Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Zashi napisał(a):A tak nawiasem to Havant gra w 7 lidze i jest amatorską drużyną. Wstyd L'pool, wstyd....

Warto też dodać, że tylko jeden piłkarz jest tam profesjonalnym graczem, reszta to hydraulicy, elektrycy, kierowcy, złodzieje itd. :lol:

Wstyd wstydem, ale pomimo tego wygrali, jednak przegrywając w pierwszej połowie nieco się upokorzyli. Wymarzony wręcz debiut Skrtela Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2008 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Kuba_^^ napisał(a):Warto też dodać, że tylko jeden piłkarz jest tam profesjonalnym graczem, reszta to hydraulicy, elektrycy, kierowcy, złodzieje itd.

Warto też dodać, że my też przegrywamy z różnymi wytworami z niższych lig, może nie aż tak niskich, ale jednak. Więc zejdźcie z Liverpoolu, tym bardziej że wygrał.
26-01-2008 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
7 liga, a The Championship to jednak spora różnica, oczywiście Liverpool wygrał i to dość wysoko, jednak widząc wynik 1:2 można było się trochę zdziwić :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-01-2008 00:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
United awansowało do dalszych gier, co tymbardziej cieszy, bo zmiennicy będą mieli szanse na gre bez stresu ze gramy o punkty. Ktoś wie z kim gramy kolejne spotkania w ramach FA Cup?

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-01-2008 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
Stojkovic napisał(a):United awansowało do dalszych gier, co tymbardziej cieszy, bo zmiennicy będą mieli szanse na gre bez stresu ze gramy o punkty. Ktoś wie z kim gramy kolejne spotkania w ramach FA Cup?

Bedzie dopiero losowanie FA Cup V rundy.

Ja mysle, ze im dalej w FA Cup tym MNIEJSZE szanse zmiennikow UNITED na wejscie na plac gry, chyba ze wylosujemy zespol z dolnej polki na co UNITED ostatnio liczyc nie moze.

Dzis bardzo chcial zagrac Park a jak bylo to kazdy wie, siedzial na trybunach Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-01-2008 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
NO wlasciwie ta runda obyla sie praktycznie bez niespodzianek. No jedyna moze byc odpadniecie naszego rywala zza miedzy. Reszta pierszoligowcow przeszla, oprocz Derby, ale to juz raczej nie pierwszoligowiec :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-01-2008 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Losowanie V rundy FA Cup juz jutro czyli w 1/8 mozemy trafic na Portsmouth, Middlesbrough, Chelsea, Arsenal, Liverpool, WBA, Bristol i inne ekipy z dolu. Na ostatnie 18 losowan mielismy 15 ekip z Premiership, typuje Chelsea. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
27-01-2008 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Pejter napisał(a):Warto też dodać, że my też przegrywamy z różnymi wytworami z niższych lig, może nie aż tak niskich, ale jednak. Więc zejdźcie z Liverpoolu, tym bardziej że wygrał.

Chluby Liverpoolovi te dwie stracone bramki nie przynoszą, jednak hańby też nie bo strzelili 5 i pewnie wygrali. Swoją drogą to ten zespół wcale nie musi być taki słaby skoro 4 rundę FA Cup osiągnał, a większośc pewnie wie jaka jest droga. Co do naszych porażek to sobie żadnej nie przyponinam, pamiętam remis na OT z 5-ligowym Exeter i także remis z Burton na wyjeździe.

A jeśli chodzi o samo losowanie, to chciłbym abyśmy zagrali z kimś z poza Premier League, aby było ciut łatwiej przejśc do ćwierćfinału.
27-01-2008 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Tak więc w V rundzie FA Cup UNITED zmierzy się na własnym boisku z Arsenalem Londyn. Ten pojedynek jest absolutnym szlagierem tej rudny. Niewątpliwie będzie ciekawie, obie ekipa rzecz jasna marzą o końcowym tytule, a wyeliminowanie Arsenalu w drodze do finału doda "smaczku" Wink
Pozostałe pary:

Bristol Rovers v Southampton
Cardiff City v Wolves
Sheffield United v Middlesbrough
Liverpool v Barnsley
Preston v Portsmouth
Coventry City v West Brom
Chelsea v Huddersfield Town

Pozostałe dwie drużyny z "wielkiej czwórki" mają bardzo łatwych przeciwników, mają sporo szczęścia przy losowaniu, jednak ja jestem zadowolony z tego, że trafiliśmy na Arsenal 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-01-2008 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #70
 
Nie ma to jak "szczęście". Ja, nie tak jak Qba, wolałbym trafić na jakieś Prestony czy Coventry :? A Chelsea, L'pool lub właśnie Arsenal zostawiłbym na finał... :|

amor patriae nostra lex
28-01-2008 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Tak na zdrowy rozsądek to oczywiście też wolałbym wylosować kogoś słabszego.Ale z drugiej strony pojedynek z Arsenalem to wielkie emocje i osobiście cieszę się z tego losowania.Jeżeli chcemy walczyć o najwyższe laury to musimy wygrywać z najlepszymi.Czy to będzie wcześniej czy później nie ma większego znaczenia.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-01-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Jest to zdecydowanie najsilniejsza para. Bo reszta pierwszoligowcow ma praktycznie spacerek, ale dobrze ze mecz gramy u siebie. Ta atmosfera poniesie nas do zwyciestwa Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-01-2008 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #73
 
Nadal jestem zły po losowaniu. Wole kogoś słabszego. Ktos z Was napisze, ze jak chcemy wygrac Puchar Anglii to i tak musimy sie zmierzyć z najlepszymi. Owszem, ale moze sie zdarzyc, ze któraś silna druzyna odpadnie ze słabszą, która akurat miała dobry dzień.

amor patriae nostra lex
28-01-2008 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
No ja też liczyłem na słabszą ekipę, ale trzeba przyjąc to co daje los. Przynajmniej sprawdzimy formę Arsenalu. Nie jestem pewien czy to jakieś zrządzenie losu, ale denerwuje mnie to, że CFC i LFC dostały takich słabiaków, aż dziwne to powoli zaczyna być...

Co do Arsenalu to w CC dostali baty od Tottenhamu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-01-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Zashi napisał(a):Ktos z Was napisze, ze jak chcemy wygrac Puchar Anglii to i tak musimy sie zmierzyć z najlepszymi. Owszem, ale moze sie zdarzyc, ze któraś silna druzyna odpadnie ze słabszą, która akurat miała dobry dzień.

Ja tam sie bardzo cieszę z tego losowania Big Grin WIadomo mecze z Arsenalem to klasyki,do tego gramy u siebie i chyba lepiej że to nastąpi już niedługo bo obecnie jesteśmy w dobrej formie (gramy w lutym) a gdyby przyszlo nam grac z nimi np dopiero w finale? niewiadome co wtedy bysmy prezentowali,gdybac mozna na wiele sposobów ,lepiej im wjebac teraz to ich morale sie posypią i w lidze zaczną pękac :wink: Ja jestem bardzo zadowolony :mrgreen:
29-01-2008 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości