Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #76
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
A widzieliście w ogóle ostatnio de Jonga? Bo ja nie. Gość po prostu nie mieści się nawet w Hamburgerze. Abstrahując już od tego, że to nie jest prawy obrońca...

A Emanuelson jest lewym obrońcą...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-02-2008 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #77
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
MU i Barcelona w wyścigu po Lahma

mufc.pl napisał(a):Według "Daily Mail" Manchester United i Barcelona walczą o pozyskanie obrońcy Bayernu Monachium, Philippa Lahma, którego wartość jest szacowana na 8.5 miliona funtów.

Machester United planuje wzmocnić linię obrony, ponieważ przyszłość Gary'ego Neville'a i Patrice'a Evry w klubie jest niepewna. Anglik nadal nie wyleczył kontuzji i nie wiadomo, kiedy wróci do gry. Francuz z kolei prowadzi rozmowy z władzami z Old Trafford odnośnie nowego kontraktu, jednak negocjacje podobno stanęły w miejscu.

Lahm to dobry przyjaciel Owena Hargreavesa, jednak przyszły trener Bayernu, Jurgen Klinsmann jest wielkim fanem 24-latka i na pewno zechce zatrzymać utalentowanego obrońcę w klubie.

Barcelona również stara się pozyskać Niemca, ponieważ Gainluca Zabrotta najprawdopodobniej podpisze kontrakt z AC Milanem. Jednak według gazety Lahm woli przenieść się na Wyspy niż do słonecznej Hiszpanii.

Powiem tak, chętnie bym go zobaczył w koszulce United, jednak wiadomo, że Daily Mail nie należy do najbardziej wiarygodnych źródeł Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
21-02-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Zdecydowanie bardziej chciałbym widzieć w MU Lahma, niż Bosingwę. Ale imo i tak najpierw Fergie powinien dać szansę Simpsonowi, chyba, że do wyciągnięcia za rozsądną cenę byłby nagle Richards Big Grin Tylko wątpię, żeby Klinsmann go oddał, mając w perspektywie LM. W końcu Bayern ma niezły składzik i za rok może powalczyć w tych rozgrywkach.
22-02-2008 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawe237 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest P.Lahm co prawda bedzie on troszke drogi ale jest świetnym młodym zawodnikiem. Na 2 miejscy moze byc Alves, ale on na diała nie pasuje, a poza tym Cwel$ea sie nim interesuje. Na 3 miejscy M.Richards co prawda gra w Pier*** Citizens ale zapowiada sie na swietnego gracza Smile
23-02-2008 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #80
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Luki napisał(a):Tylko wątpię, żeby Klinsmann go oddał (...) W końcu Bayern ma niezły składzik i za rok może powalczyć w tych rozgrywkach.

Dlatego też może być drogi...

Luki napisał(a):chyba, że do wyciągnięcia za rozsądną cenę byłby nagle Richards Big Grin

Też jestem za, ale ciekaw jestem jakby zareagowali najbardziej zagorzali kibice... Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-02-2008 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shaman Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Po pierwsze to przecież caly czas moze grac gary. przez jeszcze dobre 3 latka na wysokim poziomie,
ale moje typy to :
Sani Alves... ale nie sadze zeby SAF chcial go miec(lecz mi sie bardzo podoba jego styl gry)
jest Brown O'Shea i Simpson wiec na tej pozycji nikogo nam nie brakuje.
23-02-2008 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
shaman napisał(a):Po pierwsze to przecież caly czas moze grac gary. przez jeszcze dobre 3 latka na wysokim poziomie
Jak na razie to Gary nie może wyleczyć kontuzji i nie wiadomo kiedy wróci, a ja zaczynam powoli tracić nadzieję, że w ogóle Anglik powróci. A do takiej dyspozycji, jak był przed kontuzją to bardzo wątpię. A nawet jeśli wróci i ma grać tak, jak aktualnie Scholes czy Giggs (czyli średnio na jeża/ nie najlepiej) to trzeba szukać wartościowego zmiennika, który byłby gotów zastąpić Gary'ego w razie kolejnej kontuzji (puk, puk, puk). Nie można grać wiecznie Brownem, który jeszcze stroi fochy i nie chce podpisać kontraktu. Albo dajemy szansę Simpsonowi, albo kupujemy już ukształtowanego, ale młodego obrońcę.
23-02-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Liso11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Mi się wydaje, że dobrze pasowałby Bosingwa z FC Porto! Od kilku sezonów dobrze się prezentuje i trzyma równą formę. Można bysięo niego pokusić...
24-02-2008 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #84
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Luki napisał(a):Nie można grać wiecznie Brownem, który jeszcze stroi fochy i nie chce podpisać kontraktu. Albo dajemy szansę Simpsonowi, albo kupujemy już ukształtowanego, ale młodego obrońcę
Popieram. Brown jest rozwiązaniem tymczasowym, jeszcze na dodatek możliwe, że odejdzie. Albo Gary, albo Simpson, albo nowy defensor, który równie dobrze będzie czuł się na lewej stronie defensywy. Zastępca Evry zawsze się przyda.


Fan United od 1992 roku
24-02-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Simpson na razie jest słabszy od Browna, dlatego gra doświadczony Anglik, w ofensywie "jakoś" sobie radzimy i bez pomocy prawego obrońcy, ale w kluczowych meczach może być to kluczowe, ale na młokosa Szkot nie postawi, United nie może sobie już pozwalać na jakieś głupie straty punktów, Brwon gra solidnie ale wg. mnie jest pewniejszy w tym sezonie, do Dannego nic nie mam szczególnego, ale nie można naruszać teraz tego monolitu w obronie.

Po sezonie prawy obrońca musi być zakupiony, i nieważne czy Brown w United zostanie czy nie.
24-02-2008 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Ja nadal mam swój ten sam typ, fajnie byłoby, żeby latem na Old Trafford przywędrował Bosingwa Wink Od dawna podoba mi się ten gracz ... umiejętnie umie przechodzi z obrony do ataku :twisted:
18-03-2008 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Ostatnio Porto zaprzeczyło doniesieniom o zainteresowaniu United i innych klubów ale tak jest zawsze, więc nie ma co się przejmować Wink.
Przeżyjemy do okienka letniego i wtedy zobaczymy co wykombinują Alex i spóła. Ja mimo wszystko bardzo chętnie widziałbym na OT Phillipa Lahma, Heitingę bądź Richardsa ( mało realny transfer bo gra w City ). Jeśli ktoś z tej trójki by przyszedł to byłoby bosko.
18-03-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #88
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Wczoraj zagrał Owen Hargreaves i zrobił to lepiej niż Brown przez większość sezonu. Skuteczny w defensywie i naprawdę ciekawa gra na połowie rywala. Wiadomo, że OH jest nam potrzebny w środku pola, ale już wiemy, że potrafi sobie na prawej obronie radzić bardzo przyzwoicie. Dla mnie taka gra nowego defensora byłaby jak najbardziej satysfakcjonująca.


Fan United od 1992 roku
20-03-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #89
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mufc.pl napisał(a):Jose Bosingwa jeden z potencjalnych celów transferowych Manchesteru United ponownie dał do zrozumienia, że po sezonie zamierza opuścić szeregi FC Porto. Portugalczyk przyznaje jednocześnie, że zainteresowanie ze strony aktualnych mistrzów Anglii bardzo mu schlebia.

Prasa na Wyspach sugeruje, że w letnim okienku transferowym na Old Trafford zawita prawy obrońca. Gary Neville ostatni raz na boisku pojawił się przeszło rok temu, a los Wesa Browna po tym, jak odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu pozostaje niepewny. To właśnie nazwisko Bosingwy coraz częściej pojawia się wśród zawodników, którzy mieliby przejść do zespołu mistrza Anglii.

"Widziałem, że moje nazwisko jest przymierzane do tak fantastycznych zespołów jak Manchester United i Juventus" - mówił Bosingwa. - "Nie rozmawiałem jeszcze z żadnym z klubów, ale moi ludzie wiedzą, że chcę odejść w letnim okienku transferowym. W Porto jest mi dobrze, ale jeżeli dostanę dobrą ofertę, to jej nie odrzucę."

Zaczyna się robić ciekawie... czyżby Jose zawitał na OT :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-03-2008 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #90
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Widać że sprawa nabiera tempa. Jak dojdzie to do skutku to będzie już 3 Portugalczyk na Old Trafford...Mimo wszystko ja widziałbym u nas Philipa Lahma- stylem przypomina nam naszego Evrę. Szybki, dobrze grający w ofensywie,ale:
Luki napisał(a):Tylko wątpię, żeby Klinsmann go oddał, mając w perspektywie LM. W końcu Bayern ma niezły składzik i za rok może powalczyć w tych rozgrywkach.
właśnie w tym może być problem-albo w ogóle, albo bardzo drogo. Dużo zależy też od samego piłkarza. Mam nadzieję że nie będzie podobnej sagi jak z OH4...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-03-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości