Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało postów
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
To jest temat o forum, więc nie gadajmy tutaj o ilości newsów na stronie.
16-12-2006 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Drodzy koledzi i koleżanki userzy. TAK NIE MOZE BYĆ !!
Zauważyłem, że znów mało postów nabijamy, w grafike malo ludzi zaglada... Co jest z nami :?: :? Weźmy się w garść i pokażmy diabelską zawiętość, bo w końcu jesteśmy kibicami UNITED :twisted: . Starajmy się pisać i budować potęgę forum.
24-02-2007 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
KanT napisał(a):znów mało postów nabijamy

Po pierwsze nie nabijamy tylko piszemy, bo nabijania ja tutaj nie chcę.

KanT napisał(a):w grafike malo ludzi zaglada...

Ten dział na forum o United jest tylko dodatkiem, więc to, żeby toczyły się tam aż tak regularne rozmowy nie jest naszym priorytetem.

Rzeczywiście ostatnio coś lekki spadek formy znów, ale nie jest tak źle :wink: Wszystko idzie w dobrą stronę.
24-02-2007 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
KanT napisał(a):Zauważyłem, że znów mało postów nabijamy, w grafike malo ludzi zaglada... Co jest z nami

Nie no nie przesadzaj, codziennie każdy coś szkrobie. Jak dla mnie gitara Wink

Pejter napisał(a):Po pierwsze nie nabijamy tylko piszemy, bo nabijania ja tutaj nie chcę.

:lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
25-02-2007 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Wojtek3 napisał(a):Nie no nie przesadzaj, codziennie każdy coś szkrobie. Jak dla mnie gitara Wink

No rzeczywiście nie jest źle z postami, ale Kantowi chyba chodziło o to, że jeszcze nie tak dawno potrzeba było z 20 minut aby przeczytać nowe posty, a teraz czasami nawet nie ma na co odpowiedzieć.

Myślę, że wiąże się to też z tym, że skończył się okres ferii zimowych, to i ci co je mięli piszą mniej.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-02-2007 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
Ja nie wiem, ale dla mnie jest coraz więcej postów Tongue Gdy wchodzę na forum (nie ważne, czy byłem już w tym samym dniu, czy nie) to zawsze mam gdzieś ponad 20 postów do przeczytania, czasem nawet ponad 30. Kiedyś to była bieda, jeszcze kiedy było to "stare" forum to nie było nawet 10 postów. W każdym bądź razie ja nie narzekam 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-02-2007 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
hops1989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
Kuba_^^ napisał(a):Ja nie wiem, ale dla mnie jest coraz więcej postów Tongue Gdy wchodzę na forum (nie ważne, czy byłem już w tym samym dniu, czy nie) to zawsze mam gdzieś ponad 20 postów do przeczytania, czasem nawet ponad 30. Kiedyś to była bieda, jeszcze kiedy było to "stare" forum to nie było nawet 10 postów. W każdym bądź razie ja nie narzekam 8)

Zależy od dnia i sytuacji. Forum te naprawdę skupia wyłącznie porządnych ludzi i na tym forum nie ma miejsca dla nabijaczy albo gówniarzy. Zero komerchy i tak powstało dobre forum.

Z góry pozdro dla adminów.
26-02-2007 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #98
 
Wydaje mi się, że powodem niezbyt dużej ilości postów jest fakt, iż mało użytkowników udziela się w tematach stricte piłkarskich i związanych z MU. Najwięcej postów nieprzeczytanych zawsze mam w dziale z zabawami, a tak być nie powinno...

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
06-03-2007 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Moim zdaniem najważniejszą przyczyną jest to, że mało jest ludzi, którzy mają coś konkretnego do powiedzenia prócz bluzgów na inne drużyny. Często zauważam, ze nowe osoby z ilością postów mniejszą niż 10 piszą albo farmazony albo postu nakłaniajace do zbanowania autora na czas nieokreślony. Pisze elita, elita się spotyka na zjazdach i elita podtrzymuje to forum.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-03-2007 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Mało postów? Miałem 3-dniową przerwę bodajże w pisaniu, bo sporo było nauki, a tu proszę - po powrocie aż 250 wiadomości do odczytania, duży postęp! Rozwijamy się w dobrym kierunku, jest kilku nowych użytkowników (Futbolowa, gollaz), Seki i Wojtek też czasem starają się coś skrobnąć, więc ogólnie - nie najgorzej. Liczę w najbliższym czasie na kolejny milowy krok.

capo di tutti capi

MUSC PL
08-03-2007 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #101
 
Ja na razie niewiele piszę, ale postaram się, żeby się to z czasem zmieniło.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
08-03-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #102
 
Moze to nie pasuje zbytnio do tego tematu ale nie wiedziałęm gdzie to dać.W temacie "skojarzenia" od kilku dni nic sie nie dzieje moge coś tam dopisać bo ja jako ostatni tam napisalem.

Z poważnieniem:ziomo

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-03-2007 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #103
 
ziomo - ostatni dział na forum, czyli 'Gry słowne" czy jakos tak, ma byc dodatkiem. Najwieciej ma sie dziac w tematach zwiazych z United, a poźniej w innych tematach w ktorych mozna prowadzic normalna rozmowe, a nie jakies tam skojarzenia :wink:

amor patriae nostra lex
11-03-2007 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Zashi napisał(a):ziomo - ostatni dział na forum, czyli 'Gry słowne" czy jakos tak, ma byc dodatkiem. Najwieciej ma sie dziac w tematach zwiazych z United, a poźniej w innych tematach w ktorych mozna prowadzic normalna rozmowe, a nie jakies tam skojarzenia :wink:

Ja bym w pizdu najlepiej to usunął, bo jak widze temat typu X czy Y albo jakies daremne skojarzenia to coś mnie strzela. Forum UNITED to forum o UNITED, ewentualnie typer Premiership i styka. Żadnych Grafik, wierszyków czy czegoś podobnego.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-03-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Ja ostatnio miałem mała przerwe w pisaniu ze względów technicznych. Korzystam z internetu w szkole bo w domu nie mam staram sie być na forum jak najcześciej ale narazie szkoła miała małe problemy. :?

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
15-03-2007 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości