Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania, meetingi kibiców MU
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Jak mówiłem Mates, sprawa zależy od wielu czynników i byłbym skory stawić się na zlocie. Jeśli nie wypali wyjazd na kilka dni, to postaram się wpaść choć na jeden cały dzionek - wszystko jest jeszcze do ustalenia. No i warto wziąć pod uwagę nieletnich abstynentów (omg, ale to dziwnie brzmi w tych czasach), którzy niekoniecznie musieliby być zainteresowani spożywaniem wszelkiego rodzaju trunków czy napojów alkoholowych :mrgreen:

Choć pograć razem w piłę, pogadać czy posiedzieć przy ognisku byłoby naprawdę zajebiście!

capo di tutti capi

MUSC PL
18-04-2007 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Ciampel napisał(a):(omg, ale to dziwnie brzmi w tych czasach)

Ja osobiście rok temu nie piłem nic, ale z biegiem czasu trudno było w "to" nie wejść ;] Jeśli o mnie chodzi, ja nie mam nic przeciwko ;]

To ile osób jest z tąd chętnych na 100%???

Pozdrawiam Wink
18-04-2007 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Ciampel napisał(a):No i warto wziąć pod uwagę nieletnich abstynentów (omg, ale to dziwnie brzmi w tych czasach), którzy niekoniecznie musieliby być zainteresowani spożywaniem wszelkiego rodzaju trunków czy napojów alkoholowych
Po prostu mówi się "nie, nie piję" i temat zamknięty, zresztą na pewno sam nie będziesz jeżeli chodzi o tą kwestię.

Ciampel -> Ty też :mrgreen:

Cytat:To ile osób jest z tąd chętnych na 100%???

Stąd chętny jestem ja, Ciampel, Stojko i Kuba ?;>

Jako, że mieszkam w rejonach, gdzie ma odbyć się zjazd poniekąd to organizuję - szukam miejsca do noclegu i ogólnie jakiegoś fajnego terenu do "zlotowania". Jednak bez daty to ani rusz, nie mam nawet co dzwonić... Proponuję, żeby każdy się określił, podał jakieś konkretne daty. Aha, kombinacja czwartek/piątek + weekend obowiązuje, inne dni nie wchodzą w grę...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
18-04-2007 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Valverde napisał(a):Jako, że mieszkam w rejonach, gdzie ma odbyć się zjazd poniekąd to organizuję - szukam miejsca do noclegu i ogólnie jakiegoś fajnego terenu do "zlotowania". Jednak bez daty to ani rusz, nie mam nawet co dzwonić... Proponuję, żeby każdy się określił, podał jakieś konkretne daty. Aha, kombinacja czwartek/piątek + weekend obowiązuje, inne dni nie wchodzą w grę...

Ja myślę, ze dawać "wolną rękę" z terminem jest nieco nietrafionym pomysłem.

Moje dwa terminy:
6-9 lipiec (tu zostajemy jak kto chce, można 4 dni, można pojechać po 3 itd....)
13-16 lipca (jak wyżej).

Valverde napisał(a):Jako, że mieszkam w rejonach, gdzie ma odbyć się zjazd poniekąd to organizuję - szukam miejsca do noclegu i ogólnie jakiegoś fajnego terenu do "zlotowania".

Jeśli chodzi o organizacje to służę pomocą. Wink Jak coś to napisz jaki masz problem, postaram się pomóc Wink

BTW. Dobrze by było, jakbyś miał jakieś fotki miejsca, gdzie mamy ewentualnie zamieszkać.

Pozdrawiam Wink
19-04-2007 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Panowie, I'm in :twisted:. Oczywiście trzeba się dogadać z rodzicami itp. ale to kwesta czasu bo sami sie chcieli mnie "pozbyć" we wakacje. Jedyny waunek to lipiec, bo potem mam zgrupowanie z drużyną.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-05-2007 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
13 maja ostatni mecz w Premiership. Organizowane jest wspólne oglądanie meczu w Katowicach, są chętni ? Pisać Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
06-05-2007 07:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Wojtek (buźka) ty się jeszcze pytasz Big Grin

Count me In!!!
Trzeba zorganizować spotkanie i uczcić mistrza Anglii Smile
Myślę, że nie zabraknie dobrej zabawy i dopingu.
Licze też, na coraz większe grono spotykających się Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-05-2007 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Organizujemy spotkanie na mecz z West Ham 13 maja, mam nadzieje że chetnych będzie sporo, jesli sie okreslicie dajcie znać, bo Mates, Angel bądź ktoś inny musza wiedzieć ile zarezerwować miejsc.

Myslimy tez zeby zorganizowac spotkanie na mecz w finale FA Cup z Chelsea 19 maja w Silesia, bo jak zapewne wiecie Chelsea organizuje na ten mecz dwudiowy zjazd, wiec mozna by tam wpasc z ekipą podopoingować troche klub a po meczu zaprosic w jakies ustronne miejsce matołów "kibiców " Chelsea.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
06-05-2007 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Big Grin Oj Seki, kusisz strasznie Smile
Ciekawe tylko, ile osób będzie od nas na West Hamie... Jeśli sporo, to na mecz z Chelsea powinno być wiecej. Ale fajnie byłoby przekroczyć próg 20 osób na jednym meetingu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-05-2007 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Stojkovic napisał(a):Big Grin Oj Seki, kusisz strasznie Smile
Ciekawe tylko, ile osób będzie od nas na West Hamie... Jeśli sporo, to na mecz z Chelsea powinno być wiecej. Ale fajnie byłoby przekroczyć próg 20 osób na jednym meetingu...

Po rozmowach z kilkoma osobami na mecz z WHU pisza sie:

Ja, Wojtek3, Dev, Angel, Mates, Becks15, Bobok, Ty :>, byc moze KanT, adingh i jeszcz emoze kogos sie wykmini Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
06-05-2007 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Hmm... Przy dobrych wiatrach ShadowWinter "załatwi" 9 osób, które może nie udzielają się na forum, ale są prawdziwymi kibicami (chyba można mu zaufać), więc na pewno osób nie zabraknie na WHU... Smile Sam jeszcze popytam kilka osób i powinniśmy przekroczyć barierę 20 osób Smile

Pozdrawiam!
UNITED!
06-05-2007 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Tak jak Seki pisał, ja być może wpadne na WHU - bardzo bym chciał ale sprawa skomplikowana. Określe się w przyszłym tygodniu. Na Chelsea w FA Cup to juz na 99% będę.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-05-2007 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
Było to nasze 3 spotkanie w wspolnym gronie, tym razem na meczu z WHU, ostatni sezonowy. Grupa dość liczna bo ok 20 osób stawiła sie w pubie juz przedz 16. Sporo nowych twarzy, co cieszy, mam nadzieje, ze na Chelsea bedzie podobnie

Niezapomne momentu z koronacji, śpiewy, przytulanki ze Stojko :lol: i szampan ( dzieki Klaudia ). Coś wspaniałego, nie da sie tego opisać słowami ,trzeba tam byc podczas takiego spotkania. Mam nadzieje, że równie owocnie bedziemy mogli opijać w sobote wygraną w FA Cup. Dzieki Panowie i Panie. Do zobaczenia w sobote!

PS. Mates wrzuć pare fotek na forum, reszte podeslij na gg.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-05-2007 07:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Co do fotek Matesa, to jestem tylko na jednej (dobrze, że wyszedłem w miarę normalnie).
A na filmiku jak nożownik - fanatyk wyszedłem

Co do klimatu zjazdu, to chyba nie musze nic mówić... to trzeba zobaczyć na włanse oczy i poczuć na własnej skórze.

Po kilku kuksańcach od Angel za to, że powiedziałem, że Cristiano Ronaldo wali przy rzutach wolnych na pełę w mur miałem dosć

Byłem na miejscu już wcześniej, a fakt, że obok była impreza komunijna to juz był szczyt paranoi
Dobrze, że załatwiliśmy z Angel z tymi szampanami z szefem, bo byśmy musieli obalić przed pubem

Wiadomo, że na mecz z CFC się pojawię...
Szkoda, że musiałem dzisiaj wcześniej sie urwać

http://i54.photobucket.com/albums/g106/ ... G_1085.jpg - foto z meetingu

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-05-2007 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Na mecz z Chelsea w FA Cup również będzie organizowany zjazd z tego co się orientuje. Niestety tak, jak na West Hamie mnie zabraknie, ale siły wyższe - rodzice mnie puścić nie chcą :? ... ahh bycie 15 latkiem zawsze boli xD. Ale do sedna. Chciałem też poinformować, iż dnia 19-20 maja kibice C$ska Moskwa ( :twisted: ) także organizują się w Katowicach, także be carefull Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-05-2007 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości