Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien zostać kapitanem United?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #31
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Zapewne nie będzie zmian. A gdy kariere zakończą Neville i Giggs to kapitanem zostanie Rio Ferdinand, co do tego raczej nie ma dyskusji. Widać, że to właśnie Rio jest tym trzecim to zakładania opaski kapitańskiej....

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #32
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Ponieważ pan_opticum założył nowy temat dotyczący wyboru kapitana, przywracam z archiwum stary, identyczny topic i wklejam tu dzisiejsze posty.


Fan United od 1992 roku
05-02-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Wielkimi krokami zbliża się koniec kariery Garego Neville`a. Nie bardzo wiemy kto po nim przejmie tę opaskę. Dodatkowo, nasz kapitan rzadko pojawia się na boisku, a wcześniej nie pojawiał się w ogóle, z powodu kontuzji. Jakie macie typy? Bo ja nie wiemSmile.

Wielu podaje Wayne`a, oprócz samego sir Alexa. Szkot mówił, że nie zrobi napastnika kapitanem, a wyjątek, który zrobił dla Cantony pozostanie odosobnionym przypadkiem. Wiadomo, Francuz był wcieleniem charyzmy. Jednakże, Rooney nie jest typowym napadaczem, on jest wszędzie. Zaczyna akcję pod swoim polem karnym by ją wykończyć golem pod polem przeciwnikaSmile. Nie wiem więc, czemu pozycja na jakiej gra miałaby być problemem. Mocnym typem był Rio Ferdinand, jednakże póki co, pograł sobie mniej od Neville`a. Problemy ze zdrowiem ma zresztą nie od dziś, a jeśli mamy wybierać kapitana, którego nie będzie na boisku, to może lepiej powiesić opaskę w szklanej gablocie. Zastanawiam się, czy opaski nie dostanie Ryan Giggs, bo możliwe, że skończy karierę później od Anglika. Ale raczej będzie grał w mniejszej liczbie meczów niż większej, więc średnio to pasuje. Pozostaje jeszcze Carrick, czyli lider środka pola.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2010 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #34
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Pat.

Nie widzę żadnych przeciwwskazań ku temu. Gra regularnie, na wysokim poziomie, ma charakter, ma (przynajmniej tak się wydaje) dobry kontakt z resztą drużyny. Dlaczego nie? Tym bardziej, że innych kandydatów za bardzo znaleźć nie mogę. Wayne'owi opaska tylko przeszkadza, Neville i Ryan niedługo będą kończyć, a Rio wiecznie kontuzjowany. Nie wiem, Vidić? Jednak póki co, to trzeba poczekać, czy rzeczywiście kocha United. No i jeszcze wspomniany Carrick. Okej, lider środka, problem w tym, że ja w nim nie widzę charyzmy potrzebnej kapitanowi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-02-2010 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #35
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Cytat:Obrońca Manchesteru United, Patrice Evra przyznał w jednym z wywiadów, że Sir Alex Ferguson jest jak dziecko, gdy patrzy się na to w jaki sposób cieszy się z footballu. Francuz powiedział, że po derbowym spotkaniu z Manchesterem City na Old Trafford, 'Fergie' radował się jakby nigdy niczego nie wygrał.

- Sir Alex Ferguson jest jak dziecko - powiedział dla The Sun.

- Widzieliśmy to w trakcie i po meczu z The Citizens. Skakał i radował się jak dziecko z tego zwycięstwa. To wszystko wyglądało tak jakby nigdy wcześniej nic nie osiągnął - powiedział świeżo upieczony kapitan Red Devils.

manutd.com

Jak widać, coś jest na rzeczy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-02-2010 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #36
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Jeśli Rio dalej będzie miał kłopoty zdrowotne to...Patrice Evra.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-05-2010 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #37
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Powinien zostać...hm, nie wliczając Giggsa i Nevilla, to Rio, Vida i Pat wydają się być do tego najbardziej kompetentni

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-05-2010 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #38
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
danieltwi napisał(a):to Rio, Vida
Trzeba mieć na uwadze, że niekoniecznie obaj muszą zostać na przyszły sezon. Nie wiadomo co miał na myśli Ferguson mówiąc o przebudowie i odmładzaniu składu. Faktem jest, że Rio siedzi więcej u lekarza, Vida też ma okresy słabszej formy i nie jest niezastąpiony, a na ławce już czeka Jonny Evans, któremu oglądanie gry kolegów z boku na pewno nie sprzyja w rozwoju.


Fan United od 1992 roku
06-05-2010 07:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #39
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Ja jednak mam cichą nadzieje, że obaj zostaną na OT. Chociaż...wszyscy spodziewają się, że to ktoś z trójki Foster - Berba - Carrick opuszczą United, a rzecz może sie tyczyć Vidy czy choćby Browna. Nie wiem tylko czy nie będzie strzeleniem sobie w stope pozbywanie się jednego z 3 najlepszych środkowych obrońców świata w momencie kiedy kolejny z tej trójki miewa coraz więcej kłopotów zdrowotnych

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
06-05-2010 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Jak podało dzisiaj goal.com, Darren Fletcher został wytypowany przez SAF-a na pierwszego wicekapitana od nowego sezonu.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
28-02-2011 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #41
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Moim zdaniem dobry wybór- Darren to wychowanek, wierny klubowi, do tego co by nie mówić gra solidnie i często. Tylko, że skoro Giggs zostaje (bo chyba on jest teraz wice) to czemu ta zmiana? Ryan może mniej grać ale bardziej naturalne wydaje mi się, że jeśli Vidica nie będzie na boisku to z dwójki Giggs, Fletcher opaska powinna przypaść Walijczykowi.
28-02-2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #42
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Czas chyba przenieść dyskusję tutaj...

Może i Vidic zachował się dziś głupio, osłabiając nas przed meczem z Liverpoolem, ale jak dla mnie w naszej kadrze jest on najlepszym kandydatem na noszenie opaski kapitańskiej. Schluss
01-03-2011 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #43
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
NA PEWNO NIE VIDIC !
01-03-2011 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #44
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Johnny99 napisał(a):Ja byłem za Van Der Sarem i sądzę, że w tym sezonie nie zawiódłby w tej roli.
Edwin po tym sezonie już kończy karierę.
Cytat:Jak Cantona grał, to nikogo więcej nie było na boisku. Vidić nigdy kimś takim nie będzie.
Wielu kandydatów do noszenia opaski nie widzę. Poza tym Johnny trzeba mierzyć tą inną miarą, takich ludzi jak Eric, zdolnych porwać tłum, nie spotkasz na każdym kroku. Są niepowtarzalni. Wybieramy w tym, co mamy.
Teraz Fergie boi się zrobić suszarkę, żeby mu się piłkarze nie popłakali w szatni. Fletch byłby dobry, ale brakuje mu jeszcze szacunku wśród innych piłkarzy w lidze. Może za 2-3 lata.


Fan United od 1992 roku
01-03-2011 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Kto powinien zostać kapitanem United?
Gdyby nie to gówno związane z transferem Roo do City to byłby idealnym kandydatem
01-03-2011 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości