Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (30.04.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (30.04.2012)
[Obrazek: 2uhmtjq.png][Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 1zn0jye.png]

Manchester City vs Manchester United
Barclays Premier League
30.04.2012; 21:00
Etihad Stadium, Manchester



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012 12:09 przez sebos_krk.)
23-04-2012 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KadoeL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #2
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
WARSZAWA I OKOLICE
Nieuchronnie zbliżają się wielkie derby Manchesteru, które w znaczącym stopniu zdecydują kto przez najbliższy rok cieszyć się będzie z mistrzostwa w BPL. Z tej okazji chciałbym zaproponować wszystkim sympatykom Czerwonych Diabłów wspólne obejrzenie spotkania w pubie. Jak każdy z Was wie mecz odbędzie się 30 kwietnia o godz. 21. Jest to bardzo trafna data, ponieważ dzień później mamy do czynienia ze świętem narodowym co sprawia, że większość osób będzie miała wolny dzień od pracy, szkoły i innych obowiązków. Z tego co się orientuje większość ‘warszawskich kibiców’ spotyka się w Championsie, choć osobiście wolałbym bardziej kameralne i klimatyczne miejsce. Piszcie swoje propozycje i uwagi apropo tego tematu. Zabierzcie ze sobą bliskich, zjednoczmy się w jednym miejscu i stwórzmy niesamowitą atmosferę!
23-04-2012 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
De Gea
Rafael- Evans- Ferdinand- Evra
Valencia- Carrick- Scholes- Nani
Welbeck- Rooney

Bez kombinowania, niech zagra ten najbardziej zgrany zespół, Nani powrócił wygląda na to do formy niż się spodziewaliśmy, a w formie Portugalczyk potrafi nam wygrać mecze.
Co do defensywy to najbardziej boje się o naszego kapitana, w meczu z Evertonem miałem go chwilowo dość. Evans po słabszym meczu się ogarnie tak jak to było ze dwa trzy razy w tym sezonie.
Welbeck zagrał bardzo dobre dwa ostatnie spotkania, w meczu na Etihad FA Cupowym strzelił nie byle jaką bramkę i ogólnie był jednym z najlepszych na placu gry.

Nie możemy tego meczu przegrać, jeśli nie remisujemy lub nie wygramy każdy będzie wiedział jak będzie wyglądała tabela i nie zniose kolejnej marnej prowokacji Roberta.

Wyniku nie typuje, liczę na mecz który rozjebie cały footballowy świat.
23-04-2012 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
A ja się obawiam, że może to być bardzo słaby mecz. Dużo gorszy niż np z Evertonem. Powód? Ferguson ubzdura sobie bronienie wyniku i granie na remis. Mam jednak nadzieję, że będzie to jakiś naprawdę bardzo dramatyczny mecz typu do przerwy dostajemy 3:0 a później gonimy jak w meczu z Chelsea. Chociaż pójście na wymianę ciosów i strzelenie w ostatniej minucie bramkę, która ratuje remis bądź zapewnia 3 pkt też było by mile widziane. Mam nadzieję, że Fergie tego nie spierdoli. A w zasadzie piłkarze. Bo to, że potrafimy zagrać kosmicznie wie każdy. Oby się nie okazało, że skończy się komicznie...
23-04-2012 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #5
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
A ja mam nadzieje na ugranie co najmniej jednego punktu i walory artystyczne mam całkowicie w dupie.

Gdzie jest Groszek?
23-04-2012 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #6
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Dwa punkty też będą okej, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to przysłowiowy "mecz o 9 punktów"

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
23-04-2012 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #7
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
DDG
Rafael- Rio- Evans- Evra
Valencia- Carrick- Scholes- Nani/Young
Rooney- Welbeck


Tak jak ktoś już wyżej wspomniał, nie ma co kombinować, trzeba wyjść najlepszym składem, który najlepiej się rozumie. Nie wiem tylko czy nie lepiej byłoby w tym meczu wystawić Young'a na lewym skrzydle, który jest lepszym piłkarzem jeśli chodzi o cofnięcie się do defensywy. Jak wiemy, Nani nie za bardzo lubi to robić, a myślę, że w tym meczu szybki powrót do obrony i zwarcie szeregów będzie bardzo ważne.

Serce mówi, że wygramy tę decydującą o tytule batalię, w najgorszym razie zremisujemy. Rozum jednak podpowiada, że możemy niestety przegrać ten mecz. Oby sprawdził się ten pierwszy scenariusz.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
24-04-2012 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #8
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Składy jak wyżej z zastrzeżeniem, iż Fabio za Evrę byłby dobrą opcją, ale nie liczę na to.

Gdzie jest Groszek?
24-04-2012 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PokerFace25 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Jaroldz napisał(a):Serce mówi, że wygramy tę decydującą o tytule batalię, w najgorszym razie zremisujemy. Rozum jednak podpowiada, że możemy niestety przegrać ten mecz. Oby sprawdził się ten pierwszy scenariusz.

Piękne słowa.
26-04-2012 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #10
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Ja bym popierdolił nasze dumne 4-4-2 i wyszedł trójką w środku: Carrick, Scholes i Clev/Jones. Na lewym Young, ostatnio odpoczywał, teraz powinien być gotowy. I grać mądrze z kontry.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
27-04-2012 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #11
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Ja bym był w stanie postawić nawet autobus w bramce, tylko, że my w przeciwieństwie do Chelsea czy Realu za cholerę nie potrafimy się tak bronić. Ustawienie 4-5-1, owszem, ale bez mocno defensywnego nastawienia.

Gdzie jest Groszek?
27-04-2012 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #12
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Nigdy bym nie zniósł widoku takiej murarki i antufutbolu w naszym wykonaniu, jaką zaprezentowała Chelsea w 180 minutach przeciwko Barcelonie. Poza tym Shitty to nie Blaugrana. Po prostu trzeba z nimi zagrać tak, jak w sierpniu lub tak, jak w pierwszej połowie meczu styczniowego.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-04-2012 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #13
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Jaroldz napisał(a):j murarki i antufutbolu

Antyfutbol to jeden z najbardziej jebniętych mitów stworzonych przez fanów Barcelony jaki tylko istnieje. Chelsea zademonstrowała biorąc pod uwagę ich problemy to co mogli , świetną determinację , waleczność i dobrą obronę i kliniczne wykończenie bo z Barceloną trzeba było grać tak jak Chelsea czy Inter. Myślałem że Mourinho udowodnił tym kibicom co płaczą na murarkę przeciw blaugranie wystawiając taki skład w pierwszy meczu real - barca lecz to mało kogo widocznie przekonało.
Nie ma takiego czegoś jak antyfutbol.
27-04-2012 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #14
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
samcro napisał(a):
Jaroldz napisał(a):j murarki i antufutbolu

Antyfutbol to jeden z najbardziej jebniętych mitów stworzonych przez fanów Barcelony jaki tylko istnieje. Chelsea zademonstrowała biorąc pod uwagę ich problemy to co mogli , świetną determinację , waleczność i dobrą obronę i kliniczne wykończenie bo z Barceloną trzeba było grać tak jak Chelsea czy Inter. Myślałem że Mourinho udowodnił tym kibicom co płaczą na murarkę przeciw blaugranie wystawiając taki skład w pierwszy meczu real - barca lecz to mało kogo widocznie przekonało.
Nie ma takiego czegoś jak antyfutbol.

Mylisz się. Z Barceloną można grać odważnie i ofensywnie, tak jak to robi ostatnio Mou czy rok temu w pierwszym meczu zrobił to Arsenal. Kanonierzy w pierwszym meczu zagrali otwartą piłkę i wygrali. W rewanżu na CN się tylko bronili, stali w obronie i przegrali. Milan także nie cofnął się do takiej obrony, jak Chelsea i udało mu się nie przegrać u siebie z Barcą.

A taka gra, jaką pokazała Chelsea w 1/2 finału LM jest dobra dla malutkich klubików, a nie dla zespołu, który chce być najlepszy w Europie. Chelsea miała więcej szczęścia niż rozumu, że udało jej się prześlizgnąć do finału, bo normalnie z taką grą powinno być po rywalizacji już po pierwszym meczu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-04-2012 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #15
Re: PL: Manchester City - Manchester United (30.04.2012; 21:00)
Jaroldz napisał(a):antufutbolu

Jaorldz, ile Ty masz lat?
27-04-2012 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości