Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
diabeł1878 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #76
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
W tej chwili mamy znakomicie grających napastników i uważam, że nie potrzeba nam więcej, bo i tak grzaliby ławę.
Jednak jeżeli Sir Alex Ferguson uważa, że musi jakiegoś kupić to trzeba to zrobić.
Po odejściu Sahy może być to konieczne. Smile
26-02-2008 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #77
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Jeżeli sir Alex Ferguson nadal liczy się ze zdaniem swoich piłkarzy tak bardzo, jak wtedy, gdy namawiali go oni do sprowadzenia na Old Trafford Cristiano Ronaldo, to już latem do Manchesteru United może zawitać Karim Benzema - sugerują brytyjscy dziennikarze.

Francuski napastnik Olympique Lyon, który zdobył jedynego gola dla aktualnych liderów w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z "Czerwonymi Diabłami" (1:1), zrobił ogromne wrażenie na samym Fergusonie, ale pochwał pod jego adresem nie szczędzili też ci, którzy musieli bezpośrednio stawiać mu czoła: Nemanja Vidić i Patrice Evra.

"Benzema w Europie jeszcze nie jest tak popularny jak w samej Francji, ale Ferguson dawał nam do zrozumienia, że musimy na niego uważać" - przyznawał Evra, rodak napastnika. - "Sposób, w jaki zdobył tego gola, pokazuje najlepiej, jak silny to gracz i jak ogromny ma talent. Oczywiście ważne jest, by woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, ale nie ma przesady w stwierdzeniach, że może on być kolejnym wielkim francuskim piłkarzem, takim jak Zinedine Zidane."

Vidić dodał krótko: "Lyon ma kilku dobrych piłkarzy, ale najbardziej dał nam się we znaki właśnie Benzema."
No, no zapowiada się ciekawie, Roo, Tevez, Saha, Benzema... taki atak to chyba spełnienie marzeń Fergiego Big Grin, możliwość rotacji, mniejsze zmęczenie "materiału", możliwość wypuszczania zawodników z najwyższą formą... No i ten Benzema jak dla mnie może być nowym Cantoną :oops:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-02-2008 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
radzio napisał(a):No i ten Benzema jak dla mnie może być nowym Cantoną :oops:
Potencjał porównywalny z Ericiem, tylko pytanie, czy młody Francuz go odpowiednio wykorzysta. Ja myślę, że zrobi z niego użytek (a właściwie już zrobił Big Grin ) i po sezonie pójdzie do jakiegoś silnego klubu za kuuuupę kasy.
Co do porównania z Cantoną, to czytałem, że Benzema jest z natury dość nieśmiały i spokojny więc raczej przeciwieństwo Erica Big Grin Ale talent najwyższa klasa 8-)
29-02-2008 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #79
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Luki napisał(a):
radzio napisał(a):No i ten Benzema jak dla mnie może być nowym Cantoną :oops:
Potencjał porównywalny z Ericiem, tylko pytanie, czy młody Francuz go odpowiednio wykorzysta. Ja myślę, że zrobi z niego użytek (a właściwie już zrobił Big Grin ) i po sezonie pójdzie do jakiegoś silnego klubu za kuuuupę kasy.
Co do porównania z Cantoną, to czytałem, że Benzema jest z natury dość nieśmiały i spokojny więc raczej przeciwieństwo Erica Big Grin Ale talent najwyższa klasa 8-)

Hehe kombinacja charakteru + umiejętności Erica jest unikalna, wątpię aby szybko pojawił się ktoś mógłby być taki jak on, ale jeśli chodzi o rodzaj gry to Benzema może być naprawdę całkiem podobny, to że jest spokojny imo przemawia za nim bo jednak Cantona i jego Kung-Fu Big Grin...

W każdym razie chętnie widziałbym go w United, byłoby ciekawie. Wtedy jeszcze ino prawy obrońca i niech inni srają w gacie przed meczami z Manchesterem Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-02-2008 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
radzio napisał(a):wątpię aby szybko pojawił się ktoś mógłby być taki jak on

Niekoniecznie. Benzema jest w tym wieku, że mógł się wychować na grze Cantony, który mógł mu po prostu imponować, lecz głównie sportową walką. Miło by było zobaczyć kogoś takiego ponownie w United.
01-03-2008 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Mało możliwy jest taki transfer, trener Lyonu chce ogromną kasę za taki talent i wątpię abyśmy go kupili w lecie, a podsumowując jego wypowiedzi to nie wydaje mi się żeby chciał przechodzić do Premiership, zdecydowanie bardziej wolałby grać dalej w Lyonie, bądź w lidze hiszpańskiej/włoskiej. Chyba że Alex i Gil zdecydują się na ten transfer, tylko trzeba uzbierać sporą sumę i jeszcze potrzebny do tego jest upór, tak jak było z Owenem.
01-03-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Jeden z najbardziej utalentowanych napastników w Europie, Karim Benzema, przyznał, że już niedługo może opuścić drużynę Olympique Lyon, jednak od razu zaznaczył, że nie chce przenosić się do Manchesteru United.
"Jak każdy piłkarz myślę o robieniu postępów w swojej grze. Jeżeli wygram z Lyonem Ligę Mistrzów to będzie wspaniałe uczucie i wtedy mógłbym opuścić swój klub bez wyrzutów sumienia. Przez ostatnie miesiące interesowały się mną takie zespoły, jak Barcelona, Real Madryt, Juventus i ostatnio Manchester United."
"To dla mnie wiele znaczy i jestem pewien, że poradziłbym sobie w Anglii. Jednak myślę, że mój styl gry lepiej pasowałby do ligi hiszpańskiej lub włoskiej. Chcę doświadczyć nowych systemów gry i taktyk, chciałbym coś zmienić w swoich występach."
"Prezydent Lyonu powiedział, że nie jestem na sprzedaż i wycenił mnie na 70 milionów funtów. To niewiarygodne" - zakończył Benzema.

Hmm... myślę, że jeśli Alex Ferguson naprawdę chciałby go sprowadzić, nie byłoby większych problemów. Jest porównywany do Henry'ego, więc niech idzie do Anglii, tu Thierry przeżył najlepsze momenty kariery. Teraz w Hiszpanii trudno mu się odnaleźć... No ale jeśli nie uda się go ściągnąć, to liczymy na talent Manucho albo juniorów.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-03-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Stefan1555 napisał(a):Mało możliwy jest taki transfer, trener Lyonu chce ogromną kasę za taki talent i wątpię abyśmy go kupili w lecie, a podsumowując jego wypowiedzi to nie wydaje mi się żeby chciał przechodzić do Premiership, zdecydowanie bardziej wolałby grać dalej w Lyonie, bądź w lidze hiszpańskiej/włoskiej. Chyba że Alex i Gil zdecydują się na ten transfer, tylko trzeba uzbierać sporą sumę i jeszcze potrzebny do tego jest upór, tak jak było z Owenem.

Wiesz trener oraz dyrektor francuskiego klubu wiedzą co robią podbijając cenę za zawodnika. Wiedzą, że zainteresowanie tym graczem jest duże, więc mogą dać wyższą cenę zaporową mimo że są świadomi, iż więcej niż 25 milionów za niego nie dostaną, potencjalny nowy pracodawca zapłaci już te wspomniane 25 milnionów, ponieważ negocjacje ze strony Lyonu zaczną się zapewne od 35-40 milionów. A co do samego zdania Bemzemy to przypomina mi się historia z Frankiem Ribery'm, który zdanie odnośnie swojej przyszłości zmieniał częściej niż skarpetki, jestem pewien, zę z ust młodego Francuza jeszcze nie raz usłyszymy, że chciałby grać w United.
02-03-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #84
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Sir Alex Ferguson odpowiedział na zarzuty Jean-Michela Aulasa, który kilka dni temu stwierdził, że wypowiedzi Szkota działają destabilizująco na drużynę Olympique Lyon. Prezesowi francuskiego zespołu nie podobało się to, że przed spotkaniem w Lidze Mistrzów menedżer Manchesteru United pochlebnie wypowiadał się o Karimie Benzemie.

Słowa Fergusona podchwyciły media sugerując, że już w letnim okienku transferowym młody Francuz może trafić na Old Trafford. Cała sytuacja bardzo rozłościła Aulasa, według którego Szkot zachował się po prostu nieodpowiednio. Trener mistrza Anglii nie pozostał mu dłużny i oświadczył, że Aulas jest złośliwy.

"Jeżeli jesteś pytany o umiejętności zawodnika, to odpowiadasz szczerze na takie pytanie" - powiedział Ferguson. - "Benzema to dobry zawodnik, jednak to samo mówiliśmy na temat Juninho, Ben Arfy i Jeremy'ego Toulalana. Myślę, że Aulas jest nieco złośliwy. Nigdy nikt z otoczenia klubu nie powiedział, że interesuje nas Benzema. Nie powiedziałem tego i nie twierdzę, że teraz jesteśmy nim zainteresowani."

Heh no to Fergie znowu tajemniczny, znowu znając życie znajdzie piłkarza, o którym świat nie słyszał i mam nadzieję, że zrobi karierę. A tak na serio to ciekawe co Fergie knuje. Może MANUcho wystarczy i jednak celuje w prawego obrońcę...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
03-03-2008 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #85
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:Manchester United wraca do zainteresowania snajperem Ajaksu Amsterdam Klaas-Janem Huntelaarem. Według 'The People' Anglicy są w stanie za niego wyłożyć 20 mln euro i dodać dwóch młodych piłkarzy (najprawdopodobniej będą to Dong Fangzhuo i Danny Welbeck).
Jak nie Benzema to Hunti. Tylko po co się pozbywać utalentowanego Welbecka? Jak na razie to tylko spekulacje. Żadnych ruchów przed końcem sezonu nie będzie.


Fan United od 1992 roku
03-03-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
sebos_krk napisał(a):Tylko po co się pozbywać utalentowanego Welbecka?
Czy jest utalentowany się okaże Smile. Takim samym diamencikiem miał być Fangzhou, Jones i inni Smile. Pogra w mniej ważnych meczach, na Tourne i się zobaczy czy to nowy York tudzież Cole Smile.

Co do kolejnego napastnika, to jest to ciężka sprawa. Duet podstawowych jest niepodważalny. Ale jednak potrzeba nam rezerwowego, który da odpocząć wyżej wymienionej dwójce. Takim na razie jest Saha (dopóki nie będzie kontuzjowany) i takim mam nadzieję będzie Manucho. Idealny na zmęczonych rywali, podskoczy lekko, wsadzi głowę tam, gdzie Ronaldo nogi by nie wsadził i nawbija kilka brameczek. Natomiast prócz Karima nie widzę innej alternatywy. Janek to nie to nie Rudgerus, żeby kupować go za wszelką cenę.

Ale znając Fergiego, kupi mniej znanego Amauriego, zaoszczędzi 20 kawałków, z których część pójdzie na prawo nożnego Evrę i po kłopocie.
05-03-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #87
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
fan_dabus napisał(a):guly
To wytłumacz co on ma takiego w sobie, że jest nam potrzebny?


Fan United od 1992 roku
07-03-2008 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Młoda gwiazda Atletico Madryt, Sergio Aguero, znakomicie spisuje się w lidze hiszpańskiej i już jest uznwany za jednego z najlepszych napastników grających na Półwyspie Iberyjskim. Tymczasem agent Argentyńczyka, przyznał w wywiadzie, że jego klient chętnie rozważyłby oferty z innych klubów europejskich, w tym z Manchesteru United.

"Mimo młodego wieku, Sergio myśli dużo o swojej przyszłości. Teraz chce zostać w klubie na rok lub dwa lata. Później jednak przyjdzie czas, by zmienić otoczenie i przenieść się do klasowego zespołu" - przyznał Jose Segui.

"Myślę, że pięć klubów może być zainteresowanych moim klientem. We Włoszech Juventus i dwa zespoły z Mediolanu. W Hiszpanii Barcelona, a w Anglii zdecydowanie Manchester United. Chelsea nie ma wystarczająco znaczącej historii i przeprowadzka do Londynu nie interesuje Sergio."

Młody talent na ławkę? Czemu nie... Nani za Giggsa wypalił więc może i on za Rooneya/Teveza także będzie dobry. Berbatov/Benzema na pewno chcieliby występować w pierwszym składzie, dlatego musielibyśmy grać systemem 4-3-3 co nie jest najlepszą ideą. Poza tym Carlitoss za 4-5 sezonów chce wrócić do Argentyny...

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-03-2008 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Tylko że ten "młody talent" kosztuje około 30 milionów euro...
Ewentualnie mógłby być on zastępcą/następcą Teveza, który jak paolo powiedział będzie chciał wrócić do ojczyzny.
Plusem jest to że wyraził chęć gry dla United, dziwi mnie że nie chce on do CFC, bo przeważnie każdy chciał grać dla nich ( ze względu na hajs ).
To jest dobre zdanie
Cytat:"Chelsea nie ma wystarczająco znaczącej historii i przeprowadzka do Londynu nie interesuje Sergio."
08-03-2008 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #90
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Stefan1555 napisał(a):Plusem jest to że wyraził chęć gry dla United, dziwi mnie że nie chce on do CFC
W każdej chwili to zdanie może zmienić i obrócić o 180 stopni.
paolo napisał(a):Młody talent na ławkę?
Jakoś mi się nie widzi, aby chciał przechodzić gdzieś, gdzie siedziałby na ławie. Jest jego osobą na tyle duże zainteresowanie, że w kilku zespołach może liczyć na grę w pierwszym składzie.


Fan United od 1992 roku
08-03-2008 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości