Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antonio Valencia
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #226
RE: Antonio Valencia
(04-02-2013 18:46)Foster napisał(a):  Z całym szacunkiem, ale jeśli ktoś twierdzi, że zawodnik, który miał najwięcej asyst w zespole w całym sezonie, jest za słaby na grę w tej drużynie, to ma nierówno pod kopułą.

Nie wiem ile masz lat, ale pewnie mniej niż ja. Wbij sobie do głowy trochę szacunku do rozmówcy, bo to któryś twój post w którym mnie obrażasz.

Co do reszty - spoko, zeszły sezon mieliśmy przecież świetny. Fantastyczna gra w europejskich pucharach, i sukcesy na krajowym podwórku.
Jeśli w United będą grali gracze tacy jak Valencia(na szczęście jest ich coraz mniej) to nie ma najmniejszych szans by wygrać LM z Barcą lub Bayernem.
04-02-2013 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #227
RE: Antonio Valencia
Stalin w trakcie swej działalności miał więcej lat ode mnie. Jednakowoż uważam, że mam prawo powiedzieć, że miał nierówno pod kopułą. No, ale nie wchodzę w buty adwokata Patryka.

E: A Antoś jest piłkarzem na miarę United.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2013 20:32 przez Kosma.)
04-02-2013 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #228
RE: Antonio Valencia
Następnym razem pomyśl nad trochę inteligentniejszym porównaniem.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
04-02-2013 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #229
RE: Antonio Valencia
Undermine napisał(a):Nie wiem ile masz lat, ale pewnie mniej niż ja. Wbij sobie do głowy trochę szacunku do rozmówcy, bo to któryś twój post w którym mnie obrażasz.
Czekam na wskazanie postów, w których rzekomo Cię obraziłem.
Nikt nie zabrania mi oceny tego co tu zostało napisane. A że po raz kolejny została napisana głupota, to już nie moja wina.

Undermine napisał(a):Co do reszty - spoko, zeszły sezon mieliśmy przecież świetny. Fantastyczna gra w europejskich pucharach, i sukcesy na krajowym podwórku.
A co w tym konkretnym przypadku ma postawa danego zawodnika do osiągnięć całego zespołu? Jeden z wielu, śmiesznych i zupełnie nietrafionych argumentów.

Undermine napisał(a):Jeśli w United będą grali gracze tacy jak Valencia(na szczęście jest ich coraz mniej) to nie ma najmniejszych szans by wygrać LM z Barcą lub Bayernem.
Całe szczęście, to nie Ty o tym decydujesz.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-02-2013 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #230
RE: Antonio Valencia
Ja czekam panie Undermine (wystarczająco grzecznie?) na odniesienie do tych wszystkich meczów na szczycie, w których Antek decydował o wyniku, jakie wymienili Michał i Tomek. A jeśli poziom Liverpoolu w KAŻDYM meczu z nami to Twoim zdaniem nie jest top angielskiej piłki, to... to nie wiem co już Ci powiedzieć.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-02-2013 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #231
RE: Antonio Valencia
Aż mi się włos na głowie jeży jak czytam to jak ostatnio niektórzy 'kibice' United odnoszą się do Valencii.Jestem w stanie przymknąć oko na taką sytuacje na innych portalach fanowskich, gdzie średnią wieku osób komentujących obstawiam w okolicy połowy mojego, jednak na redcafe się tego nie spodziewałem.

Nie jestem obiektywny (nie wiem czy w ogóle można o piłce nożnej rozmawiać w taki sposób) nie ukrywam że AV spodobał mi się od pierwszego kopnięcia piłki jakie zobaczyłem, przede wszystkim dlatego że jest tak inny od Naniego, piłkarza którego z kolei uważam za kompletne nieporozumienie, nie chodzi o formę, nie chodzi o umiejętności, chodzi o pracowitość, umiejętność podejmowania dobrych decyzji na boisku i tak zwaną chemie, nie wiem czy zwracacie uwagę na takie rzeczy ale Luisa moim zdaniem wszyscy piłkarze United mają głęboko gdzieś, zresztą pewnie ze wzajemnością. Ale to nie o Nanim miałem pisać.

Może jestem dinozaurem ale zawsze ceniłem sobie solidnych, profesjonalnych i zaangażowanych piłkarzy bardziej od gwiazdeczek które kolokwialnie 'wyżej srają niż dupę mają'. Zdaje sobie sprawę że futbol się zmienił że ten stosunek o którym kiedyś mówił Fergie, rzemieślników do artystów też potrzebny jest inny niż 10 lat temu, natomiast sentyment do boiskowych pracusiów zawsze będę miał, a takim zawodnikiem jest niewątpliwie Valencia.

Czekam na formę Antonio bo ona musi przyjść, to jest za dobry piłkarz, za bardzo profesjonalny i skupiony żeby to się nie stało, powiem wam że w ciągu tych lat w których kibicuje United widziałem wiele takich nagonek i w zdecydowanej większości przypadków adwersarze grzecznie odszczekiwali swoje kalumnie.

Czego sobie i wam życzę Wink
05-02-2013 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #232
RE: Antonio Valencia
Jak zobaczę Valencię na boisku przed zapewnieniem sobie mistrzostwa to naprawdę zwątpię. Przecież to jest dramat co Antek sobą prezentuję. Myślałem, że to chwilowe, że minie... jeśli to ma tak dalej wyglądać to sprzedać w lecie do Wisły czy Legii, choć nie wiem czy i tam dałby radę.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2013 19:29 przez Foster.)
10-03-2013 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #233
RE: Antonio Valencia
Nie mogę na niego patrzeć.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2013 19:30 przez sebos_krk.)
10-03-2013 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #234
RE: Antonio Valencia
To jest kurwa niepojęte co się stało z tym człowiekiem. Nie wiem, może on nie miał urazu biodra, tylko jakiś wstrząs mózgu, gość musi się za każdym razem zatrzymać z piłką, aby przetworzyć informację. A jak już przetworzy to strata. Mega problem z nim mam. Teraz bez wahania krzyknąłbym "WON", ale czy naprawdę można tak się oduczyć grać piłkę?! W życiu, naprawdę nigdy w życiu widziałem w United na boisku człowieka w takiej dyspozycji, Hargreaves bez nóg się lepiej prezentował.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-03-2013 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #235
RE: Antonio Valencia
On zawsze był słaby tylko nadrabiał wybieganiem ambicją i szybkością. Teraz tego brakuje i mamy co mamy
10-03-2013 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #236
RE: Antonio Valencia
Antonio powinien na jakiś czas zobaczyć co słychać w rezerwach. Zaszkodzić mu nie zaszkodzi a może się chłopak odblokuje.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-03-2013 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #237
RE: Antonio Valencia
Undermine napisał(a):On zawsze był słaby tylko nadrabiał wybieganiem ambicją i szybkością. Teraz tego brakuje i mamy co mamy

A ty zawsze pisałeś posty takie jak ten, czyli głupie...
To był nasz najlepszy zawodnik w poprzednim sezonie który ratował nas nie raz. Jak dla mnie wszystko rozbija się o złe decyzje w jego wykonaniu. Mam wrażenie, że on zamiast robić to co umie najlepiej specjalnie chce grać coś innego czego nigdy nie grał. Pytanie tylko dlaczego tak robi. Bo nie chce stracić przydatności czy to numer na koszulce sprawia, że chce grać coś czego kompletnie nie umie. Albo po prostu oczekiwania wobec jego osoby przerosły go. Lub po prostu jest to piłkarz który wszystko co miał do zaoferowania już zaoferował i tyle...
10-03-2013 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #238
RE: Antonio Valencia
Jak jeszcze raz usłyszę brednie, że to numer na koszulce go blokuje to chyba pierdolnę czołem o blat. Co innego możliwość, że siódemka dla niego to był błąd, a co innego to, że gra gówno, bo ma numer po Owenie na plecach.

Pierdolnę równie mocno, jak go zobaczę w okolicach boiska w ciągu następnego co najmniej miesiąca. Tak naprawdę dzisiaj przed wyoutowaniem go do szatni chroniło tylko i wyłącznie to, że wszedł na zmianę i Fergie musiałby się przyznać do mega wtopy. Mamy Giggsa i Ashleya, mamy w końcu Welbecka, możemy i potrafimy już grać bez klasycznych skrzydeł, po jasną cholerę kombinować z tym dzięciołem.

Hubson napisał(a):Jak dla mnie wszystko rozbija się o złe decyzje w jego wykonaniu.
Do dzisiaj też się tak łudziłem.

Gdzie jest Groszek?
10-03-2013 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #239
RE: Antonio Valencia
(10-03-2013 20:50)Lukas napisał(a):  Antonio powinien na jakiś czas zobaczyć co słychać w rezerwach. Zaszkodzić mu nie zaszkodzi a może się chłopak odblokuje.

To samo wczoraj pomyślałem podczas meczu. To jest niepojęte dla mnie, jak piłkarz w takiej formie, a w zasadzie jej pozbawiony, może zaliczać tak dużą ilość występów. Za każdym razem, kiedy AV wchodzi na boisko, gramy o jednego piłkarza mniej.

Wczoraj aż prosiło się o wejście kogoś innego, chociażby o AY czy Andersona, ale SAF znów posłał na boisko Valencię i skutek był opłakany.

Do końca marca przesunąłbym go do drużyny rezerw i w kwietniu zobaczył, co na treningach prezentuje.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-03-2013 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #240
RE: Antonio Valencia
Rooney będzie miał słaby sezon, jest najlepszy, to przez Fergusona mu nie wychodzi gra i przez Welbecka i przez Chicharito.

Jakikolwiek inny piłkarz ma słaby sezon, nie umie grać, piłkarz na miare jakiś marnych Chelsea, wyrzućić!


Valencia przejął rolę Parka wśród kibiców
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 10:53 przez Cepilek.)
11-03-2013 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości