Ankieta: Jaka zasada jest najlepsza przy ustalaniu listy do zimowego okienka transferowego?
Ankieta jest zamknięta.
Inna - napiszę w poście, jaka 17.65% 3 17.65%
Taka sama jak przed rokiem 23.53% 4 23.53%
Zasada "Odwrotnie niż w przedsezonowym drafcie" 41.18% 7 41.18%
Zasada "Najwięcej strzelonych bramek" 17.65% 3 17.65%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian...
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Piłkarzyki - redcafe version
A może podzielić zawodników na koszyki? Że koszyk tam tych największych kozaków, trochę mniejszych kozaków itd. Ileś tych koszyków zrobić i z każdego koszyka danej drużynie system wylosowałby piłkarza.

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
25-06-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #47
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Anirin napisał(a):A może podzielić zawodników na koszyki? Że koszyk tam tych największych kozaków, trochę mniejszych kozaków itd. Ileś tych koszyków zrobić i z każdego koszyka danej drużynie system wylosowałby piłkarza

Cytat:http://pl.wikipedia.org/wiki/NHL_Entry_Draft
NHL Entry Draft – spotkanie, na którym przedstawiciele zespołów z National Hockey League wybierają nowych zawodników do swoich drużyn w nowym sezonie. Do Entry Draft mogą przystąpić zawodnicy, którzy ukończyli 18 rok życia oraz nigdy nie grali w NHL. Ilość rund zależy od ilości zawodników, którzy wystartowali w drafcie. W każdej rundzie zespół wybiera jednego zawodnika (chociaż czasami może więcej lub w ogóle). Kolejność wyboru zawodników określa skomplikowany system losowań. Kolejność wyboru pierwszych czternastu zawodników mają zespoły, które w zeszłym sezonie nie zakwalifikowały się do play-off. Największe szanse na wybór gracza z numerem 1 ma zespół, który był ostatni w poprzednim sezonie.

O tym, który zawodnik znajdzie się na jakim miejscu, zależy od zespołów. O tym, który zawodnik zostanie numerem 1, decyduje drużyna, która wygrała losowanie. Każdy z zespołów posiada tzw. skautów, którzy szukają w ligach na całym świecie utalentowanych zawodników i na tej podstawie zespół wie, kogo powinien wybrać.

Drużyna, która wybrała danego zawodnika, może oddać prawa do niego innej drużynie w zamian za dodatkowy wybór zawodników w rundach (w tym roku lub w następnych).

Jeśli zawodnik został wybrany przez pewien zespół w drafcie, nie oznacza to, że na pewno zagra w NHL. Zazwyczaj zawodnicy wybrani z niższych miejsc trafiają do afilacji danego zespołu.

Komputer w pierwszej edycji piłkarzyków wylosuje kolejność w drafcie Wink, potem kolejność w drafcie będzie uzależniona od pozycji w poprzednim sezonie. Takie jest moje zdanie na ten temat Wink. Imo najbadziej sprawiedliwie. Ale to trzeba przedyskutować jeszcze.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-06-2008 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Piłkarzyki - redcafe version
To ja podbije temat, coby przypomnieć. Nie wiem za bardzo na czym to ma polegać, nie chce mi się za bardzo czytać całego tego, ale się chętnie pobawię. Więc dyskutujcie tu byle szybko, bo sezon nam sie zacznie za miesiąc Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
02-07-2008 03:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Wiem, że to głupota, ale trzeba to zrobić. Mało co ustaliliśmy, ale wg tego co mamy, zrobić malusieńki szkielet naszych piłkarzyków. Wtedy będziemy dokładnie wiedzieli, co trzeba jeszcze uzgodnić. tak jak pawlo wspomniał. Sezon tuż tuż, a my w rozsypce z tą zabawą :/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-07-2008 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nanius:) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Racja. Bardzo chętnie pograłbym sobie w te "nasze" piłkarzykiSmile.
Należy pomyśleć, co zrobić gdy będziemy mieć większą liczbę chętnych do gry. Według mnie trzeba wtedy podzielić nas na ligi. A najsprawiedliwiej byłoby tak, że osoby z najdłuższym stażem na naszym forum grają w I lidze i tak dalej. To chyba najrozsądniejsze.
04-07-2008 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Tak czy siak, jak radzio zrobi Piłkarzyki to nie będzie chuja we wsi.
06-07-2008 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Nie chce mi sie pisac w innym temacie, bo zaden w sumie nie pasuje, ani zakladac nowego, bo mnie ktorys z moderatorow zabije za marnowanie cennej pojemnosci serwera, dlatego zapytam tutaj.

Czy ktos jest chetny do udzialu w Fantasy Premier League? Moze zrobimy jakas wlasna lige? To jest w sumie cos bardzo podobnego do pilkarzykow, tylko z wieksza iloscia zawodnikow i bez bajerow.

jestem barmanem na tym dancingu
11-07-2008 07:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #53
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Sarni napisał(a):Czy ktos jest chetny do udzialu w Fantasy Premier League? Moze zrobimy jakas wlasna lige? To jest w sumie cos bardzo podobnego do pilkarzykow, tylko z wieksza iloscia zawodnikow i bez bajerow.
W tym temacie już ktoś o tym wspominał <!-- l -->post13198.html#p13198<!-- l -->


Fan United od 1992 roku
11-07-2008 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Jak tam przygotowania? Na mufcu już wielkie odliczanie do niedzielnego draftu 8-)
05-08-2008 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #55
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Pawlak napisał(a):Jak tam przygotowania? Na mufcu już wielkie odliczanie do niedzielnego draftu 8-)
xD ja wszystko na kartce mam zaprojektowane teraz tylko przenieść to na znaczki w komputerze ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
06-08-2008 08:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #56
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Jak mi ktoś wytłumaczy o co w tym chodzi. Ale tak od podstaw i czy to jest czasochłonne to może wezmę w tym udział.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-08-2008 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Piłkarzyki - redcafe version
wybierasz sobie zespół spośród piłkarzy, którzy będą do wyboru. Wcześniej (z tego co pamiętam) radzio przeprowadzi losowanie, kto pierwszy, a kto ostatni wybiera zespół. Później przez cały sezon twój zespół rozgrywa wirtualne mecze z innymi uczestnikami na forum. Jeśli chcesz - możesz śledzić, jak idzie twojemu zespołowi. Jeśli nie chcesz - patrzysz na koniec sezonu, jak wypadłeś. Mniej/więcej tak to od podstaw wygląda.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-08-2008 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Piłkarzyki - redcafe version
maju1309 napisał(a):wybierasz sobie zespół spośród piłkarzy, którzy będą do wyboru. Wcześniej (z tego co pamiętam) radzio przeprowadzi losowanie, kto pierwszy, a kto ostatni wybiera zespół. Później przez cały sezon twój zespół rozgrywa wirtualne mecze z innymi uczestnikami na forum. Jeśli chcesz - możesz śledzić, jak idzie twojemu zespołowi. Jeśli nie chcesz - patrzysz na koniec sezonu, jak wypadłeś. Mniej/więcej tak to od podstaw wygląda.

Nie napisałeś najważniejszego - wyniki są ustalane na podstawie zdobytych bramek w meczach rzeczywistych przez piłkarzy których posiadamy w drużynie.

Ale do rzeczy...

Jako iż interesuje się PL, postanowiłem pomóc w wyborze piłkarzy z tejże ligi. Kolega paolo w innym temacie opublikował już listę proponowanych graczy. Poniżej moja 50-tka.

1.Rooney (United)
2.Tevez (United)
3.Ronaldo (United)
4.Adebayor (Arsenal)
5.van Persie (Arsenal)
6.Walcott (Arsenal)
7.Nasri (Arsenal)
8.Fabregas (Arsenal)
9.Drogba (Chelsea)
10.Anelka (Chelsea)
11.Kalou (Chelsea)
12.Lampard(Chelsea)
13.Cole (Chelsea)
14.Ballack (Chelsea)
15.Torres (Liverpool)
16.Keane (Liverpool)
17.Kuyt (Liverpool)
18.Gerrard (Liverpool)
19.Berbatov (Tottenham)
20.Bent (Tottenham)
21.dos Santos (Tottenham)
22.Jo (City)
23.Benjani (City)
24.Yakubu (Everton)
25.Santa Cruz (Blackburn)
26.McCarthy (Blackburn)
27.Martins (Newcastle)
28.Owen (Newcastle)
29.Alves (Boro)
30.Agbonlahor (Aston)
31.Carew (Aston)
32.Barry (Aston)
33.Young (Aston)
34.Crouch (Portsmouth)
35.Defoe (Portsmouth)

36.Mido (Boro)
37.Modric (Tottenham)
38.Bentley (Tottenham)
39.Saha (United)
40.Cahill (Everton)
41.Arteta (Everton)
42.Johnson (Fulham)
43.Vassell (City)
44.Viduka (Newcastle)
45.Babel (Liverpool)
46.Elano (City)
47.Essien (Chelsea)
48.Ashton (West Ham)
49.Heskey (Wigan)
50.Downing (Boro)

paolo napisał(a):Myślę, że będzie góra 26 osób, czyli najwięcej 26x8=208. 208:6= 34-35 piłkarzy na ligę (pomocników i napastników). Wychodzi, że trzeba trochę ogarnąć Premiership, chyba, że kilkunastu(dziesięciu) piłkarzy zostanie.

Proponuje wziąć więcej piłkarzy z PL (czy z jakiejś innej mocnej ligi) niż z np. Ligue One, która nie jest tak bardzo znana i okrojenie jej do 20 piłkarzy (max) będzie najlepszym wyjściem. Wink

Blog
16-08-2008 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Piłkarzyki - redcafe version
człowieku, ale ustalaliśmy, jakie ligi wchodzą w rachube, więc nie ma co pisać o Ligue One...

angielska
niemiecka
hiszpańska
francuska
włoska
polska

tylko z tych lig bierzemy piłkarzy. Nie wyskakuj więc z Ligue One <świr>

co do objaśniania piłkarzyków... napisałem, że może śledzić, jak idzie jego drużynie. Przecież to oczywiste (IMO), że ilość zdobytych goli przez twój zespół zależy od tego, jak zagrają twoi podopieczni w "realu". Nie musisz być na bieżąco z wynikami swojej drużyny. Ty nie zliczasz wyników.

Myślę, że Ligue One = Ligue 1 = liga francuska :| //paolo

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-08-2008 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Piłkarzyki - redcafe version
maju1309 napisał(a):człowieku, ale ustalaliśmy, jakie ligi wchodzą w rachube, więc nie ma co pisać o Ligue One...

angielska
niemiecka
hiszpańska
francuska
włoska
polska

tylko z tych lig bierzemy piłkarzy. Nie wyskakuj więc z Ligue One <świr>

paolo napisał(a):Myślę, że Ligue One = Ligue 1 = liga francuska :| //paolo

Dokładnie paolo.

maju1309 napisał(a):co do objaśniania piłkarzyków... napisałem, że może śledzić, jak idzie jego drużynie. Przecież to oczywiste (IMO), że ilość zdobytych goli przez twój zespół zależy od tego, jak zagrają twoi podopieczni w "realu". Nie musisz być na bieżąco z wynikami swojej drużyny. Ty nie zliczasz wyników.

Pokaż mi poniżej, gdzie napisałeś o tym co decyduje o wynikach.

maju1309 napisał(a):wybierasz sobie zespół spośród piłkarzy, którzy będą do wyboru. Wcześniej (z tego co pamiętam) radzio przeprowadzi losowanie, kto pierwszy, a kto ostatni wybiera zespół. Później przez cały sezon twój zespół rozgrywa wirtualne mecze z innymi uczestnikami na forum. Jeśli chcesz - możesz śledzić, jak idzie twojemu zespołowi. Jeśli nie chcesz - patrzysz na koniec sezonu, jak wypadłeś. Mniej/więcej tak to od podstaw wygląda.

Blog
16-08-2008 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości