Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań do...
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Kilka pytań do... Miko!
1. Większą radość sprawiło/by Ci zwycięstwo United w LM czy w EPL ? Uzasadnij.
2. Wymień po jednym zawodniku (United), z każdej formacji, którego uważasz za najlepszego.
3. Którą z internetowych stron informacyjnych poświęconym Man Utd uważasz za najlepsza ?
4. Wymień 3 samochody, które chciałbyś aby stanęły kiedyś w Twoim garażu.
5. Jakiej słuchasz muzyki ?
6. Wymień 3 ulubionych artystów muzycznych.
7. Jaki inne sporty (poza piłką nożną) Cię interesują ?
8. Idol/e sportowi z dzieciństwa ?
9. -//- -//- obecnie ?
10. Najlepszy twoim zdaniem polski komentator to ... ?
21-05-2009 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Kilka pytań do... Miko!
1. Czemu Lech? No człowieku, zero smaku piłkarskiego :/
2. Co cię bardziej bolało - błąd Howarda z Porto, czy porażka z Benficą w Lizbonie (2-1)?
3. Gdybyś miał wybrać najcenniejsze trofeumw historii United to które byś wybrał?
4. van Nistelrooy czy Berbatov?
5. Którego z kapitanów United, których "pamiętasz" był wg ciebie najlepszy?
6. Camp Nou/Santiago Bernabeu
7. Z którym piłkarzem z obecnej kadry United pożegnałbyś się najchętniej?
8. nSport czy Polsat Sport?
9. Ciebie też ogarnęło ogromne zainteresowanie F1 dzięki Kubicy czy też interesowałeś się tym sportem wcześniej?
10. Kto mistrzem Polski?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-05-2009 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Kilka pytań do... Miko!
nmz napisał(a):1. Od kiedy kibicujesz United i jak to się zaczęło?
2. Która z gwiazd polskiej ligi piłkarskiej bez problemów poradziłaby sobie w mocniejszej lidze zachodniej?
3. Beckham czy Ronaldo?
4. Następca VDS?
5. Twoje zainteresowania? Nie związane za piłką nożną.
6. Plany na przyszłość? Szkoła, praca itp.
7. Jakieś nałogi?
8. Ulubiony film?
9. Ideał kobiety?
10. Wymarzony samochód?

1. Kibicuje od 1999 roku, mgliste wspomnienia z finału, a właściwie skrótu, który wtedy leciał w TV. Później na moje dalsze kibicowanie miał Becks. To właśnie mój pierwszy numer Bravo Sport z 00' był z Davidem na okładce. Kryzys kibicowania dopadł mnie po porażce z FC Porto. Wtedy odpuściłem United do końca sezonu. Jednakże długo to nie trwało i trwa do dziś. W 2006 roku zamieniłem telegazetę i gazety na internet, gdzie jest wszystko o United.
2. Wybiorę sobie dwóch piłkarzy: z Polaków to Paweł Brożek, a z zagranicznych to Jan Mucha.
3. Becks różni się wieloma cechami z Ronem. Rzuty wolne, te wrzutki na głowę, na buta Ruuda. Do teraz ma pokrętło w nodze David. Becks to prawdziwy Diabeł i nadal liczę, że wróci na OT.
4. Moim marzeniem jest Iker Casillas. Jedyny zawodnik Galacticos, który nie zawodzi.
5. Poza sportem, bo wymieniłbym inne dyscypliny sportu to polityka, książki oraz muzyka.
6. Zdać maturę, studiować, pracować w prasie albo uczyć w Oświacie.
7. Regularnie od 2 lat biorę Aleric, czasem dochodzą inne leki na astmę.
8. "Zielona Mila", a animowany "Król Lew".
9. [Obrazek: evangeline_in_parade_magazine1a.jpg]
10. Motoryzacją taką prawdziwą to się nie interesuje. Ale jak już to Volkswagen albo Renault.

Mata napisał(a):1. Jaki godny uwagi film/książkę polecasz który ostatnio obejrzałeś/przeczytałeś?
2. Ulubiony/a: zespół muzyczny/piosenka/film/aktor/aktorka/potrawa/ ?
3. Plany na przyszłość?
4. Kto po sir Alexie i dlaczego?
5. Żałowałeś odejścia Beckhama i Van Nisterlooya do Realu? Rozwiń wypowiedź.
6. Kasa nie gra roli. Dwóch zawodników możesz sprowadzić do United . Kim oni są?
7. MUSC PL czyli?
8. Ulubiona marka samochodu?
9. Oglądałeś Dragon Balla?
10. Gerrard , Balack ,a może ktoś inny. Jakiego zawodnika "nie trawisz" ?

1. Stephen King "Worek Kości" oraz Jerzy Dudek "Uwierzyć w siebie, do przerwy 0-3".
2. Coldplay, Linkin Park oraz O.S.T.R. Piosenka: Numb - LP, Granice - Eldo. "Green Mile". Ubóstwiam kotllet schabowy z ziemniaczkami oraz z surówką z pory.
3. Wpierw Matura, później coś związane z Socjologią bądź Politologią.
4. Ole Gunnar Solskjar. Jest już trenerem rezerw, jak będzie się dobrze rozwijał to na OT powinni dać mu szansę. Nie będę oryginalny, chciałbym ujrzeć Legendę klubu na ławce trenerskiej pierwszej drużyny.
5. Żałowałem jedynie odejścia Becksa. Takie pomocnika trudno zastąpić, a do tego był to mój ulubiony piłkarz United. Jednakże odszedł on sam, ale ja zostałem przy OT. Ruud'a tak mocno nie przeżyłem, jednak nadal mnie cieszą zdobywane przez niego bramki w Realu.
6. Iker Casillas oraz Ribery.
7. Zamierzam się zapisać w przyszłym roku.
8. Renault
9. Nie :mrgreen:
10. Ballacka, no nie przepadam za nim jak i za całą CFC. Gerrarda cenie bardzo mocno, uważam, że jest genialnym pomocnikiem. Nie zapomnę nigdy jego walki w finale w 2005 roku.

dsw_MUszyna napisał(a):1. Andy Cole czy Dwight Yorke?
2. Jeden na jeden: Okiwać bramkarza/przelobować/oddać strzał? Który sposób najbardziej cenisz, lubisz oglądać, tudzież wykonywać (jeśli grasz)?
3. Jak widzisz jedenastkę naszej kadry narodowej z Obraniakiem w składzie?
4. Godzina rozmowy z Giggsem czy minuta z Bestem?
5. Pierwsza siódemka PL w przyszłym sezonie?
6. Uprawiasz/uprawiałeś jakiś sport? Sukcesiki?
7. Wymarzone miejsce na wakacje?
8. Lubisz piwko? Jakie najbardziej?
9. Interesujesz się polityką? Która partia w Polsce najbardziej Ci odpowiada?
10. Telewizja czy radio?

1. Andy Cole
2. Obecnie gram jako bramkarz regularnie na Orliku. Więc powiem, że 1na1 lubię najbardziej. Nienawidze, jak ktoś mnie lobuje, straszne uczucie.
3. Już nie mogę się doczekać duetu Lewandowski - Obraniak.
4. Godzina z Ryanem, którego uwielbiam jako piłkarza.
5. Manchester United, Arsenal, Chelsea, Liverpool, Aston Villa, Tottenham, Everton.
6. W 6 klasie podstawówki byłem najlepszym bramkarzem na hali w szkole i zająłem 4 miejsce w generalce punktowej.
7. Nie mam.
8. Trixx Malinowy, Tyskie i Heineken.
9. Interesuje się i to bardzo. Jeśli mam wybrać to PO.
10. Więcej słucham radia, RMF FM. TV ogranicza się do filmów ciekawych i do oglądania sportu.

paolo napisał(a):1. Kibicujesz komuś prócz Lecha i United?
2. Na jakiej pozycji najbardziej lubiłeś grać na podwórku z kolegami?
3. Twój ulubiony piłkarz występujący w Ekstraklasie to...
4. Nie lubisz, gdy...
5. Jan Tomaszewski czy Józef Młynarczyk?
6. Czereśnie czy wiśnie?
7. Ulubiona potrawa?
8. Jeśli dziennikarstwo by nie wypaliło, czym byś chciał się zajmować w przyszłości?
9. Nike, Adidas, a może Puma?
10. Nie wiem. Kto wygra piłkarzyki za rok? Big Grin

1. Unii Leszno.
2. Bramkarz bądź środkowy obrońca.
3. Tomasz Frankowski.
4. przegrywa Polska Reprezentacja
5. Janek Tomaszewski
6. Czereśnie
7. Podałem ^^,
8. Nauczyciel.
9. Reebok xD, a tak naprawdę mi lotto 8-)
10. Zrobię edita po drafcie.

mlody_unw napisał(a):1. Większą radość sprawiło/by Ci zwycięstwo United w LM czy w EPL ? Uzasadnij.
2. Wymień po jednym zawodniku (United), z każdej formacji, którego uważasz za najlepszego.
3. Którą z internetowych stron informacyjnych poświęconym Man Utd uważasz za najlepsza ?
4. Wymień 3 samochody, które chciałbyś aby stanęły kiedyś w Twoim garażu.
5. Jakiej słuchasz muzyki ?
6. Wymień 3 ulubionych artystów muzycznych.
7. Jaki inne sporty (poza piłką nożną) Cię interesują ?
8. Idol/e sportowi z dzieciństwa ?
9. -//- -//- obecnie ?
10. Najlepszy twoim zdaniem polski komentator to ... ?

1. W Lidze Mistrzów, po pierwsze wymaga najlepszej "11" na dane pojedynki. Grasz z najlepszymi w EUROPIE. Czasami nawet jeśli nie mas formy, świeżości to i tak ta otoczka tego pucharu daje pozytywną energię.
2. Z obecnej? Hmm... bramka: VDS, obrona: Vidić, pomoc: Fletcher, atak: Rooney
3. mufc.pl
4. Renault Clio, Volkswagen Passat oraz Peugeot 308
5. http://www.lastfm.pl/user/Miko_RC
6. http://www.lastfm.pl/user/Miko_RC
7. Skoki Narciarskie, Żużel, Boks, Formuła 1 i Siatkówka.
8. David Beckham, Adam Małysz oraz Jerzy Dudek.
9. Adam Małysz, Ryan Giggs oraz Robert Kubica.
10. Dariusz Szpakowski.

maju napisał(a):1. Czemu Lech? No człowieku, zero smaku piłkarskiego :/
2. Co cię bardziej bolało - błąd Howarda z Porto, czy porażka z Benficą w Lizbonie (2-1)?
3. Gdybyś miał wybrać najcenniejsze trofeumw historii United to które byś wybrał?
4. van Nistelrooy czy Berbatov?
5. Którego z kapitanów United, których "pamiętasz" był wg ciebie najlepszy?
6. Camp Nou/Santiago Bernabeu
7. Z którym piłkarzem z obecnej kadry United pożegnałbyś się najchętniej?
8. nSport czy Polsat Sport?
9. Ciebie też ogarnęło ogromne zainteresowanie F1 dzięki Kubicy czy też interesowałeś się tym sportem wcześniej?
10. Kto mistrzem Polski?

1. Lechowi kibicuje od około 2005 roku. Lech rządzi w WLKP, nie martwię opiniami że teraz jest moda na Lecha. Pamiętam Lech, kiedy nie grali tak jak teraz a jednak nadal się im kibicowało. Nawet jeśli przegrywało się z jakimś Groznym w Intertoto.
2. Z Porto, naśmiewanie kibiców Realu ze mnie, bezcenne. Po tym meczu miałem pierwszy i ostatni rozbrat z United. Trwał on do końca sezonu.
3. Tytuł Mistrzowski za sezon 2006/07.
4. Ruud, ale Berbuś ma dużo czasu aby mnie przekonać.
5. Roy Keano Keane.
6. Camp Nou
7. Z Tomkiem Kuszczakiem oraz z Nanim.
8. Polsat Sport
9. Nie, zacząłem się interesować kiedy Kubica wygrywał w F3. Kiedy to jeszcze Kimi jeździł w McLarenie, a Alonso zdobywał pierwszy tytuł MŚ.
10. Niestety Wisła Kraków.
23-05-2009 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Kilka pytań do... Mata!
Następny w kolejce jest Mata

Lucas->Kisia->nmz->dsw_Muszyna->radzio->sebos->truered->RedLucas->maju->fidain->pimpek->Beckie


Zgłoszenia do zabawy na pw Matysa.

Się mi zapomniało, dzięki Miko Wink // matys
25-05-2009 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Kilka pytań do... Mata!
To ja zacznę ;D

1. Czemu United?
2. Ile razy byłeś na Legii?
3. Wisła/Lech?
4. United - trzecia liga bez Glazerów/Mistrzowie PL z Glazerami?
5. Który piłkarz United najbardziej ci imponował/imponuje?
6. Gdybyś mógł wymazać z pamięci jeden sezon w wykonaniu United to który by to był?
7. Mistrzostwo Polski dla Legii/Mistrzostwo Anglii dla MU?
8. Interesujesz sie F1?
9. Trenujesz piłkę?
10. Widzew zostaje majstrem po zwycięstwie nad Legią. Wbijasz na murawę na rozpierduchę?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-05-2009 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #111
Re: Kilka pytań do... Mata!
1.Jakie transfery chciałbyś w United na następny sezon? Kogo sprzedać, kogo kupić?
2.Jak oceniasz miniony sezon?
3.11-tka sezonu w Premier League (w miarę obiektywna proszę, żeby nie składała się w 100% zawodników United Tongue )
4.W przyszłym sezonie wolałbyś wygrać Ligę Mistrzów, czy Premier League?
5.Następca Sir Alexa?
6.Wymarzony samochód?
7.Najlepszy polski komentator (ewentualnie duet) sportowy?
8.Najbardziej nie lubiany piłkarz?
9.Plany na przyszłość?
10.Zainteresowania?

Nie odpowiadaj jednym słowem, z uzasadnieniem poproszę. Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-05-2009 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Kilka pytań do... Mata!
Jedziemy Mata, tylko odpowiadaj na pytania zdaniami wielokrotnie złożonymi, proszę Cię Big Grin
1. 9 bodajże minuta finału, na ekranie pokazuje się statystyka strzałów 5-0. Pomyślałeś że niewykorzystane sytuacje się mszczą?
2. Welbeck czy Macheda? uzasadnij.
3. Ostry pressing na całym boisku i zadyszka w 60 minucie, czy dość ryzykowny odbiór dopiero przed własnym polem karnym przez cały mecz?
4. Polski talent piłkarski którego chciałbyś widzieć w swojej Legii?
5. Polonia/Liverpool kogo bardziej "nie lubisz"?
6. Kraków czy Łódź? jeśli już musiałbyś tam mieszkać to w którym z tych miast?
7. Wymarzone miejsce na wakacje?
8. Uprawiasz jakiś sport? Ewentualne sukcesiki.
9. Ulubiony album muzyczny? zachęć mnie do posłuchania właśnie niego.
10. Idziesz do wyborów? Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
29-05-2009 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Kilka pytań do... Mata!
1. Co zapamiętałeś z FINAŁU?
2. Ronaldo czy Ribery i Young?
3. Po co starać się o Carlito?
4. Który zawodnik powinien zostać jak najszybciej odstrzelony?
5. Wymień pierwszą "5" przyszłego sezonu w lidze polskiej.
6. Twój ulubiona potrawa
7. Jakie piwo lubisz?
8. Ulubiony user, max trzech
9. Będziesz grał w goalunited albo w hattricka?
10. Matura to...?
29-05-2009 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #114
Re: Kilka pytań do... Mata!
1. Jaka będzie przyszłość United po odejściu Sir Alexa? Nadal będziemy dominować w lidze/utrzymamy się w big4 ale już nie będziemy osiągać tylu sukcesów/wypadniemy z big4 ale nadal będziemy się liczyć w lidze/staniemy się ligowym przeciętniakiem/spadniemy do Championship/Glazer przerobi zespół na drużynę Footballu Amerykańskiego. Odpowiedź uzasadnij.
2. Kto wedlug Ciebie zastąpi w przyszłości van der Sara? Nie ograniczaj się do Kuszczak/Foster
3. Która liga jest mocniejsza: Hiszpańska czy Włoska? Uzasadnij.
4. Legia w 1 lidze czy Liverpool mistrzem Anglii? ^^
5. Mistrzostwo Anglii z Benitezem czy spadek do Championship z Cantoną?
6. Który mecz bardziej Cię zawiódł: porażka z Barcą w finale LM czy przegrana z Liverpoolem 4-1 na OT?
7. Tevez: powinien zostać? Uzasadnij
8. Carrick czy Fletcher?
9. Kogo wybierzesz w drafcie do piłkarzyków w przyszłym sezonie? Tongue
10.Kluby z którymi sympatyzujesz (oprócz United i Legii oczywiście)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-05-2009 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #115
Re: Kilka pytań do... Mata!
Cytat:1. Czemu United?
2. Ile razy byłeś na Legii?
3. Wisła/Lech?
4. United - trzecia liga bez Glazerów/Mistrzowie PL z Glazerami?
5. Który piłkarz United najbardziej ci imponował/imponuje?
6. Gdybyś mógł wymazać z pamięci jeden sezon w wykonaniu United to który by to był?
7. Mistrzostwo Polski dla Legii/Mistrzostwo Anglii dla MU?
8. Interesujesz sie F1?
9. Trenujesz piłkę?
10. Widzew zostaje majstrem po zwycięstwie nad Legią. Wbijasz na murawę na rozpierduchę

1. Gdy zaczynałem kibicować mieli oni w swoich szeregach Beckhama i Van Nisterlooya. Ci dwaj , a w szczególności ten pierwszy potrafił przyciągać rzesze fanów. Oczywiście do nich dochodziły mniejsze i większe sukcesy zespołu. Wiadomo przecież , że jako dzieciak nie mając dużego pojęcia nie wybrałbym kogoś innego. Po kilku latach stwierdziłem, byłem świadom historii i tradycji tego klubu. Wyjątkowości Manchesterowi dodawała też i wciąż dodaje osoba sir Alexa. Kocham ten klub bezgranicznie :*
2. 12 , w tym na meczu z Bayernem w okresie przygotowawczym.
3. Lech choć jest Amicą :roll:
4. Mistrzowie PL z Glazerami.
5. Wayne Rooney.
6. 05/06 jaką szopkę odstawiliśmy w LM to ja do dnia dzisiejszego pojąc nie mogę :x
7. Legia i United z mistrzem! Z pośród takich rzeczy się nie wolno wybierać.
8. Nie.
9. Nie.
10. Nie. Bo potem nie dostaje zakaz stadionowy i dziękuje. Ale czasem emocje górą.

Cytat:1.Jakie transfery chciałbyś w United na następny sezon? Kogo sprzedać, kogo kupić?
2.Jak oceniasz miniony sezon?
3.11-tka sezonu w Premier League (w miarę obiektywna proszę, żeby nie składała się w 100% zawodników United Tongue )
4.W przyszłym sezonie wolałbyś wygrać Ligę Mistrzów, czy Premier League?
5.Następca Sir Alexa?
6.Wymarzony samochód?
7.Najlepszy polski komentator (ewentualnie duet) sportowy?
8.Najbardziej nie lubiany piłkarz?
9.Plany na przyszłość?
10.Zainteresowania?

1. In : Ribery , Tevez zostaje. Nikogo nie sprzedaje.
2. Bardzo udany. Mistrzostwo Anglii , CC oraz KMŚ. Do tego finał LM i 1/2 FA CUP robi spore wrażenie. Tak naprawdę po losowaniu 1/8 LM byłem więcej niż pewny o tym , że obrońca odpada w tej fazie, a tu proszę takie zaskoczenie mnie czekało.Gdyby ktoś powiedział mi rok temu , że osiągniemy tyle przyjąłbym to z lekkim uśmieszkiem i nie dowierzaniem.
3. Ja oglądam tylko United i czasem CFC więc o obiektywizmie nie ma mowy. Wybacz Adaś.
4. Premier League. Zwyciężając po raz 4-ty w tych rozgrywkach drużyna osiągnęłaby przeogromny sukces. Przede wszystkim wyprzedzenie Liverpoolu w liczbie zdobywanych mistrzostw.
5. Jose Mourinho. Jak dla mnie człowiek geniusz. Na pokładzie z nim czekałyby nas lata tryumfów.
6. Jak mam kupować za swoją kasę to Audi A3. Nie jestem wybredny pod tym względem. Wolę za bardzo się nie rozmarzyć w tej sprawie^^
7. Zbigniew Boniek i Roman Kołtoń podczas Euro A tak na serio może kogoś zdziwię ale komentarz panów z N-ki mi przypadł do gustu w szczególności podczas potyczki z Arsenalem.
8. Luis Figo. Działa mi na nerwy od zawsze tak jakoś.
9. Dostać się spokojnie do Akademii Ekonomicznej we Wrocławy naprawdę więcej nie chcę i nie myślę na chwile obecną o niczym innym.
10. Wrestling.

Cytat:1. 9 bodajże minuta finału, na ekranie pokazuje się statystyka strzałów 5-0. Pomyślałeś że niewykorzystane sytuacje się mszczą?
2. Welbeck czy Macheda? uzasadnij.
3. Ostry pressing na całym boisku i zadyszka w 60 minucie, czy dość ryzykowny odbiór dopiero przed własnym polem karnym przez cały mecz?
4. Polski talent piłkarski którego chciałbyś widzieć w swojej Legii?
5. Polonia/Liverpool kogo bardziej "nie lubisz"?
6. Kraków czy Łódź? jeśli już musiałbyś tam mieszkać to w którym z tych miast?
7. Wymarzone miejsce na wakacje?
8. Uprawiasz jakiś sport? Ewentualne sukcesiki.
9. Ulubiony album muzyczny? zachęć mnie do posłuchania właśnie niego.
10. Idziesz do wyborów? Wink

1. Nie. Wiedziałem , że nie będzie to trwało do końca meczu ale niedługo nasi 'sforsują' obronę rywala.
2. Welbeck. Czasem z nudów oglądałem mecze rezerw. Było ich kilka ale w większości właśnie ten chłopak błyszczał. Zadebiutował też w pierwszym składzie i zdobył premierową bramkę. Włoch poza wejściem smoka w meczu przeciwko AV nie pokazał zupełnie nic.
3. Obie taktyki trzeba połączyć w jedną całość. Inaczej nie ma mowy o złotym środku dlatego też wrzucamy do jednego garnka , mieszamy i otrzymujemy właściwy efekt końcowy .
4. Nie wiem , naprawdę nie wiem. Ważne aby Borysiukowi i Rybusowi nic głupiego nie strzeliło do głowy to na Euro 2012 mogą stanowić o sile naszej reprezentacji.
5. Liverpool. Polonia zawsze baty dostawała od moich więc jest git. A Rafa po prostu działa mi na nerwy.
6. Kraków . Piękne miasto tylko ta Wisła na Reymonta Sad Jednak nigdy nie ma się wszystkiego. Zresztą z Łodzi ludzie 'uciekają' od pewnego czasu.
7. Bezludna wyspa. Mieć spokój i nie użerać się z idiotami. A patrząc realnie to tydzień pod namiotem na Mazurach. Pozostało czekać już tylko na dobrą pogodę.
8. Nie. Jestem leniem.
9. Eldo "Nie pytaj o nią". Tam nie ma zwykłych tekstów , słowa mają moc. Trzeba to poczuć żeby zrozumieć.
10. Nie.

Cytat:1. Co zapamiętałeś z FINAŁU?
2. Ronaldo czy Ribery i Young?
3. Po co starać się o Carlito?
4. Który zawodnik powinien zostać jak najszybciej odstrzelony?
5. Wymień pierwszą "5" przyszłego sezonu w lidze polskiej.
6. Twój ulubiona potrawa
7. Jakie piwo lubisz?
8. Ulubiony user, max trzech
9. Będziesz grał w goalunited albo w hattricka?
10. Matura to...?

1. Statystkę strzałów po pierwszych 10-ciu minutach.
2. Ronaldo, nad tym nawet nie trzeba się rozwodzić.
3. Nigdy nie odpuszcza , walczy do końca , do upadłego, jego zaangażowanie przyciąga fana. Chanty Argentina na stadionie o czymś świadczą .
4. Nani wkurza człowieka ale do 3 razy sztuka. Ma ostatni trzeci sezon na pokazanie swojej prawdziwej wartości.
5. 1)Legia 2)Wisła 3)Lech 4)Śląsk 5)Polonia
6. Kurczak pieczony.
7. Żywiec/Lech
8. Kisia92
9. Nie chce mi się.
10. Bzdura i wiele strachu tak naprawdę zbędnego.


Cytat:1. Jaka będzie przyszłość United po odejściu Sir Alexa? Nadal będziemy dominować w lidze/utrzymamy się w big4 ale już nie będziemy osiągać tylu sukcesów/wypadniemy z big4 ale nadal będziemy się liczyć w lidze/staniemy się ligowym przeciętniakiem/spadniemy do Championship/Glazer przerobi zespół na drużynę Footballu Amerykańskiego. Odpowiedź uzasadnij.
2. Kto wedlug Ciebie zastąpi w przyszłości van der Sara? Nie ograniczaj się do Kuszczak/Foster
3. Która liga jest mocniejsza: Hiszpańska czy Włoska? Uzasadnij.
4. Legia w 1 lidze czy Liverpool mistrzem Anglii? ^^
5. Mistrzostwo Anglii z Benitezem czy spadek do Championship z Cantoną?
6. Który mecz bardziej Cię zawiódł: porażka z Barcą w finale LM czy przegrana z Liverpoolem 4-1 na OT?
7. Tevez: powinien zostać? Uzasadnij
8. Carrick czy Fletcher?
9. Kogo wybierzesz w drafcie do piłkarzyków w przyszłym sezonie? Tongue
10.Kluby z którymi sympatyzujesz (oprócz United i Legii oczywiście)

1. SAF = Manchester. Manchester = SAF. Ten dzień kiedyś nadejdzie. Sir Alex przejdzie na zasłużoną emeryturę zostawiając swojemu spadkobiercy niesamowity kolektyw. Drużynę w składzie której pełno będzie gwiazd. Nie widzę najmniejszego powodu poza oczywiście długami abyśmy przez najbliższe 10 lat nie bili się co roku o mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzów. Wejść na szczyt nie jest aż tak ciężko gorzej jest się na nim utrzymać. United udała się ta sztuka. Sporo będzie zależało od trenera ale osobiście liczę na dalsze pasma sukcesów.
2. Ciężka sprawa. Na pewno obaj dostaną jeszcze swoje szanse na wykazanie swoich umiejętności. Może Igor Akinfiejew? Nie wiem. Naprawdę nie wiem.
3. Mimo wszystko Hiszpańska. Osobiście biorę pod uwagę osiągnięcia w europejskich pucharach. Gdzie zakończyli swój udział Włosi w LM każdy doskonale wie. Pada tam też dużo bramek co jest przyjemne dla oka.
4. Daj pan spokój z takimi pytaniami. Wiadomo przecież nie od dziś ,że w tym tysiącleciu Legia nie spada , a Live nie wygrywa mistrza.
5. Benio to pajac. Eric to król. Zaś Manchester nigdy nie zginie. Mam nadzieje , że to jest jasne.
6. Z Liverpoolem. To było coś strasznego. Rzecz która nie powinna stać się ,a jednak. Przegrać z największym wrogiem u siebie i na dodatek w takim rozmiarze. Serce się kraje.
7. Powinien zostać. Jeśli nie będziemy mieli na niego kasy to tym bardziej nie wierzę w to aby SAF wydał tyle samo , a nawet więcej bo takie kwoty będą wchodzić w przypadku prób sprowadzenia Benzemy bądź Ribery'iego czy też innego grajka.
8. Carrick . Nasz najlepszy środkowy pomocnik. Flecher można powiedzieć , że bym objawieniem tego sezonu po O'szeju ale jednak brakuje mu jeszcze do Anglika. Zresztą darze Michaela sporą sympatią :*
9. Samych najlepszych. Wygram to , muszę
10. Bayern Monachium.


Następny w kolejce jest Lucas

Kisia->nmz->dsw_Muszyna->radzio->sebos->truered->RedLucas->maju->fidain->pimpek->Beckie


Zgłoszenia do zabawy na pw Matysa.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
31-05-2009 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Kilka pytań do... Mata!
W przeciwieństwie do Maty (Sad) odpowiem na wszystkie pytania. To taka jedyna szansa na poznanie mnie .
31-05-2009 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #117
Re: Kilka pytań do... Mata!
Znowu zaspałem. Czas na Lucasa.

Kisia->nmz->dsw_Muszyna->radzio->sebos->truered->RedLucas->maju->fidain->pimpek->Beckie->Burżuj

Zapraszamy wszystkich do zabawy, zgłoszenia na pw.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-06-2009 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #118
Re: Kilka pytań do... Lucasa!
Żeby Ci nie było smutno to ja Ci zadam Tongue

1. Jaki godny uwagi film/książkę polecasz który ostatnio obejrzałeś/przeczytałeś?
2. Ulubiony/a: zespół muzyczny/piosenka/film/aktor/aktorka/potrawa/ ?
3. Plany na przyszłość?
4. Kto po sir Alexie i dlaczego?
5. Żałowałeś odejścia Beckhama i Van Nisterlooya do Realu? Rozwiń wypowiedź.
6. Kasa nie gra roli. Dwóch zawodników możesz sprowadzić do United . Kim oni są?
7. MUSC PL czyli?
8. Ulubiona marka samochodu?
9. Oglądałeś Dragon Balla?
10. Gerrard , Balack ,a może ktoś inny. Jakiego zawodnika "nie trawisz" ?
11. Czemu chcesz być fajny na siłę , a kiepsko Ci to wychodzi?

matys napisał(a):Znowu zaspałem. Czas na Lucasa.

Zaspałeś? Popatrz na dwa wcześniejsze posty Wink Chyba , że aż tydzień śpisz.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-06-2009 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #119
Re: Kilka pytań do... Lucas!
A bo edytowałeś i nie zauważyłem, tak jak i inni, że zmiana osoby jest.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-06-2009 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Kilka pytań do... Lucas!
1.Dlaczego mieszkasz w dziurze w dupie Bydgoszczą zwana?
2.Dlaczego non stop oferujesz mi seks oralny na gg?
3.Skąd i dlaczego United?
4.Ulubiony zawodnik w obecnej kadrze zespołu z OT?
5.Ulubiony zawodnik w całej historii United?
5.Leo, czy przedstawiciel PMŚ(Polska Myśl Szkoleniowa)
6.Ronaldo czy Messi?
7.Wisła czy Legia?
8.Żużel, czy piłka nożna?
9.Blondynka, czy brunetka?
10.Piersi, czy pośladki?
11.Wódka, czy piwo?
12. Którego usera lubisz najbardziej i czemu to akurat musi być truered?
13.Czy chciałbys dodać coś od siebie na sam koniec?

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
08-06-2009 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości