Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #406
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Berbatov od wczoraj jest w Manchesterze, poddaje się testom medycznym, za dwa miesiące przejdzie.

jestem barmanem na tym dancingu
16-08-2008 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #407
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Manchester United i Tottenham Hotspur osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Dymitara Berbatowa - podają bułgarskie media. Napastnik "Kogutów" ma być do dyspozycji sir Alexa Fergusona w poniedziałkowym meczu z Portsmouth.

Według mediów, Berbatow wraz ze swoim agentem Emilem Dantczewem udał się dzisiaj po południu do Manchesteru. Oficjalne potwierdzenie transferu ma nastąpić jutro lub najpóźniej w sobotę. Bułgar ma kosztować "Czerwone Diabły" 27 milionów funtów.

Jeszcze kilka tygodni temu sir Alex Ferguson zapowiadał sprowadzenie w letnim okienku napastnika. Ostatnio Szkot wypowiadał się już w tej sprawie ostrożniej, ale wiele wskazuje na to, że mistrzom Anglii uda się ostatecznie pozyskać Berbatowa.

Mnóstwo spekulacji, mało konkretów. Niby już jedną nogą jest w United, ale oficjalnego info o tym nie ma. Niech już skończy się ta saga...

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-08-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #408
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
muszeq napisał(a):Mnóstwo spekulacji, mało konkretów. Niby już jedną nogą jest w United, ale oficjalnego info o tym nie ma. Niech już skończy się ta saga...

Tym bardziej że do końca okna transferowego zostało tylko 10 dni Sad

Już raz miał przyjechać do Manchesteru...



Mój Blog: Pod presją czasu
22-08-2008 06:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #409
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Z tego co było podawane do informacji to Manchester dawał już 25 mln i jakoś nie chce mi się wierzyć że Tottenham nie chciał puścić Berby gdy walka trwała o nędzne 2 mln funtów ...

Ja tam nie wierzę w Berbatova i jestem pewny że Fergi coś szykuje jakąś alternatywę dla Bułgara ,którą zaskoczy nas znienacka .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-08-2008 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #410
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
To niech lepiej to robi szybko, bo kibice już mają nerwy zszargane przez 1) Ronaldo 2) Silvestre'a. Także, Alex, czas na napadziora!

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
22-08-2008 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #411
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Gdyby Tottenham miał kogoś na jego miejsce, już dawno byłby naszym zawodnikiem. Pieniądze raczej nie odgrywają tu tak znaczącej roli, bo za rok nie dostaną połowy sumy, którą im teraz oferujemy, a 25 milionów za piłkarza, który myślami jest poza klubem, to mimo wszystko ponad dwukrotny zysk w ciągu 2 lat i spory zastrzyk gotówki dla ich budżetu.

Tottenham bez Berbatova lub innego napastnika tej klasy, ma niewielkie szanse na walkę o zwycięstwo w PUEFA i o miejsce w lidze gwarantujące udział w tych rozgrywkach w przyszłym roku, o pierwszej czwórce nie mówiąc. Dlatego jeżeli w najbliższych dniach nikogo nie ściągną, to do przenosin Berby na OT może nie dojść.
22-08-2008 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #412
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Olle napisał(a):Tottenham bez Berbatova lub innego napastnika tej klasy, ma niewielkie szanse na walkę o zwycięstwo w PUEFA i o miejsce w lidze gwarantujące udział w tych rozgrywkach w przyszłym roku, o pierwszej czwórce nie mówiąc. Dlatego jeżeli w najbliższych dniach nikogo nie ściągną, to do przenosin Berby na OT może nie dojść.

Nawet nie ma szans , nie tak dawno byli zainteresowani Arshawinem ale Ruskie jak to Ruskie chcieli by nie wiadomo ile.
Ramos nie jest zwykłym menadżerem, po paru miesiącach pracy w Anglii wie na co stać jego zespół i jeśli oddał Keana do Liverpoolu też za niezłą sumkę : prawie 20 mln . Odszedł Keane a nikt wielki nie wzmocnił ataku a przecież sam sobie nie będzie wbijał noża w plecy sprzedając Berbatova dlatego też brak transferu napastnika do Tottenhamu oznacza negatywne zakończenie sagi o Bułgarze .

Ja tam wierzę że Fergi tak czy siak szykuje coś dla nas niezłego i któregoś z najbliższych poranków przeczytamy o nowym napastniku w United ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-08-2008 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #413
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Sir Alex Ferguson admits he is "less optimistic" of making any new signings this summer.

Na razie jeszcze staram sie zachować spokój, ale jak rzeczywiście do 1 września nie będzie any new singins to się wkurwie i dam temu upust w poście, którego tutaj napisze.

Żeby najlepszy klub Europy, przez 3 miesiące(bo już kurwa można było myśleć o transferach w czerwcu) nie potrafił wzmocnić ekipy, przecież to nie jest normalne. Ale jak mówię, na chwilę obecną jestem wyluzowany i spokojny i czekam aż przez te 9 dni coś się wydarzy.

E:Santa Cruz podpisał nowy kontrakt z Blackburn.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-08-2008 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #414
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Nie rozumiem tego transferowego szaleństwa. Nikogo nie potrzebujemy nie gwałt. Może fajnie by było, gdybyśmy pozyskali skrzydłowego oraz - w przypadku sprzedaży Louiego - napastnika, ale nasza gra nie powinna w żaden sposób ucierpieć, jeśli nikogo nowego nie kupimy. Mamy masę młodych, świetnych zawodników - chyba najlepszych od kilkunastu dobrych lat. Na dodatek Manucho właśnie dzisiaj dostał pozwolenie na pracę. Przecież po coś tą tygodniówkę mu płacimy i żywię nadzieję, że nie tylko za groźny wygląd Wink

Napad : Tevez, Rooney, Ronaldo, Saha, Campbell, Manucho + Welbeck

Fakt, dramatycznie to wygląda. Nic tylko się pochlastać.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-08-2008 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #415
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
No proszę Cię. Wellbeck :shock: Ewentualnie za rok czy dwa. Chyba mi nie powiesz, że byś postawił na tego 18(?) latka. No sorry, jeden świetny sezon w rezerwach i mamy na nim opierać atak United.

michal85 napisał(a):Saha
- co ci będę tłumaczył, sam wiesz jak jest. I nie wierzę, w cudowne terapie.
michal85 napisał(a):Ronaldo
Kto wtedy na skrzydłach będzie straszył? Po drugie nie róbmy z niego napastnika pełną gębą.
michal85 napisał(a):Manucho
Jak zobaczę, że prezentuje wysoki poziom to się do niego przekonam. Jeden gol w Grecji przez pół sezonu i 3 na PNA jakoś mnie nie napawają hurraoptymizmem.
michal85 napisał(a):Campbell
Wierzyć w to, że będzie naszym wybawieniem, i że stanie sie super strzelcem jest dla mnie śmieszne.

Sytuacja wygląda tak, mamy dwóch napastników z prawdziwego zdarzenia(choć Rooneya siła pod takie stwierdzenie podciągam), a reszta? Gwiazdki przyszłości albo solidni rezerwowi.

E:
Olle napisał(a):W Panathinaikosie się nie nagrał zbytnio, ale kilka ładnych bramek strzelił,

Kilka? A to jestem jakiś niedoinformowany w takim razie Wink .

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-08-2008 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #416
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
No, nareszcie . Mamy nowego, dobrze zbudowanego i wysokiego napastnika - pytanie tylko w jakiej jest formie po kontuzji i czy jest to piłkarz, który może stanowić zagrożenie pod bramką naszych rywali. W Panathinaikosie się nie nagrał zbytnio, ale kilka ładnych bramek strzelił, więc można z nim wiązać spore nadzieje. Szkoda, że przed nami mecze z ciężkimi rywalami; szansę debiutu w pierwszym składzie dostanie prawdopodobnie dopiero za miesiąc-dwa.

Berba mimo wszystko by się przydał, pytanie tylko czy warto na niego teraz wydawać więcej niż 25 mln £.
22-08-2008 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #417
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Olle napisał(a):Berba mimo wszystko by się przydał, pytanie tylko czy warto na niego teraz wydawać więcej niż 25 mln £.

Odpowiedź jest chyba prosta : Nie warto.
Ale nie chce mi się zagłębiać w tą sprawę bo przecież pozwolenie na pracę dla Manucho jest tak jakby transferem napastnika do naszego zespołu i nie zdziwię się jak będzie to jedyne nasze ofensywne wzmocnienie w tymże okienku transferowym.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-08-2008 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #418
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Ewentualnie za rok czy dwa. Chyba mi nie powiesz, że byś postawił na tego 18(?) latka. No sorry, jeden świetny sezon w rezerwach i mamy na nim opierać atak United.
A gdzie widzisz, że chciałbym, abyśmy oparli na nim zespół? Wymieniłem go przecież jako ostatniego, czyli siódmego napastnika.

Cytat:Kto wtedy na skrzydłach będzie straszył? Po drugie nie róbmy z niego napastnika pełną gębą.
Nie musimy robić. On po prostu nim jest. Nie ma chyba lepszego trzeciego napastnika na świecie 8-)

Cytat:Wierzyć w to, że będzie naszym wybawieniem, i że stanie sie super strzelcem jest dla mnie śmieszne.
Jakie wybawienie? W porywach będzie naszym czwartym napastnikiem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-08-2008 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #419
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):Nie rozumiem tego transferowego szaleństwa. Nikogo nie potrzebujemy nie gwałt. Może fajnie by było, gdybyśmy pozyskali skrzydłowego oraz - w przypadku sprzedaży Louiego - napastnika, ale nasza gra nie powinna w żaden sposób ucierpieć, jeśli nikogo nowego nie kupimy. Mamy masę młodych, świetnych zawodników - chyba najlepszych od kilkunastu dobrych lat. Na dodatek Manucho właśnie dzisiaj dostał pozwolenie na pracę. Przecież po coś tą tygodniówkę mu płacimy i żywię nadzieję, że nie tylko za groźny wygląd Wink

Napad : Tevez, Rooney, Ronaldo, Saha, Campbell, Manucho + Welbeck

Fakt, dramatycznie to wygląda. Nic tylko się pochlastać.

Ronaldo gra na skrzydle, Saha jest wiecznie kontuzjowany, a reszta póki co nie udowodniła, że są na poziomie United.

To tak, jakby Arsenal mówił, że ma 11 napastników, a Chelsea 14, wliczając całą kadrę i wszystkich, którzy "mogą" grać w ataku.

jestem barmanem na tym dancingu
23-08-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #420
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ronaldo gra na skrzydle i niekiedy w napadzie, gdzie wiele ze sowich atutów nie traci. W tamtym roku niejeden raz widywaliśmy go na takiej pozycji i radził sobie bardzo dobrze.

Reszta nie udowodniła przydatności do United? Fakt. Ale jak to mają udowodnić? Siedząc na trybunach ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-08-2008 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości