Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #31
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
pihszou napisał(a):Rooney - Tevez - Saha - Manucho - Dong Fazong

i to uswiadamia mnie, ze musimy kogos kupic. Gdybym mial jakas wladze w United i udalo by mi sie przekonac Fergusona to doprowadzil bym do sprzedania Donga i Sahy. Niestety ale Francuz nie jest juz potrzebny United, ale oczywiscie mu przyjsc jakis dobry nastepca. Ja marze o Huntellarze(czy ja rymuje =]?), ale nie wiem ile by kosztowal, no i czydzialacze by nie poskapili kasy. Inna sprawa to jak wtedy gral by zespol? No bo ni Roo, ani Carlos, ani Huntellar nie chcieli by siedziec na lawce.

pihszou napisał(a):Eto'o

oj Boze bron nas przed nim, moze to wynik mojej antypatii, ale nie widze go jako Diabla. po pol roku mu odbije i co zrobimy?

pihszou napisał(a):Fletchera, który moim zdaniem jest za słaby na United i w jego miejsce, kupić młodziutkiego Nasri

ehhh, za slaby... Flecher to imo dobry zawodnik, nie narzeka jak nie gra, a ten Nasri, gdzie bys go upchal?

Form Is Temporary, Class Is Permanent
26-01-2008 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maniek4466 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Co do berbatova jakoś zanim nie przepadam, a przy okazji odstrasza mnie kasa za niego jaka trzeba by było zapłacić. Huntelaar mi sie podoba i byłbym za jego transferem. Benzema to wielki talent i nie pogodził by się z możliwością siedzenia na ławie .
26-01-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Viking napisał(a):doprowadzil bym do sprzedania Donga i Sahy. Niestety ale Francuz nie jest juz potrzebny United, ale oczywiscie mu przyjsc jakis dobry nastepca.
Jak to Saha nie jest potrzebny? Mamy tylko dwóch napastników z prawdziwego zdarzenia i trzeci, czyli zdrowy Saha to piłkarz, który może wnosić wiele do gry. Wystarczy przypomnieć poprzedni sezon. Tu nie chodzi o wymienianie francuza na innego napastnika, tylko żeby mieć czterech równorzędnych piłkarzy w tej formacji. Czy Manucho się sprawdzi- zobaczymy. Co do Donga- typowy zabieg marketingowy. Póki koszulki United w Chinach dobrze się sprzedają, nie należy go sprzedawać. Nikomu w kadrze ten chłopak na pewno miejsca nie zajmuje.
pihszou napisał(a):Fletchera, który moim zdaniem jest za słaby na United i w jego miejsce, kupić młodziutkiego Nasri
Darren to bardzo solidny rezerwowy. W każdym meczu, gdu tylko dostaje szansę gra na 100%, dając z siebie wszystko. Po co kupować jakiś zagranicznych na ławkę, którzy zaczną narzekać. Po co psuć to co jest dobrze zbudowane.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #34
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Fletcha zostaw w spokoju Wink Gracz, tak jak napisał sebos, bardzo solidny, dobrze mieć takiego rezerwowego. I nie wybrzydza Wink Sprawdzony, solidny rezerwowy Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-01-2008 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
no więc napastnicy.
JEST TAK:
Roo - na plus
Carlito - na plus
Saha - na minus i obawiam się że plusów już nie będzie

BYĆ POWINNO:

Roo, Carlito - bo to fundamenty
Manucho - jeśli dostanie pozwolenie, najpierw rezerwy, potem zmiennik
Brandy - przesunąć do rezerw, niech się ogrywa ze starszymi, potem coś z niego może będzie
sprzedać - Saha(po sezonie, o ile nie zabłyśnie), Dong(byle gdzie, za byle ile)
potencjane nabytki:
z ogranych w lidze angielskiej: Berbatov/Agbonlahor - jak najbardziej za
z Francji: Benzema - być może? ale mimo wszystko nie jestem pewien czy aby liga nie za silna
z Włoch: nikt z tej ligi...
z Niemiec: nikt z tej ligi...
z Holandii: Huntelaar? Włącznie sobie kompilacje z bramkami Ruuda i wspominajcie. Ja jestem na nie.
z Hiszpani: Rossi - wracaj Giuseppe! Villa - wspieram akcję POŁUDNIOWCOM STOP! Aguero - wyjątek od akcji, ale to nie realne...
ciekawe kierunki: Afryka, Bałkany, Skandynawia - tu trzeba szukać talentów Smile

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
26-01-2008 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pajak-manu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Jest tak silna kadra i tyle możliwości w ofensywie ,że napastnik nie jest potrzebny. Priorytetem powinien być prawy obrońca.
26-01-2008 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #37
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
dsw_MUszyna napisał(a):Agbonlahor

a to nie jest skrzydlowy?

dsw_MUszyna napisał(a):Villa

nie w tym zyciu, za drogi bedzie, na nieszczescie Liverpool podobno chce go kupic....

dsw_MUszyna napisał(a):Afryka, Bałkany, Skandynawia

co do Czarnego Ladu - co za duzo to nie zdrowo, PNA jest co dwa lata, no i napastniak z Afryki juz mamy. Balkany - tu jak i w przypadku Afryki moga byc problemy z pozwoleniem o prace, no chyba, ze ktos z Grecji lub Slowenii. Co do Skandynawii - w Barcelonie jest taki jeden Skandynaw, ktory na Wyspach sie juz sprawdzil, duzo by za niego nie chcieli w Katalonii ;-)

Form Is Temporary, Class Is Permanent
27-01-2008 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ja uważam, że trzeba sprowadzić jakiegoś napadziora, bo krucho widzę atak, kiedy na dłuższy okres czasu wypada Roo/Tevez. Jak któryś z tej dwójki napastników gra sam z przodu to odnoszę wrażenie, że zachowuje się jak dziecko we mgle... kompletnie zagubiony. Jeżeli Manucho uzyska pozwolenie na pracę będzie dobrze, ale do tego czasu i tak brakuje nam kogoś. Dodam, że Angolczyk uzyska pozwolenie zapewne dopiero w lecie.

Np. w takim Arsenalu mają Bendtnera, Walcotta, Adebayora, RVP, Eduardo. To jest razem pięciu, a my aktualnie mamy 2,5 (Manucho bez pozwolenia więc nie liczę, Saha liczy się jako połowa z wiadomych przyczyn). Co prawda nie potrzebujemy aż pięciu napastników, bo to jest już nadmiar (Arsenal już chce wypożyczyć Walcotta), jednak uważam, że powinno być 3 zawodników gotowych do gry w pierwszym składzie, w tym jeden co by się nie burzył, że siedzi. Pozostały jeden napadzior to powinien być wychowanek: Brandy lub Welbeck.

Teoretycznie problem rozwiązywałaby dobra postawa Manucho, ale jak na razie to jedna wielka niewiadoma. Na obecną chwilę potrzeba nam rozwiązania w stylu "Larsson" z poprzedniego sezonu. Ale nie widzę potencjalnego pracownika na rynku. A z nazwisk, któe tutaj padły, najchętniej widziałbym w czerwonym trykocie Agbonlahora :mrgreen:
27-01-2008 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #39
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Viking napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):Agbonlahor
a to nie jest skrzydlowy?
E tam. Wysoki, nieźle wyszkolony technicznie napadzior. W tym sezonie w lidze strzelił 7 bramek.


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #40
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Wszyscy mówią, że mamy tylko trzech klasowych napadziorów, ale zdają się zapominać, że w tej formacji świetnie radzi sobie Ronaldo. Portugalczyka można teraz śmiało - w razie czego - przesuwać do ataku, a na skrzydle umieścić czy to Naniego, czy Parka. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.

Tevez, Rooney, Saha + Ronaldo i młodzież. Jak da mnie całkiem nieźle.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-01-2008 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #41
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 napisał(a):Wszyscy mówią, że mamy tylko trzech klasowych napadziorów, ale zdają się zapominać, że w tej formacji świetnie radzi sobie Ronaldo. Portugalczyka można teraz śmiało - w razie czego - przesuwać do ataku, a na skrzydle umieścić czy to Naniego, czy Parka. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.
Ale gra takim ustawianiem nam nie wychodzi. Już nie raz tak było. Ronaldo czy Giggs jako drugi napastnik to niezbyt udane rozwiązanie.


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
A kiedy to nam takie ustawienie nie wychodziło? Nie mówię tutaj o Giggsie, ale tylko i wyłącznie o Ronaldo, który bodaj w meczu z Birmingham świetnie uzupełniał się z Tevezem. Ron w ataku wcale nie jest mniej pożyteczny aniżeli na skrzydle.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-01-2008 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Viking napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):Villa

nie w tym zyciu, za drogi bedzie, na nieszczescie Liverpool podobno chce go kupic....

nie wiem czy przeczytałeś mój post uważnie, ale nie chcę tego południowca w składzie Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-01-2008 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bakus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Kolejny narazie nie potrzebny lecz moim zdaniem powinni sprzedać Rooneya ponieważ mu zbyt sława do głowy uderzyła i za dwa sezony może stać się nie uzyteczny. Takie jest moje zdanie a co do kupna to jak już to szukać młodego uzdolnionego Brazylijczyka!
27-01-2008 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #45
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Bakus napisał(a):Kolejny narazie nie potrzebny lecz moim zdaniem powinni sprzedać rooneya ponieważ mu zbyt sława do głowy uderzyła i za dwa sezony może stać się nie uzyteczny. Takie jest moje zdanie a co do kupna to jak już to szukać młodego uzdolnionego Brazylijczyka!
:shock: Tak i kupić Włodarczyka :roll:


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości