Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ashley Young
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #76
RE: Ashley Young
http://ktbffh.blox.pl/2013/12/Plaskowyz-Younga.html
11-12-2013 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #77
RE: Ashley Young
Kiedy wraca Ashley?


Fan United od 1992 roku
14-01-2015 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #78
RE: Ashley Young
FPL podaje, że będzie gotowy na mecz 21 lutego.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-01-2015 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #79
RE: Ashley Young
Czyli o cztery spotkania ligowe za późno.


Fan United od 1992 roku
14-01-2015 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #80
RE: Ashley Young
http://www.independent.co.uk/sport/footb...25881.html

w lecie ma podpisać kontrakt na 3 lata
05-05-2015 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #81
RE: Ashley Young
Dać mu nowy kontrakt. Obok DDG, jeden z dwóch-trzech(Ander, Mata/Carras) najlepszych graczy w tym sezonie. Wczoraj kolejny raz brał ciężar gry na swoje barki, nie bał się pojedynków 1 na 1 i potrafił stwarzać sytuacje kolegom. Jeśli nadal tak będzie grał to czeka nas ciekawa rywalizacja o miejsce na lewym skrzydle Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 09:12 przez michal85.)
18-05-2015 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #82
RE: Ashley Young
Też miałem wrażenie, że Ashley zagrał z dużo większą motywacją patrząc na najnowszy nabytek United. I naprawdę ciężko zrezygnować z Younga w takiej formie. Nie wiem jak uniwersalny jest Depay, ale być może będzie tak, że zagra na prawym skrzydle albo na napadzie, żeby dać poszaleć jeszcze Youngowi. Ale w przyszłym sezonie może się wiele zmienić. Na początku pewnie Memphis będzie zmiennikiem a z czasem Anglik zostanie wyparty przez Holendra.
18-05-2015 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #83
RE: Ashley Young
To był kolejny mecz w tym sezonie, kiedy cała drużyna grała do Younga, bo czuła, że on jest w stanie zrobić najwięcej. Lider gry ofensywnej. To mi się podoba.


Fan United od 1992 roku
18-05-2015 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #84
RE: Ashley Young
Ma już sporo lat i bierze ogromną tygodniówkę a mimo, że gra dużo to wcale nie ma przekonujących liczb. Jeśli zgodzi się na dużą redukcję zarobków to czemu nie, jako zmiennik jest dobrym elementem kadry zespołu.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
18-05-2015 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #85
RE: Ashley Young
Ja jestem nawet gotów zaryzykować stwierdzenie, że Young z ostatnich meczów, to ten Young z początków w United, ten z AV, ten nad którym sam fapowałem. Już można było zapomnieć, że ten gość ma pokrętło w nodze. Jestem za jego pozostaniem ale mimo wszystko mógłby trochę zejść w kwestii płacy, bo ta dość wysoka, jak na niepierwszoplanową postać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-05-2015 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #86
RE: Ashley Young
No i mimo wszystko warto pamiętać, że poprzednie 2,5 sezonu miał słabe, więc zalecam trochę lodu na głowę przy zachwytach Wink .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
18-05-2015 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #87
RE: Ashley Young
Under napisał(a):Ma już sporo lat i bierze ogromną tygodniówkę a mimo, że gra dużo to wcale nie ma przekonujących liczb
Kiedy Ty się w końcu nauczysz, że liczby nie grają na boisku? To, że nie notował asyst i nie strzelał bramek, nie znaczy znaczył że grał źle.

Under napisał(a):No i mimo wszystko warto pamiętać, że poprzednie 2,5 sezonu miał słabe, więc zalecam trochę lodu na głowę przy zachwytachWink
Przepraszam, ale jakie znaczenie ma fakt, że wcześniej grał źle? Obecnie jest absolutnie kluczowym zawodnikiem, przez którego idzie większość akcji United. Swoją drogą w tym sezonie wywalczył sobie nowy kontrakt, który z całą pewnością już niedługo podpisze.

Choć przestałem już wierzyć w powrót Young do gry na najwyższym poziomie, to jestem bardzo szczęśliwy widząc Anglika w takiej dyspozycji. Ashley znów przypomina tego zawodnika, który zachwycał grając w AV i na początku swojej kariery na Old Trafford. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie podtrzyma swoją dobrą dyspozycję, bo tak grających zawodników nam bardzo potrzeba.

Cieszę się, że Young się odnalazł. Pamiętam, że jeszcze przed jego transferem, razem z Łukaszem (RedLucas) bardzo chcieliśmy by Anglik trafił na Old Trafford. Marudziliśmy chyba przez dobry rok, jak nie dłużej... na szczęście Young w końcu do nas przeszedł.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-05-2015 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #88
RE: Ashley Young
Foster napisał(a):Przepraszam, ale jakie znaczenie ma fakt, że wcześniej grał źle?

Foster, no takie, że on miewał już przebłyski. Przebłyski, które trwały bardzo krótko. Dlatego można przewidywać, że ta świetna forma też skończy się dosyć szybko.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
19-05-2015 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #89
RE: Ashley Young
Przecież on nie gra dobrze, od dwóch czy trzech spotkań... On już od dobrych kilkunastu spotkań grał na wysokim poziomie, będąc jednym z lepszych. A w ostatnich spotkaniach wskoczył na jeszcze poziom wyżej, dlatego nie można już mówić o żadnym przebłysku.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-05-2015 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #90
RE: Ashley Young
Poza tym dotychczasowe przebłyski, to były chyba jedynie pojedyncze zagrania, a nie choćby mecze Big Grin Szczerze? Nie jestem pewny, czy w przyszłym sezonie Ash będzie tak samo dobry, ale bez wątpienia zasłużył na szansę pokazania się w następnej kampanii.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-05-2015 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości