Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemanja Vidic
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Jabol napisał(a):Wydaje mi sie, że nawet klub nie może od niego wymagać powrotu przed meczem środowym, bo to jest oficjalny termin UEFA i kluby mają obowiązek zwolnić piłkarzy. Zresztą po co miałby teraz wracać skoro tam może przydac się reprezentacji.

No o tym absolutnie nie ma mowy, zgrupowania narodowe to mimo wszystko obowiązek piłkarzy, zresztą wszyscy inni nasi zawodnicy również będą ze swoimi rodakami. Po prostu nie widzę sensu trzymania Vidy na mecz z Kazachami, o ile wcześniej kwestia awansu drugiej drużyny z grupy A się wyjaśni. W końcu my zagramy o kolejne trzy punkty, a Serbia, w takim wypadku, o pietruszkę Wink

I tu już nie ma co mieszać w to patriotyzmu - potyczka w Belgradzie będzie prawdopodobnie porównywalna do rywalizacji na podwórku, w przeciwieństwie do konfrontacji ligowej.

capo di tutti capi

MUSC PL
19-11-2007 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Jabol napisał(a):Wydaje mi sie, że nawet klub nie może od niego wymagać powrotu przed meczem środowym
Nikt od niego nie wymaga powrotu przed meczem środowym! Wiadomo, że z Polską muszą wygrać i zagrają w najmocniejszym składzie jaki mogą wystawić. Chodzi o mecz sobotni, który może być meczem o nic i wtedy Vidic moim zdaniem powinien wrócić do Anglii, bo mimo wszystko, że to Bolton to mecz nie musi być łatwy. W meczu z Kazachstanem (jeśli Portugalia nie przegra z Finlandią) niech sobie zagrają młodzi zawodnicy, którzy nie mają okazji do pokazania się, a Vidic niech wraca i gra dla UNITED Smile
19-11-2007 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #108
 
Zdziwil mnie fakt, ze Vidic dzisiaj nie wystapil. Szpaku wspominal o jakims urazie... Wiecie cos na ten temat?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-11-2007 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
zaga92 napisał(a):Zdziwil mnie fakt, ze Vidic dzisiaj nie wystapil. Szpaku wspominal o jakims urazie... Wiecie cos na ten temat?

Dokładnie. Wyszedłem chwilę przed tym jak pokazywali sklady, wróciłem do pokoju jak już grali, szukam Vidy, a tu echo... Nie wiadomo do końca dlaczego nie zagrał, teraz zresztą Serbia już jest za burtą Euro, więc oby Nemanja mógł zagrać w sobotę na reebok Stadium, mam nadzieję, że selekcjoner reprezentacji Serbii zwolni go z meczu z Kazachami.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
22-11-2007 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Sprawdziły się nasze przepowiednie, Serbia gra o pietruszkę i nie ma sensu trzymania Vidica na zgrupowaniu. O ile ten uraz, który wykluczył go ze środowej potyczki z Polakami, jest drobny, to Nemanję z chęcią zobaczyłbym na Reebok Stadium, w przeciwnym wypadku nie powinniśmy go z kolei forsować. Rywal do wymagających nie należy, są potencjalni zastępcy, a przecież zdrowie najważniejsze Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
22-11-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Zdecydowanie Vidic jest jednym z najlepszych obrońców jakich mieliśmy.
Na oficjalnej stronie możemy porównac jego wyniki z innymi graczami:
Vidic 5 bramek, 77 meczy (nie wiem czy to aktualne dane)
Wes Brown 2 bramki w 276 meczach!
Rio 6 bramek w 239 spotkaniach!

Bramkowo wygląda to świetnie jak na obrońcę, tymbardziej, że Vida zawsze jest na swoim miejscu w obronie i strzela ze stałych fragmentów.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-01-2008 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Stojkovic napisał(a):Vidic 5 bramek, 77 meczy (nie wiem czy to aktualne dane)

Ale czy chodzi tylko o Premiership?? Bo wydaje mi się, że ogólnie we wszystkich rozgrywkach strzelił dla United więcej niż 5 bramek.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
02-01-2008 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
http://home.no.net/olavree/?banner=manutdpl.jpg - tak trudno wejść na nasze statystyki? 8)

5 bramek we wszystkich rozgrywkach
02-01-2008 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
Gole browna pamietam z Meczu Juve oraz Newclastle, chyba ze inne strzelił w temtym wieku :wink:

Vidic

Gol z Tottenhamem, Portmo,Wigan,Everton.Benfica. wiec chodzi o całoscSmile

Czyli wszystkie gole Wesa tez pamietam.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
02-01-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
http://pl.youtube.com/watch?v=1ly7QJCT-qk

He'll fuckin murder ya ;]

capo di tutti capi

MUSC PL
20-03-2008 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #116
 
No i stracilismy Vidica na 2-3 tygodnie. Spora strata dla defensywy. Ciekawe kto kto go zastapi. Czy O'Shea czy moze mlody Pique. Mam nadzieje, ze jakos sobie bez niego w lidze poradzimy. A zeby byl juz zdrowy na 1/2 Ligi Mistrzow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
03-04-2008 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
Kontuzja Vidica bardzo mnie zmartwiła,tym bardziej że Serba prawdopodobnie zabraknie w meczu z Arsenalem,a dobrze wiemy jak istotny to zawodnik dla naszej drużyny.Ciekawe kto go zastąpi,być może Ferguson da szansę młodemu Pique,ja jednak stawiam na to że w środku defensywy będzie grał Brown a na prawą flankę obrony powędruję O'Shea lub odwrotnie.

CONCILIO ET LABORE
03-04-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Szkoda Vidy, bo z Rio tworzą fantastyczny duet nie do przejścia. Zabraknie go szczególnie w meczu z Arsenalem, ale w tym sezonie cała obrona spisuje sie świetnie, więc z zastąpieniem go nie powinno być klopotów. O'Shea wszedł i zagrał dobrze. Możemy cieszyć się, ze to nic poważnego. Na samą końcówkę sezonu jeszcze wróci i wzmocni defensywę.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-04-2008 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #119
 
Te 2-3 tygodnie to narazie wstępna diagnoza, moze to potrwac dłużej,oby nie! Szkoda ze zabraknie go w spotkaniu z Arsenalem ,bardzo duze oslabiebie,bo ani Brown ani Pique nie są w stanie go zastapic. Mimo szystko dalbym szanse hiszpanowi a Wes niech gra na prawej.
03-04-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
Skull napisał(a):Te 2-3 tygodnie to narazie wstępna diagnoza, moze to potrwac dłużej,oby nie!

Może też potrwać krócej, medal ma zawsze dwie strony. A że Vidic to chłop jak dębów kilka, jestem dobrej myśli :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
03-04-2008 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości