Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Mata

Hunter może i od czasu do czasu zbiegnie na skrzydło, albo do środka pola, ale od razu zagrywa piłkę do najbliższego kolegi, żeby wejść w pole karne.

RvN - 150 goli w Manchester United. 1 z poza "szesnastki"
Hunter - 33 gole w tym sezonie. Ile z poza pola karnego? (przyznam się, nie liczyłemTongue)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
29-06-2008 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #167
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Teraz z perspektywy czasu żałuje, że Torres przeszedł do Liverpoolu. Hiszpan pasowałby do naszego stylu gry. Jest szybki, bramkostrzelny, sam wypracowuje akcje. Tego brakuje właśnie u Huntelara. Z trójki Torres, Berbatov, Huntelar najbardziej do naszej drużyny pasowałby ten pierwszy. Szkoda tylko, że nie jest na sprzedaż. Tak prawde mówiąc myślałem że będzie to niewypał roku w Premiership. No ale jak widać myliłem się bardzo. Ostatnio troche ucichło o Benzemie. Po słabym występie Francji zainteresowanie jego osobą zdecydowanie zmalało. Nie zdziwie się jeśli zostanie na kolejny sezon w OL.
30-06-2008 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #168
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
A ja się nie zdziwię jak Benzema trafi na OT.
mufc.pl, Ferguson napisał(a):Rozglądamy się za młodszymi zawodnikami.
Berbatov raczej do 'młodszych' nie należy. Ma facet już troszkę tych lat. Mam tylko nadzieję, że to nie bd kolejny super extra młodzian w wieku 16 lat^^.

A z takich młodszych to na tej pozycji zostaje tylko Hunter i Benzema. Chyba, że Ferguson i Quieroz ( :roll: ) nas zaskoczą i kupią kogoś o kim spekulacji nie było.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
30-06-2008 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #169
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Mimo wszystko Huntera nie widzę u nas. Znowu grać ustawieniem jak z RvN? Naaaah. Wolę tak jak teraz 4-4-2, a nie 4-5-1. Ja jestem ciekaw, co pokaże Manucho (oraz czy w ogóle zagra w tym sezonie...). W PNA prezentował się świetnie, takiego kogoś nam potrzeba. Umie sobie sam wypracować sytuację i oddać celny strzał. Jest wysoki, więc można grać ze skrzydeł, a głową to potrafi grać dobrze. Jeśli przyszłoby grać na Huntera, to gra wyglądałaby jak za Van Nistelrooya. Nie wątpię, że jest zajebisty. Po prostu nie chciałbym oglądać gry pod jednego zawodnika (co teraz też ma miejsce - patrz Ronaldo).

Co tu dużo mówić - pożyjemy, zobaczymy. Ja wierzę w Manucho.
30-06-2008 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
miszcz26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Berbatov przydałby się baaaardzo bardzo! mógłby chodzić na zmiane Teveza! Jest ograny w PL i umie sie odnależć ale osobiście wolał bym Benzeme - wiem że Francja nie zachwyciła na ME (delikatnie rzecz ujmując) ale w OL sie marnuje! poza tym SAF ma ręke do francuskich piłkarzy - zakładam że Benzema nie ogarnołby się dobrze w pierwszym sezonie ale już w następnym myśle że jak najbardziej - to jak z Evrą pierwszy sezon aklimatyzacja, drugi zezon podstawowy zawodnik. Saha też jest całkiem spoko ale to jego zdrowie..... niech już odejdzie na zdrowie! Wink
Pozostaje jeszcze temat Pan Villa - jak już wiemy Hiszpania Królami Europy i myśle że Villa pokazał że jest wartościowym zawodnikiem. Osobiście najsłabiej widze Huntelaara..... jakoś mnie nie przekonuje...
Dziś strona ManUtd podała że SAF zamierza wzmocnić się 1 zawodnikiem góra dwoma więc pozostaje spekulować do jutra bo już jutro zaczrowane okienko się otwiera!
30-06-2008 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #171
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
miszcz26 napisał(a):Berbatov przydałby się baaaardzo bardzo! mógłby chodzić na zmiane Teveza!
W sensie, że w meczu jako zmiennik, czy rotacja?
Figlarz napisał(a):4-4-2, a nie 4-5-1.
Za Ruuda graliśmy 4-5-1?
Kisia92 napisał(a):Hunter
A nie sądzisz, że musi z nim być coś nie tak skoro ciągle gra w Ajaxie a jest aż tak wspaniały?
30-06-2008 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #172
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mally -- do pierwszego cytatu nie wypowiem się, ale zapewne chodziło o zmiennika w meczu.
drugi cytat - formalnie 4-4-2, nie formalnie Roonej był 'podwieszony' za RvN, co dawało nam 4-4-1-1, a nie rozdrabniając się 4-5-1
trzeci - Hunter nie chce podzielić losów takich piłkarzy jak Babel czy Pienaar, którzy w Alaxie byli naj, a poza granicami gdzieś przepadli. Huntellar boi się zaryzykować, co potwierdzałoby w połowie twoją tezę. W POŁOWIE...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-06-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #173
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju1309 napisał(a):mally -- do pierwszego cytatu nie wypowiem się, ale zapewne chodziło o zmiennika w meczu.
drugi cytat - formalnie 4-4-2, nie formalnie Roonej był 'podwieszony' za RvN, co dawało nam 4-4-1-1, a nie rozdrabniając się 4-5-1
Wiesz, jak już patrzysz na Ruuda i Rooneya to warto zauważyć, że Rooney był młodszy, głupszy i mniej doświadczony niż jest teraz. Poza tym Rooney nie był podwieszony za Ruudem, tylko grał jak gra zawsze. Teraz też jest bardziej cofnięty niż na przykład Saszka.
maju1309 napisał(a):trzeci - Hunter nie chce podzielić losów takich piłkarzy jak Babel czy Pienaar, którzy w Alaxie byli naj, a poza granicami gdzieś przepadli. Huntellar boi się zaryzykować, co potwierdzałoby w połowie twoją tezę. W POŁOWIE...
Babel, ani Pienaar nie byli naj w Ajaxie. Tongue Czyli sądzisz, że Janek jest mało ambitny ciut? To by go skreślało. ;P
30-06-2008 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #174
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
No własnie chodzi mi o to, że za czasow Ruuda Diabełki grały tylko pod niego. Wszystkie piłki na niego, co dawało nam 4-5-1. Chcąc, nie chcąc tak to wyglądało. Nie lubię takiego stylu gry i wolę 4-4-2. Van Nistelrooy grał zawsze sam z przodu. Rooney był za nim, zresztą grał podobnie jak dzisiaj.

Lepszy napastnik, który umie współpracować z partnerem z ataku, a nie samotnik.
30-06-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Tak. Sądzę, że Huntelaar jest mało ambitny. On woli być rozchwytywany za 33 gole w holandii, i być przymierzany do Manchester United, a nie ruszać się stamtąd. Na teraz on ma kontrakt skończony, Jak trzeba będzie to podpisze nowy w trymiga!(jakkolwiek się to nie pisze ;])

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-06-2008 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #176
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Figlarz napisał(a):No własnie chodzi mi o to, że za czasow Ruuda Diabełki grały tylko pod niego.
No, ok masz rację. Big Grin
Figlarz napisał(a):Lepszy napastnik, który umie współpracować z partnerem z ataku, a nie samotnik.
Skoro graliśmy 4-5-1 to Ruud nie miał partnera w ataku. Skoro nie miał partnera w ataku to powiedzmy, że za napastników uznamy skrzydłowych (451 łatwo można w 433 zmienić) więc wychodzi na to, że Ruud zarąbiście współpracował z partnerami.
maju1309 napisał(a):. On woli być rozchwytywany za 33 gole w holandii, i być przymierzany do Manchester United, a nie ruszać się stamtąd.
Yhym.
30-06-2008 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #177
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mally,
Chcesz mnie cytować i łapać za słówka to poczytaj chociaż moje wypowiedzi bo teraz się w moich oczach ośmieszyłeś.
uno. Jestem zwolenniczką transferu Berbatova
duo. Nazwisko Hunter padło jak przykład względem wypowiedzi Fergusona, więc naprawdę wykazałeś się inteligencją cytując je jakobym to ja go tak bardzo chciała.

a na koniec, powiedz mi ile lat ma Hunter i od ilu sezonów jest taki super? Chyba od niedawna co? Więc nic dziwnego, że nadal gra gdzie gra, dodając do tego fakt, że (chyba)jest ich wychowankiem i kocha go...

To raz a dwa sam Hunter się ostatnio wypowiadał, że Marco chce za wszelką cenę go zatrzymać w Holandii, ale też ironicznie wypowiedział sie na temat tego, że Marco nie wierzył w niego na Euro a chce by on pozostał. Co moim zdaniem jest zapowiedzią jego odejścia, ale powtarzam dla ciebie drogi Mally JESTEM ZA TRANSFEREM BERBATOVA, mam nadzieję, że napisałam wystarczająco wyraźnie.

ps. Ktoś miał racje pisząc, że chcesz na siłę się ludzi czepić.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
01-07-2008 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #178
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Kisia92 napisał(a):jest ich wychowankiem i kocha go...
Po pierwsze, nie jest wychowankiem, Ajax to chyba jego 5 czy 4 klub. A po drugie to nie kocha Ajaxu, i nie pisz mi skąd wiem, bo po prostu wiem.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #179
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:A po drugie to nie kocha Ajaxu

A skąd Ty to możesz wiedzieć ? To czy kocha Ajax wie tylko on.

Cytat:nie pisz mi skąd wiem, bo po prostu wiem

Bardzo przekonywujący argument
01-07-2008 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #180
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
A mówił on coś kiedyś o swojej miłości do Ajaxu? I co, że niby jak mu United albo Real złożą ofertę kontraktu, to odmówi, bo w jego sercu jest Ajax :lol: Kasa, misiu kasa.
Rudii napisał(a):Bardzo przekonywujący argument
:cry:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-07-2008 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 59 gości