Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Stojko - Spoko koleś, dobrze pisze odrazu widac że zna sie na rzeczy, poznalem go na sptkaniu i widać że sympatyczny z niego typek, mam nadzieje że znów sie zobaczymy i tym razem uda nam sie wiecej pogadać.

pozdro Stojko Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-02-2007 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Stojko Spoko user, ktory rowiez jak wiekszosc forumowiczow pisze dosyc duzo i madrze.Jako redaktor rowniez spisuje sie bez zarzutu. Ostatnio zajal sie grafika i jak na poczatkujacego(chyba) niezle mu to wychodzi.Ogolnie spoko koles Smile

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
25-02-2007 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Ostatnio częściej rozmawiamy sobie na gg, do tego spora aktywność na forum. Graficzy trochę, bardzo fajny chop Smile Ostoja redakcji, mimo że nie pisze tak dużo, to zawsze można liczyć na niego i jego newsy.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
26-02-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Hmm... Stojko... No cóż... Nie znam go długo, nie znałem z neta, poznałem na spotkaniu w Katowicach i od razu wydał mi się sympatyczny Wink Przemiły gość z niezłym poczuciem humoru Wink Od tego spotkania czasem pogadamy i jest spoko Wink

Pozdrawiam Wink

P.S. Witam, to mój pierwszy post, być może niektórzy kojarzą mnie z innej strony o MU, ale witam wszystkich tych, z którymi nie miałem okazji porozmawiać Wink [sorry za off-topic]
28-02-2007 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Nieco stanęło. Czas na zmianę, czas na Gracka!

Gracek_11 - przykładny forumowicz - co prawda aktywność jest nieco ograniczona przez wiele obowiązków, ale nadal stara się pisać sporo ciekawych postów. Mamy podobne gusta - hip hop, futbol, bundesliga etc., często zdarza się nam pogadać na najróżniejsze tematy, dlatego mam powody, by powiedzieć, że user ten jest niezwykle w porządku Wink +

Oby kiedyś tylko się spotkać na jakimś meetingu, wyjeździe Red Army.

capo di tutti capi

MUSC PL
02-03-2007 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Gracuś - Prison Break i wszystko jasne Smile Ostatnio przez pół godziny głowiliśmy się, co dalej się może wydarzyć w PB, w sumie do niczego nie doszliśmy. W sumie rzadko bywa na gg - a szkoda, bo byłoby więcej okazji do pogadania Wink

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
02-03-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Gracek - kolejny fan PB na forum, podobnie jak ja i Valverde (jak kogoś pominęłem to sorry Tongue ). Na gadu czasami sobie pogadamy, na forum stara się coś popisać, lecz nie robi tego systematycznie. A szkoda, bo takich userów powinniśmy częściej na forum widywać. Jeden ze "starej gwardii", która pisze na forum, wcześniej ujawniał się pod innym nickiem Smile Ogólnie przykładny user, mam do niego ogromny szacunek Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-03-2007 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #83
 
Kuba_^^ napisał(a):kolejny fan PB na forum, podobnie jak ja i Valverde (jak kogoś pominęłem to sorry Razz ).

Wreszcie ktos mnie tutaj przeprasza...

Gracek, Gracek - dla to nadal stary dobry Fozire. Spoko człowiek. Na gg czaaaasami zamienimy kilka słow. Pisze dobrze, ale cos mało Smile

PS. Kuba - fajna liczba postów Smile (stan z dnia 02.03.07 godz. 23:33)

amor patriae nostra lex
02-03-2007 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Gracek_11 - jedna z osób, którą najbardziej szanuję na tym forum. Na GG praktycznie nie rozmawiamy, tylko jakieś epizodyczne wymiany zdań. Na forum, jeszcze pod nickiem Fozire, pisał bardzo dużo, teraz trochę mniej. Mam nadzieję, że to się zmieni :wink:
02-03-2007 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Gracek- user ze starego forum, na ktorym pisal zdecydowanie wiecej niz tu.Jesli juz pisze to na pewno robi to starannie i dosyc ciekawie.Nie mialem okazji blizej go podnac(przez gg chociaz), ale sadze ze spoko z niego ziomek Big Grin

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-03-2007 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Gracek- moze nie jest tak bardzo aktywny jak ci najbardziej aktywni, nie mniej jednak piszę swoim tempem w marę regularnie, a jego posty są zawsze porządnie i mądrze napisane. Niestety nie miałem okazji z nim pogadać. Może kiedyś.

P.S: Dobrze, że wspomnieliście, że to dawny Fozire, bo kurcze nie wiedziałem :oops:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
03-03-2007 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Gracek-Myśle że spox ziomek chociaż nie gadaliśmy na GG nigdy.ogólnie spox user jednak nie pisze tak dużo np.jak Pejter czy Valverde.Ale myśle ze to przez nauke i szkole(chyba ze już nie chodzisz do szkoły).Jednak pisze mądrze i pisze długie pozty.POZDRÓWKI.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
03-03-2007 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Mates napisał(a):P.S. Witam, to mój pierwszy post, być może niektórzy kojarzą mnie z innej strony o MU, ale witam wszystkich tych, z którymi nie miałem okazji porozmawiać Wink [sorry za off-topic]

Witam Mates Tongue

Gracek - ostatnio rzadziej pisze na naszym forum, kojarze go głównie z jego avkiem :wink: . Ale posty ma mądre i ciekawe, z tego co slyszalem w zyciu prywatnym tez spoko ziom. + !

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-03-2007 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
Gracek vel. Fozire Tongue - ziomek jeszcze ze starej gwardii, pamietam jeszcze kiedy sie zarejestrował i wchodził do ekipy, często pisze, ma pojęcie o UNITED, Prosto ziomek, Ty wiesz o co cho, swoj człowiek. Musimy sie kiedys poznac Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-03-2007 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Fozire - Fajny z niego ziomek, fajnie czasem z nim pogadać, zna sie na rzeczy, słucha dobrej muzy, sporo czasu spędził już na tym forum. Smile

pozdro :*

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-03-2007 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości