Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUFC - LEGENDY
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Acha, dzieki za sprostowanie Smile bo tak szukalem, szukalem i doszukac sie nie moglem 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Mark Hughes oficjalnie przestaje byc legenda Tongue

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
04-06-2008 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Nie wiem co mu obiecali ale się zeszmacił troche. Osobiście na jego miejscu wolałbym zostać w Blackburn...no ale może mu obiecali Ronaldinho... a może to w odpowiedzi na słowa Fergiego o tym, ze jego następcą będzie Keano
04-06-2008 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Maciek napisał(a):Nie wiem co mu obiecali ale się zeszmacił troche. Osobiście na jego miejscu wolałbym zostać w Blackburn...

Blackburn mialo lepszy sezon od City,również jestem zdziwiony że sie zdecydowal zeszmacic, polecial na kase zapewne i tak jak napisal woyteq ,już nie jest legendą :wink:

Cytat:Nie przesadzajmy, jest legendą Woyteq raczej to napisał w formie żartu

Dobrze zrozumialem ten żart ,dlatego na koncu ta emotikonka ,ale wracając do toku myślenia Wojtka3 ,który uważa że Peter przez swoją przygode z City nie jest legendą ,to tym bardziej Mark ,który bedzie prowadził zespół rywala zza miedzy :wink:

p.s - bo dla mnie to obaj dalej są legendami, bo ja inaczej odbieram pojęcie słowa legenda :roll:
04-06-2008 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Nie przesadzajmy, jest legendą Smile Woyteq raczej to napisał w formie żartu
04-06-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Podejrzewam że jakby Fergie odszedł na emeryturę w przyszłym roku a propozycję zajęcia jego miejsca otrzymał by Hughues to by nie odmówił Wink W ogóle sugerowanie że osoba przestaje być legendą bo zalicza epizod tu i ówdzie na koniec swojej kariery (Schmeichel) czy szuka nowego wyzwania w pracy trenerskiej (Mark) jest moim zdaniem mocno na wyrost, żeby nie powiedzieć niepoważne Wink Jeszcze rozumiem jakby to był bezpośredni transfer MU->City ale tak jak to miało miejsce ze Schmeichelem czy teraz Hughuesem to katastrofą przecież nie jest, powiedziałbym nawet że całkiem zrozumiałe w pewnych względach.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
04-06-2008 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
oh bryan kidd is still a manc.

to tak jak ktos juz chce kamieniowac hugesa Wink

a poszedl tam bo wiecej kasy dostanie i szanse na lepszy klub do zbudowania.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-06-2008 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
ale przeciez wyraznie piszemy ze do schmeichela nie ma pretensjio ze gral w city. nie wiem czy wy w ogole czytacie naszew posty?

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-06-2008 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
pawlo napisał(a):ale przeciez wyraznie piszemy ze do schmeichela nie ma pretensjio ze gral w city. nie wiem czy wy w ogole czytacie naszew posty?

Ja odnioslem sie tylko do Wojtka3,bo Ty akurat pisales ze przeszkadza Ci glownie radosc Schmeichela gdy nas ograli, ale Wojtek pisal cos że Peter dziala na rzecz City,szkoli bramkarzy czy cos,chociaz ie slyszalem o tym,ale czy bycie trenerem City nie jest czyms gorszym? :wink: Przeciez Mark mogl zostac w Blackburn,ktoremu lepiej sie wiodło :roll:

Dla mnie obaj są legendami,ciekawi mnie tylko pogląd Wojtka na te sprawe :twisted:
04-06-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Schmeichel doradzal i szkolil w szkolce Man City i mial wklad m.in w szkolenie swojego syna. Przykro mi, ze Ci to umknelo.

Peter Schmeichel nie byl i nie bedzie dla mnie legenda.

Modlilem sie 3 dni by Hughes nie poszedl do Man City, w tym momencie sam nie wiem co myslec, na pewno stracil duzo w moich w oczach.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2008 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Wojtek3 napisał(a):i mial wklad m.in w szkolenie swojego syna

To akurat mnie wcale nie dziwi :roll:

Wojtek3 napisał(a):Peter Schmeichel nie byl i nie bedzie dla mnie legenda

ohoho coraz cieplej sie robi,teraz nie chodzi już o sam fakt epizodu w City,rozchodzi sie o cos wiecej :lol: "nie byl" może wyjasnisz dlaczego?

Wojtek3 napisał(a):Modlilem sie 3 dni by Hughes nie poszedl do Man City, w tym momencie sam nie wiem co myslec, na pewno stracil duzo w moich w oczach

To jest legendą czy nie? :lol:
04-06-2008 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Powiem tyle, mam szacunek do Petera, pisze to juz 34 raz. Ale legenda dla mnie nie jest, zreszta nie tylko ja mam takie zdanie.

PS. Skull widze, ze pewna emotka sprawia Ci duzo radosci w ten dzisiejszy piekny dzien, keep it going. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #58
 
Ja osobiście miałem pretensje do Petera za to, że poszedł do City i nie ma to większego znaczenia, czy zrobił to bezpośrednio czy pośrednio z United :roll: Ale odbieranie mu, czy nie przyznanie w ogóle, statusu legendy United jest moim zdaniem...nieporozumieniem Smile


PS: Jak się Skullu widzisz z Wojtkiem3, to się napierdalacie? Tongue Czy na forum cała agresja wzajemna z Was schodzi :lol: ?
04-06-2008 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Maciek napisał(a):odbieranie mu, czy nie przyznanie w ogóle, statusu legendy United jest moim zdaniem...nieporozumieniem

Uważam tak samo,zresztą po co sie przekrzykiwac ,oficjalnie jest legendą i nic tego nie zmieni. A jesli chodzi o epizody z City to moim zdaniem Hughes bardziej sie zeszmacił niż Peter. Koniec tematu :wink:

Maciek napisał(a):Jak się Skullu widzisz z Wojtkiem3, to się napierdalacie? Czy na forum cała agresja wzajemna z Was schodzi ?

Ja czasami sam sie zastanawiam jak to jest :lol:
Na spotkaniach jakos sie dogadujemy,jesli gadamy o sporcie to wyłapujemy raczej tematy w ktorych sie zgadzamy, chyba tylko na forum tak agresywnie rywalizujemy :twisted:
05-06-2008 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Dlaczego bardziej sie zeszmacil?
Kto decyduje ze oficjalnie jest legenda? Ty, Inni na tym forum czy kto? Smile

Tak dlugo jak nie bedzie jak duren wymachiwal w strone fanow united, gdy nas ogra bedzie mial cale moje wsparcie. Mam nadzieje ze nie wygra nic, ale niech mu sie tam dobrze pracuje Wink

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
05-06-2008 03:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości