Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzisz o ... WolaKu?
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
O Wojtku można pisać tylko w samych superlatywach Wink Aktywny na forum, pisze sporo na temat United i ogólnie piłki nożnej. Ma o niej pojęcie i to spore. Nie miałem przyjemności porozmawiać z nim na GG, ale może kiedyś... Ogólnie spoko ziom Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-04-2007 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #122
 
Wojtek to forumowicz, który najbardziej utkwił mi w pamięci ze wszystkich userów starego forum. No, ale w końcu 5k postów musi robić wrażenie. Ma duże pojecie o United, no i razem z Sekim tworzy reprezentacje naszego forum na róznych mitingach głównie w Katosach. Do tego dość aktywny użytkownik także na tym forum, choć może nie pisze juz tak wiele jak przed laty. Kilka razy rozmawiałem z nim na gg i tu także można mówic o samych plusach. Ogólnie forumowicz zasługujacy na DUŻY +

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-04-2007 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
Wojtuś- hmmm... co tu duzo gadać. Musiałbym tylko pisać w samych superlatywach. Na duży, duży plus +++. Wiedza, chłopak ogólnie kumaty, pliki, dżi dżi, aktywność (teraz już trochę mniejsza).

pozdrówki 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
05-04-2007 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
Wojtka znam już od dość długiego czasu i jest to osobą, którą darzę sympatią. Posiada ogromną wiedzę o MU. Prowadzenie typerów, wyszukiwanie linków do multimediów - w tym jest świetny. Jestem pod wrażeniem tego, ile sensownych postów jest w stanie napisać w ciągu dnia. Ostatnio zaczął się częściej wypowiadać i mam nadzieję, że tak już zostanie. Oczywiście, jak najbardziej pozytywna postać tego forum.
05-04-2007 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #125
 
Z tego co pamiętam to początki naszej znajości nie były najlepsze. Trochę się spieraliśmy, no ale sobie wytłumaczyliśmy pare rzeczy. Na gg też mam przyjemność z nim rozmawiać co jakiś czas. To tak krótko piszę, bo mogłoby mi to zająć duuuuuużo, duuuuuużo dłużej Big Grin
Rzeczywiście chyba każdy plik potrafi znaleść w internecie.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
06-04-2007 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #126
 
Wojtek3-SPox ziomek bardzooooo aktywny zawsze angażuje się w różne mitingi.Dużo wie o United i ogólnie o sporcie.I co tu dużo pisac wszytstko już wypisaliscie.Mimo iż mam jego GG za częsro ze sobą nie klikamy.I to ma sie zmienić Wojtek!Ogólnie POZDRO!!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
07-04-2007 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
Wojtek3- czlowiek ze starego forum. Byl tam najaktywniejszym userem. Teraz znowu zaczal pisac na tym forum regularnie, co mnie bardzo cieszy, poniewaz bardzo lubie czytac posty tego uzytkownika. Dzieki Wojtusiowi rowniez mozemy obejrzec duzo multimediow zwiazanych z United. Ogolnie user oczywiescie na WIELKI PLUS :!:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-04-2007 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Wojtek3 - Znamy sie od lat Smile Zaliczylismy juz razem kilka dobrych imprez, wiele razy sie wspólnie najebalismy, bylismy pare razy razem na meczu wiec nasza znajomosc jest bardzo dobra. Co tu jeszcze dodać - jak brat ;*

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
11-04-2007 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PawlaQ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
Hiehie, Wooojtuś 8)

Nowy jestem, ale Wojtka znam z innej strony o United.

Po 1 jest strasznie wybredny. Tutaj może tego jeszcze nie wiecie :lol: Jak mu robiłem ava to chyba z 20 razy wybrzydzał, to fe, to be a tu za jasno ;D Ciągle składa mini zamówienia na avy i inne pierdoły. Ale dla niego zawsze. :oops: Mój super ziomek i mam nadzieję, ze się spotkamy na jakimś zjeździe albo... a, KMWTW 8)
11-04-2007 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Gollaz, jedziemy.

Po jednej jego fotce niektórym odechciało się jeść kolacji, ale ogólnie wydaje się być całkiem sympatyczny i należy do "starszyzny". Fajne posty, choć ostatnio bywa u nas dosyć rzadko, a zmiana w tej kwestii oczywiście byłaby wskazana. Spore pojęcie o futbolu, jak mówię - gdyby tylko pisał więcej Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
17-04-2007 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #131
 
Nie znam dokladnie wieku wszystkich, ale wydaje mi sie ze Gollaz jest tutaj najstarszy (z aktualnie piszacych). Mozna go uznac za takiego "Pape Smerfa" forum. (moze specjalna ranga). Człowiek niby skryty, ale jakby sie rozluźnil to spokojnie te kilka postow wiecej by napisal dla dobra naszej Czerwonej spolecznosci Smile

amor patriae nostra lex
17-04-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Mało mogę napisać o gollazie, ponieważ dość niedawno dołączył do nas i rzadko co pisze na forum. Pisze mądrze, ma sporą więdzę na temat piłki nożnej, więc ma za to u mnie plusa. Poza tym jak na razie wydaje się być spokojny, w tym sensie, że nie klnie w postach itp. Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-04-2007 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
gollaz bardzo mi zaimponował swoimi postami, mimo że nie było ich dużo. Ilość mała, ale wkład duży. Mam nadzieję, że nie zaprzestanie pisania na naszym forum i zwiększy swoją aktywność.
17-04-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
gollaz to swoista Enigma dla mnie. Nie znam na tyle dobrze by coś więcej powiedzieć, ale znam na tyle by ze spokojnym sumieniem powiedzieć, że sporo wnosi do dyskusji i zawsze jest co odpowiedzieć mna jego posty, a czasami zdarza się tak, że jego argumenty bądź wypowiedź są kluczowe przy kontynuowaniu wontków w temacie. Wielkie pozdro!

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2007 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #135
 
Gollaz-Znakomicie wkomponował się w forum.Ma dużą wiedze o piłce i o United.Jest jednym ze starszych userowiczów na naszym forum.Jednak jego posty dużo wnosza do dyskusji.Daje baardzo trudne pytania w temacie "Quiz Sportowy".Jest on spokojny nie robi jakiś konfliktów.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-04-2007 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości