Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tom Cleverley
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #61
Re: Tom Cleverley
I tak pewnie się przedłuży Wink .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
25-02-2012 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #62
Re: Tom Cleverley
Może Fergie po prostu nie chce go wysłać na reprezentacje Wink.
25-02-2012 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #63
Re: Tom Cleverley
Przerwę między sezonami będzie musiał Tom wykorzystać na wzmocnienie mięśni, bo inaczej to za dużo pociechy z niego mieć nie będziemy. 3 tygodnie to niby nie jest dużo, ale jednak. Dobrze, że Anderson wrócił, przynajmniej w razie czego jest kim grać.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-02-2012 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #64
RE: Tom Cleverley
Hodgeson po Igrzyskach i dwóch meczach reprezentacji w tym jednym o punkty nazywa Cleverleya "Angielskim Fabregasem" Tongue Zagłaskają go, a potem będą mieli na kogo zwalić winę, jak coś się nie uda. Roy traci chyba kontakt z rzeczywistością i błekota, że Tom jest ofensywnym napastnikiem i gra na takiej pozycji w klubie (?) Widział ktoś w ogóle ten mecz Anglii z Mołdawią? Cleverley faktycznie tak rozwala system, czy Anglia jest aż taka drewniana?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #65
RE: Tom Cleverley
Meczu nie oglądałem, ale na YT jest występ Toma:



W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-09-2012 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #66
RE: Tom Cleverley
Patrząc na to video można wysnuć jeden wniosek, Tom w reprezentacji mógł operować trochę wyżej niż w United, mając często z tyłu dwóch zawodników w środku pola. W United raczej nie będzie miał tyle swobody, bo z przodu będzie miał Kagawę, a asekurować go będzie jedynie Carrick. Jego głównym zadaniem będzie dostarczenie piłki do Samuraja, lub na boki. W systemie 4-4-2 też RACZEJ nie zagra tak ofensywnie. Widać jednak, że chłopak ma ofensywne zapędy i może Ferguson powinien na treningach spróbować, czy Tom może bardziej ściśle współpracować/grać kombinacyjnie z Kagawą, zwłaszcza gdy przeciwnik broni się większą liczbą zawodników.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #67
RE: Tom Cleverley
Ostatnio mamy bardzo szeroki wachlarz zawodników. I da się zauważyć, że niestety sporo graczy zaczyna grać nie na swoich nominalnych pozycjach (Danny Welbeck na lewym skrzydle?!) i nie mogą wykorzystywać w pełni swojego potencjału. I może tak tez jest z Tomem. Grałby lepiej gdyby była bardziej ofensywnym pomocnikiem, a skoro teraz jest Kagawa to niestety musi grac role typowego środkowego.
10-09-2012 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #68
RE: Tom Cleverley
O ile Welbeckowi póki co mocno nie leży ta gra na lewym skrzydle i szczerze mówiąc nie wiem jak to będzie dalej wyglądało. Średnio raczej czuje się w tym sektorze boiska, o tyle IMO rokowania Cleva na CMie wyglądają dużo lepiej.

Wydaje mi się, że gość niedługo może miażdżyć na tej pozycji. Już nie jeden bardzo dobry mecz zagrał na tej pozycji, w przeciwieństwie choćby do Welbecka. Strasznie jest wybiegany, niezły w odbiorze, a o grze do przodu mówią teraz wszyscy dookoła. Mi tam on przypomina trochę takiego Catermole'a z najlepszych czasów. Nie, nie tylko ze względu na nową fryzurę Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-09-2012 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #69
RE: Tom Cleverley
RedLucas napisał(a):O ile Welbeckowi póki co mocno nie leży ta gra na lewym skrzydle i szczerze mówiąc nie wiem jak to będzie dalej wyglądało. Średnio raczej czuje się w tym sektorze boiska, o tyle IMO rokowania Cleva na CMie wyglądają dużo lepiej.

Fakt, Cleverley to świetny materiał na CMa. Pisałem o tym wcześniej, widać silny wpływ Scholesa, chłopak wydaje się na nim wzorować. W reprezentacji pokazuje, że potrafi grać wyżej. Może nawet sprawdzi się tam jako cofnięty napastnik, ale dla mnie będzie to tylko taki bonus. Anglia nie ma tak na prawdę dobrych napastników... nawet Rooney kaleczy tam grę z różnych względów, więc kto wie... może Tom zacznie grać dla Anglii zaraz za napastnikiem tak jak w United gra Kagawa. W przeciwieństwie do repry w klubie klasowych napadziorów jest, aż za dużo i dlatego Tom powinien naturalnie rozwijać się jako następca Scholesa, który w młodości też miał bardzo ofensywne zapędy.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #70
RE: Tom Cleverley
To zupełnie inny typ CMa niż Scholes, który jest klasycznym playmakerem i lubi częstokroć grać długie piłki. Cleverley jest dużo bardziej ruchliwy, lubi grać krótkimi podaniami. Zdecydowanie bliżej mu do katalońskiej szkoły (Iniesta).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-09-2012 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Online
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #71
RE: Tom Cleverley
michal85 napisał(a):Zdecydowanie bliżej mu do katalońskiej szkoły (Iniesta).

Na którym nomen omen się wzorujeWink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-09-2012 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #72
RE: Tom Cleverley
Cleverley nie jest kopią Scholesa i wcale tego nie powiedziałem, moim zdaniem jednak widać, że Rudzielec ma wpływ na jego rozwój.
Się oburzyli obaj Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #73
RE: Tom Cleverley
Styl gry typowy Iniesty. Ale zwracam uwagę na przyjęcie piłki, obrót z piłką po przyjęciu, spojrzenie, komu podać - identycznie to robi jak Scholes. Czyli wpływa na niego jakiś ma, może wyjdzie nam combo - Scholesta? Big Grin

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-09-2012 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #74
RE: Tom Cleverley
Ciekawe kiedy Clev zostanie przesunięty na skrzydło jak kiedyś Iniesta Big Grin
Oby nie, bo jednak dobrze sobie radzi w środku.
10-09-2012 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #75
RE: Tom Cleverley
Mubinio napisał(a):Styl gry typowy Iniesty. Ale zwracam uwagę na przyjęcie piłki, obrót z piłką po przyjęciu, spojrzenie, komu podać - identycznie to robi jak Scholes

No wreszcie! już myślałem, że tylko ja to zauważyłem Smile jeszcze momentami jak szykuje się do dalekiego podania, to wysuwa sobie piłkę na prawą nogę (jeżeli ma miejsce) zupełnie jak Ginger Boy!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-09-2012 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości