Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #526
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tę.

Fletch jest v-ce kapitanem, nie przez przypadek tak go LVG go mianował, prawilnie przypominam.
25-08-2014 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #527
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Capilek z tymi 3 najważniejszymi elementami obrony to bym nie przesadzał. Już wiek nie ten, zwrotność, szybkość. Przy grze 3 obrońcami żaden z tych zawodników by się nie sprawdził. Rio i Vidic - już nie ta szybkość i zwrotność, Evra - za niski (chociaż miał propozycję przedłużenia kontraktu i myślę, że VG widział go jako lewe "wahadełko")
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2014 16:03 przez tomalq.)
25-08-2014 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #528
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Up. Evra za niski? na lewego wcale nie za niski a Vidić by się przydał. Rio już nie bo ten juz widać w QPR już powinien jechać do MLS ale Serba szkoda
25-08-2014 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #529
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tomalq chłopie przeczytaj mój post jeszcze raz Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2014 16:57 przez Cepilek.)
25-08-2014 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #530
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Akurat Clev i Fletch to sa problemy tego klubu, brak środkowych pomocników robi swoje. Najlepsi napastnicy nic nie zrobią jeśli w środku wieje dziura.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
25-08-2014 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #531
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To samo można powiedzieć w drugą stronę, jeśli napastnicy dalej będą stali w miejscu tak jak to było w ostatnich meczach to nawet najlepiej asystujący pomocnicy nic nie zrobią.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2014 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #532
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
W tym clue, że RvP wystarczy że sobie stoi, dobra piłka wystarczy żeby strzelił gola.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
25-08-2014 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #533
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Gdyby to wszystko było takie proste... jeśli ktoś nie pokazuje się do gry to nie dostanie podania, ponieważ aby je otrzymasz trzeba wykonać jakiś ruch. Będąc przyklejonym do obrońcy nie jest w stanie nic zrobić, choćby podania słał mu Xavi i Scholes w najlepszej formie.
Nie żeby bronił pomocników, bo ich gra momentami wygląda wręcz tragicznie, ale brak odpowiednich pomocników to tylko jeden z problemów obecnego United. Kolejnym bez wątpienia jest zbytnia statyczność ofensywnych zawodników, a kolejnym kompletny brak chemii między kluczowymi napastnikami.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2014 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #534
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ano to, że Roo i RvP obok siebie to zły pomysł to wiemy nie od dziś.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
26-08-2014 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #535
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster napisał(a):Nie żeby bronił pomocników, bo ich gra momentami wygląda wręcz tragicznie, ale brak odpowiednich pomocników to tylko jeden z problemów obecnego United. Kolejnym bez wątpienia jest zbytnia statyczność ofensywnych zawodników

Pełna zgoda, ale mnie się zdaje, że jednak rozwiązanie pierwszego problemu [pomocników, znaczy] wniesie więcej dobra niż skupienie się najpierw na drugim. W tym przypadku trzeba zachować kolejność wykonywania działań.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-08-2014 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #536
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wygląda na to, że w ostatnich dniach okienka transferowego United opuści kilku graczy. Stanie się to, co w niektórych wypadkach powinno się już dawno wydarzyć. Miejmy nadzieję, że wraz z pożegnaniem przeciętności zaczniemy witać jakoś godną marki United.
Ciekaw jestem kto w ostatecznym rozrachunku odejdzie, jednak na chwilę obecną najbliżej transferu są:
- Zaha (wypożyczenie do Crystal Palace)
- Cleverley (transfer do Aston Villi 9 mln)
- Chicharito (transfer do Juventusu/Valencii 12-15 mln)
- Kagawa (transfer do BVB)
- Welbeck (wypożyczenie do Tottenhamu).

Upiecze się Fellainiemu, którego w chwili obecnej nikt nie chce z powodu jego kontuzji. Jeśli powyższe transfery dojdą do skutku, to w składzie zostanie już tylko trzech zawodników, których w najbliższym czasie powinniśmy sprzedać:
- Anderson (za rok odejdzie za darmo, bo teraz na pewno go nikt nie kupi)
- Young (dobrym tournee prawdopodobnie wywalczył jeszcze jedną szansę)
- Valencia (w chwili obecnej niestety jest nam potrzebny, bo ktoś na rezerwie musi być, ale mam nadzieję, że za rok również odejdzie)



Mój Blog: Pod presją czasu
28-08-2014 18:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #537
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Andersona wypożyczyłbym gdzieś do Brazylii i płacił mu połowę tygodniówki. U nas i tak jest bezużyteczny a zawsze to jakaś oszczędność.
Chicarito nie powinien odchodzić jeśli Welbeck pójdzie na WHL. Roo, RvP, Chica, Wilson to optymalne zestawienie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-08-2014 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #538
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wiesz co, nie wiem czy kluby z Brazylii stać by było chociaż na płacenie połowy jego tygodniówki. Jeszcze większym problemem jest to, że nikt go nie chce. Raczej próbowałbym pchać go do nizszych angielskich lig albo do ligii niemieckiej.
29-08-2014 06:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #539
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To jak rozpuściliśmy naszych zawodników przechodzi ludzkie pojęcie... wolą siedzieć na ławce czy na trybunach niż obniżyć swoje wymagania finansowe - dramat. Anderson do Burnley nie, bo nie obniży swoich wymagań chociaż i tak za rok już go u nas nie będzie. Cleverley do Aston Villi nie, bo chce zarabiać dwa razy tyle co zarabia teraz. No ludzie... Toma już w ogóle nie pojmuję. Ma szansę odbudować swoją karierę w niezłym klubie, w którym chcą na niego postawić to jeszcze wybrzydza.

Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z obecnej sytuacji i przestaniem oferować zawodnikom kontraktu na które nie zasłużyli. Bo później gdy chcemy ich sprzedać to albo musimy zejść z ceny by inny klub był w stanie płacić im tygodniówkę albo musimy się dalej z nimi męczyć bo nikogo na nich nie stać.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2014 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #540
RE: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Fosterze. Tom przecież ma chyba jedną z najniższych tygodniówek w kadrze. Na dobrą sprawę nikt nie wie, czy chodzi o tygodniówkę, czy po prostu o to, że czeka na lepsza propozycję. Szczerze - ja bym też nie chciał iść kopać piłki w Birmingham. Drużyna bez ambicji, miasto badziewne.

A jeśli odrzuca wszystkie propozycje na zmianę otoczenia to można przyjąć jedną z dwóch wersji:
1) Co za matoł. Ktokolwiek go chce, a facet jeszcze wybrzydza :|
2) W końcu pokazał jaja. Chce walczyć o spełnienie marzeń - United to nie jest dla niego pierwszy lepszy klub.

Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014 15:56 przez michal85.)
01-09-2014 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości