Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Igrzysk nie oglądałem, ale co z tego? Liczby ne kłamią. Jeśli Jędrzejczak zapowiadała, że forma jest wypracowana i wystarczy ją podtrzymać, to ma wytłumaczenie, czemu wróciła bez madalu? To samo Korzeniowski. Tylko, że on debiutował na IO, więc do niego pretensji nie mam, aczkolwiek też zawiódł. IMO pływanie czy bieganie, to nie siatkówka czy ręczna, którą trzeba oglądać. W siatkówce - wiadomo. Można zagrać na 120% (tak, jak I set z Brazylią), ale przeciwnik może okazać się lepszy. A pływanie? Popłyniesz dobrze - masz medal. Spóźnisz, start, nie wytrzymasz kondycyjnie, to czyja wina? (Nie mówię, że takie błędy popełniali nasi, po prostu takie przykłady podałem.) A Kusznierewicz? Wspólnie z Życkim potrafili zarówno deklasować rywali, aby w następnym wyścigu być gdzieś daleko z tyłu. A tłumaczenie, że wiatru nie było itd, to gównianie tłumaczenie. 4 lata temu nie przeszkadzał mu wiatr. Po to przygotowuje się aż 4 lata, aby w decydującym momencie wiatr mu nie przeszkadzał. Podobnie w ciężarach. Jeśli nie zdobywa się medalu to znaczy, że jest się za słabym w rękach i tyle.

Ogólnie: Sporty indywidualne to nie sporty drużynowe (ale byłysłem ). W sportach indywidualnych wszystko zależy od jednej osoby - nie trzeba ich oglądać. A drużynowe - wręcz odwrotnie. Jeszcze raz powiem - jeśli Plawgo nie zdobył medalu, to czyja wina? Jego! Był za wolny, i nie ma tu nic więcej do gadania. Nie trzeba było tego oglądać.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-08-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju napisał(a):A tłumaczenie, że wiatru nie było itd, to gównianie tłumaczenie. 4 lata temu nie przeszkadzał mu wiatr. Po to przygotowuje się aż 4 lata, aby w decydującym momencie wiatr mu nie przeszkadzał.
HAHAHAHAHHA, żeglowałeś kiedyś?
maju napisał(a):To samo Korzeniowski. Tylko, że on debiutował na IO,
Ta, a Agata Wróbel zdobyła w tym roku złoto.
maju napisał(a):IMO pływanie czy bieganie, to nie siatkówka czy ręczna, którą trzeba oglądać.
A kto Ci każe oglądać?
maju napisał(a):W siatkówce - wiadomo. Można zagrać na 120% (tak, jak I set z Brazylią), ale przeciwnik może okazać się lepszy. A pływanie? Popłyniesz dobrze - masz medal. Spóźnisz, start, nie wytrzymasz kondycyjnie, to czyja wina?
Skoro przegrasz, jesteś słaby, lub niewystarczająco silny.

Wybaczcie, ale ja już nie mogę. Kurwa maju przestań do chuja pierdolić takie brednie. Weź idź zapadnij w sen letni i się nigdy nie obudź, świat uratujesz przynajmniej.
25-08-2008 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ręce opadają jak to się czyta. Nie oglądasz a się mądrzysz. Na wiatr narzekają wszyscy i prawie we wszystkich dyscyplinach żeglarskich, faworyci nie wygrywali bądź mieli duże problemy. Akwen jest bardzo trudny, nie dość że wieją na nim bardzo zmienne wiatry, to przez swoje ukształtowanie powoduje, że na jego części wieje inaczej niż na innej. W dodatku jest tam bardzo silny prąd, który powodował, że żeglujący pod prąd stali dosłownie w miejscu. Ale skąd Ty to możesz wiedzieć, skoro nie oglądałeś.

A o żeglarstwie widać masz takie pojęcie, że mógłbyś się nie ośmieszać pisząc takie głupoty. Chińczyków jeszcze na to nie stać, żeby kupić milion wiatraków i ustawić na brzegu.

Nasz najlepszy ciężarowiec, miał przed IO trzykrotną punkcję kolana, która Ciebie majo położyła by do łóżka na długi czas, więc nie masz prawa pisać o "słabych rękach". Skończ wymądrzanie się na tematy o których nie masz pojęcia.

Majo przestań, bo wkurwiasz ludzi tylko.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-08-2008 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
no ludzie, czemu wy owijacie w bawełnę? Ja myślałem, że ja nie potrafię spojrzeć na nasze (Polaków) dokonania sportowe obiektywnie... Ja tylko obiektywnie oceniłem.

Kula napisał(a):Nie oglądasz a się mądrzysz.
No sorry, ale żeby nie trzeba oglądać biegania, czy pływania, żeby ocenić występ sportowca. Wystarczy spojrzeć na czasy... Rozumiem, że np Phelps w pływaniu mógł być poza zasięgiem. Ale na wszystko trzeba spojrzeć z dystansem. Znów napiszecie, że piszę głupoty, ale muszę to napisać. Jeden z Polaków i nie wiem, kto i jaki sport uprawia (prawdopodobnie bieganie, bo był strasznie zdyszany, jak to mówił, a był to sport drużynowy, nie zwracałem uwagi na "pasek" z imieniem i nazwiskiem sportowca), ale powiedział coś takiego (z pamięci): Ten czas, który osiągnęliśmy wystarczałby w Atenach do złota. Tutaj nie starczyło na podium. Świat poszedł do przodu, my nie", i mniej więcej ten cytat jest powodem takiego, a nei innego występu naszych Olimpijczyków. I tu nie chodzi tylko o bieganie. Chodzi o całe IO. W każdym sporcie konkurencja poszła do przodu. Przecież 4 lata temu, nikt nie zadawał sobie pytania "Czy Otylia będzie w finale/czy zdobędzie medal", tylko "czy zdobędzie złoto", bo to, że pudło będzie, było pewne...

Lucas napisał(a):Ta, a Agata Wróbel zdobyła w tym roku złoto.
ups :? pomyłka

Lucas napisał(a):HAHAHAHAHHA, żeglowałeś kiedyś?
Zapowiadali, że mają formę na miarę, jeśli nie złota, to medalu. Tak więc trzeba ich obiektywnie rozliczyć z wyjazdu do Chin.
Kula napisał(a):Akwen jest bardzo trudny, nie dość że wieją na nim bardzo zmienne wiatry, to przez swoje ukształtowanie powoduje, że na jego części wieje inaczej niż na innej.
A złej baletnicy przeszkadza rombek u spódnicy.
Kula napisał(a):Nasz najlepszy ciężarowiec, miał przed IO trzykrotną punkcję kolana, która Ciebie majo położyła by do łóżka na długi czas
ciężarowca podałem tylko czysto dla przykładu. Wprost nie powiedziałem, że nasz ciężarowiec zawiódł. A, że ta punkcja położyłaby mnie do łóżka na długi czas to nie wątpie, ale ja nie jestem zawodowcem. Daleko mi do jakiegokolwiek zawodu Big Grin Jeszcze rok gimnazjum mi zostało xD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-08-2008 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju napisał(a):Zapowiadali, że mają formę na miarę, jeśli nie złota, to medalu. Tak więc trzeba ich obiektywnie rozliczyć z wyjazdu do Chin.
Ale czy ty nie rozumiesz gówniarzu, że z naturą nikt nie wygra?!
maju napisał(a):No sorry, ale żeby nie trzeba oglądać biegania, czy pływania, żeby ocenić występ sportowca. Wystarczy spojrzeć na czasy...
Tak, jasne kurwa. Ale chuj, że ledwo uzyskali minimum olimpijskie. Mieli słaby czas dlatego trzeba ich zjechać równo, bo co to za czas o 3 sekundy gorszy od złota? Zabić!
25-08-2008 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Ale jak nie oglądasz, nie wiesz, nie pamiętasz to po kiego sie mądrzysz, nie masz zielonego pojęcia o sporcie. A i tak musisz się wypowiadać.

Twój komentarz nt. żeglarstwa, utwierdza mnie w przekonaniu że łódkę to widziałeś z daleka. Ale i tak zaraz będziesz dyskutował dalej.

Rąbek a nie rombek.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-08-2008 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #112
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
maju napisał(a):Znów napiszecie, że piszę głupoty, ale muszę to napisać
Za często czytając twoje posty połowa forum ma takie wrażenie. Nie próbuj być mądry na siłę i wszystkowiedzący, bo okazuje się, że mało wiesz. Jak na czymś się nie znam to się nie wypowiadam. Prosta zasada.
Tyle off-topu.


Fan United od 1992 roku
25-08-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #113
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Krótkie podsumowanie Igrzysk, w formie znanego programu Watts:

Part 1
Part 2
Part 3

Warto obejrzeć Wink

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-08-2008 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #114
Re: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008
Temat zamykam i przenoszę do archiwum.


Fan United od 1992 roku
19-09-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości