Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #481
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:A czemu mamy nie śledzić, i już rozkapryszonej, bo odszedł to już nagle jest gwiazdeczką.
Nie nagle, bo od dawna byłem tego zdania. Oczywiście, ja nikomu nie bronię jarać się występami zawodnika, który się na nas wypiął (Morrison w przecwieństwie do Pogby został z klubu wypchnięty na siłę. Słusznie), ale mam prawo się dziwić Smile

A co do Powella to poprzednicy wyjaśnili.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2012 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #482
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 napisał(a):Oczywiście, ja nikomu nie bronię jarać się występami zawodnika, który się na nas wypiął
Nie wiem, może jestem ślepy, ale nigdzie na forum tego nie widzę.[/align]



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2012 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #483
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Tomek Kuszczak grając w Brighton Hove & Albion jest liderem tabeli. Polak według angielskich mediów ma bardzo duży udział w obecnej pozycji swojego klubu. Dwa razy został wybierany to 11 kolejki. Czy w kontekście braku gry w klubach Szczęsnego i Tytonia ma szansę na powrót do reprezentacji?
24-09-2012 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #484
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Fajny wywiad, do którego chyba nie trzeba za dużo dodawać
24-09-2012 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #485
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
"Na chwile obecna Powell nie pokazał nic, co pozwoliłoby nam na taki zapis jak powyżej"

Pogba nie pokazał w seniorskiej piłce też nic co by pozwoliło nam tęsknić za nim, Powell był pierwszoplanową postacią swojego zespołu który awansował szczebel wyżej. Będą lepsi, wszystko w tym kierunku jest robione wystarczy obejrzeć sobie jakiś mecz akademii, nawet przegrany. Jeśli już mówimy o tęsknocie to mi bardziej żal Morrsiona, który gdyby się ogarnął pewnie robiłby obecnie to co Stearling w L'poolu.


Pogba w pewnym momencie ostatniego sezonu gdy grał w rezerwach był tak nonszalancki jakby gra tam a nie w pierwszym sezonie była ujmą. Pewnie michał potwierdzi.
25-09-2012 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #486
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Lasq napisał(a):Nie poczekał na swoją szanse? To w Juve dostaje więcej szans niż w United? Pogba poleciał za kasa - nazywajmy rzeczy po imieniu, w United nie chcieli mu dać takiego kontraktu na jaki uważał, że zasługuje. Szanse na grę ma akurat porównywalne tu czy tam.
Jak pokazuje dotychczasowy sezon tam dostaje więcej szans niż u nas. U nas dostał kilkanaście minut i to było wszystko. Tam rozegrał już pełne 90 minut, a wczoraj wszedł za Pirlo.
Oczywiście, że kasa też tutaj odgrywała dużą role, bo pewnie gdyby zaproponowano mu wyższą tygodniówkę to by został, choć z drugiej strony w wywiadzie po odejściu z United mówił, że chce postawić kolejny krok i grać częściej - póki co tak się dzieję.

Broń Boże nie chce rozgrzeszać Francuza z tego co zrobił. Wiem co się działo w rezerwach. Po prostu spojrzałem teraz na jego decyzje z nieco innej perspektywy, tyle.

Cepilek napisał(a):Będą lepsi, wszystko w tym kierunku jest robione wystarczy obejrzeć sobie jakiś mecz akademii, nawet przegrany.
Nie wątpię w to, że wśród młodych są zawodnicy o odpowiednim potencjale. Jednak nim oni będą gotowi to gry, Pogba może być już kluczowym zawodnikiem. Zawodnikiem o charakterystyce jakiej nam obecnie brakuje. Wysoki, silny (z pewnością będzie coraz silniejszy z wiekiem), dobry z przodu i z tyłu.

Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło, tyle ode mnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 10:59 przez Foster.)
26-09-2012 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #487
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Pogba w pewnym momencie ostatniego sezonu gdy grał w rezerwach był tak nonszalancki jakby gra tam a nie w pierwszym sezonie była ujmą. Pewnie michał potwierdzi.
No właśnie. Gdyby może swoją grą w rezerwach pokazał, że zasługuje na szanse to by ją otrzymał. Tymczasem nie był nawet w trójce najlepszych zawodników tamtego sezonu na zapleczu pierwszej drużyny...

Pogba zanim będzie kluczowym zawodnikiem jakiegoś topowego klubu minie jeszcze trochę. Na chwilę obecną daleko mu do tego, szczególnie jeśli chodzi o ustawianie się oraz grę w defensywie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 11:02 przez michal85.)
26-09-2012 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #488
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Z pewnością na to wszystko miała wpływ cała ta sytuacja, a także fakt, że Paul już wcześniej postanowił odejść do Juve.

Tak a pro po, wiadomo ile dostaliśmy za niego? Wiem, że odszedł po wygaśnięciu kontraktu, jednak za wyszkolenie coś tam nam się należało, wiadomo ile?



Mój Blog: Pod presją czasu
26-09-2012 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #489
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ta poleciał za kasą, bzdury, Poleciał bo tam dostanie więcej szans na grę skoro Ferguson wolał Scholesa z emerytury ściągać to się może przestraszył i już a nie o kasę chodzi jak tu niektórzy bzdury piszą bo Fergie proponował praktycznie to samo.Cleverley jakoś też wielu szans nie dostaje, zobaczył francuz ze szans nie miał to uciekł spróbować gdzies indziej, czas pokaże czy dobrze wygrał. A to że nie był w trójce najlepszych w rezerwach? Nie miał motywacji się wysilać bo potencjałem wszystkich przebił już wcześniej.

Cepilek napisał(a):Pogba nie pokazał w seniorskiej piłce też nic co by pozwoliło nam tęsknić za nim, Powell był pierwszoplanową postacią swojego zespołu który awansował szczebel wyżej.
Może nic co tęsknić ale też szkoda że odszedł bo lepiej by było gdyby należał do nas nadal.
4 ligowe doświadczenie na nikim wrażenia nie robi.Gdyby Fergie wierzył że to takie potrzebne zesłałby Pogbę już tam dawno.
A Pogba wcale nie jest w defensywie słaby, z Chievo i z Fiorentiną radził sobie bardzo dobrze.
Był, nie ma, czas się z tym pogodzić niestety
Nie wiem czemu potrzebny tu argument że mamy Powella. kit że to nie ta sama pozycja.

Foster napisał(a):Tak a pro po, wiadomo ile dostaliśmy za niego? Wiem, że odszedł po wygaśnięciu kontraktu, jednak za wyszkolenie coś tam nam się należało, wiadomo ile?
Obiło mi sę o uszy suma 300tysięcy funtów ale nie wiem czy to prawda.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 11:47 przez samcro.)
26-09-2012 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #490
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat: Poleciał bo tam dostanie więcej szans na grę skoro Ferguson wolał Scholesa z emerytury ściągać to się może przestraszył i już a nie o kasę chodzi jak tu niektórzy bzdury piszą bo Fergie proponował praktycznie to samo
Ja rozumiem, że te brednie o ściąganiu z emerytury Scholesa wypisują kibice innych drużyn, ale żeby powtarzał je fan United? Przecież to byłą tylko i wyłącznie decyzja Rudego, który zresztą zaliczył kapitalny sezon.

Cytat:Cleverley jakoś też wielu szans nie dostaje, zobaczył francuz ze szans nie miał to uciekł spróbować gdzies indziej, czas pokaże czy dobrze wygrał
No jak dla mnie dostał ich w tym sezonie znacznie więcej niż Pogba w Juve.

Cytat:A to że nie był w trójce najlepszych w rezerwach? Nie miał motywacji się wysilać bo potencjałem wszystkich przebił już wcześniej.
No właśnie - wydaje mi się, że Pogba zdecydowanie za wcześniej uwierzył w to jaki jest genialny
Cytat:4 ligowe doświadczenie na nikim wrażenia nie robi
Za to występy w u18 rzucają na kolana.
Cytat:A Pogba wcale nie jest w defensywie słaby, z Chievo i z Fiorentiną radził sobie bardzo dobrze.
Iloma zawodnikami w drugiej linii gra Juve ?

Cytat:Nie wiem czemu potrzebny tu argument że mamy Powella. kit że to nie ta sama pozycja.
Jak dla mnie to identyczni zawodnicy. Raczej ofensywni pomocnicy, w przyszłości może będzie z nich pożytek w roli klasycznych CMów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-09-2012 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #491
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Poleciał bo tam dostanie więcej szans na grę skoro Ferguson wolał Scholesa z emerytury ściągać to się może przestraszył

Dostał taką a nie inną liczbę szans ponieważ nie podpisał nowego kontraktu, jestem pewien że gdyby zachował się tak jak tego oczekiwał klub dostawałby regularnie nowe minuty. Nie może być na odwrót(gry----->kontakt) bo to byłoby chore. Ustępować w ten sposób 19 latkowi który sam nie wie czego chce. Wtedy piłkarz staje się ważniejszy od klubu.

Cytat:Był, nie ma, czas się z tym pogodzić niestety

Big Grin
27-09-2012 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #492
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Tomek Kuszczak dostał powołanie do kadry. Drugim powołanym bramkarzem jest Tytoń. Kadra będzie jeszcze uzupełniona o graczy z polskiej ligi. Mam nadzieję, że Fornalik nie postawi na Tytonia a na Tomka, który na powrót do kadry zasłużył sobie w dobrym stylu.
28-09-2012 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #493
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ale Tytoń nie zrobił nic, żeby na niego nie stawiać. Myślę, że w meczu z Anglią nie ma innej opcji niż Tytoń w bramce, ale towarzysko z RPA można mieć duże nadzieje na występ Tomka.
28-09-2012 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #494
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Tylko, że jeżeli Tytoń nie zagra w najbliższym spotkaniu PSV to znaczy, że będzie tracił miejsce w podstawowym składzie swojego klubu. W tym wypadku jak dla mnie gra w klubie > brak gry w klubie. Do tego Tomek nie broni byle jak, bo dzięki niemu Brighton jest liderem Championship.
28-09-2012 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #495
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie wziąłem pod uwagę tego, że Tytoń może stracić miejsce w PSV, a czemu miałby je stracić tak w ogóle ;>?
28-09-2012 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości