Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
Valverde,hmm.Bardzo zabawny mod.Pisze dużo mądrze i jest jednym z najlepszych nie tylko moderatorów ale i userów na forum.Ogólnie spoko ziomek.POZDRO!
18-02-2007 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Valverde - jeden z moich ulubionych userów na tym forum, po prostu wzór do naśladowania. Wziął na siebie dwie poważne funkcje, które wymagają dużo pracy i odpowiedzialności. Również często rozmawiam z nim na gadu, poruszamy róźne tematy Wink Ogólnie spoko ziomuś, oby więcej takich na tym forum Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-02-2007 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Valverde- spoko luzik ekstra ziombel. Już od pierwszych dni pojawienia się na forum dał się poznać mądrymi i ciekawymi postami. Bardzo duża wiedza i inteligencja. Szybko też zaskarbił sobie sympatię innych i dobrze wkomponował się w ten cały forumowy "monolit". ++++++ za Prison'a 8) pozdrówki 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
19-02-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Valve - to świeży jeszcze newsman na naszej stronie, bardzo dobrze daje sobie radę w sprawowaniu funkcji moda i (zg)reda-ktora Smile . Czasami poklikamy sobie na gg i fajnie się nam współpracuje. Mamy całkiem sporo tematów i jak dla mnie to "sfuj ziomal jest"Pozdro!

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-02-2007 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Valverde - użytkownik i newsman z najwyższej półki. Pisze od rzeczy i chociaż często mamy na forum inne zdanie, szanuje go :mrgreen: . Jako newsman też w porządku. Pisze dobrze i czasem mi pomaga :wink: , a z tego co na gg gadamy w życiu osobistym tez jest super koleś :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-02-2007 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
Valve - bardzo duże pojęcie o piłce, szczególnie o Premier League, mądre posty, spoko koleś, czasem sobie porozmawiamy, podyskutujemy, oby więcej takich kibiców i osób związanych z UNITED.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-02-2007 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Teraz Stojkovic!

Stojkovic - przykładny forumowicz, ostatnio nawet zaczął pisać więcej newsów. Ma wiele do powiedzenia na każdy temat, prywatnie też często pogadamy - niezwykle w porządku gościu. Jedyny mankament dotyczy właśnie jego funkcji na stronie - czasem się lekko obija, ale doceniam jego staż, mam na względzie też studia i jak już mówiłem - niedawno poszedł w tym lepszym kierunku, pisząc coś od czasu do czasu Wink

Duży plus.

capo di tutti capi

MUSC PL
25-02-2007 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Stojko - buźka ziom hehe ; * Popiliśmy sobie nieźle w Kato, znamy sie osobiście, spoko kolo do pogadania, ostatnio odżył na forum, sporo pisze newsów, robi wszystko w kierunku rekatywacji serwisu. Macha ziom 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
25-02-2007 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Stojkovic - bardzo angażuje się w sprawy serwisu mimo ograniczonych możliwości (brak czasu, studia, itd.). Stara się jak może. Próbuje rozkręcać tematy na forum. Ważna, choć często niedoceniana postać na ManUtd.pl
25-02-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Stojkovic- myślę, że kolejna ważna osoba dla tego forum. W ostatnim miesiącu bardzo się angażuje w sprawy forum. Pisze duzo mądrych postów i zawsze można z przyjemnością odpowiedzieć na jego wiadomości. Naprawdę duży plus dla niego.

+dodatkowa pochwała za to, że jest fanem Final Fantasy Smile

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-02-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
Stojković.Bardzo dużo i mądrze pisze na forum.Jest bardzo aktywnym userem i bardzo fajnie mi się czyta jego posty.żadnych sporów na forum z nim nie miałem.Ogólnie spox ziom.POZDRO
25-02-2007 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Stojkovic - ostatnio zaczął systematycznie wypowiadać się na forum, pisać newsy na stronie Wink Teraz nie wyobrażam sobie manutd.pl bez niego, wiele robi, żeby to wszystko nie upadło. Pomysłowy grafik, co prawda nie jakiś master w tym, ale chwała mu ta za to, że próbuje i całkiem całkiem mu to wychodzi Smile Nie miałem przyjemności porozmawiać z nim na gadu, ale wkrótce może zagadam Big Grin

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-02-2007 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Stojko- och ten typ o serbskich korzeniach 8) Trzeba docenic, że potrafi dużo czasu znaleść dla forum i stronki. Pomimo, że studiuje często pisze na forum. Jeden ze "starszych" użytkowników. Na plus za pozdrówki z Sylwestra 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
25-02-2007 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #74
 
Sojko, Stojko - nie mialem z nim na forum zadnej "wojny" slownej, a przewaznie jestem kontrowersyjna osoba...To jest jego plus Smile

PS. Wiekszosc pisze to samo Tongue Ze duzo pisze i tyle Big Grin
PS 2. Tylko mnie krytykowaliscie ze czsami za duzo pisze - inni swieci? :roll: :?

amor patriae nostra lex
25-02-2007 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Stojko? super ziomuś!!! Znamy się już jakies 2 lata, i mimo tego, że nie widzieliśmy się osobiście mam nadziję na zmiane tego statusu :mrgreen: . To chyba z nim najwięcej gadam na gg, bo mamy wspolne tamaty. Taki 'internetowy' przyjaciel sie przydaje Tongue . Jako newsman kilka razy już uratował dupę naszemu serwisowi i czapki z głów przed naszem redaktorem. SZACUNEK DLA ZIOMA :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-02-2007 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości