Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #346
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Hodgson chciał go u siebie, potrzebne były tylko dłuższe, niż zwykle testy medyczne. Podobnie Eriksson w Leicester, ale sam zawodnik i agent to pojebali nie przystępując nawet do jakiejkolwiek rozmowy.
30-08-2011 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #347
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zajebiście, piłkarz pokroju Hargo miałby odrzucić ofertę City na korzyść Leicester z powodu sentymentu do klubu, który nie przedłużył z nim kontraktu... <świr>

Gdzie jest Groszek?
30-08-2011 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #348
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Dla mnie sam fakt, że ktoś z przeszłością w United przenosi się do City jest nie na miejscu. I tu nie ma znaczenia to, że to nie jest bezpośredni transfer z klubu do klubu. Szanowałem Hargreavesa i będę go szanował, ale powodzenia mu nie życzę. Podjął decyzję, przez którą staje się on dla mnie zwykłym, nic nie znaczącym dla kibica United człowiekiem. Jestem zawiedziony jego zachowaniem, tym bardziej po tym wywiadzie dla "Daily Mail", w którym tak ciepło wypowiadał się o United. Widać było, że traktował ten klub, tych ludzi jak rodzinę. A teraz przenosi się do City. Pewnych rzeczy nie powinno się robić, tak samo jak piłkarz Realu nie powinien przenosić się do Barcelony i odwrotnie. Po kim jak po kim (bo taki Tevez to zwyczajny najemnik), ale po Hargreavesie się tego nie spodziewałem. To jego decyzja, można ją rozumieć, ale jestem po prostu ZAWIEDZIONY, bo myślałem, że ten człowiek kocha United, a teraz okazuje się, że jest zwykłym najemnikiem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-08-2011 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #349
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
mucha napisał(a):Dla mnie sam fakt, że ktoś z przeszłością w United przenosi się do City jest nie na miejscu.
Właśnie o to chodzi.
Kris1908 napisał(a):Zajebiście, piłkarz pokroju Hargo miałby odrzucić ofertę City na korzyść Leicester z powodu sentymentu do klubu, który nie przedłużył z nim kontraktu... <świr>
Nie mam pojęcia o co Ci biega. Zagadnienie dotyczyło innego zainteresowania, to powiedziałem o Erikssonie. A miało to miejsce szybciej, niż konwersacje Owena z city, więc wybierać między tym, a tym klubem nie musiał.

Co ja Ci mogę więcej napisać. Chociażby to, że liczyłem, iż zasili inny klub, bo kto wie czy z takim Tottenhamem nie doszedłby do porozumienia równie szybko ( ? ) jak z klubem, w którym teraz przyjdzie mu występować.

A piwo oczywiście przez przypadek.
30-08-2011 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #350
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas napisał(a):Nie mam pojęcia o co Ci biega. Zagadnienie dotyczyło innego zainteresowania, to powiedziałem o Erikssonie. A miało to miejsce szybciej, niż konwersacje Owena z city, więc wybierać między tym, a tym klubem nie musiał.
a) Ja wiem, czego dotyczyło zagadnienie. Ale to pięknie pasuje do naszej dyskusji.
b) Nie wiesz, kiedy City zaczęło rozmowy z Hargo.
c) Nie wiesz, czy Hargo nie chciał potrzymać ewentualnej oferty z Leicester do końca, jakby nic lepszego nie wypaliło. Okienko trwa do 31.08, więc chyba normalne, że gość, który był jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji nie pała wielką chęcią dołączenia do drużyny na tym poziomie i woli poczekać dłużej na rozwój wypadków.

Gdzie jest Groszek?
30-08-2011 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #351
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Okienko trwa do 31.08

A nie jest tak, że wolnych zawodników nie obowiązują te restrykcje co do dat? Od razu uprzedzam, że jestem ignorantem w tej dziedzinie a wiedzę czerpię z FMa, więc traktujcie to tylko jakie luźne pytanie. Wink
30-08-2011 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #352
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kris1908 napisał(a):a) Ja wiem, czego dotyczyło zagadnienie. Ale to pięknie pasuje do naszej dyskusji.
b) Nie wiesz, kiedy City zaczęło rozmowy z Hargo.
c) Nie wiesz, czy Hargo nie chciał potrzymać ewentualnej oferty z Leicester do końca, jakby nic lepszego nie wypaliło. Okienko trwa do 31.08, więc chyba normalne, że gość, który był jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji nie pała wielką chęcią dołączenia do drużyny na tym poziomie i woli poczekać dłużej na rozwój wypadków.
a)Jak sobie dopasujesz po swojemu, to z całą pewnością
b) Nie wiem, ale mogę się tylko domyślać. A domysły w tym przypadku przybierają na sile, bo mówimy o klubie, którego trener nie owija w bawełnę i jeśli chce tego, czy tamtego to mówi o tym głośno. W tym przypadku nie miało to miejsca, także mogę sądzić, iż kontakt klub - zawodnik miał miejsce całkiem niedawno. I podejrzewam, że tuż po wyjściu na światło dzienne obszernego wywiadu z Anglikiem.
c)Problem w tym, iż kiedy Eriksson chciał nawiązać kontakt z Hargo poprzez jego agenta, ten nie udzielił mu żadnej odpowiedzi. Olał go ciepłym moczem.
30-08-2011 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #353
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Hargreaves, why ? For money ? :shock:


Jeden z moich ulubionych piłkarzy, jak był u nas, czy kontuzjowany, czy nie zawsze w niego wierzyłem, szkoda, że nie przeszedł chociażby do tego WBA Sad

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
30-08-2011 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #354
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas napisał(a):a)Jak sobie dopasujesz po swojemu, to z całą pewnością

To ja ci napisze, jak to jest po mojemu.
:arrow: Minh pyta, czy jeśli tylko City zaoferowałoby mu grę, to powinien ją odrzucić.
:arrow: Ty wymijająco odpowiadasz, że przecież były inne, które po chwili podajesz.
:arrow: Zatem ja, na podstawie tego, co powiedziałeś (nie wiedziałem np. o zainteresowaniu Leicester) wyrażam zdziwienie poglądem, że powinien odmówić City na rzecz WBA lub Leicester.
:arrow: Wówczas ty mówisz, że jest to inne zagadnienie. To w końcu było to zainteresowanie, czy nie? Jeśli tak, to moja wypowiedź ma sens, całkowicie niezależny od twej wymiany słów z Minhem.

Jaśniej się chyba nie da.

Gdzie jest Groszek?
30-08-2011 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #355
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Rozumiem, ze Schmeichela tez nie uwazacie za legende tego klubu? Czy Denisa Law rowniez?

Dla mnie prosta pilka jesli ma wybierac pomiedzy Leicester a Man City, a z tym WBA to nie jestem do konca pewien jak bylo naprawde. Generalnie, identycznie bym postapil na jego miejscu. Tym bardziej, ze nie jest naszym wychowankiem ani nic w tym stylu.
30-08-2011 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #356
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
@Kris
Przecież Ci mówiłem, że menadżer Leicester chciał się skontaktować z Hargreavesem jakiś miesiąc temu, czyli wyboru podejmować nie musiał ( zakładając złożenie oferty przez city całkiem niedawno ).

Schmeichel legendą być musi, w końcu takowe powstają mi.n dzięki fantastycznej i długiej grze w barwach jednego zespołu, co było udziałem Duńczyka. Co nie zmienia faktu pozostawienia po sobie ogromnej skazy.
30-08-2011 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #357
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kwas napisał(a):Przecież Ci mówiłem, że menadżer Leicester chciał się skontaktować z Hargreavesem jakiś miesiąc temu, czyli wyboru podejmować nie musiał ( zakładając złożenie oferty przez city całkiem niedawno ).

Eeee? Nie ogarniam. :kox:

Gdzie jest Groszek?
30-08-2011 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #358
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zgłasza się jeden klub, a właściwie jego przedstawiciel chce nawiązać kontakt z zawodnikiem. Czyli dajmy na to, chce go w swoim zespole. Jest 1 sierpnia.

Zgłasza się drugi klub. Też chce go mieć w swoich szeregach. Jest 28 sierpnia.

Dwie odległe daty. Co to oznacza ? Oznacza, że Owen Hargreaves nie musiał dokonywać wyboru między mającym wielkie ambicje pierwszoligowcem, a drugoligowcem, zwłaszcza, że z tym drugim kontakt praktycznie nie został nawiązany. I tutaj dobrnęliśmy do końca wymiany zdań, którą zapoczątkowało "Zajebiście, piłkarz pokroju Hargo miałby odrzucić ofertę City na korzyść Leicester z powodu sentymentu do klubu, który nie przedłużył z nim kontraktu..."

Takie to trudne ?
30-08-2011 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #359
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ja tam nie sram. Zabrzmi brutalnie ale to byłby cud jeśli koleś po takich komplikacjach zdrowotnych, z takim pechem do kontuzji i z taką pauzą od futbolu byłby w stanie grać na na najwyższym poziomie, bo city przynajmniej personalnie do kasztaniaków już nie należy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-08-2011 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #360
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ludzie, spokojnie. Niech tam Hargo idzie, ale jestem pewny, że po pierwsze on tam za wiele nie pogra, a po drugie, jak już wcześniej wspomniałem, prędzej czy później znów się połamie i City będzie miało z nim taki sam problem, jaki my mieliśmy. Tylko jestem ciekawy czy w Shitty też go obdarzą taką opieką jaką miał u nas.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
30-08-2011 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości