Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #511
Re: CM & FM, managery piłkarskie
rav10 napisał(a):A ja roznoszę polską ligę TSP. Pierwszy sezon skończyłem ledwo na 12 miejscu... Ale kolejne to już absolutna dominacja. Po raz 2 z rzędu podwójna korona i baraże do LM. Tym razem w ostatniej rundzie trafiłem na Partizan, więc nie powinno być większych problemów.

Tak z ciekawości spytam, jak pojemny masz teraz stadion? Smile

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
25-11-2011 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #512
Re: CM & FM, managery piłkarskie
2 sezony się prosiłem o wykupienie od miasta stadionu no i po tym jak zakwalifikowałem się do LM to postanowili rozbudować do 6500. Wcześniej męczyłem się na marnym 4500 z tego 3150 siedzących. Rozbudowałem tez baze treningową.
26-11-2011 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
The Special One Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #513
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Mat.ka przemyślałem co napisałeś i postawiłem Ci piwo, bo zrozumiałem że to była dobra rada. 8-)
26-11-2011 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damianos5003 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #514
Re: CM & FM, managery piłkarskie
gracie w coś online?
29-11-2011 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #515
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Ok, no wiec przejalem Sunderland przed ostatnim meczem sezonu z United, ktory byl niewazny, bo i tak spadalem juz z EPL. Mialem dobry sklad wiec nie potrzebowalem wzmocnien, ale co wazniejsze, udalo mi sie zatrzymac wszystkich kluczowych zawodnikow. Sezon bez historii, pewne pierwsze miejsce i polfinal FA. Dostalem od razu po sezonie oferte od Totkow, ktora przyjalem. Fundusze na transfery malutkie, raptem 3 mln. Po pozbyciu sie paru zawodnikow, mialem juz 8 mln. Kupiony Martin Kelly z Poolu, i wypozyczony Piatti rowniez z klubu z Merseyside. Zajeli 6 miejsce w lidze wiec gralem w Lidze Europejskiej, gdzie udalo mi sie dojsc do cwiercfinalu. FA Cup w finale w dupe od United, a w lidze 2 miejsce. Przewaga United 10 pkt na koniec sezonu a miejsca 2-5 roznily sie 2 pkt... Na nowy sezon dostalem juz 20 mln wiec pare transferow bylo. Niechciany Ashley Young za 4mln, Ademi za 2, Brahimi za 7 i paru mlodziakow. Srednio mi szlo, szczerze powiedziawszy, ponizej oczekiwan. W grupie LM bez problemu z 2 miejsca za Bayernem, jednak w lidze tylko 4 miejsce z 6 pkt straty do City i 5 do United. Pod koniec grudnia nowy wlasciciel przejal klub i mnie zwolnil bo chcial Quiqe Floresa... W miedzyczasie przejalem reprezentaacje Polski, z ktora ledwo udalo mi sie zakwalifikowac na ME w 2016. W grupie za Ukraina i przed Rosja dzieki bezposredniemu meczowi w ostatniej kolejce. Sklad na ME zlozony zupelnie z zawodnikow z klubow zagranicznych. Grupa wymarzona bo Izrael, Czarnogora i Szwajcaria. Po dwoch zwyciestwach nad Helwetami i Izrealem zapewnilem sobie 1 miejsce w grupie. 1/8 to zwyciestwo nad Bosnia i Hercegowina 1-0 po dogrywce, cwiercifinal Chorwacja i zwyciestwo po karnych, w polfinale poleglem z Belgia 3-0. Mimo to, Lewandowski krol strzelcow, do tego Obraniak i Glik w Dream Teamie. Po ME posypaly sie oferty od reprezentacji (Anglia, Hiszpania, Szwajcaria, Chorwacja). Postawilem na Anglikow, bo jakos im slabo szlo wiec moze cos nowego uda sie zdzialac. I czekam na jakies oferty z klubow. Na razie odpuszczam Hiszpanie (z Malaga zdobylem 2 miejsce), Anglie (Sunderland i Tottki z ktorymi wygralem Championship i drugie miejsce w EPL, respectively). Dodalem sobie Bundeslige, Serie A, Polska Ekstraklase, MLS i ligi z RPA oraz Chin. Planuje zdobyc mistrza na 3 kontynentach a na koniec rozsiasc sie w fotelu kiedys nalezacego do Sir Alexa Fergusona. W miedzyczasie moze jakies roszady na arenie miedzynarodowej, poprowadzic jakies Chile czy Australie do jakiegos wiekszego sukcesu. zobaczymy co z tych planow wyjdzie Wink

Phew... A egzaminy koncowe za dwa tygodnie Big Grin
01-12-2011 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #516
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Gdzie znajdę jakiegoś patcha do FM 12, który poprawia najważniejsze błędy? Bo trzeba by w końcu się przerzucić z 11 na 12. Za linka piwko Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
06-12-2011 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #517
Re: CM & FM, managery piłkarskie
poszukaj sobie tutaj:

Kod:
http://peb.pl/cracki-patche-spolszczenia-itp/1100468-fix-football-manager-2012-2011-a.html

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
06-12-2011 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #518
Re: CM & FM, managery piłkarskie
A co sie stało z Telford ;>?
Jakiś kryzys czy rutyna już się dała we znaki ;>?
06-12-2011 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #519
Re: CM & FM, managery piłkarskie
http://torrenty.org/torrent/637627

Trzymaj Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-12-2011 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #520
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Niedawno zakończyłem pierwszy sezon jako menedżer Atletico Madryt. Gra mi się tym klubem bardzo fajnie, więc postanowiłem na dłużej się związać z nimi.

W pierwszym sezonie wygrałem ligę hiszpańską, Puchar Króla oraz Ligę Europy. Nieźle jak na pierwszy sezon. Poniżej tabela końcowa La Ligi:

Ukryty tekst:
[Obrazek: 1pw95e.jpg]

Przed sezonem 2011/2012 dostałem ok. 5 mln na transfery. Postanowiłem je spożytkować na kupienie tych panów( transfery letnie i zimowe):

Ukryty tekst:
[Obrazek: 2mds96w.jpg]

Mój skład w minionym sezonie wyglądał tak:

Ukryty tekst:
[Obrazek: aa8zki.jpg]

A moim najlepszym piłkarzem był Falcao, który strzelił ponad 30 goli w sezonie. Bardzo dobrze grali także skrzydłowi, który strzelali często bramki i asystowali- Reyes i Juanfran.

Przed nowym sezonem dostałem ponad 20 mln na transfery, więc postanowiłem przewietrzyć troszkę skład pozbywając się niechcianych piłkarzy, a sprowadzając nowych. I tak zakontraktowałem Edena Hazarda za 37 mln zamiast Diego, który dobrze grał, ale nie pasował jakoś do koncepcji. Za darmo przyszedł Muniesa, kupiłem Cissokho z Lyonu za 18 mln, Carlosa Fierro za bodajże 5 mln, Rene Adler przyszedł za darmo do mnie. Na początku gry zaklepałem sobie także Adryana z Flamengo, który przyjdzie do mnie w sierpniu, przed rozpoczęciem sezonu 2012/2013.

Ukryty tekst:
[Obrazek: 2nc1eet.jpg]

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-12-2011 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #521
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Grałem sobie Malagą, bo stwierdziłem, że to klub, w którym mogę podłubać, a na dodatek gra tam Ruud, więc jest pięknie. Na początek sprowadziłem sobie jakiegoś francuskiego bramkarza, bo mój był taki słaby, że żal patrzeć. Mimo, że był cienki to chciał grać, a ja go okłamywałem, że będzie, bo jestem mistrzem manipulacji. Kupiłem też środkowego obrońcę i jedziemy. Miałem ambicję pojechać z Barceloną i Realem, ale okazało się, że będzie na odwrót. Znaczy, z Realem nawet wygrałem u siebie. Przegrywałem 0:2, ale chłopaki mają jaja ze stali i wyrwali 3:2 dla swojego trenera. W zimę ukradłem z Brazylii za darmo Thiago Nevesa, coby wzmocnić linię pomocy. W pierwszym sezonie awansowałem do Champions League z 4 miejsca. Walka toczyła się do ostatniej kolejki, nikt w nas nie wierzył, łącznie ze mną, bo na początku sezonu powiedziałem, że Liga Europy będzie spoczko. Ale wydarłem czwarte miejsce razem z potem i krwią moich wrogów. W nagrodę, zarząd dał mi całe 0 euro budżetu transferowego żebym porządnie wzmocnił skład. Mimo ich rozczarowującej postawy, sprowadziłem wspomnianego Nevesa i Frei`a. Czułem, że stary lis mi się przyda, bo oprócz Ruuda, to trochę bieda w napadzie. Sprzedałem mojego rezerwowego bramkarza za równowartość paczki fajek i sprowadziłem z wolnego transferu Pinto, bo to niezły jajcarz i na pewno jest przyzwyczajony do siedzenia na ławie. Pomijając Messiego, Ronaldo, Benzemę Soldado i Nilmara, Van Nistelrooy był królem strzelców.

Los chciał, że o fazę grupową biłem się ze Sportingiem Lizbona. Dostałem dwa klapsy u siebie i skończyło się 1:2 dla nich. Do Lizbony jechałem jak na ścięcie, szkoda mi było Ligi Mistrzów. Ale jaki come back! Wygrałem na wyjeździe 5:0 i w pięknym stylu awansowałem. O czymś takim pisze się wiersze i układa piosenki. W LM do grupy trafiłem z Chelsea, Werderem i chyba CSKA. Piękne mecze grałem, po trzech kolejkach byłem na solidnym drugim miejscu i upokorzyłem Werder 5:0. Frei strzelił hattricka, czym udowodnił, że jestem geniuszem. W lidze nie szło tak dobrze, ale tragicznie też nie było, płynne miejsca w pierwszej dziesiątce. Ale pacnęła mnie Barca i Real, tak po 5:0, 6:0. Trochę mi wstyd. Potem oberwałem jeszcze od bodajże Villareal i zarząd mnie wyrzucił, tak po prostu. To ja stworzyłem potęgę Malagi, a oni mnie wyrzucili. Nie ma sprawiedliwości. Próbowałem znaleźć nową pracę, ale nawet drugoligowe zespoły wyśmiewały moje starania. Prezesi publicznie mówili, że jeszcze tak nisko nie upadli, żeby mnie zatrudniać. Było mi bardzo przykro, tak gnoić człowieka, piłka jest bezwzględna. Mogli chociaż powiedzieć, że to interesująca oferta i że zadzwonią. Ale nie, lepiej kogoś upokorzyć. Wyłączyłem z niesmakiem, chyba znowu zacznę grać Manchesterem.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-12-2011 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #522
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Jesteś genialny. Musisz grać 2x częściej i pisać 4x częściej takie posty. No kurwa MISTRZ w czystej postaci.
Normalnie pan przechuj.
30-12-2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #523
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Dzięki za dobre słowo, ale mam nadzieję, że jak będę grał następnym razem, to mnie nie wyrzucą Wink .
Teraz gram Manchesterem, jak skończę sezon, to złożę raport z działalności.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-12-2011 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #524
Re: CM & FM, managery piłkarskie
A ja się wkurzyłem, bo oczywiście odniosłem piękne zwycięstwo 5-0 z Zenitem w 1/8 Ligi Mistrzów grając Manchesterem United i mi wyświetliło, że jakiś tam plik uszkodzony i żebym spadał. Ok.

Jedno wiem. Kupujcie Gaitana! Ten chłopak naprawdę jest zajebisty. Ja go wyciągnąłem za 19 mln euro i jak jest ważny mecz to strzela brameczkę.

Czy u was też Cleverley jest taki agresywny i jak tylko wam się coś układa to on lubi kogoś ściąć i dostać czerwo? U mnie już mu chyba 3 razy zabierałem pensję, ehh.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
31-12-2011 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #525
Re: CM & FM, managery piłkarskie
Polecam Douglasa Costę. Do wyjęcia za niewielkie pieniądze, a ładuje bramy aż miło - może grać na każdej pozycji w drugiej linii Wink

U mnie Cleverley jest w miarę spokojny Wink Nie mam z nim 'problemów wychowawczych'.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
31-12-2011 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości