Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #271
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Słyszałem o tym i cieszę się, że napisało to właśnie The Sun. Mam nadzieję, że to tylko plota. Nie wiem czemu, ale Berba nie pasuje mi do United. Mam dziwne przeczucie, że nie sprawdziłby się. Dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem jest Huntelaar. Poza tym Holender sam zadeklarował, że chce grać na Old Trafford. Nie można przegapić takiej szansy!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-07-2008 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #272
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Ty już któryś raz piszesz, że nie wiesz czemu, ale Ci nie pasuje do zespołu. Na przeczuciach to nie zawsze się dobrze wychodzi. Jeśli to nie plotka to na tą chwilę on jest bliżej United, a niżeli holender. Czy dobrze? Ja zawsze byłem za bułgarem, który jest piłkarzem lepszym, sprawdzonym na wyspach i jakoś nie widzę lepszego kandydata do ataku.


Fan United od 1992 roku
12-07-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #273
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Także Angielski dziennik Daily Mail donosi że Ferguson złożył oferta wartą 20 mln funtów za Berbatova.

Tak jak napisał sebos, Berba się w Anglii sprawdził, radzi sobie bardzo dobrze w dwóch sezonach strzelił 46 bramek. A Huntelaar? Nie wiadomo....

RedLucas napisał(a):Poza tym Holender sam zadeklarował, że chce grać na Old Trafford. Nie można przegapić takiej szansy!

Berbatov też zadeklarował chęć gry na OLD TRAFFORD. Nie można przegapić takiej szansy Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
12-07-2008 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #274
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Huntelaar delkarował także chęć gry w Realu Madryt i wszystkich klubach z wielką historią gdyż chce za wszelką cenę wyrwać się z Amsterdamu i dlatego rozpowiada o swoich ogromnych chęciach i ambicjach, tak więc nie napalajcie się, że jest to jakiś wielki fan United. Co do newsu The Sun to mam nadzieję, że jest prawdziwy, a Tottenham zaakceptuje naszą ofertę.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-07-2008 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #275
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
To, że sprawdził się w bądź co bądź przeciętnym Tottenhamie, nie znaczy, że będzie równie dobrze spisywał się na Old Trafford. To nieco inne progi. Nie wiadomo jak Bułgar radzi sobie z presją gry w wielkim klubie. Trzeba przecież pamiętać, że do tej pory Berbatov nie grał w żadnym światowej klasy klubie. Za to Hunter gra w Ajaxie, który w moim odczuciu jest lepszym klubem niż Spurs. Trzeba dodać, że zdobywa tam mnóstwo bramek. Oczywiście nie mam prawa porównywać Premier League z holenderską Everedise (możliwe, że źle napisałem). Huntelaar jest zawodnikiem bardziej ogranym pod presją. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na EURO 2008. Dostał swoją szansę w meczu z Rumunią, no i na wielkiej imprezie zdobył bramkę. Berbatov takich doświadczeń nie ma...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-07-2008 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #276
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Tak, tak, tak. A RvN był fanem United? Nie. A RvN nie grał w Eredivise? Grał. Ktoś wiedział jak będzie grać w Premiership? Nie! Efekt? 0,7 bramki na mecz Ruuda van Nistelrooya, Holendra. Berbatov sprawdził się w LM? Nie. Huntelaar sprawdził się? Tak. Suma sumarum 6-1 dla Holendra. Żegnam.
12-07-2008 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #277
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Lucas ja nie napisałem nic takiego, że jeśli nie jest fanem United to do widzenia, :shock: dlatego dziwię, że napisałeś takie coś, mi chodziło tylko o to, że ostatnio mówi się tyle że z Huntera taki wielki kibic United, mimo że tak nie jest, chciałem tylko sprostować Smile

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-07-2008 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #278
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas napisał(a):Huntelaar jest zawodnikiem bardziej ogranym pod presją. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na EURO 2008. Dostał swoją szansę w meczu z Rumunią, no i na wielkiej imprezie zdobył bramkę. Berbatov takich doświadczeń nie ma...
No tak. Cóż to jest gra w finale champions league. Czym jest walka na całego o mistrzostwo Niemiec i przegranie tytułu jednym punktem. Na Euro też grał. Doświadczenia mu faktycznie brak. Już nie mówiąc o tym, że to jest raczej mało istotny element, bo może przyjść młody, nikomu nieznany chłopak i też grać cudownie. :roll:
Już nie wspomnę o celach Tottenhamu, bo tam szefowie przed każdym sezonem chcą więcej niż mogą. Więc presji tam nie brakuje. Nie sądzę, aby Dymitar miał jakieś problemy z przystosowaniem się do swojej roli na Old Trafford. Jeśli w ogóle coś z tego transferu wyjdzie.
Ja myślę, że porównywanie piłkarzy tymi kategoriami nie ma sensu. Kupując piłkarzy ocenia się ich na podstawie przydatności do zespołu.
Akurat w tym wypadku raczej oboje daliby radę, ale dwóch nie kupimy.


Fan United od 1992 roku
12-07-2008 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #279
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
A jak dla mnie Berba nie pasuje do koncepcji gry United i tyle. Czas pokaże, kto miał racje Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-07-2008 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #280
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Nie tylko The Sun o tym napisał, ale także "Daily Mail" , więc to wcale nie musi być jakaś super plotka..
Zresztą ja byłbym bardzo zadowolony , gdyby bułgar trafił na Old Trafford.
46 bramek w dwóch pierwszych sezonach na wyspach, to naprawdę niezły wynik, pozatym w tym sezonie strzelił po bramce w meczu z nami, z Chelsea i Arsenalem , a to też o czymś świadczy.
Dla mnie to świetny , napastnik i z chęcią bym go widział w czerwonej koszulce z diabełkiem na piersi Wink
12-07-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #281
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Cytat:A jak dla mnie Berba nie pasuje do koncepcji gry United i tyle.
Bardzo wyszukany argument. Ale w sumie to oczywiste, że zawodnik z tak genialną techniką, z taką umiejętnością do gry kombinacyjnej, w United miejsca nie ma!

Cytat:Tak, tak, tak. A RvN był fanem United? Nie. A RvN nie grał w Eredivise? Grał. Ktoś wiedział jak będzie grać w Premiership? Nie! Efekt? 0,7 bramki na mecz Ruuda van Nistelrooya, Holendra. Berbatov sprawdził się w LM? Nie. Huntelaar sprawdził się? Tak. Suma sumarum 6-1 dla Holendra. Żegnam.
Kezman sprawdził się? Nie. Liga holenderska jest ostatnio strasznie słaba i już jej gwiazdy nie robią furory w najlepszych ligach świata, jak bywało niegdyś.

Berbatov jest gwiazdą w PL. Hunt póki co gwiazdą w słabiutkiej ED. Ja nie mam wątpliwości, kto jest lepszy.

Cytat:Huntelaar jest zawodnikiem bardziej ogranym pod presją. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na EURO 2008. Dostał swoją szansę w meczu z Rumunią, no i na wielkiej imprezie zdobył bramkę.
Faktycznie. Mecz z RUmunią był meczem pod wielką presją. Bierzmy Żurawskiego, bo to zawodnik jeszcze bardziej doświadczony od Hunta.

PS Ajax lepszy niż Spurs? Dobre! Hunt nie miałby nawet miejsca w wyjściowym składzie Spurs...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-07-2008 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #282
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas -- W Ajaxie na podstawową jedensatkę łapałby się Bent. Defoe z dnia na dzień stałby się borzyszczem trybun z dnia na dzień, a Lee Young Pyo majtałby na lewej stronie każdego rywala aż miło.
Podałem ci argumenty spośród piłkarzy T'hamu, że Spurs a Ajax to niebo a ziemia.
Doświadczenie nie ma znaczenia. Przypomniej sobie EURO 2008. Jak "bajecznie" grał Żurawski, a jak "bezbarwnie" Modrić...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
12-07-2008 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #283
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju1309 napisał(a):W Ajaxie na podstawową jedensatkę łapałby się Bent. Defoe z dnia na dzień stałby się borzyszczem trybun z dnia na dzień, a Lee Young Pyo majtałby na lewej stronie każdego rywala aż miło

Jak dla mnie w ogóle takie porównania nie mają sensu i są wręcz chore bo jak można porównywać miej więcej zespoły z Premier League a Eredivisie i kto by łapał się tu czy tam ...
A czy Bent by się łapał to nie powiem , jest on chwilowo a raczej przez cały rok cieniem samego siebie i Hunterowi to on może teraz buty czyścić .

Berbatov czy Huntelar ? A co to za różnica tak naprawdę , ważne aby dołączył do United któryś z nich i strzelał gole bo tego oczekuję się od napastników .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-07-2008 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #284
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
RedLucas napisał(a):A jak dla mnie Berba nie pasuje do koncepcji gry United i tyle.
A jaka to koncepcja?
maju1309 napisał(a):RedLucas -- W Ajaxie na podstawową jedensatkę łapałby się Bent. Defoe z dnia na dzień stałby się borzyszczem trybun z dnia na dzień, a Lee Young Pyo majtałby na lewej stronie każdego rywala aż miło.
Podałem ci argumenty spośród piłkarzy T'hamu, że Spurs a Ajax to niebo a ziemia.
Dałeś argument na to, że ciężko coś Ci idzie jakieś argumentowanie. Z Bentem to już w ogóle walnąłeś argument spośród. ;]
12-07-2008 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #285
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju1309 napisał(a):(...) a Lee Young Pyo majtałby na lewej stronie każdego rywala aż miło.
Lee wlaściwie "majtał" kilka lat temu w barwach PSV, które między innymi dzięki niemu było wtedy nie do przejścia.

A co do transferu Berbatova - Tottenham wydał w tym roku kupę kasy na zawodników, a w kolejce czekają kolejni. Wprawdzie 20 milionów, które ponoć zaoferowaliśmy to i tak za dużo na początek (bo wiadomo, że cena pójdzie trochę w górę), ale pokazuje jak bardzo Fergusonowi na tym zawodniku zależy.

Edit: plotka wprawdzie z brukowca (NOTW), ale Tottenham jest podobno gotów sprzedać Bułgara za 25 mln, gdy tylko znajdzie jego następcę (polują na Luisa Garcię i Romana Pawluczenkę).
13-07-2008 09:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości