Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Skoki narciarskie
Małysz ósmy, bdb wynik... Loitzl wraca na pierwsze miejsce i z tego się cieszę. Troszkę Polaków się nazbierało w 30, aż 7 nawet Smile Stoch powinien właśnie takie miejsca zajmować, Hula :shock:

To nasza skocznia więc dobrze, że IMO dobrze wypadli... Tajner i Kruczek uratowali sobie posady...

PS: Jutro kolejne zawody, ale mam nadzieję, że w "30" będzie ich więcej niż zawsze do tego nas przyzwyczaili w poprzednich latach -> to ostatnie zdanie tyczy się następnych konkursów.
16-01-2009 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Skoki narciarskie
Dzisiaj Polacy się spisali, oby tak dalej, bo w tym sezonie to jak narazie nic wielkiego Polacy nie pokazali, respekt dla Adama za uratowanie honoru 8-)

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
16-01-2009 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #78
Re: Skoki narciarskie
Lepsze skoki Adasia nie mogą nikogo dziwić. Tu nie chodzi o formę czy umiejętności. Tu chodzi o głowę, podejście do życia. Wreszcie sam Adam lub ktoś życzliwy mu podpowiedział, żeby pojechał trenować Lepistoe, który ponownie wlał wiarę w siebie Małyszowi. Teraz czuje się mocny i od razu są wyniki.
Ten Kruczek to jest nieporozumienie jak stąd do Alabamy. On może brać się za trenowanie tych dzieciaków z reszty kadry, a nie Małysza. Bo cóż on może mu powiedzieć. Jakim on może być autorytetem dla mistrza. Przecież jak oni razem w kadrze skakali to Kruczek do 30 się ledwie łapał. Do tego są właściwie w tym samym wieku i tu co najwyżej trenerem mógłby być Adam.


Fan United od 1992 roku
17-01-2009 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Skoki narciarskie
Kruczek bardzo rzadko się łapał do "30" on miał problemy żeby do "50" wejść... Dobrze, że powstanie ten "Team Małysz" czy jak to nazywają. Szkoda, że wczoraj Tajner był tak zadowolony... naprawdę gdyby tylko Małysz był w "30" a reszta nic to byłoby pięknie. Posady Kruczka i Tajnera byłyby już na ostatnim włosku.
17-01-2009 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Skoki narciarskie
Nie wiem co Kruczek robi na miejscu trenera polskiej kady, jak komuś takiemu nie doświadczonemu można było powierzyć tak odpowiedzialne zadanie...nie rozumiem tego, to chyba Adam może Kruczkowi podpowiadać, a nie odwrotnie, dobrze, że Lepisto nie ma żalu do polskiego związku narciarstwa za to jak go potraktował i popracował cos z Adamem, bo inaczej w zakopanym nie było by tak dobrze jak było wczoraj, myśle, że Małysz ma jeszcze wielki potencjał tylko musi ktoś z niego ten potencjał wyciagnąć, Kruczek napewno tego nie zrobi

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
17-01-2009 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #81
Re: Skoki narciarskie
Powoli wraca nasz Orzeł z Wisły Wink Dziś oddał dwa naprawdę dobre skoki i zajął 4 miejsce, to było najlepsze miejsce jakie można było dziś osiągnąć. Pierwsza trójka była dziś poza konkurencją.... Wkurza mnie już ten Szlirencałer (celowo tak napisałem) pieprzona gwiazdeczka. Niestety trzeba mu oddać, że talent do skakania ma....



Mój Blog: Pod presją czasu
25-01-2009 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Skoki narciarskie
Schlieri ma nie tylko do talent do skakania ale ma bardzo realną szansę na pobicie rekordu Matti Nykänena. Co do konkursy, mógł się podobać, i chyba nielubiany przeze mnie Morgi wraca do formy na MŚ... 149 metrów Gregora, a 149 Ville'a robi różnice...

a: Lepistoe zrobił z Małyszem przez tydzień więcej niż Kruczek przez okres przygotowawczy.
25-01-2009 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Skoki narciarskie
No Małysz wczoraj zaskoczył, szkoda że ostatnia trójka skakała z mocnym wiatrem pod narty, bo wątpię żeby w "normalnych" warunkach Larinto skoczył dalej od Małysza, ale nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć że Adam powoli wraca i mieć nadzieję że z Liberca wróci z jakimś medalem. Przyzwoicie Stoch.

Pele good, Maradona better, George Best
26-01-2009 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Skoki narciarskie
Adam zaskoczył, ale to tylko dzięki mocnemu treningowi i motywacji. Zawodnika z osiągnięciami Adama trudno zmotywować do treningu itd. ponieważ osiągnoł już ogromnie dużo w skokach :!:
Mam nadzieję, żę ten potencjał który w nim drzemię się w nim uwolni i bedzie skakał na swoim optymalnym poziomie. Stoch przyzwoicie, ale myślę, że jednak mogło być lepiej

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
26-01-2009 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Skoki narciarskie
Co jak co ale takiej bredni dawno nie słyszałem... Małysza trudno zmotywować?! Gdyby miał charakter nie-zwycięzcy to po wygraniu jednej kryształowej skończyłby jak Peterka...

Miko napisał(a):Lepistoe zrobił z Małyszem przez tydzień więcej niż Kruczek przez okres przygotowawczy.

Niech to będzie dalszym podsumowaniem.
26-01-2009 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Skoki narciarskie
Janczar napisał(a):Zawodnika z osiągnięciami Adama trudno zmotywować do treningu itd. ponieważ osiągnoł już ogromnie dużo w skokach :!:


Nie powiedziałem, że Adama trudno zmotywować, ale zawodnika z jego osiągnięciami, Adam czerpie motywację mam nadzieję od polskich kibiców i od tego, że ma waleczny charakter Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
26-01-2009 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Skoki narciarskie
Ale jak widzimy Adama nie jest trudno zmotywować. Wystarczy tylko autorytet. Jakim autorytetem dla Małyszajest Kruczek? Ja się dokładnie nie orientuje, ale jeśli Kruczek jest 2 lata starszy to max. I kto tu dla kogo może być autorytetem? Conajwyżej Małysz dla Kruczka... Trudno czerpać motywację do lepszych wyników mając za trenera kogoś, kto nic w skokach nie osiągnął i nie zapowiada się, żeby to uległo zmianie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-01-2009 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Skoki narciarskie
Kruczek jest tylko i wyłącznie od tego, aby machnąć flagą, wówczas gdy zawodnik znajduje się na belce startowej i czeka na start. Pamiętam pewną żenującą sytuację (bodajże było to w Zakopanem), w której Kruczek wśród innych trenerów oddał niesamowitą reakcję radości, po tym jak Małysz oddał przeciętny skok oscylujący w granicach 125 metrów. Straszna siara, patrząc na to gdy inni trenerzy byli mocno niezadowoleni, gdy ich zawodnik oddał podobny skok.

W ogóle lada moment Adam zakończy karierę i tym samym zakończy się historia polskich skoków. Po tym jak Małysz powie koniec, to na moje Kruczek razem z Mateją mogą rządzić polską kadrą, jak im się podoba i nie będę miał nic przeciwko, bo to już mi będzie powiewało.
26-01-2009 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Skoki narciarskie
Może nie autorytet,a doświadczenie. Raul Lozano nie był siatkarzem, a doprowadził naszych do srebra na MŚ 06' więc na to składa się wiele czynników pierwszych. Jednakże Kruczek powienien prowadzić max Kadrę B bo A to za wysokie progi są.

e:
Cytat:Straszna siara, patrząc na to gdy inni trenerzy byli mocno niezadowoleni, gdy ich zawodnik oddał podobny skok.

Po prostu był to pierwszy etap renowacji mistrza przez Lepistoe, dobrze, że stwarza pozory Wink
26-01-2009 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Skoki narciarskie
pimpek napisał(a):Po prostu był to pierwszy etap renowacji mistrza przez Lepistoe, dobrze, że stwarza pozory Wink
Gówno prawda. Skok był bardzo przeciętny, więc nie wypada dawać takich oznaków radości za skok tak utytułowanego wyjadacza. Rozumiem, jeśli w kierunku Stocha i tych innych.
26-01-2009 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości