Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
Witajcie!
Na imię mam Sebastian, mam 15 lat, pochodzę z okolic Zamościa i kibicuję od 4 lat naszym Diabełkom :twisted: jak i również Hetmanowi Zamość Smile
Do zarejestrowania się na forum zachęcił mnie mój wirtualny znajomy - Zashi (pozdrufffka :lol: ).
Interesuje się piłką nożną (heh 8) ). Gram nawet w drużynach młodzieżowych Hetmana. Poza tym pogrywam w FM, tworze grę komputerową RPG, lubię pojeździć na moim skuterku :lol:
W przyszłości myślę, że będę robił coś związanego z informatyką, bo się tym interesuję nawet bardzo.
Dobra, koniec już pisania o mnie... Poznacie mnie bardziej po jakimś czasie spędzonym na forum, a mam nadzieję, że ten czas będzie dłuuuugi.
Pozdrawiam! :roll:

@dół: toż to specjalnie tak napisałem Tongue
06-11-2007 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #62
 
Swój chłop! Wierny barwom. Osobiscie uwazam, że jego "znajomosc" z forum bedzie dosyć długa. Nie skonczy sie na 10 postach :wink:

Virus napisał(a):pozdrufffka

Pierwszy post i od razu nagana za nieprawnosc jezykową :lol: hehe Tongue :wink:

amor patriae nostra lex
06-11-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Witamy witamy mam nadzieje, ze na forum sie podoba, za to mi sie podobaja na razie Twoje posty. Tak trzymaj.

Under The Boardwalk - United Warriors
06-11-2007 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Witaj,
nie nabijaj! :lol:

To tyle z ważniejszych rzeczy.

A na serio, życzę miło spędzonego czasu na naszym forum. Może rzeczywiście ta reaktywacja starego, dobrego manutd.pl jeszcze kiedyś nadejdzie, jednak nie oszukujmy się - do tego niezbędni są nowi użytkownicy...

capo di tutti capi

MUSC PL
07-11-2007 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
W takim razie ja jako nowy forumowicz rowniez czuje potrzebe przedstawienie sie reszcie kibicow. Z Manchester United zwiazany jestem od nie pamietam kiedy, ale od dosyc dawna, poniewaz byl to pierwszy klub pilkarski z zagranicy jaki poznalem. Rocznik 91, na koncie jeden mecz z udzialem United. LG Amsterdam Tournament 2006 i mecz z gospodarzami - Ajaxem.

Pozdrawiam

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
07-12-2007 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #66
 
Jestem nowy na tym forum więc wypada sie przywitać Smile

Mam na imie Wojtek , pochodzę z Mazur z miasta Pisz , Mam 15 lat - jestem fanem MAnUtd od kilku latek ..

Nie jestem fanem tylko pilki noznej - lubię także siatkowke , tenis , skoki narciarskie , piłke ręczmą (w zakresie reprezentacji Polski Smile ) i koszykowke - jedynie lige NBA

Jesli forum bedzie aktywne i bedzie z kim gadac to napewno nie bede forumowiczem 10 postow a bede Wam truł zycie przez wiele wiele czasu Tongue
15-12-2007 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
bela napisał(a):Mam na imie Wojtek , pochodzę z Mazur

Chłop z Mazur :lol: Witaj :wink:

bela napisał(a):Jesli forum bedzie aktywne i bedzie z kim gadac to napewno nie bede forumowiczem 10 postow

No narazie masz ich 9 - zobaczymy czy dotrzymasz słowa :twisted:

bela napisał(a):To tyle w przyszlosci moze cos jeszcze wyjdzie na jaw

Oby nie to ,że jestes tu z powodu Kuszczaka :roll:
16-12-2007 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Skull napisał(a):Oby nie to ,że jestes tu z powodu Kuszczaka Rolling Eyes

Szczerze to srednio przepadam za Tomkiem Tongue Ale wkoncu trzeba trzymac za niego kciuki - wkoncu Polak

Kibicem Diabelkow jestem dluzej niz pilkarzem tego klubu jest Kuszczak Tongue Śmieszy mnie to ze w ostatnim czasie zaczelo przybywac pseudo kibicow ManUTd (jednosezonowcow) bo dobrze nam idzie i gra u nas Tomek - Tak samo bylo z Celticem gdy dolaczyl tam Boruc i Zuraw , z Barcelona to samo jak Ronaldinho byl w wielkiej formie i Barca nie miala sobie rownych...


Skull napisał(a):No narazie masz ich 9 - zobaczymy czy dotrzymasz słowa Twisted Evil

Poczekaj chwile to Cie dogodnie xD

Mam cale 12 ; > :twisted:
16-12-2007 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
bela napisał(a):Kibicem Diabelkow jestem dluzej niz pilkarzem tego klubu jest Kuszczak Razz Śmieszy mnie to ze w ostatnim czasie zaczelo przybywac pseudo kibicow ManUTd (jednosezonowcow) bo dobrze nam idzie i gra u nas Tomek - Tak samo bylo z Celticem gdy dolaczyl tam Boruc i Zuraw , z Barcelona to samo jak Ronaldinho byl w wielkiej formie i Barca nie miala sobie rownych...

Trafiłeś w samo sedno. Cześć. Póki co trochę mylę twoje posty ze swoimi, bo mamy podobne avki, w sensie kolorystycznym. Ale kilka dni na pewno wystarczy na przyzwyczajenie. Mazurom bliżej do Pomorza niżeli Śląskowi. W końcu ktoś z bliższych mi stron Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
16-12-2007 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Ciampel napisał(a):Trafiłeś w samo sedno. Cześć. Póki co trochę mylę twoje posty ze swoimi, bo mamy podobne avki, w sensie kolorystycznym. Ale kilka dni na pewno wystarczy na przyzwyczajenie. Mazurom bliżej do Pomorza niżeli Śląskowi. W końcu ktoś z bliższych mi stron


Ciampel ... przyznaj sie ze moj Ci sie spodobal (przysnil Ci sie jakis czas temu ) i postanowiles sciagnac Tongue

Szczerze to ja takze sie myle Wink
Ale gdy spojrze na podpis Moderator i ilosc postow to wracam do siebie Smile :mrgreen:
16-12-2007 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Generalnie to był wielki zbieg okoliczności. Chciałem zmienić tego avka na bardziej mrocznego, ale z crestem 8) I prawdę mówiąc, twojego pierwszego posta zobaczyłem dopiero po swojej małej korekcie w profilu.

Może ten ci się spodoba? 8)

[Obrazek: herb.jpg]

capo di tutti capi

MUSC PL
16-12-2007 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
:cry: Ja ty chcialem sie upodobnic do Ciebie a ty mi tu juz nowe avki dajesz :cry:

Joke Wink Nawet fajny avek , wiec zeby nie mylic Takiej wielkiej osobliwosci jak ja z Toba xD zmienie swoj avek Smile

Chyba wszyscy spia bo tylko we dwoch jestesmy obecni Wink Mam nadzieje ze na mecz sie obudza Smile
16-12-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Ok, tylko trochę za duży rozmiar! Podetnę Ci go. Nie tyle śpią, co pewnie wykonują wcześniej obowiązki, które normalnie odbywałyby się pewnie w porze po obiedzie, np. nauka. W sumie sam nie wiem, co robię na forum 8)

[Obrazek: 6xbv03a.jpg]

capo di tutti capi

MUSC PL
16-12-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Znalazlem sobie moim zdaniem jeszcze troszke lepszy Tongue Nie wiem czy ktos juz taki ma ale nie widzialem jeszcze nikogo z takim avkiem Smile

Widze ze sie troszke osob obudzilo xD 8)
16-12-2007 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
morhołt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #75
 
Witam wszystkich
Mam na imie Kamil i pochodze z Rzeszowa, jak sie domyślacie jestem kibicem MU.Kibicuje "diabełkom" jakies 4 lata.Mam 15 lat.
PS.nie jestem sezonowcem :wink:
pozdrawiam
25-12-2007 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości