Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #436
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Po tej całej sadze to ja się będę cieszył dopiero jak już go zobaczę oficjalnie na prezentacji :roll:

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-08-2008 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #437
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Dziennikarze News of the World podają, iż Dymitar Berbatow trafi jednak na Old Trafford już w poniedziałek, jednak oprócz kwoty pieniężnej do Tottenhamu sir Alex Ferguson odda również Fraizera Campbella.

Berbatow ma ustalić warunki indywidualnego kontraktu już w niedzielę, a w poniedziałek transfer ma zostać zatwierdzony. Choć Ferguson jeszcze niedawno twierdził, że przyszłość Fraizera Campbella jest w klubie z Old Trafford, to jednak w wyniku negocjacji z władzami Tottenhamu zdecydował się na jego odejście.

Do owocnego spotkania Davida Gilla i włodarzy klubu z White Hart Lane miało dojść w Monaco podczas losowania Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Trener Tottenhamu Juande Ramos stwierdził, że chciałby, aby sprawa została rozwiązana natychmiast.

"Nie powiem, iż nie mogę już patrzeć na Dymitara, ale im szybciej sprawa zostanie załatwiona, tym lepiej dla nas wszystkich."

Wygląda więc na to, że po wielu tygodniach zmagań transfer ostatecznie dojdzie do skutku i Berbatow będzie mógł zadebiutować już 13 września przeciwko Liverpoolowi.
I co wy na to? Wg mnie nie jest to dobre rozwiązanie. Fraizer może być przyszłością United, już lepiej go gdzieś wypożyczyć niż dodawać do pakietu za Berbatova. Wydaje mi, się że posiadamy wystarczającą ilość gotówki by sprowadzić Bułgara na OT, bez potrzeby oddawania im kogokolwiek w rozliczeniu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-08-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #438
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Dokładnie. Mnie też się wydaje, że z Fraizera będą ludzie i trzeba go zatrzymać tudzież wypożyczyć. Ale inna sprawa, że na dzień dzisiejszy bardziej potrzebujemy Berbatova...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
31-08-2008 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #439
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Fuck :/

Ja w Campbellu widzę duży talent i nie wiem po co go oddawać. Tak czy siak potrzebny nam napastnik na czarne dni. Za dwa-trzy lata Fraizer mógłby świadczyć o sile ataku United. No, ale cóż taka wola Fergusona Wink
31-08-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #440
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Nie powiem, że Fraizer to jeden z nielicznych zawodników z akademii, którzy mają duże szanse aby być zmiennikami pierwszego składu. W Hull City był gwiazdą i liderem zespołu, niby to Championship ale dawno wypożyczony zawodnik z United nie był gwiazdą w innym zespole. Jeśli mamy stracić Fraizera tylko dlatego, że nie można dołożyć tych 7 mln to będzie paranoja. Przecież teraz w "Kogutach" to Campbell też byłby tylko zmiennikiem. Co do Berbatova to czekam niecierpliwie bo widać, że ten transfer będzie zbawieniem dla United.
31-08-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kondziu1973 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #441
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Campbell jest dobrym rezerwowym. To wszystko... Powinien zasilić skład jakiś dobry napastnik... Myślę że dobrym napastnikiem byłby Berbatov... Szczególnie potrzebują napastnika bo odszedł Saha... :/ a był dobry... Chociaż nie grał w pierwszym składzie, ale dobrze grał
31-08-2008 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #442
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Jeśli Fergie odda Campbella Spurs to będzie to lekkomyśle z jego strony. Wydaje mi się, że Fraizer za pare sezonów mógłby być naprawdę wartościowym graczem. Racja, Berbatov jest nam potrzebny, jednak czy tego nie da się załatwić samą gotówką? Nie kupiliśmy i prawdopodobnie nie kupimy już nikogo więcej oprócz Bułgara, więc nie chce mi się wierzyć, że nie mamy pieniędzy na kupno Berby!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2008 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #443
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Póki co, oficjalnego oświadczenia nie było, a mamy już 1.09, czyli oficjalnie o godzinie 00.00 okno transferowe się zamknęło. Wszyscy wiemy, na co składają się te fakty. A wiadomość z News of The World może znaczyć tylko tyle, że tego rodzaju negocjacje były prowadzone, ale nikoniecznie zakończone powodzeniem.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
01-09-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #444
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju napisał(a):Póki co, oficjalnego oświadczenia nie było, a mamy już 1.09, czyli oficjalnie o godzinie 00.00 okno transferowe się zamknęło. Wszyscy wiemy, na co składają się te fakty. A wiadomość z News of The World może znaczyć tylko tyle, że tego rodzaju negocjacje były prowadzone, ale nikoniecznie zakończone powodzeniem.

Okienko zostało przedłużone o 1 dzień czyli do dziś do 23.59 jeszcze można kupować zawodników.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-09-2008 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #445
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Zostało troszkę ponad 9h o ile się nie pomyliłem Wink Mam nadzieję iż te 9h wystarczy aby dopełnić wszystkich formalności związanych z transferem Berbatova do United. Jeśli do tego transferu nie dojdzie to możemy mieć problemy w tym sezonie... Bo jeśli chodzi o napastników to wyglądamy marnie: Rooney (bez formy), Tevez, Campbell i Manucho.

W 4 dotychczasowych meczach (NU, Portsmouth x2 i Zenit) żaden z napastników nie strzelił bramki.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2008 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #446
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Oby ten Berba przeszedł. Zaczynam się coraz bardziej denerowować. Bo bez nowego napastnika może być krucho. To co Rooney gra to po prostu dramat. Nie dość, że nie gra jak napastnik to jeszcze bez formy. Jest nam potrzebny ten typowy 'sęp'. Oby udało się go pozsykać!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2008 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #447
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ej, to są normalnie jakieś jaja, Berba w City. :shock:
01-09-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #448
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
E tam, jeszcze nic nie wiadomo. Chyba, że masz coś pewnego, to dawaj.

E:Już nie szukaj.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-09-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #449
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Jeśli Berba nie przejdzie to będzie ciężko w tym sezonie. Ron wraca pod koniec września, a do formy wróci za kolejny miesiąc... Campbell może grać tzw ogony i nic więcej, Manucho to totalny debiutant :?
01-09-2008 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #450
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
pimpek napisał(a):Ej, to są normalnie jakieś jaja, Berba w City. :shock:
Spokojnie, przecież on nie chce odejść z Tottenhamu, bo mu się tam nie podoba, tylko po to, żeby grać w Lidze Mistrzów, a do tej MCity raczej się nie załapie. Poza tym zawodnik chyba może nie podpisać kontraktu, prawda? Gdyby tak nie było, to na CoM Stadium już dawno grałby Ronaldinho
01-09-2008 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości