Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #421
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):Ronaldo gra na skrzydle i niekiedy w napadzie, gdzie wiele ze sowich atutów nie traci. W tamtym roku niejeden raz widywaliśmy go na takiej pozycji i radził sobie bardzo dobrze.

Reszta nie udowodniła przydatności do United? Fakt. Ale jak to mają udowodnić? Siedząc na trybunach ?

Ronaldo gra w ataku, nie ma kogo wystawić na skrzydło. Jeśli Ronaldo liczymy jako napastnika, to musimy kupić skrzydłowego w takim razie.

United to nie jest klub, w którym każdy miałby dostać szansę, żeby udowodnić swoją przydatność. Tak nie ma nawet w Fulham. Jeśli ktoś nie jest wystarczająco dobry, to nie jest wystarczająco dobry. Campbell na chwilę obecną nie jest, Manucho raczej też, o Wellbecku nie wspominając. Tu grają najlepsi, a nie "może będą dobrzy".

jestem barmanem na tym dancingu
23-08-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #422
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Ronaldo gra w ataku, nie ma kogo wystawić na skrzydło. Jeśli Ronaldo liczymy jako napastnika, to musimy kupić skrzydłowego w takim razie.
Nie. Liczymy go jako skrzydłowego oraz - w razie kontuzji jednego z dwóch podstawowych napastników - napastnika.
Cytat:United to nie jest klub, w którym każdy miałby dostać szansę, żeby udowodnić swoją przydatność. Tak nie ma nawet w Fulham.

A kto tak twierdzi?

Cytat:Jeśli ktoś nie jest wystarczająco dobry, to nie jest wystarczająco dobry. Campbell na chwilę obecną nie jest, Manucho raczej też, o Wellbecku nie wspominając. Tu grają najlepsi, a nie "może będą dobrzy".
W tym problem, że ci nowi rzadko kiedy z miejsca potwierdzają, że są wystarczająco dobrzy. Ronaldo gdy przychodził to nie był, Vida, Evra, czy Anderson też początkowi nie wyglądali jak gracze światowego formatu. Nie pozbyliśmy się jednak żadnego z nich przy najbliższej okazji i dobrze na tym wyszliśmy. Dostali szansę i liczę na to, że podobnie będzie z Campbellem, a później z Welbeckiem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-08-2008 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #423
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):W tym problem, że ci nowi rzadko kiedy z miejsca potwierdzają, że są wystarczająco dobrzy. Ronaldo gdy przychodził to nie był, Vida, Evra, czy Anderson też początkowi nie wyglądali jak gracze światowego formatu. Nie pozbyliśmy się jednak żadnego z nich przy najbliższej okazji i dobrze na tym wyszliśmy. Dostali szansę i liczę na to, że podobnie będzie z Campbellem, a później z Welbeckiem.

Mity.

W przypadku Ronaldo, od samego początku oczywiste było, że będzie zawodnikiem pierwszego składu. Już debiut miał bardzo imponujący.

Vidic też od początku wyglądał solidnie.

Evra miał powolny start, ale on już w Monaco pokazał, że stać go na wiele.

Anderson początek miał wyborny.

Campbell, czy Welbeck to sytuacja bliższa Richardsona czy Eaglesa. Dobrzy w rezerwach, póki co bez fajerwerków w pierwszym składzie (przypadek Campbella, bo Welbeck jeszcze nie grał). Za dużo sobie po nich nie obiecuję. Prawda jest taka, że mówi się o nich tylko dlatego, że w United brakuje napastników. Gdyby było ich pod dostatkiem, nie byłoby całych tych oczekiwań wobec dwóch póki co przeciętnych zawodników, tak jak nie było oczekiwań wobec Danny'ego Webbera czy Nardiello.

jestem barmanem na tym dancingu
23-08-2008 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #424
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Anderson początek miał wyborny.
Taaaa. Debiut od pierwszych minut w PL gorszy niż Campbell.

O motyw z Eaglsem pominę. FFS, Welbeck był najmłodszy w kadrze Anglików, którzy wywalczyli wicemistrzostwo Europy U-17 rok temu. W debiucie w U-19 strzelił bramkę i gdyby nie kontuzja to pojechałby na ME u-19 ponownie jako jeden z najmłodszych. To talent czystej wody.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-08-2008 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #425
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):
Cytat:Anderson początek miał wyborny.
Taaaa. Debiut od pierwszych minut w PL gorszy niż Campbell.

Z Sunderlandem nawet nie był w pełni zdrowy, dlatego w przerwie zszedł z boiska. Pierwszy poważny mecz rozegrał z Wigan, i był świetny.

Nie wiem nic o Welbecku. Młodzieżówki angielskie są oparte na przeciętnych piłkarzach, nie od dziś wiadomo, że w Anglii brakuje talentów.

Skoro Ferguson walczy o Berbatova, to znaczy, że brakuje nam napastników wg niego. Ja się z tym zgadzam. Ani Welbeck, ani Campbell to nie jest poziom United póki co. Welbeck może kiedyś będzie, Campbell - wątpię. Max poziom Darrena Benta.

jestem barmanem na tym dancingu
23-08-2008 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #426
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Z Sunderlandem nawet nie był w pełni zdrowy, dlatego w przerwie zszedł z boiska. Pierwszy poważny mecz rozegrał z Wigan, i był świetny
A jak dla mnie był po prostu słaby i dlatego zszedł. Podobnie jak słaby był z Coventry.

Cytat:Nie wiem nic o Welbecku. Młodzieżówki angielskie są oparte na przeciętnych piłkarzach, nie od dziś wiadomo, że w Anglii brakuje talentów.
Jak to możliwe, że przeciętniacy zdobywają wicemistrzostwo EUropy? Młodzi Angole po raz pierwszy od dłuższego czasu zaczynają coś znaczyć w futbolu młodzieżowym.

Cytat:Skoro Ferguson walczy o Berbatova, to znaczy, że brakuje nam napastników wg niego. Ja się z tym zgadzam. Ani Welbeck, ani Campbell to nie jest poziom United póki co. Welbeck może kiedyś będzie, Campbell - wątpię. Max poziom Darrena Benta.
Bo Ferguson boi się ostatnimi laty stawiać na młodych. Uciekł Rossi, Pique (nie mam nic przeciwko), ale jeśli nie zmieni strategii to odejdzie również i Evans, co wg mnie byłoby już olbrzymią stratą. Piłkarze się różnie rozwijają - jeszcze 2 lata temu 99% kibiców United śmiało się szyderczo, kiedy pisałem, że warto ściągnąć tego Bułgara z Leverkusen Wink Nie mówię, że Fraizer będzie topowym piłkarzem, ale myślę, że może być dla drużyny kimś, kim był np. Ole.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-08-2008 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #427
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Henrik Larsson, anyone?
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html
Ponoć Henka zastanawia się nad trzema ofertami z PL. Myślicie, że jedna z nich pochodzi od MU? Larsson za grosze (pół miliona funtów) w tym roku, a w następnym Berbatov (5 milionów)? Brzmi zachęcająco, nawet pomimo wieku Szweda - 37 lat. Dobry występ na Euro, strzelał dla nas gole w PL, CL i FA Cup. No i Campbell niekoniecznie musiałby odejść na kolejne wypożyczenie. Pytanie tylko, czy byłoby to wzmocnienie dające nam szanse na obronienie tytułów mistrzowskich i walkę o potrójną koronę.
28-08-2008 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #428
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Mało którego zawodnika darzę takim szacunkiem i sympatią jak Henkę i z wielką chęcią ponownie zobaczyłbym go w Manchesterze... I to wcale nie musi być takie nierealne, bo Ferguson na pewno pozytywnie wspomina jego kilka miesięcy na Old Trafford, a w chwili gdy transfer Berbatova wciąż jest niepewny to jest bardzo pozytywne wzmocnienie. Raz, że zyskujemy niebagatelnie doświadczonego gracza, po którym wiemy czego możemy sie spodziewać w Premiership, dwa, że zachowujemy fundusze na zimowe okienko transferowe. Czego chcieć więcej? Szczególnie że Rooney świetnie sie rozumiał z Larssonem, byłby/będzie z niego świetny zmiennik Teveza.
28-08-2008 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #429
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Henka to żywa legenda skandynawskiego futbolu, ale...już za późno na grę na najwyższym poziomie. Już będąc na wypożyczeniu u nas nie zaprezentował się na tyle świetnie, żeby płacić mu tak potężną tygodniówkę. Był solidny, ale nic więcej. Nie sądzę, że od tamtego czasu coś się zmieniło in plus. Lepiej już chyba dać szansę naszym niż zawodnikowi, który najlepsze lata ma już dawno za sobą.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-08-2008 07:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #430
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ja mam podobne zdanie jak michal. Fakt, lubię Larssona, bo to sympatyczny gościu i na pewno wkładałby całe swoje serce w grę, ale to już nie jest ten sam zawodnik co kilka lat wcześniej. Obecnie potrzeba nam solidnego napastnika, na wysokim poziomie, przede wszystkim sprawnego. Moim zdaniem Henka jest dobry, ale nie na nasze potrzeby.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-08-2008 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #431
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
W sytuacji, gdy sprzedany został Saha sprowadzenie napastnika jest koniecznością. Teraz zostaje nam dwóch napstników, bo moim zdaniem Campbell nie jest jeszcze gotowy do gry, poza tym sam SAF niedawno powiedział, że do gry nie jest gotowy rownież Manucho. Więc zostają nam tylko Tevez i Roo.

A co do Larssona. To czytałem gdzieś tego newsa i było napisane, że wśród tych trzech ofert nie ma propozycji z MU. A szkoda, Henka mimo swojego wieku wiele nam dał podczas wypożyczenia i myślę, że teraz również tak by było.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-08-2008 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #432
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas napisał(a):W sytuacji, gdy sprzedany został Saha sprowadzenie napastnika jest koniecznością.

Nie chce wyprzedzać, ale według mnie pojawienie się Berbatova na Old Trafford jest już pewne. Sprzedaż Sahy to wszystko pokazuje. Pozbyliśmy się jednego, by mógł przyjść drugi. Tylko niech się śpieszą bo do końca okna transferowego coraz mniej czasu Smile
29-08-2008 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #433
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Pozwolenie na odejście Sahy oznacza sprowadzenie napastnika na 99%. Przede wszystkim Louis przed podpisaniem umowy z Evertonem musi przejść testy medyczne - jeżeli zakończą się pozytywnie będzie to oznaczać, że w chwili obecnej nie trapią go żadne kontuzje, ergo - mógłby grać dla United. Gdyby Fergie nie był pewny ściągnięcia nowego napastnika, nie pozwoliłby odejść zawodnikowi, o którym jeszcze kilka tygodni temu mówił, że da mu szansę na odbudowanie formy. Daily Mail twierdzi, że MU zawarło z Tottenhamem ustne porozumienie, że gdy tylko Koguty sfinalizują transfer Pawluczenki, na OT trafi Berbatov. Sądzę jednak, że Ferguson ma w rękawie jakiegoś asa. Huntelaar pewnie opuścił by z miejsca Ajax, ktory kolejny rok nie gra w LM.
29-08-2008 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #434
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Tak jak wy uważam, że odejście Sahy oznacza, że jakiś napastnik musi do nas dołączyć w tym okienku transferowym. (Do tego odszedł jeszcze super Dong, także to już w ogóle tragedia jest) Wszystkie znaki na niebie wskazują na Berbatova, więc pozostaje nam czekać tylko na oficjalne ogłoszenie, że Bułgar został Czerwonym Diabłem.
Olle napisał(a):Sądzę jednak, że Ferguson ma w rękawie jakiegoś asa
Mnie również zastanawia czy jednak w razie niepowodzenia transferu Berby, SAF sprowadzi tak na biegu np właśnie Huntelaara ?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2008 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #435
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Dziś niemal wszystkie angielskie dzienniki informują, że odejście Francuza jest równoznaczne z przyjściem na Old Trafford nowego napastnika. Gazety donoszą, że Dimitar Berbatov sfinalizuje swój transfer do drużyny mistrza Anglii w ten weekend po tym, jak wczoraj na treningu widziano go żegnającego się ze sztabem trenerskim i kolegami z zespołu Tottenhamu.


Tak więc chyba można powiedzieć: Witamy na Old Trafford Smile
30-08-2008 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości