Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #406
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
robaldo napisał(a):ale ja mimo wszystko nadal upieram się, że na siłę go stamtąd nie wyrzucony, tylko po prostu uświadomiono mu, że w tym sezonie może otrzymać niewiele szans na grę i lepszym rozwiązaniem dla niego będzie po prostu przeprowadzka do innego klubu.
Ja też się skłaniam ku takiej opcji, ale wierzę, że Jasiek jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że był świadom tego, że pierwszych skrzypiec odgrywać nie będzie. A takie uświadamianie dość łatwo może się przerodzić w jednoznaczne sugestie.

Gdzie jest Groszek?
07-07-2011 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #407
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To zależne od kibicowskiego podejścia, które nie zawsze kieruje się rozumem i tłumaczy racjonalnie każdą decyzję klubu czy zawodnika. Myślę, że nie tylko ja podchodzę do tego dosyć emocjonalnie, zwłaszcza że w bardzo krótkim odstępie czasu piłkarską przygodę z United zakończyło 4 wychowanków plus (z pewnością) bramkarska legenda tego klubu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-07-2011 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #408
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
A O`Shea nie zarabia przypadkiem 90 tysięcy funtów tygodniowo? To też mógł być czynnik. A Owen ma te "pay as you play".
Z drugiej strony, odpadły pensje Scholesa, Neville`a i Hargreavesa - niemałe przecież.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-07-2011 06:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #409
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Mimo, że zarówno O'Shea jak i Brown w ostatnim czasie nie odgrywali jakiejś znaczącej roli w kwestiach meczowych to mimo to ciężko się patrzy na to jak tacy zawodnicy odchodzą z klubu. Od kiedy zacząłem kibicować United oni już w tym klubie byli i myślałem, że tutaj zakończą karierę. Postanowili jednak że chcą grać częściej...

Dzięki za wszystko co zrobiliście dla United.
Powodzenia w nowym klubie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-07-2011 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #410
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
panopticum napisał(a):A Owen ma te "pay as you play".

Skąd takie info ?

Tak przy okazji sprzedaż Johna to jedna z najgłupszych decyzji Fergusona w ostatnich latach.
25-07-2011 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #411
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Przecież jak zawierał kontrakt, to cały czas pisali o tym, że ma właśnie taki.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-07-2011 07:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #412
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
W zasadzie to tylko Ando do odstrzału. Owenowi i Berbie kończą się kontrakty, plus rezerwista De Laet, Kuszczak, Makeda i Bebe. Czterej ostatni wybitnie niepotrzebni. Park uchowa się pewnie jeszcze jeden sezon.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-04-2012 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #413
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Park jest potrzebny i basta. I nigdzie nie odejdzie.

A jak odejdą Berbatow, Maczeta i Owen to jestem ciekawe, co z napastnikami. Bo trzema to my świata nie zawojujemy, trzeba będzie kogoś kupić.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-04-2012 06:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #414
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
W tym okienku pewnie odejdzie Berbatow i Kuszczak, którym kończy się kontrakt. Ponadto moim zdaniem powinniśmy pozbyć się Owena, Machedy oraz Andersona. Nie wiem też czy nie warto byłoby się pozbyć Parka, za którego moglibyśmy dostać jeszcze parę milionów.

Za zarobioną kasę za tych piłkarzy+ budżet transferowy, moglibyśmy solidnie się wzmocnić przed nowym sezonem.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
21-04-2012 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #415
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jaroldz napisał(a):Nie wiem też czy nie warto byłoby się pozbyć Parka, za którego moglibyśmy dostać jeszcze parę milionów.

Za zarobioną kasę za tych piłkarzy+ budżet transferowy, moglibyśmy solidnie się wzmocnić przed nowym sezonem.

Za Parka pare mln? Przy naszych umiejętnościach negocjacyjnych (pomijam transfer Ronaldo bo wtedy nie było opcji żeby nie zdoić realu) to max 5 mln byśmy za niego dostali, a Parku jeszcze może z siebie sporo wykrzesać, warunek konieczny - nie może być wystawiany na środek pomocy, zwłaszcza jako ten bardziej kreatywny. Do opchnięcia zostaje jedynie Ando, za którego nie wyszarpiemy wiecej jak 10 baniek. Albo będziemy w to lato kupować po promocji, albo kupimy dwóch a nie czterech zawodników.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-04-2012 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #416
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
daniel napisał(a):Albo będziemy w to lato kupować po promocji, albo kupimy dwóch a nie czterech zawodników.
... albo sypniemy kasą jak w poprzednie lato



Mój Blog: Pod presją czasu
21-04-2012 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #417
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Poprzedniego lata wydaliśmy plus minus 50 mln, zakładam że transfer kogoś do środka pola, który musi nastąpić - teraz już nie ma bata, wypłucze ze skarbonki do 30kafli. Teraz pytanie kto ważniejszy, lewy obrońca czy napastnik? Bo Roo,Danny i nie czyniący postępów Javier to troche mało.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-04-2012 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #418
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Myślę, że kasa na transfery jest, co zresztą pokazało poprzednie lato. Owszem w tym sezonie, poprzez nasze niepowodzenia zanotowaliśmy mniejsze zyski z rozgrywek, jednak z pewnością wciąż mamy czym płacić za zawodników.

Nie możemy też zapomnieć, że odejście zawodników wiąże się z niepłaceniem im tygodniówek, a taki Berbatov z pewnością małej sumy z nie pobiera.

Jednak, żeby zacząć kupować, trzeba sprzedać zbędny balast.
Anderson - jeśli zostanie w naszym zespole to nieco zwątpię w Fergusona
Berbatov - z przykrością, ale nie ma innego wyjścia
Kuszczak - free
Macheda i Bebe - nie trzeba tłumaczyć
Owen - nie przedłużymy kontraktu? Skoro ma odejść Dymitar i Kiko, a Keane ma iść na wypożyczenie, to może warto podpisać z nim roczny kontrakt za zasadzie 'grasz to płacimy'
Park - przy całej sympatii i ogromnym szacunku dla niego, nie wiem czy jest by go trzymać w naszym zespole.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-04-2012 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #419
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Dla mnie odejść z pewnością powinni:
-Anderson. Nie spełnił oczekiwań, kontuzje i zaburzanie przedsezonowych przygotowań mu przeszkodziły. Szkoda, ale do odstrzału a może ktoś za niego da godziwe(10mln) pieniądze
-Park. Nie trzeba tłumaczyć, won.
-Zaskoczę was ale Nani. Ostatnio gwiazdorzy a jest słabszy od Younga i Valenci(przynajmniej jeśli spojrzymy co każdy z piłkarzy pokazal na boisku). Jak znajdzie się chętny to śmiało go sprzedać za te 40 baniek(o tylu mówią media, jakby ktoś tyle za niego dał to byłoby pięknie).
Za te pieniądze spokojnie można byłoby kupić skromniejszego Garetha Bale'a i jeszcze na waciki by zostało.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-06-2012 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #420
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Undermine napisał(a):Park. Nie trzeba tłumaczyć, won.
Troszkę szacunku pasowałoby zachować dla człowieka, który oddawał całego siebie dla tego klubu przez 7 lat... Ji ma za sobą ciężkie momenty, fakt faktem, lecz nigdy nie poprę pisania gości w stylu "wypierdalaj" czy "won mi stąd" w kierunku Koreańczyka.

Undermine napisał(a):Zaskoczę was ale Nani. Ostatnio gwiazdorzy
Przykład ?
24-06-2012 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości