Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #496
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Według doniesień prasy (wyraźnie to zaznaczam, bo nijak nie można tego potwierdzić) trener PSV boi się, że Tytoń po tej fatalnej kontuzji głowy ma jakąś traumę i nie daje z siebie wszystkiego na treningach. W ostatnim meczu zagrał Waterman. Jeżeli w następnym meczu też zagra Holender i spisze się tak jak poprzednio (w ostatnim meczu czyste konto bramkowe) to trener zacznie stawiać na rodaka w bramce. I to już jest bardziej prawdopodobna motywacja.
28-09-2012 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #497
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Tytoń kolejne spotkanie wygrane przez PSV 6:0 przesiedział na ławce. Także na tą chwilę już chyba stracił miejsce w składzie klubu z Eindhoven.


Fan United od 1992 roku
30-09-2012 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #498
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Już myślałem, że tylko ja się tym interesuję..

Dla mnie zatem sytuacja jest prosta. Bramkarz niegrający < bramkarz grający. Kolejny zawodnik traci miejsce w składzie swojego klubu a Tomek nadal gra mimo iż wczoraj puścił bramkę z Birmingham i to on powinien być podstawowym bramkarzem reprezentacji na najbliższe mecze. Tylko niestety taka jest patologia w polskim futbolu, że selekcjonerzy stawiają na niegrających zawodników z sentymentu niż na grających z dobrą formą.
30-09-2012 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #499
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:West Ham midfielder Ravel Morrison in more trouble as Lee Clark and Birmingham look to end loan spell early


Cytat: Clark, the Birmingham manager, is already losing patience with the controversial midfielder and is keen to strike a deal with Sam Allardyce and cut his loan move short in January.

Morrison, 19, joined the Championship club on loan in August but has frustrated Clark with his general attitude and alleged lack of commitment in training. The former Manchester United trainee has not been included in Birmingham’s first-team squad for the last three matches and has made only one start in the league.

Gość ma talent do marnowania talentu...

całość Tu

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
09-10-2012 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #500
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
W ogóle mi go nie jest szkoda. Jak jest głupi, to niech ma pretensje tylko do siebie za zmarnowanie talentu i wielkiej szansy na zrobienie naprawdę fajnej kariery.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
15-10-2012 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #501
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Wczoraj MOTM. Brawo Ravel Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-10-2012 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #502
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie wiem jak można jarać się Ravelem Smile
21-10-2012 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #503
RE: Jak spisują się byłe Diabły?




Yhy...
21-10-2012 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #504
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Chłopak dostaje to czego nie dostawał u nas i póki co wykorzystuje swoje szanse. Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło, bo jeśli nadal będzie się prawidłowo rozwijał, to za rok, dwa będzie z niego klasowy pomocnik.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-10-2012 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Online
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #505
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Butt się bawi się w trenera rezerw a wy o jakimś Pogbie piszecie Tongue

Cytat:Nie wiem jak można jarać się Ravelem Smile

Ty sie jarasz Pogbą Smile Morrison jest fajniejszy dla niektórych i tyle, on nie odszedł od nas bo miał taki kaprys.

Ravela stać na więcej od Paula. Ja mu kibicuje, tak jak chyba każdemu wychowankowi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2012 14:17 przez Foster.)
21-10-2012 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #506
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cepilek napisał(a):o jakimś Pogbie piszecie
O tym samym Pogbie, którym każdy tak się podniecał, ty zapewne również. Jeszcze niedawno był według wszystkich przyszłością tego klubu, zawodnikiem o genialnej technice i warunkach technicznych. Transfer diametralnie zmienił niektórym pogląd na jego potencjał i talent. Przeraża mnie ta obłuda, szczególnie u ciebie Cepilek, bo zawsze uważałem cię za zrównoważonego w swoich wypowiedziach gościa.

No offense.
21-10-2012 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #507
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
100% poparcia Kaka

Pogba to dalej ten sam chłopak z tym samym ogromnym talentem, nad którym się rozpisywaliśmy. Rozumiem, że można mieć do zawodnika pretensje o to co się stało, ale w dalszym ciągu należy być obiektywnym. Paul widocznie czuł, że jest więcej wart niż go u nas oceniono i dlatego odszedł. Pewnie dostał więcej kasy niż myśmy mu dawali, ale dostał także to czego chciał najbardziej, więcej szans na pokazanie swoich nieprzeciętnych umiejętności.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-10-2012 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Online
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #508
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat: Przeraża mnie ta obłuda, szczególnie u ciebie Cepilek, bo zawsze uważałem cię za zrównoważonego w swoich wypowiedziach gościa.


Przecież po coś to ":P" dodałem.
21-10-2012 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #509
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Cepilek napisał(a):Ravela stać na więcej od Paula.
Chyba w marnowaniu karier i karierze gangstera. Drugi Barton rośnie.
Btw. Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Ostatnio jakiś ziom wypominał mi jak można się jarac Pogbą jak tylko napisałem że francuz zadebiutował to się odgryzłem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2012 18:28 przez Foster.)
21-10-2012 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #510
RE: Jak spisują się byłe Diabły?
Ja tam zawsze uważałem Ravela za bardziej utalentowanego i ogólnie zawsze bardziej trzymałem(i nadal tak jest) za chłopakami rodem z Manchesteru. Czy komuś się to podoba, czy nie, lokalne chłopaki to część naszej świetnej historii i w tradycji klubu leży to, żeby tacy zawodnicy stanowili o sile tego zespołu. Jarałem się, jaram i będę jarać takimi grajkami życząc im jak najlepiej (dlatego też daklej np. śledzę kariery Simpsona, Bardsley'a, czy Browna, a mało mnie obchodzi co porabia np. Rossi). Innych mam w dupie.

Pogba to był najemnik, który przyszedł do nas dla kasy i dla kasy odszedł, a dla Ravela United będzie zawsze coś znaczyło i jestem przekonany, że jeśli się ogarnie i wykorzysta swój potencjał to do nas wróci. Ot taka mała różnica.

I wcale nie umniejszam talentu Pogbie, tylko mam go daleko w tyłku.

PS nie jestem twoim ziomkiem, przynajmniej nie miałem zmiaru nim być i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2012 14:24 przez michal85.)
22-10-2012 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości