Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phil Jones
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Phil Jones
4. PHIL JONES

Data urodzenia: 21 lutego 1992
Miejsce urodzenia: Preston, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: obrońca
Wzrost: 180 cm

Poprzedni klub: Blackburn Rovers
Debiut w MU: 7 sierpnia 2011 v Man City (N)

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:48 przez Intel.)
13-06-2011 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #2
Re: Phil Jones
Znam go jak narazie tylko z FMa, ale cieszy to, że kupujemy świetnie zapowiadającego się Anglika. Cieszy też jego wszeschstronność, bo Phil może grać zarówno w środku obrony, jak i w środku pomocy, a także - gdy zajdzie potrzeba - na prawej obronie. Mam nadzieję, że będzie wzmocnieniem na dłuuuugie długie lata Smile
Czekam z niecierpliwością na pierwsze występy w barwach ManUtd Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
13-06-2011 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Phil Jones
Zważywszy na to, że ma dopiero 19 lat i już nieźle sobie radzi, możemy mieć spokój w obronie przez kilka ładnych lat. Mam nadzieję, że uda mu się stworzyć ze Smallingiem zgrany duet stoperów.

Plusa na wejściu dostaje za odrzucenie oferty z Liverpoolu, ponoć wyższej o 6 milionów. Wie chłopak, co dobre 8-)

You told us to come back when we've won 18. We are back.
13-06-2011 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Phil Jones
To prawda. Mamy w tym momencie dwóch bardzo utalentowanych środkowych obrońców i to w dodatku Anglików. Myślę, że ten duet będzie kiedyś godnym zastąpieniem duetu Rio/Vida. Oby się u nas ten zawodnik sprawdził o nic więcej nie proszę.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
13-06-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Phil Jones
Nie zapominajcie koledzy, o Evansie, który mimo, że nie miał najlepszego sezonu to ma ogromny potencjał. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-06-2011 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #6
Re: Phil Jones
Świetnie ! Tylko jak to teraz będzie ? Z młodzików mamy Smallinga , Evansa i Jones'a , z czego Smalling zagrał dużo spotkań jak na pierwszy sezon u boku Vidy, Evans też już ich trochę ma , szykuje się ogromna walka o miejsce gdy będą potrzebni .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
13-06-2011 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Phil Jones
Zauważ, ze Rio notuje coraz mniej występów i za sezon/dwa (bardzo żałuje) zakończy raczej karierę. Są puchary, jest mnóstwo spotkań do rozegrania, nie ma co panikować.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-06-2011 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #8
Re: Phil Jones
Przyznam się że ten zakup jest dla mnie niespodzianką, bo obrona to chyba ostatnia formacja w której potrzebne jest wzmocnienie, ale trzeba się cieszyć że udało nam się pozyskać młodego, zdolnego i wszechstronnego Anglika, który na długie lata będzie grał w naszym klubie. Ciekawi mnie tylko, czy Ferguson będzie wystawiał go właśnie w obronie czy też skusi się może na opcję z pozycją defensywnego pomocnika.

Czary napisał(a):Nie zapominajcie koledzy, o Evansie, który mimo, że nie miał najlepszego sezonu to ma ogromny potencjał. Wink
Cały czas pamiętamy o Jonnym Wink Będzie musiał bardziej się postarać w walce o miejsce na środku obrony. W razie co Irlandczyk przecież może grywać także na lewej stronie obrony.

E: słuszna uwaga na temat Rio. Ferguson jednak wie co robić

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-06-2011 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #9
Re: Phil Jones
Przede wszystkim cieszę się, że w tych trudnych czasach dla rodzimych piłkarzy i wysypie Brazylijczyków oraz wszelakiej maści Afrykanów na Old Trafford trafia rodowity Anglik. Nigdy takich za wiele w Manchesterze.

O klasie sportowej Phila ciężko mi coś więcej powiedzieć. Poczynań Rovers bacznie nie śledzę, co mi się podobało z ich udziałem w tym sezonie, to 7:1 u nas i Berba show :mrgreen:

Talentem niebywałym musi być, SAF i skauci nie jeden mecz młodziana musieli obserwować. Pieniądz spory też został wyłożony, nadzieje na pewno są. Cudów jak na razie nie spodziewałbym się, przede wszystkim oczekuje ustabilizowania formy i określenia konkretnej pozycji dla Jonesa.

Obrona obsadzona aż miło. Pozostaje czekać na pozostałe wzmocnienia.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-06-2011 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
Re: Phil Jones
Mata napisał(a):Obrona obsadzona aż miło. Pozostaje czekać na pozostałe wzmocnienia.

Czekamy na pomoc Wink

Mata napisał(a):Przede wszystkim cieszę się, że w tych trudnych czasach dla rodzimych piłkarzy i wysypie Brazylijczyków oraz wszelakiej maści Afrykanów na Old Trafford trafia rodowity Anglik.

Tak jest. A do tego jeszcze zdolny! Smile

Mata napisał(a):Pieniądz spory też został wyłożony

Ile?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-06-2011 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #11
Re: Phil Jones
Ponoć 16 mln funtów... Jak na obrońcę to sporo, ale o Smallingu też się mówiło, ze 10 baniek to za dużo Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
13-06-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #12
Re: Phil Jones
Naprawdę was to obchodzi czy w to Anglik czy nie? Jeszcze zrozumiałbym jeśli to byłby polski klub i chodziło o dobro naszej reprezentacji, ale tu tego jakoś nie czuje. Gość grający w United ma być bardzo dobry i może sobie pochodzić nawet z Abchazji, byle by tylko godnie reprezentował barwy tego klubu.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
13-06-2011 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #13
Re: Phil Jones
Viking napisał(a):Naprawdę was to obchodzi czy w to Anglik czy nie?
Obchodzi przez debilne przepisy i obchodzi, bo Angol nie zamarzy za słoneczną Hiszpanią.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-06-2011 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #14
Re: Phil Jones
matys napisał(a):
Viking napisał(a):Naprawdę was to obchodzi czy w to Anglik czy nie?
Obchodzi przez debilne przepisy i obchodzi, bo Angol nie zamarzy za słoneczną Hiszpanią.

Obchodzi, bo dla mnie United jest klubem angielskim (no, brytyjskim) Smile

Gdzie jest Groszek?
13-06-2011 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #15
Re: Phil Jones
Kris1908 napisał(a):Obchodzi, bo dla mnie United jest klubem angielskim (no, brytyjskim)

No, ale co to zmienia? Czyli wolisz, żeby grał słabszy Anglik, niż lepszy od niego piłkarz z zagranicy?

Form Is Temporary, Class Is Permanent
13-06-2011 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości