Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode Diabły
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ogladalem pierwsza polowe tego spotkania i dzwie sie, ze Manchester United przegralo. W pierwszej czesci rozgrywali glownie pilke na wlasnej polowie, a w koncowce zaatakowali i gola zdobyl McCormack po pieknym podaniu bodajze Hewsona.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-08-2007 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Jestem w trakcie ogladania meczu Manchester United - FC Barcelona i co musze powiedzieć? Ze chyba znowu mamy zlotą młodzież w kadrze U-19 Fabien Brandy, Kieran Lee i Michale Barnes spisuja sie naprawde swietnie, napedzaja gre całej drużyny, myśle, że coś bedzie z tych chłopaków Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2007 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Fabien Brandy to zawodnik, któremu wróżę największą przyszłość. Podoba mi się jego gra. Widać charakter Rooney'a, ale potrafi się opanować. Niesamowicie silny i szybki. Zawodnik full-wypas. Myślę, że Ferguson mógłby powoli go wprowadzać do kadry, pomimo faktu, że jest jeszcze bardzo młody.

Kieran Lee - szybki, dobry technicznie. Strzelił dzisiaj jedną bramkę, jak się okazało zwycięską. Dobre spotkanie.

Michale Barnes - też niezły mecz. Choć dwójka powyżej moim zdaniem lepiej zagrała.

Moi faworyci do gry w seniorskiej kadrze United to poza trójką wymienionych wyżej McCormack i bardzo dobry młody bramkarz Zieler. Kilka piłek ładnie wyjął. Spora pewność przy wyjściach. Drinkwater również bardzo ładnie.

Mimo tego, że widziałem ich pierwszy mecz (na pozostałych nie było mnie w domu Sad ) To bardzo podobała mi się gra naszych młodych zawodników. Zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę. W drugiej Barcelona doszła do głosu, ale nie zdołała strzelić bramki. Dziwna sytuacja z niedoliczonym czasem, ale cóż... Jak się nie strzela bramki przez 70 minut to nie ma na co liczyć w dodatkowych 1-3... (no... prawie zawsze Wink )

Pozdrawiam
15-08-2007 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
byłoby bardzo fajnie, gdyby czesciej Eurosport pokazywal wlasnie takie mlodziezowe turnieje bo przeciez cudze chwalimy a tak naprawde mamy znakomite talenty we własnej druzynie

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2007 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
1 połowa bardzo fajna w wykonaniu młodych diabełków, druga trochę słabsza, Barcelona się obudziła i mogło być różnie.

Tak samo jak Matesowi najbardziej podobał mi się Brandy, trochę przypominał mi Adu i w najbliższym czasie powinniśmy mieć kolejnego wychowanka w pierwszym zespole
15-08-2007 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Thevil napisał(a):trochę przypominał mi Adu

Sam nie wiem, czy on jest do Adu podobny... Jakoś ten cały Adu mnie nie zachwyca, a Brandy po prostu zwalił mnie z nóg swoją walecznością, siłą i nieustępliwością.

Pozdrawiam Wink
15-08-2007 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Mates napisał(a):
Thevil napisał(a):trochę przypominał mi Adu

Sam nie wiem, czy on jest do Adu podobny... Jakoś ten cały Adu mnie nie zachwyca, a Brandy po prostu zwalił mnie z nóg swoją walecznością, siłą i nieustępliwością.

Pozdrawiam Wink
Też nie jestem fanatykiem Freddy'ego, ale dynamikę w grze trzeba mu przyznać i właśnie tym oraz dużym zaangażowaniem w grę Fabien mi go przypominał Smile
15-08-2007 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Thevil, Mates, Red napisał(a):Fabien

Febian!

Gdyby tylko omijały go kontuzje to mamy świetnego napadziora. Jeśli dobrze pamiętam, to on miał chyba nogę złamaną i długo pauzował?

Lee świetnie na środku pomocy, aż mnie zadziwił, bo znałem go z występów na prawej obronie.

Barnes nieźle na lewym skrzydle, ale trochę brakuje mi przebojowości w jego grze.

Mates napisał(a):bardzo dobry młody bramkarz Zieler. Kilka piłek ładnie wyjął. Spora pewność przy wyjściach.

Mi właśnie trochę przy wyjściach (do górnych piłek) przypominał Kuszczaka. Nie był pewny przy nich.

Z Flamengo musimy wygrać, a później trafimy na jedną z włoskich drużyn. Wygramy? 8)
15-08-2007 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Pejter napisał(a):Z Flamengo musimy wygrać, a później trafimy na jedną z włoskich drużyn. Wygramy?

I think so! Z drużyną z Ameryki Południowej wygraliśmy już na tym turnieju 3-2, a do meczu z Interem podchodziliśmy z pewnym wyjściem z grupy, więc nie widzę innej opcji jak zwycięstwo w turnieju Wink

Pozdrawiam!
15-08-2007 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
W piątek o 12:45 bedzie transmitowany połfinal - bede ogladal napwno i mam nadzieje że nasze stworki :lol: wygrają cały turniej ,zreszta i tak już udowodnili że mamy świetną młodzież :wink:
15-08-2007 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
moim zdaniem głupim posunieciem jest inwestowanie w anderssony i inne gady skoro tutaj mamy taka utalentowana mlodziez, Ferguson ma za duzo kasy? bo nie rozumiem

mozecie mnie pojechac, ale jestem zdenerwowany po meczu ;d

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
player Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
W wirze ostatnich złych wydarzeń w kadrze seniorów jest jedna rzecz pocieszająca. Młode diabełki wygrały turniej w Malezji wygrywając w finale z Juventusem 1:0. jedyną bramkę strzelił Febian Brandy. Ten młodzik ma coś w sobie Smile trzeba będzie mu się bliżej przyjrzeć.
19-08-2007 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Ogólnie jeśli chodzi o młode diabły to bardzo mi ich szkoda, bo przez taką politykę transferową nie dostaną oni nawet szansy gry - Ferguson sprowadza anderssony i inne ronaldopodobne a nie daje szans młodzieży, a to przeciez miedzy innymi dzieki wychowankom United jest tam gdzie jest, nie rozumiem po co wydawac krocie na takich zawodnikow skoro w kadrach młodziezowych mamy takich zawodnikow jak Barnes, Eagles, Brandy, dla mnie ta polityka transferowa jest troche dziwna, ale skoro przynosi efekty... szkoda bo zawsze mi imponowali wychowankowie grajacy dla swoich klubow, szkoda ze w United to juz coraz rzadszy widok

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
21-08-2007 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Największe szanse mieli Rossi i Eagles bo ich pozycje były najmniej obsadzone i niestety jak wyszło każdy wie z Rossim. Eagles dostaje szanse i myślę, że ma szanse za sezon lub dwa grać już na stałe w miejsce Scholesa bądź Giggsa.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-08-2007 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Ale przecież Eagles jest prawoskrzydłowym/atakujacym pomocnikiem to raczej nie w miejsce Scholesa, no ale marzy mi się kilku wychowanków w składzie United bo przeciez teraz to jest ich trzech? Gary, Giggsy, Paul? A ja licze na nasza zlota mlodziez

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
21-08-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości