Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Wazza powoli dochodzi do swojej optymalnej formy, o czym swiadcza 3 gole w 2 meczach.Mysle, ze tymi wystepami Wayne splacil dlug zaufanie jakim obdarzyl go SAF stawiajac na niego nawet wtedy, gdy byl bez formy.
27-01-2007 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Cytat:Mysle, ze tymi wystepami Wayne splacil dlug zaufanie jakim obdarzyl go SAF stawiajac na niego nawet wtedy, gdy byl bez formy.

Zgadzam sie tutaj z Tobą Grzeho. Nawet kiedy Roo był bez formy SAF stawiał konsekwentnie na niego i to się opłaciło.Rooney powoli wraca do formy trzeba jeszcze troszke poiczekac i zobaczyć jak będzie grał w następnych meczach.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
29-01-2007 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
Roo dołożył do swojego konta kolejną brameczkę, tym razem w meczu z Watford. Może sie w końcu odblokował i cieszącego się Wayne'a po zdobyciu gola będziemy oglądali dużo częściej. Brawo Wayne i tak dalej, poprowadź nasz zespół do Mistrzostwa.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-02-2007 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
Bardzo dobrze, że Rooney wkońcu przypomniał sobie jak się strzela gole. Lepiej żeby trafiał częściej i mniej, niż rzadko ale dużo. Teraz popisuje się dobrą skutecznością strzelecką i mam nadzieje, iż znowu błyśnie na White Hart Lane. Rok temu gdy wygraliśmy tam 1-2 otworzył wynik meczu, oby w niedzielę powtórzył swój wyczyn, a Diabły wygrały Tongue

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
01-02-2007 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #110
 
Gracek_11 napisał(a):Bardzo dobrze, że Rooney wkońcu przypomniał sobie jak się strzela gole.


Przypomnial? On wszedł na wyzszy poziom - te 2 loby w ostatnich meczach byly nieprawdopodobne!

Rooney dorósł i teraz jest na drodze do najlepszego napastnika w na swiecie bo w czolowce jest od juz jakeigos czasu. Umie takze dobrze podawac - widzielismy to w meczu z Watford...

amor patriae nostra lex
02-02-2007 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #111
 
Mnie po prostu urzekła ta jego druga bramka z Porthsmouth (czy jak się to pisze) wraźnie widać, że już zaczyn wskakiwać na najwyższe obroty. Oby tak dalej.

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Oby teraz(odpukac) nie przytrafila by mu sie zadna kontuzja, bo o powrocie do swojej optymalnej dyspozycji moglibysmy juz zapomniec w tym sezonie.Jak narazie forme Roo mozna porownac do wyczyno Crisa ktory w 3 meczach strzelil 6 goli.Jezli Wazza nadal bedzie w takiej dyspozycji to moze powtorzyc wyczyn portugalczyka.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-02-2007 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
Można powiedzieć, że Rooney ma już kryzys za sobą, 4 gole w 3 meczach to świetny wynik. Osobiście uważam, że koniec jego kryzysu ja osobiście ocenie po meczu ze " Spurs " gdzie mam nadzieje, że strzeli przynajmniej jednego gola i zaliczy dobre spotkanie.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Topor Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
Dla mnie Rooney jest najlepszym pilkarzem Man Utd, ale ten sezon nie zaliczy do najlepszych słaba forma chociaż ostatnio zaczyna cos grac. Mistrzostwa Swiata wogóle mu sie nie udały i ta czerwona kartka w ćwierćfinale, ale i tak jest najlepszy.
03-02-2007 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Topor napisał(a):Mistrzostwa Swiata wogóle mu sie nie udały

Chyba każdy wie dlaczego mu nie wyszły, był świeżo co po kontuzji i nie mógł grając na tak ważnym trunieju odzyskać formy i pełnej dyspozycji Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-02-2007 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
W dzisiejszym spotkaniu Rooney nie pokazał nic sczególnego, choć oczywiście nie zagrał źle. Jego występ można zaliczyć do średniej klasy. Widać go było głównie przy kłótniach z sędzią, który sędziował nie za dobrze.. Nie ma co narazie mówić, że Wazza jest bez formy, ponieważ nie zawsze co mecz trzeba strzelać bramki. Mam nadzieję jednak, że w najbliższym spotkaniu Anglik popisze się znowu jakimś ładnym trafieniem 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-02-2007 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Rooney nabawił się podobno jakiegoś urazu. Ferguson mówił, że utykał, dlatego go zdjął. Myślę, że nie jest to jednak jakaś poważniejsza kontuzja, choć pewnie meczu z Charltonem nie zacznie od pierwszych minut. No bo po co ryzykować jego zdrowie w takim spotkaniu?

W dzisiejszym meczu rzeczywiście nie pokazał nic nadzwyczajnego, ale dużo walczył, starał się, przeszkadzał rywalom, a to też się liczy, bo rozbijanie ataku przeciwnika zaczyna się właśnie od naszych napastników.
04-02-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Pejter napisał(a):No bo po co ryzykować jego zdrowie w takim spotkaniu?
Racja, mamy bardzo szerkoka kadre i mamy lekki problem bogactwa, jeżeli chodzi o napastników.Jeżeli Wazza nie wybiegnie w pierwszym składzie, to przecież nic sie nie stanie, a jego zdrowie jest i tak ważniejsze, wiec po co ryzykować.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
05-02-2007 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #119
 
Bardzo dobrze w meczu z Boltonem zaprezentował sie Wazza.2brameczki w tym 1 bo pięknej akcji z Crisem.Dobrze tez grał tyłem do bramki z obrońcą na plecach potrafił odegrać piłke do pomocników którzy juz tam czyhali na strzał z dystansu.Cieszy to ze Rooney wreszcie odblokował sie w lidze strzelając 2 bramki.Ogólnie dobry mecz Roo.Widać ze chce mu sie grać i z meczu na mecz gra coraz lepiej.Oby tej dobrej formy nie zgubił.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-03-2007 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #120
 
Oj, tak... Zgadzam się Smile
Nareszcie mamy dwie brameczki i naprawdę rewelacyjną grę. Już nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo zachwycałam się grą Rooneya. Pozostaje mieć nadzieję, że teraz utrzyma mu się zwyżka formy, bo niezwykle ważne pojedynki przed nami.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
18-03-2007 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości