Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUFC - LEGENDY
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Skull napisał(a):Peter Schmeichel - 1991 do 2001

Skull, Schmeichel zakonczyl kariere w UNITED po The Treble w 1999 roku i odszedl do Sportingu Lizbona Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
31-05-2008 02:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Co do Smeichela Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=9H-FblvyS4g

[Obrazek: sorryvk6.gif]
31-05-2008 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
http://pl.youtube.com/watch?v=JUqg49uKI ... re=related

Nie słyszałem, żeby Gary z Peterem się nie lubili...

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-05-2008 08:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Tak wiem Wojtek ze gral na Old Trafford 8 lat,po prostu sie pomylilem. A reszta niech wróci na 2 strone i powie co myśli na ten temat.
31-05-2008 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Keane teraz trenuje Sunderland czyli klub ktory sie z nami nie lubi na plaszczyznie kibicow, malo tego co jakis czas daje psztyczka w nos Fergiemu. Legenda czy nie ?

No i przy okazji Wojtku trzeci sam rozwiazales problem z Ronaldo bowiem w temacie o nim napisales

"Giggsy juz jest LEGEND a Ronaldo nie, i pewnie nigdy nie bedzie. Bo deklaruje, ze chcialby zagrac kiedys w Hiszpanii, a tacy juz byc nie moga :lol:"

wystarczy tylko usunac ta emotke na koncu i wszystko sie bedzie zgadzac

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
31-05-2008 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
woyteq napisał(a):Keane teraz trenuje Sunderland czyli klub ktory sie z nami nie lubi na plaszczyznie kibicow, malo tego co jakis czas daje psztyczka w nos Fergiemu. Legenda czy nie ?

Podalem ten sam argument Wojtkowi3 na gg :wink:
Bo taka jest prawda ,już nie jednokrotnie Roy ,krytykował United czy samego Fergusona. Dla mnie Wojtek3 po prostu myli pojecie Legenda a Wielka Osobistosc...
31-05-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Nie no jak juz tu pisano kazdy moze miec swoje zdanie ale jesli "ustalamy" ze granie w City zbrodnia jeszcze nie jest to jaka zbrodnia Petera w tym ze podniosl rece do gory w gescie triumfu po meczu. W koncu byl pilkarzem zwycieskiej druzyny.
Albo granice stawiamy twardo i gra w City to koniec albo odpuszczamy i nawet radosc po wygranej z nami to nic takiego.
Tak wiem ja rozumiem ze sa pilkarze ktorzy nie ciesza sie z gola strzelonego bylemu klubowi ale do diaska jesli legenda United jest Stam, Sheringham,Kanchelskis czy Cole to tym bardziej Peter.
Wpadamy w jakies paranoidalne stany.
Law w barwach City strzela nam gola po ktorym lecimy z ligi i jest legenda ale Peter ktory podniosl do gory rece legenda nie jest. Tak wiem rozumiem niuanse i roznice ale dajmy spokoj.
5 roznych polskich stron o MUFC ma nazwisko Schmeichel w dziale legendy. 8 lat gry, mnostwo sukcesow, charakternosc na boisku to czyni z pilkarza legende i to jest moje osobiste zdanie.

I jeszcze argument na koniec - jesli idany pilkarz na swojej pozycji jest BEZSPRZECZNIE najlepszym pilkarzem klubu w historii to jak inaczej chcecie go nazywac.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
31-05-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Po pierwsze gol lawa nie mial znaczenia, bo i tak spadalismy.

Po drugie postawa Lawa chyba wszystko tlumaczy. Jak mowie, peter to swietny bramkarz, mnostwo mu zawdzieczamy. Do tego to ciagle moj ulubiony bramkarz jakiego kiedykolwiek widzialem w zyicu (i najlepszy imo). Problemem nie jest to ze gral w city. Tylko jego postawa moim zdaniem nie byla taka by nazywac go legenda. A jak ktos nie rozumie roznicy pomniedzy lawem a schmeichelem, to albo jest durniem, albo specjalnie udaje ze nie rozumie by dodawac sobie kiepskiego argumentu.

Zreszta gdzie on jest teraz? Zakonczyl kariere i zwiazal sie chyba z city, wiec co tutaj gadac jeszcze. Co nie zmienia faktu ze jest zajebistym graczem.

A 5 roznych polskich stron to juz w ogole porazka. Ta sama piatka chorem opowiedziala sie za fc united swego czasu, by nie minal miesiac zadna nie chciala sie przyznac, ze taki twor istnieje Tongue

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
31-05-2008 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
pawlo napisał(a):Po drugie postawa Lawa chyba wszystko tlumaczy.
Dokładnie, po tej bramce przeciw nam był podłamany wręcz, napewno się nie cieszył. Skończył karierę właśnie po tym spotkaniu o ile się nie mylę.

Pozatym, moje zdanie jest takie, że legenda czyni kogoś zarówno gra jak i postawa. Schmeichel odchodzi z United - mówi dzięuje za wszystko. Heinze odchodzi z MU mówi - pocałujcie mnie w dupę wy ch**e. Róznicy tłumaczyć nie muszę. Keano pokłócił się z SAF-em, ale pożegnał się z kibicami, całym sztabem szkoleniowym na meczu pożegnalnym więc dla mnie nie ma o czym mówić.

Gorge Best też dla nas jest legendą, a odszedł z United do MLS. Liczy się to jak gra i na ile gra zawodnik dla United.
Co do Ronaldo... to on dla mnie jest gwiazdorem, tak jak swego czasu był RvN czy Beckham. Legendami są Giggs, Scholes i Gary Neville, to weterani, całą karierę przeznaczyli na United. Czy odejdzie Giggs teraz do Wólczanki kołobrzeg czy zostanie to i tak nic nie zmienia, tak jak w przypadku Besta, Cantony, Lawa, Charltona, Keane'a czy Schmeichela. Na bycie legendą pracuje się na Old Trafford i to mnie przedewszystkim interesuje.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-05-2008 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Stojkovic napisał(a):Na bycie legendą pracuje się na Old Trafford

Myśle że po za nim też :wink: no ale wiem że chodziło Ci o dany klub, Peter bez wątpienia jest legendą.

Co do tematu to dzisiaj w Irlandii rozgrywany był mecz Legend : Manchester - Liverpool ,namawialem Wojtka3 zeby obskoczyc,ale ten uznał ze za drogo,a za tyle samo bedzie bawił całe dwa dni na festynie :roll: Chociaz z drugiej strony to coś słabo jeśli chodzi o te legendy :? ostatecznie i ja zrezygnowalem,samemu mi sie nie chcialo jechac 8)

Lee Sharpe
Clayton Blackmore
Andrei Kanchelskis
Mark Bosnich
Frazer Digby
Paul Parker
Dennis Irwin
Lee Martin
David May
Arthur Albiston
Gary Pallister
Russel Beardsmore
Frank Stapleton
Peter Davenport
Peter Barnes
Carlo Satori
Mike Duxbury
David Graham
Mark Dempsey
Andy Ritchie
Mark Robins
Liam O'brien
Andy McLouughlin
Ben Thornley
Michael Thomas
31-05-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Mark Bosnich LEGEND :lol: Jeszcze tego brakowalo bym płacił 30 euro za ogladnie tego przećpańca. Skull czemu nie pojechales co ?

Tak jak pisalem, interpretowac kazdy bedzie na swoj sposob, powtarzał sie po raz ktorys nie bede kto dla mnie jest legenda a kto nie, Skull nie pisz, ze myle pojecia, bo jeszcze kilka postow wczesniej piszesz, ze kazdy ma swoje zdanie.

Schmeichela nikt do Manchester City nie przekonywał, po skonczonej karierze mógł poprostu odejsc, nie musial nic robic w UNITED, mogl trenowac bramkarzy w Naprzód Jędrzejów. Nie chcial, zostal w City, zostawil i tu syna, a nie syn zostawil sie, argument, ze siedzi w City dla syna jest smieszny. I w tym caly sęk, spoko moze mowic sobie, ze w sercu ma UNITED, ale ja w sercu nie mam City, i dla mnie Peter nie byl i legenda nie bedzie. Ma u mnie szacunek dla to co zrobil z UNITED, Legend nigdy pod nim nie podpisze. Niestety za duzo serca i pasji wkłada tam gdzie nie powinien.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-05-2008 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Szkoda, ze w legendach nie bylo jeszcze taibi'ego Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
31-05-2008 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Wojtek3 napisał(a):Skull czemu nie pojechales co ?

Jak zobaczylem kadre to naprawde szkoda mi było kasy 8)
Spodziewalem sie mimo wszystko innego zestawienia. Ale mniejsza o to :wink: Peter jest oficjalnie Legendą i nic tego nie zmieni,a to że Ty masz inne zdanie to już kwestia drugo planowa :twisted: Wiele osobistosci ma u mnie lepsze notowania za całokształt kariery,ale mimo wszystko Schmeichel jest legendą i nic tego nie zmieni. Tyle z mojej strony.
01-06-2008 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
To tak jak juz z czystej ciekawosci czemu oficjalna legenda Peter Schmeichel nie jest uwzglediony na oficjalnej stronie Man United

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={12B35B6C-4309-4553-AEF4-050A3B899C97}§ion=appearances&teamid=1445

Moze cos pominąłem, jak co to mnie poprawcie.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Bo tam jest rubryczka albo "rekordy występów" albo "rekordy bramkowe"

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={847FFC5F-947A-470D-A13B-E757FD63C2A8}&teamid=1445&bioid=92155

tutaj masz link do profilu Schmeichela na oficjalnej.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-06-2008 07:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości