Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowicz lipca
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Nie ma innego wyboru-Wojtek3- w ostatnim czasie najaktywniejszy user tego forum, nie dosc ,ze pisze bardzo duzo, a na dodatek madrze, to jeszcze zasypuje nas gigabajtami multimediow, za co jestem pewnien wszyscy sa mu wdzieczni. :wink:

Wojtek3 - > .. i fajnymi dupciami 8)
30-04-2007 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Wojtuś III - (Buźka Tongue ) Rozkręcił się na dobre i nasze forum jest ubogacane tym wszystkim co robi. Wielki plus za nowe działy ( japonki i inne Smile ) No i generalnie w tym miesiącu flaszka leci do ciebie Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
30-04-2007 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Wojtek- come back showmana. Pisze znowu sporo i mądrze, oby tak dalej, zawsze lepiej się przeglada forum jak jest dużo postów, a Wojtuś ostatnio trochę napisał. No i wniósł pewien wkład 8)

pozdrooooo :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-04-2007 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Mój głos także trafi do Wojtka- w końcu zaczął robić to, do czego zdążył nas już przyzwyczaić. Pisze dużo, mądrze, a dodatkowo posiada duże zasoby multimediów, którymi chętnie się z nami dzieli.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-05-2007 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #80
 
Grzeho - napisal do Roy`a a Roy napisal cos na forum - zobaczymy na jak dlugo ten powrot, ale zawsze cosSmile

Pejter -> Czy ty specjalnie notorycznie przeinaczasz nick Grzeha? Zależy ci na tym, aby inni zauważali, że robisz coś nienormalnego? Jeśli tak, to niezbyt dobrze ci to wychodzi...

~EDIT - nie specjalnie. Tak jakos po prostu wychodzi. Grzeho - przepraszam.

~EDIT 2 - ja i tak jestem zauwazany :lol: :wink:

amor patriae nostra lex
01-05-2007 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #81
 
Wojtek3-Jest obecnie najbardziej aktywnym userem na naszym forum.Pisze wspaniałe długie mądre wnoszące coś do dyskusji posty.+++za temat "Najpiękniejsze kobiety świata".

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-05-2007 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Wyniki za kwiecień:

Wojtek3- 8
Pejter - 1
Grzeho - 1

Gratulacje dla Wojtasa. Jak to napisał Gracek, "comeback showmana". W pełni zasłużone zwycięstwo, rozwinął sporo ciekawych dyskusji, bez dwóch zdań podtrzymuje forum przy życiu. Oby po Twoim wyjeździe do Irlandii brak w liczbie postów nie był zauważalny, choć swoją drogą, będzie nam Cię brakowało. Tymczasem tytuł "Forumowicza kwietnia" wędruje na Twoje konto!

THANKS! Wink - > Wojtas

capo di tutti capi

MUSC PL
03-05-2007 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Czas na wyselekcjonowanie forumowicza, powiedziałaby moja katechetka, miesiąca Maryjnego :mrgreen:

Swój typ dam jutro.

Stojkovic - podczas coraz cieplejszych dni majowych tworzył moda do "Mafii", za co należą mu się wielkie brawa. Oczywiście to nie powód, dla którego powinien dostać tytuł forumowicza miesiąca. Wytężoną pracę przy grze potrafił połączyć z pisaniem w stosunkowo dużych ilościach. Jak wspomnieli niektórzy - przejął pałeczkę po Wojtku, który na szczęście też czasem do nas wpada (pomimo wyjazdu). Zatem Stojkovic! Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
31-05-2007 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Stojkovic - Wojtek z różnych powodów trochę przystopował, ale za to pałeczkę przejął ponownie Stojkovic. Moim zdaniem, zdecydowanie najbardziej aktywny forumowicz maja. Próbuje rozwijać dyskusję w różnych tematach. Może ględzę, ale mimo wszystko wolałbym, żebyś się też trochę bardziej skupił na czymś innym (wiesz czym).

P.S. Głosujemy do niedzieli włącznie.
31-05-2007 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #85
 
Moj głos oddam na mojego kuzyna, ziomo. Za ten post:

ziomo napisał(a):
Zashi napisał(a):Owen - człowiek od czarnej roboty. Niby niewidoczny, a jednak robi baaardzo duzo dla zespolu.
O Zashi wreszcie trafna i godna zacytowania uwaga.Sam czasami pogrywam na tej pozycji co Owen i wiem jak to jest.Tak chłop jak na takiego gracza 17mln funtów to wcale nie dużo.

Wojtek3 - > riposta roku :lol:

Wojtek dobrze to podsumował... :wink:

EDIT - przyjemnosc ziomo? Ty w tym troche wysmiałes mnie chociaz o tym nie wiedziałes Smile

amor patriae nostra lex
31-05-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Stojkovic - można powiedzieć, że przejął funkcję po Wojtku, który zawsze posty na każdy temat pisał. Wsumie to uzasadnienie takie jak podał Pejter Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-06-2007 07:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Kuba_^^.Dlaczego?Ano dlatego,że stara się rozkręcać forum pisze bardzo dużo a mam takie wrazenie jakby nikt go nie doceniał.Bardzo dobry moderator,spokojny,chociaż miałem z nim taka małą wojnę na słowa w temacie "Barclays Premiership",ale to nic wielkiego.


PS.Dzięki Zashi za podzięke,nie wiedziałem że sprawi Ci to przyjemność.

EDIT dla ZASHI-To czemu za to ze Cię wyśmiałem dajesz oddajesz swój głos na mnie.Trochę to dziwne.Wiem że Cię wyśmiałem.

Pejter -> GG nie macie? Poza tym spotykacie się w realu, więc tam takie pogaduszki. ziomo - sprawdź termin ironia na wikipedii.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-06-2007 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
Pejter napisał(a):Wojtek z różnych powodów trochę przystopował

Matura i wyjazd.

Stojko - przejal paleczke po mnie haha Big Grin

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2007 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Coś słaba frekwencja, nieobecnych tym razem zachęcam do głosowania w następnych plebiscytach, które - jak zwykle - odbywać się będą pod koniec każdego miesiąca. Dzisiaj prawie jednogłośnie zwyciężył Stojkovic, podobnie jak to miało miejsce w lutym.

Stojkovic - 4
Kuba_^^ - 1
ziomo - 1

Także tytuł forumowicza maja wędruje w ręcę Stojkovica - gratulacje! Oby taka forma była już w Twoim przypadku normalką - wówczas na brak wypowiedzi raczej narzekać nie będziemy mogli. Do pozostałych - brać przykład z naszego obecnego "mistrza"! Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Czas na czerwiec!

Kto tym razem wyróżnił się spośród reszty forumowiczów i będzie "następcą" Stojka? Głosujemy.

Valverde - może ostatnie kilka dni to "cisza" z jego strony, ale pierwsze trzy tygodnie miesiąca uważam za bardzo udane. Spory postęp pod względem ilości wypowiedzi, które oczywiście podnosiły poziom dyskusji. Poza tym przyda się chłopakowi motywacja, do tego plus za prowadzenie/zainicjowanie jednej z zabaw, cieszącej się zresztą jako takim "wzięciem" Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
30-06-2007 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości