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #343
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Po pierwsze, nie mówię, że jest jakiś konflikt, bo go nie ma w kadrze na mecz z Newcastle. Fakty są takie, że odkąd wrócił Rooney, Berbatov poszedł w odstawkę.

Po drugie, uważam, że gdybyśmy pozbyli się Berby, to nie trzeba by nikogo sprowadzać, bo mamy Danny'ego.

Po trzecie nie chciałbym, żeby Berba odchodził.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-04-2011 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #344
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A więc... Z jednej strony Bułgar gra sezon życia, nie jest zawodnikiem bazującym na szybkości, więc niewykluczone, że następne sezony będą równie dobre. Nareszcie nauczył się radzić sobie z presją, potrafił nam wygrywać mecze. Spokój i niekonwencjonalność, jaką daje drużynie jest nieoceniona, lecz Berba ma jeden problem, a nazywa się on - Javier Hernandez.

Wszystko układało mu się zajebiście, Fergie na niego stawiał, on przeważnie wykorzystywał swoje szansę, aż nagle pojawia się ten Meksikano, który nie potrzebuje sezonu, dwóch na poznanie Anglii, Manchesteru i strzela, jak na zawołanie. Do tego Roo dochodzi do pełni formy no i suma sumarum chyba jest w najsłabszej dyspozycji z tej trójki.

No i zasadnicze pytanie: sprzedawać, czy nie? Po długich namysłach uważam, że... tak. Niestety, młodszy już nie będzie, a jest chyba graczem, który jest najbardziej wrażliwy na rotacje. Bułgar grający mecz w mecz, a ten pojawiający się od przypadku, do przypadku, to zupełnie inny gość (vive mecz z City). Ponadto po takim sezonie możemy dostać fajną sumkę za niego. Co zrobić, na Javiera od przyszłego sezonu trzeba zacząć stawiać jeszcze mocniej, a Bułgar wchodzący z ławki niezbyt mi się widzi.

Tylko w tym momencie pojawia się jeszcze jeden problem, a mianowicie - zostają nam trzej napastnicy (Roo, Chicha i Danny), bo Owen zapewne odejdzie, a nawet jeśli nie, to zazwyczaj do dyspozycji Fergiego jest przez dwa tygodnie w sezonie. IMO ta trójka to za mało, trzebaby jeszcze kogoś dokupić, hmmm, ale w sumie w takim razie czy nie lepiej zostawić Berbę... W sumie, jeśli sam zawodnik nie robiłby z tego problemów, to ostatecznie jestem za tym, żeby został. Bo na to okienko są inne priorytety, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że wydamy kasę na kogoś do środka, na skrzydło i jeszcze do napadu.

Podsumowując, niech zostanie. Jestem gotowy na to, że będzie wówczas raczej cieniem gracza z tego sezonu, ale na pewno da nam więcej, niż Macheda, King, czy jeszcze kto inny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-04-2011 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #345
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
RedLucas napisał(a):lecz Berba ma jeden problem, a nazywa się on - Javier Hernandez.

On raczej ma problem z systematycznoscią. Strzelał bramki w zaledwie 11 występach, przy czym zaliczył ich 35. To jest jego główny problem.
20-04-2011 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości