Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Champions League 2008/09
JB92 napisał(a):Jakby każdy grał w wczorajszy meczu jak C.Tevez to United by tryjumfowało
tr... co?
Cytat:Niedługo gramyz z LIverpool'em i jak tak bedziemy dalej grać to pzregramy z 0-3 lub 0-4
Jak będziemy grali z LFC tak jak wczoraj z Zenitem, to nie oszukujmy się, rozjedziemy ich conajmniej 5-0. Oglądał tu ktoś ich mecz z Liege? Albo chociaż spotkania ligowe? Przecież to poziom Championship Tongue

Dajcie sobie spokój z tym Superpucharem. Jak odpadniemy z Carling Cup też będziecie tak płakać?
30-08-2008 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gooral Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Champions League 2008/09
Turnieje to turnieje, może nie aż tak ważne, ale to kolejna szansa na zwycięstwa i według mnie to podnosi morale drużyny, gra się pewniej, a Ty Olle nie cieszysz się nawet ze zwycięstw w Curling Cup? Tak samo Superpuchar, czemu miałby być nie taki ważny, przecież to jest wydarzenie, no porównania do finału CL nie ma, ale jednak to jakiś prestiż ma. Olewanie CC i SP może tylko przysporzyć kłopoty.
01-09-2008 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Champions League 2008/09
gooral napisał(a):Turnieje to turnieje, może nie aż tak ważne, ale to kolejna szansa na zwycięstwa i według mnie to podnosi morale drużyny, gra się pewniej, a Ty Olle nie cieszysz się nawet ze zwycięstw w Curling Cup? Tak samo Superpuchar, czemu miałby być nie taki ważny, przecież to jest wydarzenie, no porównania do finału CL nie ma, ale jednak to jakiś prestiż ma. Olewanie CC i SP może tylko przysporzyć kłopoty.
Oczywiście, że wygrane podnoszą morale drużyny, co do tego nie ma wątpliwości. Ale historia pokazuje, że czasem porażki dają większego kopa. Dobrze, że my go dostaliśmy teraz, tuż przed fazą grupową LM w meczu, którego nikt za rok nie będzie pamiętał.

A co do Carling Cup, to nie oszukujmy się, jest to turniej, w którym drużyny z czołówki sprawdzają formę rezerwowych zawodników. Oczywiście wygrana gwarantuje udział w Pucharze UEFA, więc prestiż te rozgrywki mają. Tyle że my gramy po 50-60 meczów w sezonie i przy takiej ilości spotkań trzeba sobie ustalić pewne priorytety. Poza tym LFC wygrał w latach 80tych PE, Ligę i Puchar Ligi, ale jakoś nikt nie nazywa tego osiągnięcia "potrójną koroną" Smile
01-09-2008 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Champions League 2008/09
mufc.pl napisał(a):Znamy kadrę, która będzie reprezentowała Manchester United w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jak wiadomo "Czerwone Diabły" to triumfatorzy Pucharu Europy w sezonie 2007/2008. Na zgłoszonej do UEFA liście nie mogło zabraknąć oczywiście nazwisk Dymitara Berbatowa i Manucho Goncalvesa.

Bramkarze: Edwin van der Sar, Tomasz Kuszczak, Ben Foster, Ron-Robert Zieler*, Ben Amos*.

Obrońcy: Gary Neville, Patrice Evra, Rio Ferdinand, Wes Brown, Nemanja Vidić, Fabio Da Silva, Rafael Da Silva, John O'Shea, Jonny Evans*, David Gray*, James Chester*, Richard Eckersley *.

Pomocnicy: Owen Hargreaves, Anderson, Ryan Giggs, Ji-Sung Park, Michael Carrick, Nani, Paul Scholes, Daniel Welbeck*, Darren Fletcher, Darron Gibson*, Sam Hewson*, Rodrigo Possebon, Thomas William Cleverley*.

Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Dymitar Berbatow, Wayne Rooney, Manucho, Carlos Tevez.

* Zawodnicy z listy B

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-09-2008 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #50
Re: Champions League 2008/09
paolo napisał(a):Jonny Evans*
:| Kiedy zawodnik z listy B może wystąpić w meczu? Dopiero w przypadku kontuzji gracza podstawowego?


Fan United od 1992 roku
06-09-2008 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #51
Re: Champions League 2008/09
No no w końcu mamy 4 napastników (Berbatov, Rooney, Tevez no i Manucho) mam nadzieję iż ten ostatni udowodni że Ferguson nie mylił się kupując go Wink

Widać SAF robi wszystko aby Evans odszedł z drużyny. W kadrze są bracia Silva a go nie ma :|



Mój Blog: Pod presją czasu
07-09-2008 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #52
Re: Champions League 2008/09
sebos_krk napisał(a):
paolo napisał(a):Jonny Evans*
:| Kiedy zawodnik z listy B może wystąpić w meczu? Dopiero w przypadku kontuzji gracza podstawowego?
Nie. Zawodnik z listy B może ma takie samo prawo do gry jak zawodnik z listy A. Na liście B mogą być jednak tylko wychowankowie, a przy tym bodaj nie liczący więcej niż 21 wiosen(a może 23?). To bardzo mądra strategia, aby upchnąć jak najwięcej dobrych zawodników do listy B, aby lista A liczyła jak największa ilość seniorów. Tą drogą poszedł chociażby Wenger, który na liście B umieścił np. Fabregasa, czy Walcotta.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-09-2008 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Champions League 2008/09
Ron-Robert Zieler – 1989 (19)
Ben Amos – 1990 (18)
Jonny Evans – 1988 (20)
David Gray – 1988 (20)
James Chester – 1988 (20)
Richard Eckersley 1989 (19)
Daniel Welbeck – 1990 (18)
Darron Gibson – 1987 (21)
Sam Hewson – 1988 (20)

A więc raczej do 21.
PS. W poszukiwaniu daty urodzenia Richarda znalazłem artykuł na m anu.info.pl( m a n u automatycznie zmienia się na Manchester United), redagowany przez RedLucasa.

Cytat: Widać SAF robi wszystko aby Evans odszedł z drużyny. W kadrze są bracia Silva a go nie ma

Myślę, że po przeczytaniu posta Michała zmienisz swoją opinię Wink

Swoją drogą cwaniak z tego Wengera Tongue

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-09-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #54
Re: Champions League 2008/09
Patrząc na taką możliwość wystawiana kadry A i B można dojść do wniosku iż jeśli dysponuje się odpowiednimi piłkarzami i tak jak paolo wychwycił do 21 lat można zebrać bardzo silną ekipę na te elitarne rozgrywki i przede wszystkim i w przypadku gdy klub ma pewny awans już po 4-5 kolejce to w kolejnych/ym meczu mogą grać właśnie zawodnicy z listy B i rywalizować z najlepszymi . Nie trudno sie domyślić że wychodzą z tego tylko i wyłącznie same plusy dla drużyny. Nie będę ukrywał że po 5-tej kolejce wypadałoby aby Manchester miał zapewniony awans a wtedy do dzieła Manucho, Evans i spółka .

Najlepsze jest to że z listy wynika iż mamy tyle samo bramkarzy co i napastników :?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-09-2008 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #55
Re: Champions League 2008/09
Mata napisał(a):Najlepsze jest to że z listy wynika iż mamy tyle samo bramkarzy co i napastników :?
Na liście przypisano bowiem Welbecka do pomocników, a jak wiadomo Danny grywa dużo częściej w napadzie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-09-2008 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Champions League 2008/09
michal85 napisał(a):
Mata napisał(a):Najlepsze jest to że z listy wynika iż mamy tyle samo bramkarzy co i napastników :?
Na liście przypisano bowiem Welbecka do pomocników, a jak wiadomo Danny grywa dużo częściej w napadzie.

Z drugiej strony do napastników przypisano również Cristiano Ronaldo. Dla mnie bardzo wątpliwe jest to, że będzie grał w linii z Tev&Roo.
Ronaldo -- Tevez -- Rooney
----------Berbatov---------
Raczej mało wiarygodne. Niby miejsce dla dwóch def. pomocników za nimi, ale Ferguson do genial tactico nie należy i raczej nie będzie ryzyka w meczach o stawkę. W tych mniej ważnych skład tak naprawdę mnie nie interesuje. Ale oczywiście zobaczymy, jak to będzie.
Wracając do postu Maty są małe szanse, że wszyscy zgłoszeni bramkarze wystąpią. Myślę, że 2-óch, max. 3-ech, co jest przeciwieństwem napastników.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-09-2008 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #57
Re: Champions League 2008/09
Co tu tak cicho? Wink Dzisiaj można powiedzieć, że pierwsze mecze Ligi Mistrzów i już mamy parę ciekawych wyników. Oto wszystkie rezultaty dzisiejszych spotkań:

AS Roma 1 - 2 CFR Cluj
Chelsea 4 - 0 Bordeaux
----
Panathinaikos 0 - 2 Inter Milan
Werder Bremen 0 - 0 Anorthosis
----
Barcelona 3 - 1 Sporting Lisbon
Basel 1 - 2 Shakhtar Donetsk
----
Marseille 1 - 2 Liverpool
PSV Eindhoven 0 - 3 Atletico Madrid

Na uwagę zasługują z pewnością zwycięstwo rumuńskiego CFR Cluj nad AS Romą oraz remis cypryjskiego Anorthosis Famagusta - klubu, w którym występuje Polak Łukasz Sosin (grał do ~60minuty). Reszta myślę, że była łatwa do przewidzenia. (tak przy okazji - postawiłem tasiemca i jedynym meczem, który na kuponie nie wszedł był właśnie Werder ... Wink )

No ale co by nie powiedzieć - już jutro spotkania dla nas znacznie bardziej interesujące z meczem United na czele. Szkoda tylko, że Polaków jak na lekarstwo...

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
16-09-2008 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Champions League 2008/09
Zaskoczenie to z pewnością słaby występ Romy. Liverpool tradycyjnie trochę farta miał. Akurat to oglądałem do jakiejś 60 minuty. Tak już się przyzwyczaili do wywierania presji na sędziach, że nawet nie pobiegli za strzelcem pierwszej bramki, usiłując wymusić spalonego. No i Atletico zdeklasowało rywala. Nie wypowiadam się za długo bo 10 sekundowe skróty w "studiu" TVP2 to trochę mało Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
16-09-2008 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Champions League 2008/09
Mnie najbardziej cieszy zwycięstwo Atletico, które, bądź co bądź zniszczyło PSV. Znów z dobrej strony pokazał się Aguero, który strzelił 2 bramki.
Roma bardzo cienko, a Liverpool jak zwykle

Zobaczymy jak dziś nasz Manchester się spisze Wink
17-09-2008 06:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Champions League 2008/09
A ktoś wie czemu pool wystąpił w koszulkach bez reklamy Carlsberga ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
17-09-2008 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości