Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Cristiano Ronaldo
Dziś, przeczytałem że Ferguson powiedział że gadki o tym Realu to idiotyzmy.
Również mama Diego Armanda Ronalda, nic nie mówiła o Realu i o tym że jej syn ma tam przejść. Ktoś puścił plotkę o jej wywiadzie i poszło. Ferguson mówił ze to bzdura, Gill też.
"Wiemy, że w tej chwili jego pozyskanie jest niemożliwe - Mijatovic"

Co więcej dziś widziałem świeży film na youtube, w którym jego mama stwierdza że Ronaldo ma super klub i znajduje wspaniałe oparcie w Fergusonie i Carlosie. Życzy mu sukcesów itp.

Z dziwkami to samo, nagle dziwki zaczęły opowiadać ile to z nich z Ronaldo nie spało, pomijam fakt ich dalszego prosperowania w zawodzie. Ronaldo kiedyś w wywiadzie pytany o temat orgii, powiedział, że była u niego mama w tym czasie i że nie ma nic więcej do dodania.

Gra świetnie w drużynie, która może zdobyć wszystko w tym sezonie i kolejnych też, jego umiejętności pod okiem Fergusona wzrosły w sposób fantastyczny. W dzisiejszym meczu było widać, że gra dla drużyny, podawał do kolegów mimo że lepiej było strzelać.

A wy swoje, dziwki i Real Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
28-01-2008 03:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: Cristiano Ronaldo
Kto by się tam plotkami dziennikarzy przejmował. Ja myślę, że lepiej tu dyskutować o jego grze niż o tym co wymyślą żurnaliści. Już nie mówiąc, że nie powinno to nikogo obchodzić co robi w życiu prywatnym.
Jak na tą chwilę na pewno Ronaldo nigdzie nie odchodzi, choć być może kiedyś to zrobi, jak czasem powtarza, mówiąc o swoich marzeniach.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #18
Re: Cristiano Ronaldo
Panowie, to jest temat o Cristiano Ronaldo, a nie kto kiedy był na Old Trafford czy też jakiego koloru są krzesełka. Koniec OT.
28-01-2008 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miedziu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Cristiano Ronaldo
Niech zaprasza kogo chce. Ma zaledwie 23 lata. Może się wyszaleć. Żeby tylko dobrze grał. Dla mnie to on jest już legendą zapisaną w futbolu i jeszcze na tytuł mistrza piłki nożnej zapracuje o ile już nie jest.
29-01-2008 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fankaManU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Cristiano Ronaldo
Świetny zawodnik, a to co wyczynia z piłką to po prostu poezja. Wszyscy o tych sex aferach, ale tak już mówiliśmy na formę to nie wpłynie, a w ogóle co kogo interesuje co on robi we własnym domu? Jedyne co mogę mu zarzucić to symulowanie. Oczywiście, że bardzo często jest faulowany, ale zdarza mu się przesadzić. Cóż...dla mnie i tak jest najlepszy Big Grin :lol:
30-01-2008 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Cristiano Ronaldo
Mi to wisi i powiewa, co on robi poza boiskiem. Jak dla mnie, to może się nawet z psami zadawać, byleby to nie wpłynęło na jego formę na boisku. Dopóki gra dobrze i jest w zespole pewnym filarem, to może robić co mu się podoba i gdzie mu się podoba. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
30-01-2008 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Cristiano Ronaldo
Jak dla mnie to Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie. Nie ma co ukrywać że w wyborach na najlepszego piłkarza FIFA został "pokrzywdzony".

"We Are The Pride of All Europe"
30-01-2008 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Cristiano Ronaldo
Leszczu napisał(a):Nie ma co ukrywać że w wyborach na najlepszego piłkarza FIFA został "pokrzywdzony".

Fakt faktem. O ile z Kaką mógł przegrać, ale co robił Messi przed Ronaldo? :roll:
30-01-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Cristiano Ronaldo
Prawda, oj prawda. Media potrafią zrobić z piłkarzy idola, albo kogoś złego(np. z Evansa zrobili zboczeńca). To psuje piękno gry i trzeba z tym walczyć, tak jak z rasizmem, dopingiem i korupcją. Cristiano Ronaldo naprawdę jest lepszy od Kaki. Jednym z powodów jest to, że wyróżnia się w klubie z wielkimi gwiazdami(Rooney, Tevez).Ktoś może mi zarzucić, że tak samo wyróżnia się Messi(Ronaldinho, Henry, Eto'o), ale bądźmy szczerzy - powodów dla których powinien wygrać CR jest wiele więcej.

Wychodzi na to, że wystarczy wygrać najważniejszą imprezę i od razu wiadomo, że plebiscyt wygra lider zespołu, a ekipa zostanie drużyną roku. :/

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-01-2008 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #25
Re: Cristiano Ronaldo
Tak à propos Ronaldo to właśnie strzelił swoją 2 bramkę w przeciągu ostatnich 3 minut... Chyba chce zrobić kawał Fergusonowi i przekroczyć granicę 30 goli w tym sezonie. W każdym razie atakuje chyba tytuł króla strzelców Premier League, Złotą Piłkę i wszystkie inne indywidualne nagrody :shock:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-01-2008 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Cristiano Ronaldo
Jestem pewien, że Ronaldo zostanie królem strzelców Premier League w tym sezonie. Sir Alex nawet wspomniał o tym, że portugalski skrzydłowy - niczym George Best - na koniec sezonu zdobędzie koronę dla najbardziej bramkostrzelnego piłkarza. Oby tylko Adebayor trochę spuścił z tonu bo też ostatnio się rozstrzelał.

Ronaldo ;*
30-01-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Cristiano Ronaldo
Chyba wyrównał tym samym rekord Besta, 19 goli w sezonie, jako liga.
30-01-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Cristiano Ronaldo
Może chce tym samym pokazać, jak wielką pomyłką było wybranie Kaki jako najlepszego zawodnika, a nie jego. Wink Ale jak dla mnie to może tak strzelać. Big Grin

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
30-01-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #29
Re: Cristiano Ronaldo
Jak dla mnie to może nawet zamienić się w karabin maszynowy do strzelania goli, z resztą niewiele mu na razie brakuje Big Grin Koleś naprawdę w tym sezonie zamiata, bez niego gra United i wyniki byłyby uboższe

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
30-01-2008 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: Cristiano Ronaldo
Ależ to dzisiaj była brameczka z tego wolnego. Stadiony świata. Dwa gole Ronaldo i można było iść do domu. Coś niesamowitego co wyrabia Portugalczyk.


Fan United od 1992 roku
30-01-2008 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości