Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Carlos Tevez
Dobra dyskusję powoli kończymy, albo przenosimy się do innego tematu, bo tutaj mam pisać o Tevezie, a nie o Ruudzie. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
31-01-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Carlos Tevez
MU_fan napisał(a):Mówisz 30%? Z tego wynika, że United zdobywa o 30% więcej bramek, to dużo nieprawdaż? A pamiętasz ile Holender zdobył w United bramek zza pola karnego. To dobitnie pokazuje, że Holender był typowym lisem pola karnego, czekającym na swoją sytuację, nie za bardzo potrafiącym wypracować sytuację kolegom. To też istotna umiejętność, dostać dwie dobre piłki i jedną z nich wykorzystać, ale o wiele bardziej cenię takich zawodników jak Saha, Tevez czy Rooney, którzy potrafią się wrócić, aby dograć piłkę kolegom.

To mi podaj ile w takim razie strzelił ten Tevez...jeny Holender był lisem, i nic tego nie zmieni, była koncepcja grania z Holendrem i tak było, gdyby nie jego fochy, oraz kłótnia z Crisem mogło by się to inaczej wszystko potoczyć, bo nie mów mi że nie można byłoby stosować systemu rotacyjnego, co jak co, ale czasem i sęp jest bardziej pomocny, silny zbudowany napastnik jest ważnym elementem gry, Saha to także potwierdza, a Manucho, Berba ( Widać Fergie szukał/szuka zawodnika dobrze grajacego głową, ale oczywiście to inne typy zawodników nie aż takie liski)

MU_fan napisał(a):Nie mogę się z Tobą zgodzić. Postaw się na miejscu Ronaldo, masz sytuację strzelecką, tylko wtedy, gdy sam sobie ją wypracujesz, a jak się za dużo kiwasz, to jesteś 'nagradzany' gwizdaniem kibiców. Odszedł Ruud, nie było założenie trenera, że ty masz wypracować sytuację właśnie temu zawodnikowi to nie możesz rozwinąć skrzydeł. A tak masz więcej swobody, inne zadanie, gra się zupełnie inaczej. Grasz zdecydowanie lepie.

Gwizdy były po incydencie z Mś, a one jak sam mówił go tylko pobudzały do lepszej gry, rozwijanie się Crisa było procesem długotrwałym, po 2 jak grał Saha w 1 składzie w 2 części sezonu wcale jakoś porywająco nie grał, mimo że Holendra nie było ( ławka )...
To był proces długotrwały, na OT nie jesteśmy, ale widzimy po meczach

MU_fan napisał(a):Nie mów, że ta jedna bramka o czymś przesądza.

Nie przesądzam, stwierdzam tylko fakt że strzelił bramkę, to ty cały czas mówisz że nagle Cris po odejściu Ruuda stał się "inny", kiedyś ten jego talent musiał wybuchnąć, a że trafiło się to wtedy to czysty zbieg.
31-01-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Highlander Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Carlos Tevez
Tevez to jeden z moich ulubionych napapadziorow. Ja tez sie strasznie cieszylem na wiadomosc, ze przychodzi, zanim sie pojawil w Manchester United juz go strasznie lubilem, chociazby z tego wzgledu, ze uwielbiam reprezentacje Argentyny Smile

Czolem tak btw Big Grin
01-02-2008 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
orzechbecks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Carlos Tevez
Highlander napisał(a):Tevez to jeden z moich ulubionych napapadziorow. Ja tez sie strasznie cieszylem na wiadomosc, ze przychodzi, zanim sie pojawil w Manchester United juz go strasznie lubilem, chociazby z tego wzgledu, ze uwielbiam reprezentacje Argentyny Smile

Czolem tak btw Big Grin

Zgadzam się. Carlitos śiwetnie wkomponował się w linie ataku i znakomicie uzupełnia się z Rooneyem. Mi tez bardzo podoba się styl jego gry, jeszcze jakby popracował nad skutecznością bo nieraz przestrzela "setki";-)
01-02-2008 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kiciarski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Carlos Tevez
Tevez wniósł dużo ożywienia do zespołu ... nie raz już nam ratował wynik ... tak jak było to z Lyonem, gol w 87 minucie meczu czy z Tottenhamem w lidze, 94 Wink Brawo ... kiedyś pojawiały się info, że będzie grał na Old Trafford jeszcze przez 5 lat, jeżeli w takiej dyspozycji będzie cały czas to niech gra i więcej Big GrinBig GrinBig Grin
16-03-2008 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Carlos Tevez
Jestem pod ogromnym wrażeniem gry Teveza w jego pierwszym sezonie na OT. Strzela dużo bramek, tworzy z Rooney'em duet napastników nie do zatrzymania. Ostatnia bramka z Romą bardzo mi się podobała.
12-04-2008 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Carlos Tevez
mufc.pl napisał(a):Carlos Tevez oświadczył, że chciłaby przejść do Manchesteru United na zasadzie transferu definitywnego. Przypomnijmy, że Argentyńczyk dołączył do zespołu "Czerwonych Diabłów" podczas ubiegłorocznego okienka transferowego na zasadzie dwuletniego wypożyczenia.

"Chcę podpisać kontrakt, dzięki któremu pozostanę w klubie. Nie chcę wywierać presji na klubie. Chcę jednak kontynuować karierę będąc zawodnikiem United i mam nadzieję, że oni myślą o mnie w podobny sposób" - powiedział Tevez. - "Nie mają żadnego pośpiechu, ale z mojego punktu widzenia chcę podpisać kontrakt."

Sir Alex Ferguson potwierdził, że chce zatrzymać Teveza na Old Trafford. Szkot zaznaczył jednak, że dyrektor wykonawczy Manchesteru United, David Gill nie będzie się śpieszył z transferem definitywnym 24-letniego napastnika.

"Carlos radzi sobie dobrze i chcemy, by pozostał z nami. Jeżeli mam być jednak szczery przyznam, że nie rozmawiałem jeszcze z Davidem Gillem o tej sprawie. Głównym powodem jest to, że będzie on z nami przez jeszcze jeden sezon na zasadzie wypożyczenia."

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-04-2008 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #38
Re: Carlos Tevez
Dzisiaj po raz kolejny zagrał niesamowite spotkanie uwieńczone absolutnie wspaniałą bramką. Jednak po strzelonym golu nie cieszył się tak jak zwykle- głównie dlatego, że to był przecież jego były klub (to przypominało zachowanie Ronaldo w meczu ze Sportingiem na wyjeździe). A co było najdziwniejsze nawet kibice West Hamu cieszyli się ze zdobytej bramki prze Argentyńczyka Big Grin Ten gość naprawdę ma to coś Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-05-2008 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Carlos Tevez
Bramka Tevez cud, miód itd.. Big Grin
Poza tym pokazał, że ma szacunek do kibiców Młotów i za to należą mu się brawa.

Lukas napisał(a):A co było najdziwniejsze nawet kibice West Hamu cieszyli się ze zdobytej bramki prze Argentyńczyka Big Grin Ten gość naprawdę ma to coś Wink

widać nadal go kochają Wink

Pele good, Maradona better, George Best
03-05-2008 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Carlos Tevez
Ostatnio obok Ronaldo o Carlosie mówiło się najwiecej. A konkretnie o jego kontrakcie. Sprawa jak wiadomo była skomplikowana jak chińskie zabawy ale wygląda na to że juz niedługo bedziemy się mogli cieszyc z pozyskania CT na stałe. Wreszcie przejdzie ludzki okres przygotowawczy i mam nadzieje pokaże jeszcze wiecej niż w minionym juz sezonie. Co wy o ty sądzicie? Ile przewidujecie trafień itp.?

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
25-06-2008 02:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: Carlos Tevez
Tevez ma za sobą bardzo dobry sezon. Był to jego pierwszy na OLD TRAFFORD, więc następnym powinien być lepszy. Warto było tak walczyć o tego zawodnika. Nie raz w tym sezonie ratował chóćby ten remis....
Co do jego kontraku. SAF już wiele razy mówił że chcą kupić Carlosa, a sam zawodników mówi że kocha grać dla United i chce podpisać nową umowę. Teraz obecnie wszyscy są na wakacjach, jednak gdy z nich wróca napewno usiądą do stołu, wynegocjują kontratk no i dojdzie do transferu definitywnego...



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2008 07:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Carlos Tevez
Myślę że to jest już pewne że Carlitos zostanie w United, na pewno przez czas trwania kontraktu bo chyba jak większość wie chce On grać w wieku 28 lat w Boca Juniors, wcale mu się nie dziwię ale póki jest w United i zapewne będzie niech strzela jak najwięcej.

Manchester United
25-06-2008 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Carlos Tevez
Tevez jest idealnym partnerem dla Rooney'a. Obaj są kreatywni, często cofają się po środka pola "szukając gry". Na boisku rozumieją się bez słów, co nie raz już udowodnili. Szkoda tylko, że nie jest o jakieś 15 cm wyższy, gdyż byłoby do kogo zgrywać piłki Wink .
25-06-2008 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Carlos Tevez
A który napastnik nie jest idealnym partnerem dla Rooneya? Tongue
28-06-2008 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Carlos Tevez
Cytat:Carlitos zostanie w United, na pewno przez czas trwania kontraktu bo chyba jak większość wie chce On grać w wieku 28 lat w Boca Juniors

Trochę szkoda, że pogra u nas jeszcze 4 lata. 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza. Z drugiej strony dobrze, że są jeszcze piłkarze którzy są wierni swoim ukochanym klubom.
29-06-2008 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości