Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
szczawik napisał(a):Ja dziś widziałem Wesa Browna na prawej obronie. A wy?

No ja właśnie go tak średnio widziałem... :roll:

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
02-02-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Co do prawego obrońcy, dziś przeciwko United zagrał świetnie Hutton,szkoda że United jednak nie złożyło oferty za Szkockiego defensora, pod okiem Ramosa może stać się jednym z najlepszych obrońców na wyspach na swej pozycji, chłopak nie do zdarcia, Waaza w początkowych momentach meczu nie dawał sobie z nim rady, może kiedyś do nas trafi bądź do klubu wielkiej czwórki za jakąś astronomiczną kwotę, będą z niego ludzie.
02-02-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #63
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
A ktoś jeszcze 2 lata temu słyszał o Huttonie? Nie. Ba, jeszcze do niedawna Rangersi sprowadzali na jego pozycję Bardsley'a, bo najwidoczniej uważano, że nie mają tam klasowego gracza. Minęło kilkanaście miesięcy i Alan jest postrzegany jako wielki talent. Postawiono na niego i dobrze na tym w Rangersach wyszli. Wnioski? My idźmy tą samą drogą. Mamy utalentowanego Simspona to w końcu dajmy mu szansę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-02-2008 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Znowu wracają pogłoski że SAF chce sprowadzić na OT Jose Bosingwę, bocznego obrońcę Porto.
Co Wy o tym myślicie, bo ja za bardzo nie jestem do niego przekonany, nie widziałem jak gra, bo portugalskiej ligi nie oglądam.
03-02-2008 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #65
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Stefan1555 napisał(a):bo ja za bardzo nie jestem do niego przekonany, nie widziałem jak gra, bo portugalskiej ligi nie oglądam.
Nie widziałeś jak gra i go oceniasz? Mówi się o 15 mln funtów. Dużo jak dla mnie...


Fan United od 1992 roku
03-02-2008 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Cytat:Nie widziałeś jak gra i go oceniasz? Mówi się o 15 mln funtów. Dużo jak dla mnie...

Właśnie go nie oceniam, bo nie oglądam tej ligi :lol: źle mnie zrozumiałeś.
03-02-2008 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
No właśnie mnie ciekawi to czy kolejna propozycja Queiroza okaże się dobrym ruchem ( jeżeli w ogóle dojdzie do skutku taki transfer ) .
Nani to był dobry ruch
Anderson również
Bosingwa ???
04-02-2008 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sacrum89 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Siemka. Co do prawego obrońcy to jeżeli Gary nie wróci do dobrego poziomu to potrzeba nam w trybie natychmiastowym nowy prawy obrońca. Brown to jest dobrej klasy...rezerowy. Możecie sie ze mną nie zgodzić ale on jest najsłabszym ogniwem podstawowej 11 i polecam przyjrzeć sie jego grze przez dłuzszy czas. Bosingwa? oglądam dość często lige portugalską bo porto obejrzeć warto gdy pojawiaja sie kolejne plotki.Mysle że tak warto go kupić ale..Huttona szkoda ale cóż. Moim zdaniem Lahm jest 2 kandydatem na tą pozycje a Bosingwa ewentualnie 3 ale nie zapominajmy kto jest 2 treneremSmile Mam nadzieje że ściągnięcie np.Bosingwy będzie dobrym ruchem inna kwestia że 3 napastnik..Aż parzy gdy patrzy sie na ławke a tam? cicho. Nani i Park są świetni ale chyba nie na atak to nie jest to.(Przykladem jest mecz z birmingham no i początek sezonu) PZdr United!
05-02-2008 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Jeśli natomiast nie patrząc na barwy klubowe, jednym z ciekawszych graczy jest Richards z Man. City, a takie transfery się na tej linii zdarzały, z powodzeniem gra na środku i prawej stronie obrony, w meczu z Arsenalem Adebayor miał sporo problemów by przejść przez Anglika.

Oglądam Anglia vs Szwajcaria, Wes Wes Brown gra dziś bardzo niepewne, prawego obrońce kupić trzeba, z Garym nic nie wiadomo na 100%, a młody Simpson jest jednak słabszy od Wesa, a doświadczony Anglik jednak gra u boku Rio, Vidy i Evry...
06-02-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gandalf_theblue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Moim zdaniem Bosingwa to zły ruch, zrobi nam się niedługo tutaj drugi Liverpool, sami południowcy :| Okej - Nani, Anderson, Ronaldo, Tevez.
Ale im więcej, tym bardziej Manchester United traci charakter drużyny grającej ostry, brytyjski futbol, który pamiętamy z lat 90', z Keano w składzie czy jeszcze wcześniej - z Cantoną ...
Naprawdę powinniśmy dać szanse Simpsonowi! W końcu to Anglik z krwi i kości Wink
Zgadzam się w tym punkcie z
michal85 napisał(a):A ktoś jeszcze 2 lata temu słyszał o Huttonie? Nie. Ba, jeszcze do niedawna Rangersi sprowadzali na jego pozycję Bardsley'a, bo najwidoczniej uważano, że nie mają tam klasowego gracza. Minęło kilkanaście miesięcy i Alan jest postrzegany jako wielki talent. Postawiono na niego i dobrze na tym w Rangersach wyszli. Wnioski? My idźmy tą samą drogą. Mamy utalentowanego Simspona to w końcu dajmy mu szansę
Dokładnie.
07-02-2008 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #71
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mufc.pl napisał(a):Jak informuje dzisiejszy dziennik "The Guardian", Manchester United kontaktował się z FC Porto w sprawie transferu Jose Bosingwy. 25-latek miałby zastąpić na prawej stronie obrony Gary'ego Neville'a, który ostatni raz na boisku pojawił się 17 marca 2007 roku.

Jeżeli "Czerwone Diabły" zdecydują się na transfer Bosingwy muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 18 milionów funtów, czyli tyle, ile zażyczył zażyczył sobie za swojego zawodnika prezydent Porto Pinto da Costa. Wysoka cena może zniechęcić Manchester United, ale "The Guardian" podaje, że Carlos Queiroz przynajmniej raz rozmawiał z Costą o transferze reprezentanta Portugalii.

Sam zainteresowany przyznał ostatnio, że gra obok Cristiano Ronaldo i Naniego byłaby czymś niesamowitym. Zaznaczył zarazem, że na razie chce się skupić na grze z Porto w Lidze Mistrzów. Zważywszy na to, że ciągle kontraktu z Manchesterem United nie przedłużył Wes Brown znalezienie następcy Neville'a może okazać się dla sir Alexa Fergusona priorytetem podczas letniego okienka transferowego.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
08-02-2008 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gandalf_theblue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Ludzie, znowu Portugalia? Nie ma innych krajów, gdzie są utalentowani gracze?
Życzyłbym sobie, by skauci United poszukali gdzieś na Wyspach, bo sprzed nosa sprzątnięto nam niesamowitego Alana Huttona z Rangers, a byłby to znakomity kandydat, za wcale nieogromne pieniądze!
12-02-2008 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Po pierwsze Portugalia nas nie zawodzi.
Ronaldo - jeden z najlepszych na świecie, nie będę długo pisał.
Nani - super zapowiadający się piłkarz, wykorzystuje dane szanse.

Po drugie Manchester Utd jest najbogatszym klubem świata(nie kłóćcie się, jeśli pod jednym czy dwoma względami przegrywa z Realem, może moje niedopatrzenie) i na podstawowego zawodnika może wyłożyć kilkanaście milionów funtów.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-02-2008 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lazarus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Ja myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie gracza z jakiejś dobrej holenderskiej szkółki typu, Ajax, PSV czy Feyeenoord. Jak do tej pory, nie znam holenderskiego piłkarzaktóry nie sprawdziłby się w premiership... Sugeruje np. Nigel De Jong? :ugeek:
15-02-2008 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Cytat:a myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie gracza z jakiejś dobrej holenderskiej szkółki typu, Ajax, PSV czy Feyeenoord. Jak do tej pory, nie znam holenderskiego piłkarzaktóry nie sprawdziłby się w premiership... Sugeruje np. Nigel De Jong? :ugeek:
Hmmmm koleś ma pojęcie o grze, jest dobry ale ja bym polecał Johnego Heitingę, który może grać na każdej pozycji w obronie. Urby Emanuelson też jest bardzo dobrym bocznym obrońcą, młody szybki, zwinny, podobny do Evry, więc...
15-02-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości