Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #61
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Rio to jednak zajebisty kozak i w sumie dziwię się, że skończyło się tylko na przepychance. Jak widać ta małpa jest tak wytresowana, żeby prowokować, prowokować, prowokować. Te uśmieszki, gesty do kibiców, puszczanie oczka, a później spierdalanie i chowanie się za plecami swoich. Gdzie tu honor? Gdzie jaja? Tfu!

Berbatow mnie wczoraj strasznie rozczarował. Oczywiście w tej pierwszej sytuacji wspaniale zachował się Hart, ale tę drugą powinien wykorzystać z zamkniętymi oczami i związanymi nogami. To by ustawiło mecz.

Strasznie mi szkoda Carricka, bo wielu ludzi na pewno będzie uważać, że wyłącznie przez niego polegliśmy. Gdyby grał cały mecz padakę to bym się temu nie sprzeciwiał, ale wczoraj w pierwszej połowie był w moim odczuciu najlepszym piłkarzem na boisku. W drugiej przygasł, podał do Toure, później też zanotował kilka słabych zagrań, a gdy mógł zdobyć gola, to trafił w Harta.

Scholes to idiota. Wielki piłkarz, legenda, ale jednak idiota. To już nie pierwszy raz, gdy Paul osłabia nas w krytycznym momencie. Wczoraj ogólnie grał przeciętnie, ale jednak zawsze lepiej mieć go na boisku, niż walić głową w mur w dziesięciu. Brutalne zagranie, krew absolutnie zasłużona.

Van der Sar - 6 - Ładnie wyjął strzał Balotellego.

O'Shea - 6 - W swoim stylu.
Ferdinand - 7 - Nie można mu wiele zarzucić.
Vidic - 6,5 - jw.
Evra - 6,5 - Znów parę razy objechany, ale walczył w ofensywie. Jednak parę razy wkurwiał mnie decyzjami podejmowanymi w okolicy pola karnego City, jakieś strzały z pizdy...

Valencia - 5,5 - Nie podobał mi się wczoraj zupełnie, prawa flanka nie istniała.
Park - 6,5 - Chciał, starał się, walczył, ale był mało produktywny. Świetnie wyłożył patelnię Berbie.
Scholes - 5 - Kiepsko.
Carrick - 6,5 - Już o nim wspomniałem. Jeden błąd nie może drastycznie rzutować na ocenę zawodnika na przekroju całego meczu.
Nani - 7 - Też wyłożył patelnię Berbie, fajnie strzelił z wolnego, napędzał te nasze akcje.

Berbatow - 5,5 - Dwie setki, obie zjebane. Oprócz tego niewiele zaprezentował, a szkoda.

Chicharito - Starał się i to było widać.
Anderson - Parę razy pociągnął do przodu.
Fabio - Nie mógł wiele zdziałać.

Strasznie denerwuje to, że to właśnie przez nas przetoczyło się City w drodze do finału i to właśnie City będzie pierdolonym faworytem do wygrania swojego pierwszego trofeum od czasów, gdy po Ziemi stąpały jeszcze dinozaury. Ale teraz ważne, żeby się pozbierać do kupy i wygrać z Newcastle. Nie będzie łatwo, ale będzie już Giggsy, będzie Rooney. Valencia może sobie odpocznie. Czekam na powrót Fletchera.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
17-04-2011 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #62
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
[flash=480,390]http://www.youtube.com/v/LUTuxVCMF4M&feature=player_embedded[/flash]

Wczorajsze przepychanki po zakończeniu meczu. Balotelli po ostatnim gwizdku zamiast cieszyć się ze swoimi kibicami, to pajacował przed trybunami z fanami United, co mocno wkurwiło Rio.

Rooney przyklnął do kamery, 2 mecze bana, a tym skurwielem już się pewnie FA nie raczy zająć. Niech już ten pajac wypierdala do tych Włoch.

E: Rio dobrze prawi, można zrozumieć świętowanie gola przed kibicami rywali, ale po zwycięstwie(jeszcze w najważniejszym meczu od 30 lat) zamiast biec do swoich kumpli(jeszcze jakby miał jakiś, nikt chuja nie lubi) i fanów, to leci kutas do sektorów fanów United podkurwiać kibiców. Za takie zachowanie powinno się karać, a nie za fucking what do kamery.

Żeby mu kiedyś na mieście napierdolili.

E2:

[flash=480,390]http://www.youtube.com/v/PY-RB3hpgJ0&feature=player_embedded[/flash]

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-04-2011 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #63
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Tak jak oglądałem mecz to zauważyłem, że jak kamery pokazywały kibiców chujity, to było widać same pasztety, starych dziadów i gości w dresach lub dziurawych swetrach Big Grin.

No nic nasi zagrali straszną chujiznę, więcej nie napisze bo znowu mi Foster "coś" da Sad.

Edit: Jednak coś napiszę. Ten Ballotelli to pierdolnięty czub, niech wypierdala do ligi kambodżańskiej. Jak to jest, że czarni u nas w większości fajni goście(Evra, Valencia), a u przeciwnika jebnięte małpy (Drogba, Essien, Balotelli) :plask: ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
17-04-2011 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #64
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Drogba, Essien? Drogba bardzo spoko gość jest, ja go tam nawet lubię. Bardzo się angażuje w akcje charytatywne, zawsze docenia rywala, tylko od czasu do czasu zdarzy mu się przysymulować. Z Essienem to już w ogóle żeś dojebał.

A brzydkich kibiców w Anglii mają wszyscy, taka uroda brytoli.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-04-2011 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #65
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Z Drogbą może rzeczywiście przesadziłem, ale Essien co drugi mecz robi wślizg jakby chciał komuś nogi połamać.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
17-04-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #66
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale przejawy rasizmu powinniśmy i tutaj tępić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-04-2011 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
EsDe napisał(a):Z Drogbą może rzeczywiście przesadziłem, ale Essien co drugi mecz robi wślizg jakby chciał komuś nogi połamać.

za to Scholes podbiega do wszystkich i mówi, że bardzo przeprasza, ale chciałby odebrać im piłkę

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
17-04-2011 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #68
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
michal85 napisał(a):Ja rozumiem, że można kogoś nie lubić, ale przejawy rasizmu powinniśmy i tutaj tępić.

Dokładnie. Już któryś raz wyskakujesz z jakąś małpą, pogarda dla przeciwnika czy coś bardziej delikatnego? Jeśli to drugie to powinno być ukrócone.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-04-2011 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Skoro jest mniej więcej ten temat, o co chodzi z bananami, które posiadają kibice Manchesteru City?
18-04-2011 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #70
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Szymcio napisał(a):Scholes to idiota. Wielki piłkarz, legenda, ale jednak idiota.
Jednak pierdolisz.

Po meczu dostałem gorączki i porzygałem się. Na zwycięstwa Shitty reaguję organicznie, zupełnie jak na disco polo.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
18-04-2011 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #71
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Jeszcze ode mnie parę słów.

Meczu niestety nie oglądałem ale posiliłem się jakimś obszernym skrótem.
Po powrocie do domu, gdy dowiedziałem się jak zakończyło się to spotkanie to oczywiście byłem wkurzony, ale nie na tyle ile bym się po sobie spodziewał. Porażka boli to oczywiste bo porażka z lokalnym rywalem a do tego był to już półfinał najstarszych rozgrywek i tak niewiele zabrakło by znaleźć się w finale i zdobyć ten upragniony przez wielu Puchar.

Od pewnego czasu Diabły przyzwyczaiły nas do bardzo dobrej i skutecznej gry a i wizja kolejnych lat bez pucharu piłkarzy City dawała przeświadczenie że ten stan będzie podtrzymany i wygramy to spotkanie. Dodatkowo coraz częściej mówiło się o możliwej powtórce z 1999 kiedy to zdobyliśmy The Treble i ja zacząłem powoli myśleć o tym realnie. Niestety tym razem się nie udało, moim zdaniem zabrakło trochę szczęścia- wcześniej sprzyjało nam w kilku innych meczach, tym razem jednak było po stronie przeciwników. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Berbatowa, ale nie zamierzam się nad nim pastwić. Wcześniej strzelał zarówno Fulham i Boltonowi w końcówce meczu. Wygrywamy i przegrywamy jako cała drużyna.

Teraz najważniejsze jest to żeby szybko się pozbierać i zapomnieć o tej porażce. Do końca sezonu nie zostało wiele spotkań do rozegrania i nie możemy dać sobie wyrwać końcowego sukcesu. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu pokażemy charakter taki jaki cechuje Manchester United i zgarniemy 3 punkty w meczu z Newcastle.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-04-2011 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #72
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
matys napisał(a):Rio dobrze prawi, można zrozumieć świętowanie gola przed kibicami rywali, ale po zwycięstwie(jeszcze w najważniejszym meczu od 30 lat) zamiast biec do swoich kumpli(jeszcze jakby miał jakiś, nikt chuja nie lubi) i fanów, to leci kutas do sektorów fanów United podkurwiać kibiców. Za takie zachowanie powinno się karać, a nie za fucking what do kamery.

Żeby mu kiedyś na mieście napierdolili.

To co powiesz o tym filmiku :?: Tutaj Gary też leciał do fanów LFC po gwizdku sędziego chyba Wink :

[flash=480,390]http://www.youtube.com/v/QubF5Afcuek[/flash]

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-04-2011 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #73
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Nie zestawiajmy Garry'ego z tym czymś <ściana>

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-04-2011 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #74
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Po prostu, obwiniamy Balotellego za te prowokacje, a u nas wcale nie lepsi prowokatorzy grali( Neville) lub grają( Scholes, Rooney).

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-04-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #75
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Gary za to dostał kare. Zresztą to jest po strzelonym golu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-04-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości